صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38
Like Tree124تشکر

موضوع: Olympus OM-D E-M1

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

به نظر می آید چندتا از فلسفه های وجودی دورین های میکرو فور تردز در حال از بین رفتن است. ابعاد و وزنها هر روز دارند بیشتر می شوند! قیمت ها را هم که خودتان می دانید! (البته می دانیم که سری pen همچنان در حال تولید هست!)
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

این هم یک ریویو برای این دوربین
    http://www.ephotozine.com/article/ol...l-review-22863
    انصافا که این بدون ایینه ها وسوسه کنندن مخصوصا این مدل های المپیوسی
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

كاربر همراه auditore آواتار ها
    تشکر کرده
    3132

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    به نظر می آید چندتا از فلسفه های وجودی دورین های میکرو فور تردز در حال از بین رفتن است. ابعاد و وزنها هر روز دارند بیشتر می شوند! قیمت ها را هم که خودتان می دانید! (البته می دانیم که سری pen همچنان در حال تولید هست!)
    البته همچین هم در حال از بین رفتم نیست . در مورد اندازه که این تصویری که گزاشتید مقایسه درستی نیست . 12-40 یک لنز با دیافراگم ثابت 2.8 هست همین یعنی افزایش وزن و اندازه ، و نباید با 18-105 مقایسه بشه . تقریبا مشابه این لنز در نیکون روی کراپدار میشه 17-55 یا ، برای فول فریم 24-70 رو در نظر گرفت . حالا ابعاد و وزن بادی + لنز الیمپوس رو فقط با یکی از دو لنز گفته شده بدون بدنه مقایسه کنید . کاملا ابعاد کم و وزن پایین تر الیمپوس مشخص هست .
    Mashhadi Vahid، MZITech، Navid7h و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پیمان شکوری من
    Nikon d7100 +sigma 20mm1.4 art . nikkor 50mm f1.8g + sigma 150mm macro
    Manfrotto 290dual . Manfrotto 804
    Tifoto ball head

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    83

بررسی جدبد از سایت Dpreview

جالبه که امتیاز خیره کننده 84% رو بهش داده (تقریبا مشابه D7100) و شاید علت اینکه امتیاز D7100 یک درصد بالاتره قیمت اونه
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

مقایسه غیر آزمایشگاهی IQ , noise دوربین های الیمپوس E-M5 و E-M1 با پاناسونیک GX-7 از سایت cameralabs با لنز 17/1.8 Olympus ( برخلاف DP که از لنزهای یکسان برای تست شاتشون استفاده نکرده بود )

مقایسه رزولوشن : Olympus OMD EM1 quality | Cameralabs

مقایسه نویز : Olympus OMD EM1 noise | Cameralabs

ایزو 100 برای مقایسه :

کراپ100 فرمت JPG ایزو 1600 از راست E-M1 E-M5 GX-7 . رگه های برگ تا ایزو 800 قابل مشاهده است اما در ایزو 1600 جزئیات مشخصا از بین رفته.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Tuesday 24 December 2013 در ساعت 16:16
    Nima Sadigh، M.Rahimizadeh و کوروش تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    ابر لنزهای مرده الیمپوس با این دوربین زنده شدند. از اونجایی که سرشاخه E-5 بزرگ این روزا دوربین اصلا جذابی نیست - خودمونیم همون روزاش هم ... - لنزهای تاریخی الیمپوس حیف رو زمین مونده بودند اما این میرورلسه سیستم AF فاز دیتکشن هم داره !

اگه لنز 4/3 بهش وصل شه به صورت پیش فرض، اتو فوکوس phase detection فعال میشود و در نور کافی به اعتقاد رویو نویسان dp به سرعت E-5 بزرگ فوکوس میکند !!!

فیلترش هم از نوع no low-pass است. از نظر شارپنس در خروجی jpeg احتمالا به M-5 نرسه ( اشکالی نداره )
    با تشکر از شما. الان که من رویوی این دوربین بسیار زیبا و خاص رو به همراه نمونه عکسها دیدم فکر می کنم همون رستاخیزی که گفتین اتفاق افتاده! لنز olympus_12-60_2.8-4 روی این دوربین! البته من چندان به تفاوت سیستم چهار سوم و میکرو چهارسوم واقف نیستم و دلیل ابداع سیستم دوم هم برای من روشن نیست. خصوصا اینکه المپوس اقدام به تولید دوباره نسخه های میکروی لنزهاش برای این سیستم جدید کرده. البته ظاهرا آینه حذف شده و سیستم فوکوس و ویزور تغییر کرده به هر حال جالبه که این دوربین قابلیت اتصال لنزهای قدیمی رو داره. بعد از عدم موفقیت رده های بالای سری E در بازار رقابت این بار بازگشت بسیار خوبی رو از المپوس شاهد هستیم.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

من هنوز گیج هستم. متوجه نشده ام که این دوربین چی هست و در کجای بازار قرار گرفته است! چرا با این سنسور این کارها را می کنند؟؟
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    من هنوز گیج هستم. متوجه نشده ام که این دوربین چی هست و در کجای بازار قرار گرفته است! چرا با این سنسور این کارها را می کنند؟؟
    بله این دوربین با آپشنهای خوبی که ارایه میده مقداری از معادلات دسته بندی دوربینها و کاربرها رو تغییر میده. البته قیمت کمی بالاست اما حتی قضاوت در مورد قیمت این دوربین هم کار سختی هستش چون در نوع خودش کیفیت درجه یک و بسیار بالای طراحی و ساخت رو ارایه کرده. استحکام و ارگونومی بسیار خوب همراه با صفحه نمایش متحرک و آپشنهای فیلمبرداری و WIFI داخلی و وزنی تقریبا نصف دوربینهای Mid-size SLR در کنار لنزهای با اپتیک خوب واقعا دوربین ویژه ای محسوب میشه.
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.
    کشف زیبایی چه زیباست...

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

دو آدمی که در کارشان وارد هستند، این دوربین را دوربین سال ۲۰۱۳ انتخاب کرده اند :

Best New Camera of 2013

http://theonlinephotographer.typepad...year-2013.html

farhad44، Christ Melikian، MZITech و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام لطفا بگید این دوربین با کدام دوربین کنن قلبل مقایسه است ساخت کدام کشوره و چه قیمتی داره
    کلا همه چیزو درموردش بگید
    ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین