صفحه 26 از 27 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 263
Like Tree409تشکر

موضوع: Nikon D5300

كاربر آشنا sina1808 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

شما برای عمق میدان زیادتر باید از عدد دیافراگ بالاتر استفاده کنید 11 به بالا با توجه به موقعیت ها ، ترجیحا با زوم کمتر کار کنید که عمق میدان بالاتری بدست بیاد
    همچنین چون تحرک بالا هست سرعت رو هم باید بالاتر تعیین کنید شاید 200 به بالا بسته به میزان سرعت ها و تحرکات
    بنابراین بهترن حالت مد M هست
    با توجه به تفاسیر عکس ها نوردهی کمی خواهند داشت و تاریک میشن که باید iso بالا هم استفاده کنید
    برای فوکوس هم من خودم معمولا از فوکوس single point استفاده میکنم
    s.m.h.m تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1808 نمایش پست ها
    شما برای عمق میدان زیادتر باید از عدد دیافراگ بالاتر استفاده کنید 11 به بالا با توجه به موقعیت ها ، ترجیحا با زوم کمتر کار کنید که عمق میدان بالاتری بدست بیاد
    همچنین چون تحرک بالا هست سرعت رو هم باید بالاتر تعیین کنید شاید 200 به بالا بسته به میزان سرعت ها و تحرکات
    بنابراین بهترن حالت مد M هست
    با توجه به تفاسیر عکس ها نوردهی کمی خواهند داشت و تاریک میشن که باید iso بالا هم استفاده کنید
    برای فوکوس هم من خودم معمولا از فوکوس single point استفاده میکنم
    با سلام!
    ضمن تشکر از حسن توجه شما هموطن گرامی، هر چند که دیر شد، اما اگر عمری باقی بود برای سال های بعد.

تئوری این مطلب رو کامل بیان کردید، قصدم این بود که با توجه به لنزی که دارم تجربیات عملی عکاسان گرامی رو در بهترین تنظیمات دیافراگم و فاصله کانونی همین لنز بدونم و البته نقطه فوکوس مناسب برای رسیدن به حداکثر عمق دارای کیفیت مناسب.
    چون نمودارهای موجود در آنالیز این لنز با چیزی که عملا تجربه کردم هماهنگی نداشت!!!!

در هر صورت باز هم تشکر از توضیحات کامل شما. با آرزوی سلامتی و موفقیت!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام خدمت اساتید
    ی سوال
    راهی هست که بشه از طریق وای فای و توی محیط ویندوز عکس هایی که میگیریم رو ببینیم وحتی دوربین رو کنترل کنیم؟
    ممنونسلام خدمت اساتید
    ی سوال
    راهی هست که بشه از طریق وای فای و توی محیط ویندوز عکس هایی که میگیریم رو ببینیم وحتی دوربین رو کنترل کنیم؟
    ممنون

پ.ن:پیدا کردم جوابو
    ّبا dslrdashboard هم از گوشی هم از لپتاپ تونستم همه کاری کنم

مدیرا زحمت بکشن حذف کنن پستمو
    ویرایش توسط R EZ A : Sunday 6 November 2016 در ساعت 22:13
    Shikar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

دوستان بین دوربین های 5300 ، 5500 و 5600 چقدر تفاوت وجود داره؟
    من مقایسه های سایتها که دیدم از نظر سنسور و مگاپیکسل و خیلی چیزهای دیگه کاملا یکسان بودن و در برخی موارد مثل بلوتوث و gps و جچیزهای غیر ضروری تفاوت داشتند
    آیا خروجی این دوربین ها واقعا با هم فرق دارن یا نه و کلا ارزش داره هزینه بیشتری صرف 5600 یا 5500 بشه
    برای عکاسی حرفه ای هم نمیخوام.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط sami62 نمایش پست ها
    من مقایسه های سایتها که دیدم از نظر سنسور و مگاپیکسل و خیلی چیزهای دیگه کاملا یکسان بودن و در برخی موارد مثل بلوتوث و gps و جچیزهای غیر ضروری تفاوت داشتند
    آیا خروجی این دوربین ها واقعا با هم فرق دارن یا نه و کلا ارزش داره هزینه بیشتری صرف 5600 یا 5500 بشه
    در خروجی تاثیر قابل مشاهده‌ای نداره. بسته به نیاز و امکاناتی که احتیاج دارید ( و بودجه ) انتخاب‌کنید نه بسته به مدل. ببینید به اون امکانات جی‌پی‌اس و وای‌فای نیاز دارید، یا خیر.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    120

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    در خروجی تاثیر قابل مشاهده‌ای نداره. بسته به نیاز و امکاناتی که احتیاج دارید ( و بودجه ) انتخاب‌کنید نه بسته به مدل. ببینید به اون امکانات جی‌پی‌اس و وای‌فای نیاز دارید، یا خیر.
    برای من مهم کیفیت خروجی هست. وای فای که فکر کنم هر سه دارن. و خوب ۵۳۰۰ قیمت پایین تر. وای فای و جی پی اس برام زیاد مهم نیست هر چند که بودن وای فای خیلی بهتر از نبودنشه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط sami62 نمایش پست ها
    سلام. خروجی 5500 هر چند زیاد قابل مشاهده نباشه اما به هرحال عملکرد بهتری از5300 و حتی نسبت به 5600 داره.در واقع صرفا بنابر آمار موجود آزمایشگاهی در بعضی سایت ها که شاید زیاد هم معتبر نباشه ،در نور کم نویز کمتری داره.جاهایی دیدم که برای عکاسی از ستارگان هم توصیه شده. ضمن اینکه ممکنه قابلیت لمسی صفحه نمایشش در حالت عکسبرداری زنده کمکتون کنه.اگر اختلاف قیمتش با 5300 براتون قابل حله،5500 رو بگیرید.
    sami62 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    سلام. خروجی 5500 هر چند زیاد قابل مشاهده نباشه اما به هرحال عملکرد بهتری از5300 و حتی نسبت به 5600 داره.در واقع صرفا بنابر آمار موجود آزمایشگاهی در بعضی سایت ها که شاید زیاد هم معتبر نباشه ،در نور کم نویز کمتری داره.جاهایی دیدم که برای عکاسی از ستارگان هم توصیه شده. ضمن اینکه ممکنه قابلیت لمسی صفحه نمایشش در حالت عکسبرداری زنده کمکتون کنه.اگر اختلاف قیمتش با 5300 براتون قابل حله،5500 رو بگیرید.
    در تکمیل حرف دوستمون بگم که 5500 از لحاظ باتری به مراتب بهتر از 5600 و 5300 هست و بدنه سبکتر و کوچکتری داره
    sami62 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

خسته نباشید
    من این دوربینو گرفتم ولی مشکلاتی دارم باهاش
    یک اینکه نمیدونم چرا رو 1080 60 فریم بیشتر از 10 دیقه نمیتونم فیلم بگیرم
    دو اینکه رو حالت مانوال لایو ویوش نور دهی مناسبو نشون میده مثلا سرعت شاترو که بالا پایین میکنم لایو ویو تاریک و روشن نمیشه
    ممنون از همراهی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط matines نمایش پست ها
    خسته نباشید
    من این دوربینو گرفتم ولی مشکلاتی دارم باهاش
    یک اینکه نمیدونم چرا رو 1080 60 فریم بیشتر از 10 دیقه نمیتونم فیلم بگیرم
    دو اینکه رو حالت مانوال لایو ویوش نور دهی مناسبو نشون میده مثلا سرعت شاترو که بالا پایین میکنم لایو ویو تاریک و روشن نمیشه
    ممنون از همراهی
    سلام. در مورد فیلمبرداری با دوربین میتونید به دفترچه راهنما مراجعه کنید. شخصا اصلا به فیلمبرداری با دوربین فکر نمیکنم. به خاطر اینکه از فیلمبرداری خوشم نمیاد.اما بسیاری از دوربین ها به دلایلی برای فیلمبرداری طولانی محدودیت دارند.

در مورد نکته دوم باید بگم که موردی که گفتید برای بنده هم اوایل باعث دردسر شد که چرا این دوربین مانند همتای کنونی خودش همزمان با اعمال تغییر در تنظیمات ، خروجی رو نشون نمیده که بارها باعث خطا و از دست رفتن زمان میشه. حتی این موضوع تا حد زیادی باعث پشیمانی از خریدم شده بود. اما بعد از مدتی به این موضوع عادت کردم.چون در علایم روی صفحه چیزی که مهمه توجه به نشانگر تنظیم نوردهی هست که باید وسط باشه. از جایی که به ندرت از حالت عکسبرداری زنده استفاده میکنم این موضوع دیگه برام ناراحت کننده نیست.

اما به هر حال به شرکت نیکون بابت عدم توجه به این موضوع اعتراض دارم.میتونست کار عکاس رو خیلی راحت تر کنه.

صفحه 26 از 27 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 آخرینآخرین