صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
Like Tree50تشکر

موضوع: Fujifilm X-E2

كاربر همراه LightBox آواتار ها
    تشکر کرده
    1414

سلام.

یه دلیلش میتونه این باشه که تو منوی Set-up دوربین رو در حالت Silent Mode گذاشتین.
    KHAKSAR، romeo_1593 و darkness_land تشکر می‌کنند.
    آرش سلطانی

كاربر جديد arash777 آواتار ها
    تشکر کرده
    2

پیش فرض تفاوت دو مدل؟؟

درود
    از دوستان کسی تفاوتهای این مدل رو با xe2s میدونه؟ برام عجیبه که اگر xe2s پیشرفت داشته نسبت به xe2 ولی قیمتش ازون پایینتره!!! لطفا اگر اطلاعی دارین راهنماییم کنین.آخرین قیمتی که از xe2 کیت داشتم ۲۴۰۰ بود.قیمت مدل xe2s در حال حاضر چند هست؟ بدون لنز و با لنز
    ممنون
    ویرایش توسط arash777 : Wednesday 12 October 2016 در ساعت 23:02 دلیل: اصلاح

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط arash777 نمایش پست ها
    درود
    از دوستان کسی تفاوتهای این مدل رو با xe2s میدونه؟ برام عجیبه که اگر xe2s پیشرفت داشته نسبت به xe2 ولی قیمتش ازون پایینتره!!! لطفا اگر اطلاعی دارین راهنماییم کنین.آخرین قیمتی که از xe2 کیت داشتم ۲۴۰۰ بود.قیمت مدل xe2s در حال حاضر چند هست؟ بدون لنز و با لنز
    ممنون
    Xe2s تنها فرق واقعیش با Xe2 داشتن مود SR AUTO فول اتوماتیکه که کاربرد عکاسانه زیادی نداره ولی برای بی تجربه تر ها جالبه چون دوربین همه پارامترها رو در اختیار میگیره که عکس بهتری تولید کنه..... قیمت جهانییش هم انگار ۱۰۰۰ دلاره اینجام یادمه ۳۸۰۰ ، ۳۹۰۰ بود.
    yaghoobi و arash777 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2

ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز
    امروز xe2 رو خریداری کردم.امیدوارم همه دوستان دوربینی که دوست دارند بتونن تهیه کنن
    yaghoobi و Contax تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2

درود
    از دوستان کسی هست که تجربه کار با این دو لنز رو داشته باشه:
    xf 56mm f1.2
    xf 18-55 f2.8-4
    در حال حاضر قیمت مورد اول حدود ۳.۵ و دومی ۲.۵ هست.عکس منظره زیاد نمیگیرم که واید بکارم بیاد.پرتره خوب و شارپنس و بوکه برام مهمتره.میخوام بدونم آیا بنظرتون بهتر هست حدود ۱ تومن بیشتر هزینه کنم برای ۵۶ یا همون ۵۵-۱۸ هم بوکه و اپتیک خوبی داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط arash777 نمایش پست ها
    درود
    از دوستان کسی هست که تجربه کار با این دو لنز رو داشته باشه:
    xf 56mm f1.2
    xf 18-55 f2.8-4
    در حال حاضر قیمت مورد اول حدود ۳.۵ و دومی ۲.۵ هست.عکس منظره زیاد نمیگیرم که واید بکارم بیاد.پرتره خوب و شارپنس و بوکه برام مهمتره.میخوام بدونم آیا بنظرتون بهتر هست حدود ۱ تومن بیشتر هزینه کنم برای ۵۶ یا همون ۵۵-۱۸ هم بوکه و اپتیک خوبی داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    ۱۸-۵۵ برای پرتره بوکه عالی نداره چون روی تله اف۴ داره ... اگه من باشم ۱۶-۵۵ اف ۲.۸ رو برمیدارم که همه چی رو با هم داشته باشه

تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    ۱۸-۵۵ برای پرتره بوکه عالی نداره چون روی تله اف۴ داره ... اگه من باشم ۱۶-۵۵ اف ۲.۸ رو برمیدارم که همه چی رو با هم داشته باشه
    ممنونم از شما بابت پاسخ.راستش خیلی راجع به 56mm توی وبسایتهای تخصصی خوندم و واقعا خصوصیاتی که داره وسوسه کننده اس(شارپنس و اپتیک بسیار بالا و بوکه عالی).حالا شما کاری کردین که در مورد 16-55 هم تحقیق کنم.
    اگه احیانا موردی به ذهنتون رسید لطف کنین و بفرمایید تا بهره ببرم
    سپاس

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

سلام کسی میدونه حداقل حساسیت این دوربین چند هست؟ بعضی سایتا 200 و بعضی سایتا هم 100 نوشتن...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

دوستان من قصد خرید یک دوربین بدون آینه رو دارم....بعد از بررسی و خوندن مطالب سایت ها و لیست قیمت ها تصمیم گرفتم دوربین X-E2 رو خریداری کنم.

اگرچه 5 - 6 سالی هست عکاسی میکنم ولی در عکاسی آماتور هستم. با توجه به اینکه بیشتر علاقمندی من ثبت تصاویر آویشن (Aviation) هست... و با توجه به مشکلات مربوط به فوکوس خودکار آیا این دوربین رو بهم پیشنهاد میکنید. من حداکثر بودجم به همین X-E2 و یا X-T10 می رسه....

پیشاپیش سپاسگذارم.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط Java نمایش پست ها
    دوستان من قصد خرید یک دوربین بدون آینه رو دارم....بعد از بررسی و خوندن مطالب سایت ها و لیست قیمت ها تصمیم گرفتم دوربین X-E2 رو خریداری کنم.

اگرچه 5 - 6 سالی هست عکاسی میکنم ولی در عکاسی آماتور هستم. با توجه به اینکه بیشتر علاقمندی من ثبت تصاویر آویشن (Aviation) هست... و با توجه به مشکلات مربوط به فوکوس خودکار آیا این دوربین رو بهم پیشنهاد میکنید. من حداکثر بودجم به همین X-E2 و یا X-T10 می رسه....

پیشاپیش سپاسگذارم.
    هر دو گزینه بسیار مطلوب‌هستند . نظر شخصی من البته X-T10 هست بین این‌دو . ولی X-E2 هم بدنه‌ی جدید و مطلوبی‌ست ...
    به لنزی که می‌گیرید توجه کنید . در مورد لنزهای فوجی در تاپیک‌های مرتبط صحبت‌شده است .
    Java تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین