صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55
Like Tree306تشکر

موضوع: SIGMA ART 24-105mm F4 DG OS HSM

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    ظاهراً ديستورشن کمتری هم داره
    اما با توجه به قيمت پايين 24-105 فکر نکنم بازار خوبی داشته باشه

علاوه بر موضوع قیمت کمتر لنز 105-24 کنون و اگر اپتیک این دو لنز را نزدیک به هم در نظر بگیریم لنز کنونی مزایایی مانند مقاومت در برابر آب و غبار , کوچکتر بودن و سبکتر بودن و دهنه فیلتر 77 در بربر 82 و همچنین سازگاری کامل (به لحاظ عملکرد اتو فوکوس) با بدنه های قدیمی و آتی کنونی را هم با خود به همراه دارد.
    ویرایش توسط usef : Tuesday 26 November 2013 در ساعت 23:51
    yaghoobi، K_NMT، mOhSeN.Gh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

متاسفانه دوربینی که به آن این تست انجام گرفته (1Ds mark iii) مبنای خوبی برای مقایسه نیست چون سنسور آن فقط ۱۰ مگاپیکسل است ٬ تفاوت شارپنس در این چگالی پیکسل خیلی قابل تشخیص نیست ٬ باید روی فول فریم های جدید تر تست بشه ٬ روی کراپدار ها هم عملکرد شارپنس در مرکز و میانه لنز به صورت خیلی خوبی نمایان خواهد شد.

در هر صورت این لنز برای اینکه شانسی داشته باشد باید برتری خیلی محسوسی نسبت به نمونه کنونی داشته باشد.
    yaghoobi، usef، mOhSeN.Gh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

نقل قول نوشته اصلی توسط Kane نمایش پست ها
    متاسفانه دوربینی که به آن این تست انجام گرفته (1Ds mark iii) مبنای خوبی برای مقایسه نیست چون سنسور آن فقط ۱۰ مگاپیکسل است ٬ تفاوت شارپنس در این چگالی پیکسل خیلی قابل تشخیص نیست ٬ باید روی فول فریم های جدید تر تست بشه ٬ روی کراپدار ها هم عملکرد شارپنس در مرکز و میانه لنز به صورت خیلی خوبی نمایان خواهد شد.

در هر صورت این لنز برای اینکه شانسی داشته باشد باید برتری خیلی محسوسی نسبت به نمونه کنونی داشته باشد.

البته دوربین 1DS mkIII دارای سنسور 21 مگاپیکسلی است. خیلی از مواقع قیمت معرفی لنزها با قیمت زمان عرضه متفاوت است شاید با قیمت پایینتر بتواند رقابت کند بخصوص در سمت نیکون که لنز 120-24 آن قیمت بیشتری دارد.
    ویرایش توسط usef : Wednesday 27 November 2013 در ساعت 00:30
    yaghoobi، mOhSeN.Gh، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها
    البته دوربین 1DS mkIII دارای سنسور 21 مگاپیکسلی است. خیلی از مواقع قیمت معرفی لنزها با قیمت زمان عرضه متفاوت است شاید با قیمت پایینتر بتواند رقابت کند بخصوص در سمت نیکون که لنز 120-24 آن قیمت بیشتری دارد.
    بله حق باشماست خیلی ممنون که تصحیح فرمودید. 1D markiii ٬ ۱۰ مگاپیکسلی است نه s دار آن! عجب اشتباه لپی کردم ٬ اینجا واقعا شکلک facepalm مورد نیاز هست ٬ پیشنهاد میدم این شکلک اضافه بشه حداقل برای اشتباهات عجیب خودم ازش استفاده کنم

بله موافقم در سمت نیکون کار راحت تری دارد ٬ افت قیمت می تواند راهکار خوبی باشد. ولی حداقل خودم انتظارم بیشتر بود ٬ مخصوصا بعد از اون ۳۵ میلیمتریه و ۱۸-۳۵ کراپدار .
    در کل پیشرفت سیگما در چند سال اخیر قابل ستایش هست از شرکتی که لنزهاش به بی کیفیتی معروف بودند به شرکتی جدی تبدیل شده که حتی گاهی اوقات بهتر از شرکت دوربین ساز لنز میسازه ٬ با قیمتی به مراتب پایین تر .
    Niaz، yaghoobi، usef و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

به نظر میاد کیفیت اپتیکی این لنز خیلی خوب باشه. با قیمت 900 دلاری انتخاب خوبی میتونه باشه. در مقایسه با 120-24 نیکون 400 دلار ارزانتر است و ممکن است که اپتیک بهتری هم داشته باشد.
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، Amir Abdolpanah و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    به نظر میاد کیفیت اپتیکی این لنز خیلی خوب باشه. با قیمت 900 دلاری انتخاب خوبی میتونه باشه. در مقایسه با 120-24 نیکون 400 دلار ارزانتر است و ممکن است که اپتیک بهتری هم داشته باشد.
    بشنو و باور نکن! سیگما QC مزخرفی داره و لنزهاش هندونه ی دربسته است. گیرم جدیدا بهتر شده باشه و به جای 3 تا یکی از هر 10 لنزش یکی ایراد داشته باشه، اگه من بخرم مطابق قوانین مورفی عدل همون یکی به من میفته! شما رو نمی دونم
    Niaz، Persian، Kaveh Ghobadi و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

فرهاد خان البته بنده مثل همیشه با این نظریه شما موافق نیستم و جدیدا هم بیشتر مخالفم ! به نظرم لنز های جدید سیگما از نظر کیفیت ساخت از مشابه کانن و نیکون هم بهتر و روز آمد تر شده اند ...
    yaghoobi، farhad44، Amin Zarif و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    فرهاد خان البته بنده مثل همیشه با این نظریه شما موافق نیستم و جدیدا هم بیشتر مخالفم ! به نظرم لنز های جدید سیگما از نظر کیفیت ساخت از مشابه کانن و نیکون هم بهتر و روز آمد تر شده اند ...
    آره کاوه جان یادمه شما از قدیم هم طرفدار سیگما بودی

من که عرض کردم من چون بد شانسم به همین دلیل دنبالش نخواهم رفت. شما چون خوش شانسی لنز سونی هم بخری حتا خوب در میاد
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، K_NMT و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

من هم تامرون داشتم هم سيگما و باز هم لنز تامرون 70-200گرفتم و سيگما 35 هم جديده
    تا حالا مشکلی باهاشون نداشتم
    کنترل کيفيت خوبی ندارند اما سری جديد مثل 35 سيگما واقعاً عاليه و من خيلی کم شنيدم کسی مشکلی باهاش داشته باشه
    Persian، Kaveh Ghobadi، yaghoobi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من هم تجربه خوبی با سیگما داشتم.لنز 16-8 و 85 جدید همینطور 70مم ماکروی قدیم خریدهای خودم بودند که همگی واقعا عالی اند.من توی این سالها فقط یک لنز لنز سیگمای خراب دیدم اون هم 400-120 بود.به نظرم لنزهای جدید مشکلاتشون خیلی کمتره و همون لنزهای قدیمی هم اونقدرها داغون نبودن.
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، farhad44 و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین