صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45
Like Tree115تشکر

موضوع: SonyQX10 and QX100

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    درباره جالب بودن هم که تقریبا همه ی ما قبول داریم جالبه.حالا من این محصول رو با یک دید خیلی کلی تر نگاه می کنم و برخی خیلی محدود بهش نگاه می کنن.
    الان شما شدید همه؟ دیدتون هم شد کلی تر و دید بقیه محدود؟
    توی پستهای قبلیتون اینقدر موضوع رو منحرف کردید و از شرکتهای چینی و آی پد و استیو جابز!! و شیفتگی صحبت کردید که دیگه جواب شما رو ندادم حالا هم که اینطور مینویسید.
    میفرمایید از دید مصرف کننده،خب حالا من و یکی دو نفر دیگر از دوستان هم مصرف کننده ایم ولی چون برامون جالب شما حکم محدودیت دید صادر کردید! جالبه واقعا.

پ.ن:شما اصلا انگار پستها رو نمیخونید.الان جواب دوستانی که موافق نظرتون هم نوشتند رو اونطور دادید و باز هم از دید کلی تون صحبت کردید!اصرار دارید حتما هر طور شده یک چیزی بنویسد انگار.
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    توی پستهای قبلیتون اینقدر موضوع رو منحرف کردید و از شرکتهای چینی و آی پد و استیو جابز!! و شیفتگی صحبت کردید که دیگه جواب شما رو ندادم حالا هم که اینطور مینویسید.
    میفرمایید از دید مصرف کننده،خب حالا من و یکی دو نفر دیگر از دوستان هم مصرف کننده ایم ولی چون برامون جالب شما حکم محدودیت دید صادر کردید! جالبه واقعا.
    دوست عزیز، نوشتم تقریبا همه و نوشتم برخی محدود.
    از اینکه شما جواب منو ندادید تا همینطور بنویسم متشکرم!
    صحبتی از شیفتگی نبوده.
    شما (محدود بهش نگاه می کنن) رو به شکلی که منظور من نبوده برداشت کرده اید.
    اگر اساعه ادبی شده ببخشید اما اینطور ننویسید که انگار من جلوی دوستان دیگر فروم ایستاده ام.
    با بهترین آرزوها.
    Rouzbeh Ehsani، lamagra و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

پ.ن:شما اصلا انگار پستها رو نمیخونید.الان جواب دوستانی که موافق نظرتون هم نوشتند رو اونطور دادید و باز هم از دید کلی تون صحبت کردید!اصرار دارید حتما هر طور شده یک چیزی بنویسد انگار.

عقیل عزیز

به عنوان یک نفر که این تاپیک رو میخونه باید بگم که اصلا از شیوه بحث کردن شما خوشم نیومد. اول از همه اینکه به جای یک مباحثه منطقی گفته های دوستان رو مثل تیری میدونید که به طرفتون شلیک شده و باید حتما پاسخش رو بدین. بعضی از مباحث هست که نظر شخص هست و بیان میشه و هیچ ارتباط مستقیمی هم با شما نداره ولی شما به خودتون میگیرید.
    و البته این نوع نگاه موجب میشه که برداشت های خوبی هم از نوشته های دوستان نداشته باشین.

و از اون مهم تر این هست که سعی کنید قبل از اینکه در مورد محصولی نظر بدین حداقل برین مشخصات فنی اون رو با دقت بخونید. نظر دادن بر روی محصولات با فرضیات ذهنی که نمیشه! این کار رو حداقل چند بار در این تاپیک تکرار کردین. نیاز به ذکر کردن هم نداره. خودتون برین و نوشته هاتون رو یک دور بخونید.
    Amin Zarif تشکر می‌کند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

من هيچوقت به اين فكر نكرده ام كه يكي از اين ديوايسها رو داشته باشم. ولي واقعا اين حركتهاي سوني رو دوست دارم.
    اگر اولين پستهاي تولد نكس رو هم ببينيد همچين صحبتهايي آنجا هم رد و بدل شده.
    در ضمن اين لنزها اونقدر هيجان انگيز هستند كه آقاي آقاي خرميار رو بعد از مدتها به انجمن برگردوندن و اين خودش يه اتفاق مبارك هستش.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط farsad نمایش پست ها
    عقیل عزیز

به عنوان یک نفر که این تاپیک رو میخونه باید بگم که اصلا از شیوه بحث کردن شما خوشم نیومد. اول از همه اینکه به جای یک مباحثه منطقی گفته های دوستان رو مثل تیری میدونید که به طرفتون شلیک شده و باید حتما پاسخش رو بدین. بعضی از مباحث هست که نظر شخص هست و بیان میشه و هیچ ارتباط مستقیمی هم با شما نداره ولی شما به خودتون میگیرید.
    و البته این نوع نگاه موجب میشه که برداشت های خوبی هم از نوشته های دوستان نداشته باشین.

و از اون مهم تر این هست که سعی کنید قبل از اینکه در مورد محصولی نظر بدین حداقل برین مشخصات فنی اون رو با دقت بخونید. نظر دادن بر روی محصولات با فرضیات ذهنی که نمیشه! این کار رو حداقل چند بار در این تاپیک تکرار کردین. نیاز به ذکر کردن هم نداره. خودتون برین و نوشته هاتون رو یک دور بخونید.
    فرساد جان
    درباره بخش اول صحبتهاتون نمیدونم چرا همچین فکری کردید ولی بنده چنین قصدی نداشتم.درباره بعضی از صحبتهای دوستان که در جهت صحبتهای خودم بود و نظری در موردشون داشتم نوشتم و همون بخشها رو هم نقل قول کردم که این بحث ها پیش نیاد.مگر تالار همیشه همینطور نبوده؟ یا حتما صحبتی باید رو به من باشه که بهش جواب بدم یا نظرم رو بگم؟

در مورد قسمت دوم هم حق با شماست یک مورد بود که من فکر میکردم فقط با دستگاه های سونی کار میکنه که اون رو هم فهیمدم.جز این فرض دیگری نداشتم.باقی صحبتهام هم روی ایده کلی این لنزها بود و کار کردن با اونها.
    به همان دوستمون هم که اختصاصا جوابشون رو دادم پیام خصوصی دادم که یک وقت از من ناراحت نشن و از برخورد خوبشون تشکر هم کردم.خیلی قبل از این پست شما.

پ.ن:هنوز هم به نظرم بزرگه .
    Chris-Gampat-The-Phoblographer-Sony-QX10-QX100-for-mobile-phones-12-of-15ISO-2001-200-sec-at-f-4.jpg

sony-130904-1.jpg

sonygx10.jpg
    ویرایش توسط lamagra : Thursday 5 September 2013 در ساعت 12:45
    Rouzbeh Ehsani و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

البته من به نظر دوستان احترام می گذارم اما از دید من قیمت زیاد آن و مهمتر از آن خارج شدن از فورم فکتور یک تلفن همراه مهمترین نقص های آن هست . حقیقتا من خیلی نتونستم این وسیله رو درک کنم . دقیقا همین ایرادی که به گلکسی s4 زوم هم دارم یا گلکسی کمرا و امثال آن . چون اگر قرار است ما همچین وسایلی را با خود حمل کنیم چه بهتر است یک دوربین کامپکت خوب بگیریم که از هر لحاظ برتری خواهد داشت.

به دوستی که گفت لومیا ۱۰۲۰ تلاش نه چندان جالبی است ٬ باید عرض کنم که به نظر من این طور نیست ٬ این تلفن با حفظ ظاهر یک تلفن همراه و دارا بودن تمام ویژگی های یک تلفن هوشمند رده بالا عکس های خیلی خوبی هم میگیرد (البته نسبت به گوشی های دیگر). سنسور این دوربین 2/3 اینچ هست که از سنسور QX10 و برخی از کامپکت ها بزرگتر است . پس سنسور آن بزرگ محسوب می شود. ولی مطمئنا در زمینه اوپتیک می لنگد که دلیلش مشخص است اما من گوشی هایی مثل لومیا ۱۰۲۰ را بی شک به امثال QX10 و برادر غول پیکرش QX100 ترجیح می دهم.

(آف تاپیک است ولی آیفون در هیچ کجای این کره خاکی ۸۰ درصد بازار را در اختیار ندارد حتی در محل تولدش امریکا که بیشترین حضور را دارد . بلکه آن آمار مربوط به میزان ترافیک وب بوده است که توسط آفون و آیپد بدست آمده است اکنون اندروید حدود ۸۰ درصد بازار گوشی های هوشمند را در اختیار دارد و آیفون حدود ۱۴ درصد)
    lamagra، a.g g.a و کوروش تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

یک ویدئو از بررسی qx10 و qx100 که می تونید از لینک زیر استفاده کنید.
    بررسی qx10
    دوستان عزیزی که نمی تونن به یوتیوب دستررسی داشته باشن به سایت www.10youtube.com مراجعه کنن و لینک دانلودی رو که دادم در مکان مشخص شده وارد کنن و بعد روی دانلود کلیک کنن و می تونن انتخاب کنن با چه کیفیت و حجمی دانلود رو انجام بدن
    موفق باشید.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط Kane نمایش پست ها
    اگر قرار است ما همچین وسایلی را با خود حمل کنیم چه بهتر است یک دوربین کامپکت خوب بگیریم که از هر لحاظ برتری خواهد داشت.

