صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
Like Tree19تشکر

موضوع: دوربین تا 2 تومن چی بگیرم؟

كاربر آشنا RBN1363 آواتار ها
    تشکر کرده
    249

پیش فرض دوربین تا 2 تومن چی بگیرم؟

سلام، من عکاس حرفه ای نیستم و یه دوربین کامپکت دارم که معمولاً تعداد عکسهای زیادی هم باهاش میگیرم. دنبال اینم که ضمن گرفتن این همه عکس، در کنارش 5تا عکس به دردبخور هم بگیرم. به همین خاطر قصد خرید دوربین جدیدی رو دارم که حدود قیمت 2 تومن براش کنار گذاشتم و میخوام بهترین انتخاب ممکن رو داشته باشم. ممنون میشم راهنمایی کنید. بیشتر از خانواده عکس میگیرم.
    tawer و piano تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

عزیز فقط برای خود دوربین 2 تومن !؟ یا با لنز ؟!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

خود دوربین منظورم بود (پست اولم چون هنوز تایید نشده بودم یکی از دوستان زحمت پست رو کشدیه بود)

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid_tss نمایش پست ها
    خود دوربین منظورم بود (پست اولم چون هنوز تایید نشده بودم یکی از دوستان زحمت پست رو کشدیه بود)

با سلام و ضمن خوش آمد گوئی به شما، امیدوارم از این فروم نهایت استفاده رو ببرین.
    ابتدا باید خدمت شما عرض کنم چنانچه منظورتان DSLR است نیازی به زحمت به دوستتان و ایجاد تاپیک جدید نبود و از تاپیک: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR میتوانید استفاده کنید.
    ولی اگر منظورتان compact-slr است که باز هم تاپیک های مخصوص به خود را دارند.
    اینطور بهتر به نتیجه میرسید و ضمن اینکه با مطالعه فروم مربوطه، بهتر و دقیق تر میتوانید سوالتان را مطرح کنید.(البته کمی هم حوصله باید چاشنی کارتان کنید)
    در حال حاضر اگر با سبک فروم آشنایی ندارید دقیقا نیاز خودتان را اینجا بفرمائید تا دوستان شما را راهنمائی کنن.
    نوع دوربین- برند- رنج قیمت- ژانر مورد علاقه(گفتین بیشتر از خانواده عکس میگیرین.. منظورتان پرتره هست؟) و از همه مهمتر حداکثر بودجه شما؟
    Saeid_tss تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

يه D7000 يا 60D دست دوم ، كه فكرميكنم باحدود١٦٠٠ تا ١٨٠٠ بتونيد پيداكنيد. درحاليكه براي دوربين نو يك تا دو كلاس پايينتر بايد انتخاب بفرماييد. كلا براي كسي كه محدوديت بودجه دارد ، من نظرم اينه كه دوربينهاي دست دوم تميز وسالم انتخاب مناسبتري هستش. به خصوص اينكه بعدها درصورتي كه نيازتان را بهتر بشناسيدو قصد تعويض دوربين را داشته باشيد ، ضرركمتري ميكنيد براي فروش. درحاليكه اگر نو خريداري كنيد، براي فروش حداقل٢٥-٣٠ درصد بايدكسركنيداز قيمت پايه.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

canon eos m + 18-55 + 16 + تبدیل لنزهای کنون 2200 که خود فروشنده 16 رو 300 تومن ور میداره میشه 1900 . قیمتش واقعا عالیه . فروشگاهی که پرسیدم مجتمع پایتخت بود که قیمتهاش خداییش منصفانه تر از جمهوریه .

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    canon eos m + 18-55 + 16 + تبدیل لنزهای کنون 2200 که خود فروشنده 16 رو 300 تومن ور میداره میشه 1900 . قیمتش واقعا عالیه . فروشگاهی که پرسیدم مجتمع پایتخت بود که قیمتهاش خداییش منصفانه تر از جمهوریه .
    راستش بله , جمهوری قیمتهاواجناس مطمئنی نداردگاها.دیده ام دست دوم را نوهم معرفی کرده اند.
    piano تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

من دوربین DSLR نیکون مدل D3200 Kit 18-55 VR رو دارم استفاده می کنم ازش راضیم ، 24 مگاپیکسل هست

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط piano نمایش پست ها
    من دوربین DSLR نیکون مدل D3200 Kit 18-55 VR رو دارم استفاده می کنم ازش راضیم ، 24 مگاپیکسل هست
    ضمن خوش آمدگویی به فروم: حالا لینک هم نمیدادین ( که سایت تبلیغ نشه ) جای دوری نمیرفت. سپاس
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوربین DSLR نیکون مدل D3200 Kit 18-55 VR

-----------------------------------------------------------
    <h1><a title="اس ام اس عاشقانه" href="http://jokestoon.com/"><strong>اس ام اس عاشقانه</strong></a></h1>
    <h2><a title="مدل لباس" href="http://webgardi.jokestoon.com/"><strong>مدل لباس</strong></a></h2>
    ata_m3 تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین