صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 139 , از مجموع 139
Like Tree601تشکر

موضوع: Sony A7 & A7r

كاربر همراه OptiX آواتار ها
    تشکر کرده
    605

سلام
    خوب من این دوربین را ندارم و در نتیجه شاید نظرم خیلی صائب نباشه ولی چون تجربه کار با چندتا دوربین سونی ماونت A و E رو داشتم بد ندیدم نظرمو بگم. به نظر من این نویز یا هر اسم دیگری که روش بذاریم ناشی از موتور پردازشگر jpg دوربین هست و نه سنسور یا پست پروسس. کلا سونی همانقدر که در ساختن سنسور های خوب تبحر داره در ساختن موتور پردازشگر jpg درب و داغون هم تبحر داره!
    دوربین فعلی من آلفا 6000 هست که خیلی ها خروجی jpg اون رو قابل قبول میدونن و پیشرفتی برای سونی به حساب میارن ولی حتی در این دوربین هم مشابه این اثرات را در مقیاس به مراتب کمتر میشه مشاهده کرد در حالیکه در فایل خام موجود نیستن. حالا اگر جناب کوروش بفرمایند که آیا این نویز را توی فایل خام هم دیدن یا نه شاید بهتر بشه نتیجه گیری کرد
    nsaba، hosein1973 و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    SONY A6000 + 18-55

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

سلام مقایسه ای بین سونی A7R ؛لایکا M240 ولایکا M9 دوستانی که دنبال فایل خام یا RAW بودن ؛دقت بفرمایید به عکسهای کراپ خصوصا نقاط نیمه روشن مثال ؛تابلویی که F.D.C نوشته شده ؛ یا عرشه کشتی ؛خودتون ببینید دیگه ؛هیچ قضاوتی نمیکنم ؛روی عکسها کلیلک کنید بزرگ میشن .
    Leica M240 vs M9 vs Sony A7R Lens Combination Review » D!RK
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

كاربر همراه Alpha_850 آواتار ها
    تشکر کرده
    381

نقل قول نوشته اصلی توسط korosh kabir نمایش پست ها
    سلام مقایسه ای بین سونی A7R ؛لایکا M240 ولایکا M9 دوستانی که دنبال فایل خام یا RAW بودن ؛دقت بفرمایید به عکسهای کراپ خصوصا نقاط نیمه روشن مثال ؛تابلویی که F.D.C نوشته شده ؛ یا عرشه کشتی ؛خودتون ببینید دیگه ؛هیچ قضاوتی نمیکنم ؛روی عکسها کلیلک کنید بزرگ میشن .
    Leica M240 vs M9 vs Sony A7R Lens Combination Review » D!RK

دوست عزیز شما به هر دری میزنید که بگویید مدل های A7 مشکل دارند. الان چکار کردید؟؟؟ دو لایکا 18 و 24 مگاپیکسل را با مدل 36 مگاپیکسلی سونی مقایسه کردید که نتیجه بگیرید نویزی تر است؟؟؟ خوب مگر قرار است اینطور نباشد؟ (بد نیست بدانید سنسور های لایکا محصول سونی است)

من یک توصیه برادرانه به شما میکنم اگر از A7 یا کلا برند سونی خوشتان نمی آید هیچ اشکالی ندارد به سمتش نروید و نخرید مگر کسی بزور میخواد به شما A7 بفروشه؟!! برداشت های شخصی و اطلاعات 100 در 100 اشتباه در مقابل این همه منبع معتبر بی معناست.
    m.daneshpayeh و lamagra تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha_850 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما به هر دری میزنید که بگویید مدل های A7 مشکل دارند. الان چکار کردید؟؟؟ دو لایکا 18 و 24 مگاپیکسل را با مدل 36 مگاپیکسلی سونی مقایسه کردید که نتیجه بگیرید نویزی تر است؟؟؟ خوب مگر قرار است اینطور نباشد؟ (بد نیست بدانید سنسور های لایکا محصول سونی است)

من یک توصیه برادرانه به شما میکنم اگر از A7 یا کلا برند سونی خوشتان نمی آید هیچ اشکالی ندارد به سمتش نروید و نخرید مگر کسی بزور میخواد به شما A7 بفروشه؟!! برداشت های شخصی و اطلاعات 100 در 100 اشتباه در مقابل این همه منبع معتبر بی معناست.
    فروم محل تبادل نظره و هر کسی (بر خلاف نظر شما ) ميتونه نظر شخصی خودش رو بده
    اگر قرار بود فقط به سايت های مرجع رجوع کرد هيچ وقت ايرادی مثل روغن پاشی دی 600 نيکون مشخص نميشد چون هيچ سايتی 5000 عکس برای تست نميگيره ، يا هيچ سايتی مشکل فلر دی 750 رو اعلام نکرده بود تا اينکه کاربر ها متوجه شدند
    حالا اين دوستمون هم اين مسئله رو ديده, درست ميگه يا نميگه , اما باعث ميشه منی که قصد خريد سونی دارم در موردی که ايشون نظر شخصيشون رو داده بيشتر تحقيق کنم و موقع تست روی اين نکته دقت بيشتری انجام بدم

*شک دارم شما يکدفعه اينجا عضو شده باشی که با اين لحن جواب ايشون رو بدی ،احتمالاً ايدی 2 ام کسی که نميتونسته با ايدی خودش اينجوری حرف بزنه
    DELL، m.daneshpayeh، nsaba و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه Alpha_850 آواتار ها
    تشکر کرده
    381

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    فروم محل تبادل نظره و هر کسی (بر خلاف نظر شما ) ميتونه نظر شخصی خودش رو بده
    اگر قرار بود فقط به سايت های مرجع رجوع کرد هيچ وقت ايرادی مثل روغن پاشی دی 600 نيکون مشخص نميشد چون هيچ سايتی 5000 عکس برای تست نميگيره ، يا هيچ سايتی مشکل فلر دی 750 رو اعلام نکرده بود تا اينکه کاربر ها متوجه شدند
    حالا اين دوستمون هم اين مسئله رو ديده, درست ميگه يا نميگه , اما باعث ميشه منی که قصد خريد سونی دارم در موردی که ايشون نظر شخصيشون رو داده بيشتر تحقيق کنم و موقع تست روی اين نکته دقت بيشتری انجام بدم

*شک دارم شما يکدفعه اينجا عضو شده باشی که با اين لحن جواب ايشون رو بدی ،احتمالاً ايدی 2 ام کسی که نميتونسته با ايدی خودش اينجوری حرف بزنه
    نظر شخصی با اشتباهات شخصی متفاوته چیزی که شما میگید درباره روغن در دراز مدت بدست اومد و سایت ها با تست های اولیه نتوانستند پیدا کنند و بعد ها منابع معتبر با این اشکال اشاره کردند و فقط یکنفر در جهان ادعای آنرا نداشت A7 سال 2013 تولید شده اگر اشکالی در این حد میداشت تا الان آشکار میشد بد نیست بگم در این انجمن اگر بنده یا خود ایشون در باره دو برند معرف از این دست حرف ها که نه یک ادعای خیلی عادی بکنند تا الان 50 نفر به هر شکلی وارد بحث میشدند و نظر شخصی نبود ولی در سایر موارد یک نفر میتواند جهان را زیر سوال ببرد و اتفاقی نمی افتد مثل همین حرف های عجیب.

وقتی کسی ادعایی میکند باید حداقل مدرکی داشته باشه حرف که باد هواست در مورد شک عجیب شما بنده هیچ ایدی دومی ندارم در هنگام ثبت نام از کاربران شماره تلفن میگیرند و آی پی هر شخص برای مدیران مشخص است شکتان را میتوانید با مدیران مطرح کنید تا اگر نیاز شد با من تماس بگیرند. اگر احساس کنم انجمن تا این مقدار بی منطق پیش میرود حتما خودم سایت را ترک میکنم.
    a.g g.a تشکر می‌کند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

البته یک نکته را من اضافه‌کنم در بحث فیلمبرداری که در مقایسه‌هایی که انجام‌شده‌بود ، تصاویر ویدیویی پاناسونیک GH4 با اینکه دارای سنسور کراپ است ، در مواردی از این دوربین برتر بود که برای خود من جای تعجب‌داشت. البته هر کدام در مواردی برتری داشتند و به طور مشخص نمی‌شد قاطعانه یکی را به نفع دیگری کنار زد. اما برتری نمونه پاناسونیکی در کیفیت تصویر با توجه به اندازه‌ی سنسور عجیب بود.
    a.g g.a، obsidiyan، Dariush Chegini و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    البته یک نکته را من اضافه‌کنم در بحث فیلمبرداری که در مقایسه‌هایی که انجام‌شده‌بود ، تصاویر ویدیویی پاناسونیک GH4 با اینکه دارای سنسور کراپ است ، در مواردی از این دوربین برتر بود که برای خود من جای تعجب‌داشت. البته هر کدام در مواردی برتری داشتند و به طور مشخص نمی‌شد قاطعانه یکی را به نفع دیگری کنار زد. اما برتری نمونه پاناسونیکی در کیفیت تصویر با توجه به اندازه‌ی سنسور عجیب بود.
    سلام درسته پاناسونیک GH4 کیفیت فیلم برداریش 4K هست و بسیار بالا ؛ دوربین پاناسونیک LX100 دقیقا همین وضعیت رو داره حال اینکه سنسور اون کراپ هم نیست .DP نمره بسیار خوبی به فیلم برداری این دو دوربین داده.
    http://www.dpreview.com/reviews/pana...mix-dmc-gh4/12
    http://www.dpreview.com/reviews/pana...x-dmc-lx100/13

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

عزیزانی که دوربین a7 دارین، سه مورد محبت کنین همراهی کنین.
    1- مورد جدید یا اشکال دراین بدنه ندیدین؟
    2- محبت کنین تجربه های بیشترتون در خصوص این بدنه اعلام کنین.
    3- در خصوص کانورتورهای موجود در بازار برای استفاده از لنزهای کنون... مشکلی کسی تا الان نداشته؟

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    عزیزانی که دوربین a7 دارین، سه مورد محبت کنین همراهی کنین.
    1- مورد جدید یا اشکال دراین بدنه ندیدین؟
    2- محبت کنین تجربه های بیشترتون در خصوص این بدنه اعلام کنین.
    3- در خصوص کانورتورهای موجود در بازار برای استفاده از لنزهای کنون... مشکلی کسی تا الان نداشته؟
    کسی در فروم این بدنه رو نداره؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14