با شما موافقم، فقط درباره جمله بالا اینو بگم که: البته اگر یه کامپکت خوب همراهتون باشه پس تلفنتون با قابلیت تماس، پیامک، بازی های نصب شده، نرم افزارهای روش، تلفن بانک و خیلی قابلت های دیگه تلفنتون چی می شه؟ نکته اینه که بین تلفن همراه هوشمند امروزی و هر دوربین کامپکت، این موبایله که کارهای بسیاری رو انجام می ده.اگر قراره چیزی همراهمون باشه به طور معمول عده ای که کم نیستن از کاربران عمومی موبایل همراهمونه نه دوربین کامپکت.
    حقیقت اینه که موبایل ما امروز چیزی بیش از موبایل های ساده ی 10 سال پیشه.اونقدر قدرتمند شده که حالا شرکتی مثل سونی داره سعی می کنه کار جدیدی رو باهاش انجام بده.
    با اینکه باید منتظر زمان موند و نتیجه رو دید.
    farsad و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

فرساد جان
    درباره بخش اول صحبتهاتون نمیدونم چرا همچین فکری کردید ولی بنده چنین قصدی نداشتم.درباره بعضی از صحبتهای دوستان که در جهت صحبتهای خودم بود و نظری در موردشون داشتم نوشتم و همون بخشها رو هم نقل قول کردم که این بحث ها پیش نیاد.مگر تالار همیشه همینطور نبوده؟ یا حتما صحبتی باید رو به من باشه که بهش جواب بدم یا نظرم رو بگم؟

در مورد قسمت دوم هم حق با شماست یک مورد بود که من فکر میکردم فقط با دستگاه های سونی کار میکنه که اون رو هم فهیمدم.جز این فرض دیگری نداشتم.باقی صحبتهام هم روی ایده کلی این لنزها بود و کار کردن با اونها.
    به همان دوستمون هم که اختصاصا جوابشون رو دادم پیام خصوصی دادم که یک وقت از من ناراحت نشن و از برخورد خوبشون تشکر هم کردم.خیلی قبل از این پست شما.
    به نظرم اینکه در میان بحث به یک نفر بگیم مثال های نامربوط میزنید یا "الان شما شدید همه؟ دیدتون هم شد کلی تر و دید بقیه محدود؟" خیلی جالب نیست. در کل شما یک حرف دارید که این محصول بزرگ هست و کارآمد نیست و کسی هم بر این نظر شما حرفی نداشته. ولی شما وقتی این سئوال براتون سئوال که چی؟ مطرح هست. بهترین جواب جواب ali k هست که خب در حالت کلی تر باید به قضیه نگاه کنید. یا خریداران به محصولی نیاز دارند و یا اینکه کمپانی ها با تولید محصولی اون نیاز رو ایجاد میکنند!
    شاید هم من کمی حساس شدم. ولی به نظرم یک مقدار بحث ها ملایم تر باشه موجب ناراحتی کسی نمیشه.

بگذریم..

به نظر من ایده این محصول برای آینده ای نه چندان دور خیلی خوبه و به موقع عرضه شده. با پیشرفته شدن اسمارت فون ها دیگه خیلی از مردم به دنبال خرید کامپیوتر خانگی و لپ تاب نخواهند بود سرعت و ظرفیت، صفحه نمایش و نرم افزارهای موبایل ها کاملا جوابگوی کارهای روزمره هست. در کاربران غیر حرفه ای که به سراغ دوربین های کامپکت میرن زوم دوربین و کیفیت عکس تا اندازه ای مهم هست. فرض کنیم یک نفر در این حالت بره و یک دوربین بخره. خب چطوری میتونه عکس ها رو به موبایلش منتقل کنه و همراهش داشته باشه و با دوستانش به اشتراک بذاره؟! در حالت کنونی خیلی مشکل هست.
    ولی وقتی دوربینی وجود داشته باشه که مستقیم از داخل اسمارت فون بشه باهاش عکس گرفت و بلافاصله هم از طریق اینترنت موجود در گوشی به اشتراک گذاشت یا بر روی فضاهای اینترنتی ذخیره کرد دیگه دلیلی نداره که علاوه بر موبایل دوربین کامپکتی داشته باشیم که ال سی دی هم داشته باشه. البته میشه اینطوری فکر کرد که این چه کاریست؟! به جای این کار یک دوربین که سیم کارت بخوره درست کنند! به نظر من غیر منطقی هست چون معمولا افراد یک سیم کارت دارند که بر روی گوشی هست و میتونند از اون استفاده کنند به جای اینکه هزینه اضافه ای بابت خدمات اینترنت بر روی دوربین بدهند. بحث یک جا بودن اطلاعات و راحتی کار با یک سیستم عامل و نرم افزارهای اون هم هست.
    Khoramyar، Rouzbeh Ehsani، lamagra و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

با یه کم جستجو به جنبه های دقیقتری از امکانات این محصول رسیدم که تصویری براتون می ذارم.
    مموری کارد در این قسمت قرار می گیره.
    memorycard 1.jpg
    محل قرار گیری باطری (لیتیوم یون قابل تعویض توسط کاربر)
    battery 1.jpg
    محل اتصال به سه پایه
    bottom 1.jpg
    بالا
    top 1.jpg
    تصویر پشت
    rear34 1.jpg
    farsad، MZITech، Rouzbeh Ehsani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین