صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55
Like Tree306تشکر

موضوع: SIGMA ART 24-105mm F4 DG OS HSM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

کسی میدونه فیلتر مناسب این لنز چیه ؟ می خواهم شارپنس تصاویرم کم نشه چون این لنز بخاطر شارپ بودن تصاویرش انتخاب کردم در سایت dxo شارپنس این لنز با نیکون 24- 70 اف 2.8 برابری می کند تنها فرقش اف این لنز 4 است

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdanparast نمایش پست ها
    من از بندر عباس این لنز رو خریدم فروشگاه افسر 07632247951 و بنظرم فروشگاه پیکسل هم داشته باشد
    سلام دوست عزیز. چند وقته این لنز رو تهیه کردی؟ نظرت چیه درباره ی این لنز؟ یه مقایسه ای کنیم با همتای نیکونی و کنونی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام تازه خریدم فوکوس خیلی سریعی داره از مدل قبلی ام ۲۴- ۱۰۵ f4L سریعتر فوکس می کند اگر در سایت dxomark مقایسش کنید شارپنس بیشتری می دهد 24-105 f4L و همینطور 24-120 نیکون روی بادی 24 مگاپیکسلی شارپنس 14 l می دهد البته مدل نیکونی (24-120)خطا های لنزی بیشتری نسبت به کنونی دارد اما این لنز (سیگما) روی همان بادی شارپنس 20 می دهد در حال حاضر قیمتش نیز بیشتر است حدود ۳ میلیون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام تازه خریدم فوکوس خیلی سریعی داره از مدل قبلی ام ۲۴- ۱۰۵ f4L سریعتر فوکس می کند اگر در سایت dxomark مقایسش کنید شارپنس بیشتری می دهد 24-105 f4L و همینطور 24-120 نیکون روی بادی 24 مگاپیکسلی شارپنس 14 l می دهد البته مدل نیکونی (24-120)خطا های لنزی بیشتری نسبت به کنونی دارد اما این لنز (سیگما) روی همان بادی شارپنس 20 می دهد در حال حاضر قیمتش نیز بیشتر است حدود ۳ میلیون
    مبارک باشه.انشاله چرخش بچرخه برات. واسه من و دوستان دقیقا همین موضوع سوال شده برامون. اگر امکانش هست براتون یه مقایسه پایاپای با لنز ۲۴-۱۲۰ که فکر کنم لنز قبلیتون بوده ، انجام بدین . که همه عزیزان فروم راحتتر بتونن تصمیم به خرید و انتخاب بین این دو لنز کنن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

من از بندر عباس این لنز رو خریدم فروشگاه افسر 07632247951 و بنظرم فروشگاه پیکسل هم داشته باشد
    سلام در بندر دوتا فروشگاه افسر وجود دارد من از آقای بهنام افسر خریداری کردم اشتباهی شماره اون یکی افسر را نوشته بودم بهنام منصف تر می باشد
    شماره ایشون 09177582500
    M.Nouri و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6