صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 218
Like Tree846تشکر

موضوع: Instagram

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

سلام
    behnamvarshosaz
    منتظر نظرات دوستان هستم
    RF_53، M.Rahimizadeh و arefjoon تشکر می‌کنند.
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1153

سلام به همه دوستان بنده هم تازه در اینستاگرام فعال شدم اینم لینک گالری نوپای بنده
    https://instagram.com/meysam_kamasayi/
    RF_53، KHAKSAR، M.Rahimizadeh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    355

سلام به همه دوستان
    seyyed_ali_d
    https://instagram.com/seyyed_ali_d/
    RF_53، M.Rahimizadeh و arefjoon تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    در مورد افت کیفیت عکس ها در اینستاگرام گفته شده که همه کاربران آندرویدی با این مشکل روبرو هستند ولی ظاهرا در iOS این مشکل وجود نداره . نکته اینکه در نسخه آندرویدی در منوی تنظیمات می تونید High Quality Editing رو فعال کنید که البته گفته اند تفاوت چندانی ایجاد نمی کنه.
    KHAKSAR، M.Rahimizadeh، arefjoon و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا dariush_hastam آواتار ها
    تشکر کرده
    234

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام
    در مورد افت کیفیت عکس ها در اینستاگرام گفته شده که همه کاربران آندرویدی با این مشکل روبرو هستند ولی ظاهرا در iOS این مشکل وجود نداره . نکته اینکه در نسخه آندرویدی در منوی تنظیمات می تونید High Quality Editing رو فعال کنید که البته گفته اند تفاوت چندانی ایجاد نمی کنه.
    شخصاً و بارها در IOS دچار مشکل افت کیفیت شده و می شوم. با اینکه عکس ها را در APP های مختلف ادیت کرده و وارد Insta می کنم اما باز هم Insta با شرایط خود عکس را تغییر کیفیت می دهد که در همان لحظه و قبل از پست کردن عکس این افت کیفیت قابل مشاهده است. این مشکل از درون دیوایس ها راه حلی ندارد ! ( من پیدا نکردم ). اما اگر عکس قبلاً در فتوشاپ ادیت بشود می توانیم زمان گرفتن خروجی عدد Quality را زیر 60 قرار دهیم و بیشتر موارد این خروجی برای insta مناسب است و تغییری روی آن اعمال نمی کند.
    arefjoon و zamehr تشکر می‌کنند.
    همه چیز تا وقتی برای دیگران اتفاق می افتد شوخی و تفریح است.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

در این صفحات درباره تفاوت های تبعیض آمیزی که در این برنامه اعمال میشه بیشتر بحث شده و تجربه های میدانی هم جالب توجه هستند.

1- Instagram for Android is still killing the quality of your uploads, but not the iOS version

2- A Look Into Instagram’s Compression Quality
    mreza1001، F.KamranNia، dariush_hastam و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush_hastam نمایش پست ها
    شخصاً و بارها در IOS دچار مشکل افت کیفیت شده و می شوم. با اینکه عکس ها را در APP های مختلف ادیت کرده و وارد Insta می کنم اما باز هم Insta با شرایط خود عکس را تغییر کیفیت می دهد که در همان لحظه و قبل از پست کردن عکس این افت کیفیت قابل مشاهده است. این مشکل از درون دیوایس ها راه حلی ندارد ! ( من پیدا نکردم ). اما اگر عکس قبلاً در فتوشاپ ادیت بشود می توانیم زمان گرفتن خروجی عدد Quality را زیر 60 قرار دهیم و بیشتر موارد این خروجی برای insta مناسب است و تغییری روی آن اعمال نمی کند.
    روی خود اپلیکیشن برای آپلود لیمیتی تعیین نشده است. ولی وقتی از روی پی سی اقدام به آپلود می کنم، رزولوشن 650*650 و حجم زیر 500 کیلوبایت جزو محدودیت هاست. چک کنید ببینید اگر عکس را در موبایل بااین شرایط آپ کنید مشکلی به وجود می آید یا خیر.
    dariush_hastam، arefjoon و zamehr تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر آشنا dariush_hastam آواتار ها
    تشکر کرده
    234

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    روی خود اپلیکیشن برای آپلود لیمیتی تعیین نشده است. ولی وقتی از روی پی سی اقدام به آپلود می کنم، رزولوشن 650*650 و حجم زیر 500 کیلوبایت جزو محدودیت هاست. چک کنید ببینید اگر عکس را در موبایل بااین شرایط آپ کنید مشکلی به وجود می آید یا خیر.
    دقیقا مشکل من همین است که منبعی معتبر برای حجم مورد نظر اینستا پیدا نکردم. سایز که مشخص است 612*612 اما حجم تو خود پیج اصلی اینستا هنوز عددی پیدا نکردم. فقط در نوشته شما نکته ای برایم سوال شد، شما چگونه از طریق کامپیوتر تو اینستا عکس آپلود می کنید ؟ چون این کار طبق قوانین اینستا غیر ممکن است. فقط با تبلت و موبایل می شود عکس آپلود کرد.
    arefjoon تشکر می‌کند.
    همه چیز تا وقتی برای دیگران اتفاق می افتد شوخی و تفریح است.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

دقیقا مشکل من همین است که منبعی معتبر برای حجم مورد نظر اینستا پیدا نکردم. سایز که مشخص است 612*612 اما حجم تو خود پیج اصلی اینستا هنوز عددی پیدا نکردم. فقط در نوشته شما نکته ای برایم سوال شد، شما چگونه از طریق کامپیوتر تو اینستا عکس آپلود می کنید ؟ چون این کار طبق قوانین اینستا غیر ممکن است. فقط با تبلت و موبایل می شود عکس آپلود کرد.
    تا این دوستمون جواب بده، ایسنتاگرام روی کامپیوتر از طریق سایتش قابل دسترسی هست و همون روال رو گوشی رو میشه روش طی کرد.
    arefjoon تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    از طریق برنامه ای به نام Gramblr

صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... آخرینآخرین