صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24
Like Tree35تشکر

موضوع: روشن کردن فلاش در خارج از اتلیه در فضای باز

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

سلام

حدود دوهفته پیش در باب همایون فلاش باطری خور Nicefoto 680A رو قیمت گرفتم 1550 تومان. ولی دقیقا همین فلاش رو سایت افرنگ 2100 تومان برای فروش گذاشته و به علاوه یک نفر هم دست دومش رو برای فروش گذاشته بود 2میلیون تومان. من الان در واقع گیج شدم که چرا باب همایون انقدر قیمت پایین تری رو گفتو به علاوه فلاش با کیف و متعلقات و گارانتی هم بود
    در ضمن اونی که در سایت افرنگ و باب همایون بود دو رنگ مشکی و طلایی بود و اون بنده خدایی که برای فروش گذاشته کلا همون شکل هست ولی با بدنه کلا یکدست مشکی؟!
    الان من واقعا موندم که اولا کدوم اصل و کدوم فرع هستن و همچنین کلا این مارک بهتر هست یا mettle
    البته mettle ظاهرا باطری اش جدا هست و همراه فلاش باید جابه جا بشه ولی در این مدل های nicefoto باطری قابل شارژ روی خود بدنه فلاش تعبیه شده و دیگه هیچ وسیله اضافه ای همراهش نیست
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

تشکر کرده
    2372

maxresdefault.jpg

NiceFoto-Wireless-studio-flash-680A-portable-flash.jpg

این هم دو تا عکس مربوط به پست قبلی ام

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    سلام

حدود دوهفته پیش در باب همایون فلاش باطری خور Nicefoto 680A رو قیمت گرفتم 1550 تومان. ولی دقیقا همین فلاش رو سایت افرنگ 2100 تومان برای فروش گذاشته و به علاوه یک نفر هم دست دومش رو برای فروش گذاشته بود 2میلیون تومان. من الان در واقع گیج شدم که چرا باب همایون انقدر قیمت پایین تری رو گفتو به علاوه فلاش با کیف و متعلقات و گارانتی هم بود
    در ضمن اونی که در سایت افرنگ و باب همایون بود دو رنگ مشکی و طلایی بود و اون بنده خدایی که برای فروش گذاشته کلا همون شکل هست ولی با بدنه کلا یکدست مشکی؟!
    الان من واقعا موندم که اولا کدوم اصل و کدوم فرع هستن و همچنین کلا این مارک بهتر هست یا mettle
    البته mettle ظاهرا باطری اش جدا هست و همراه فلاش باید جابه جا بشه ولی در این مدل های nicefoto باطری قابل شارژ روی خود بدنه فلاش تعبیه شده و دیگه هیچ وسیله اضافه ای همراهش نیست
    فکر می کنم تاپیک اصلاً مناسبی برای این بحث نباشه اما:
    این یه اتفاق طبیعیه، البته اختلاف قیمت در این جا دیگه خیلی زیاده. اما معمولاً در سطح بازار شما می تونید مغازه هایی رو پیدا کنید که برخی روزها برخی اجناسشون رو به قیمت ها خیلی خوبی می فروشن حالا به دلیل چک داشتن می تونه باشه یا مسائل دیگه... عموماً سایت ها نسبت به بازار کمی گرونتر هستند، وقت فروش افراد به سایت استناد می کنند وقت خرید به بازار و بندر و ...
    فکر می کنم همشون در حدی از کیفیت قرار دارند که کابرای عادی که هیچ، اکثر مشتری ها رو هم تو این بازار قشنگ عکاسی راضی نگه می داره. اما اگر دنبال چیز خوب باشید که شاید برای کاربران عادی و حتی کمی پیشرفته زیاد توفیری نداره، باید دنبال برندهای henselو profoto و ... بروید.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

تشکر کرده
    2372

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    فکر می کنم تاپیک اصلاً مناسبی برای این بحث نباشه اما:
    این یه اتفاق طبیعیه، البته اختلاف قیمت در این جا دیگه خیلی زیاده. اما معمولاً در سطح بازار شما می تونید مغازه هایی رو پیدا کنید که برخی روزها برخی اجناسشون رو به قیمت ها خیلی خوبی می فروشن حالا به دلیل چک داشتن می تونه باشه یا مسائل دیگه... عموماً سایت ها نسبت به بازار کمی گرونتر هستند، وقت فروش افراد به سایت استناد می کنند وقت خرید به بازار و بندر و ...
    فکر می کنم همشون در حدی از کیفیت قرار دارند که کابرای عادی که هیچ، اکثر مشتری ها رو هم تو این بازار قشنگ عکاسی راضی نگه می داره. اما اگر دنبال چیز خوب باشید که شاید برای کاربران عادی و حتی کمی پیشرفته زیاد توفیری نداره، باید دنبال برندهای henselو profoto و ... بروید.

اول از همه ممنون از پاسخگویی شما
    دوم هم در مورد تاپیک اگر تاپیک دیگه ای وجود داره که مربوط به این بحث میشه ممنون میشم مدیران عزیز زحمتش رو بکشند.
    البته اینکه من این موضوع رو اینجا مطرح کردم چون مربوط میشه به فلاش های باطری خوری که تو فضاهای باز قرار هست ازشون استفاده بشه. در مورد این دو برند هم دوستانی که استفاده کرده باشن فکر میکنم بهتر بتونن پاسخ بدن چون بیشتر وسایل این چنینی توی استفاده های طولانی مدت نقاط ضغف و قوتشون رو نشون میدن. در مورد برندهای مطرح دیگه هم خب مسلما خیلی برند های بهتری از این دو مدل که من نام بردم هستن ولی من الان مسئله ام روی این دو مدل هست

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3