صفحه 2 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 218
Like Tree846تشکر

موضوع: Instagram

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

این هم لینک آموزش کامل اینستاگرام در سایت بنده
    آموزش جامع اینستاگرام؛ از سیر تا پیاز! - Live view of Tehran

كاربر همراه حامد صفائی آواتار ها
    تشکر کرده
    621

نقل قول نوشته اصلی توسط Snaipshot نمایش پست ها
    با توجه به محدودیت کادر ( مربعی بودن ) که اینستا گرام اعمال کرده خیلی از عکاسی حرفه ای فاصله گرفته و نمیشه جزو سرویس های اشتراک عکس برای عکاسان حرفه ای در نظر گرفتش . اگرچه اَپ های برای تغییر سایز عکس ها و گنجاندن اونها داخل کادر مربعی وجود داره ولی باید قبول کرد که فرایند طی شده قطعا از ارزش عکس می کاهد و جلوه ی واقعی عکس گرفته میشه ...
    با اینکه مدتهاست ازین سرویس استفاده می کنم ولی هیچ وقت به عنوان جایگزینی برای نمایش عکس های خودم نبوده ... سایت های تخصصی مثل فلیکر یا 500px محل های بهتری برای نمایش هنر عکاسی شما اند
    درروود
    با نرم افزار INSTASIZE دوستانی که تمایل دارند می توانند عکس های خود را با سایز اصلی ارائه کنند:
    شاد باشید
    KHAKSAR تشکر می‌کند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

به نظرم كادر مربع اينستاگرام خودش يك فرصت و امكان جديد است
    نوعي تمرين براي رسيدن به كادرهاي جديد
    اينكه به تدريج متوجه مي شويم چه عكسهايي را ميتوان با كادر مربع ارائه داد
    توجه به كادر مربع از هنگام عكاسي
    يا حتي تهيه كادر مربع از عكسهاي قبلي خودمان، چه بسا نتيجه كار قوي تر شود ( براي چندين عكسم اين اتفاق را حس كردم)
    و استفاده كادر مربع در كارهاي جدي ديگر خودمان به غير از اينستاگرام
    Amir Mohebi، ME، A_Maddah و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    131

منظور دقیق و مشخصی از عکس حرفه ای نداشتم ... منظور فرایندی فراتر از عکس گرفتن با گوشیه موبایل و اعمال فیلتر های آماده بر روی عکس و به اشتراک گزاری اونه ... بنده به هیچ وجه مشکلی با اینستا ندارم ، کاملا هم با ایده پروری داخلش اخت گرفتم و استفاده کردم ... منظور من بیشتر هدف از ایجادش بود که با اهداف بنیادین دیگر فتوسوشیال نتورک ها متفاوت بوده ... برای مثال فیسبوک هم میتونه عکس هارو در معرض دید قرار بده ... ولی وقتی کیفیت عکس رو کاهش میده و هرگونه اگزیفی رو پنهان میکنه میشه اونو با سایتی مثل فلیکر که با هدف بنیادین عکس و عکاسی تاسیس شده مقایسه کرد؟؟؟
    nmroshan، mreza1001، M.Meghdari و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

کادر های 7×6 و 4.5×6 از جمله کادر های مربعی هستند که برخی از بهترین عکس های تاریخ رو ثبت کرده اند.
    محمدرضای عزیز، اینایی که گفتی که مربع نیست! :D
    اما دوستان فرمودند، کادر مربع به تاریخ عکاسی پیوند خورده و هیچ مشکلی نداره، خیلی هم جذاب است. در سالهای گذشته با تولید Cd و در ادامه DVD کادر مربع دوباره جان گرفت و در عکاسی و گرافیک مورد توجه مجدد قرار گرفت.
    کادر مربع برای ارائه روی گوشی و تبلت و این‌ها استاندارد مناسبی‌ست.
    من اینستاگرام را خیلی دوست دارم. همین استاندارد ثابت و محدودیت‌هاش رو. بیش‌تر از ۹۰ درصد عکسهای اینستاگرامم رو هم با موبایل گرفتم. گمان می‌کنم ابزار خیلی خوبی‌ست برای عکاسان که فارغ از تجهیزات حرفه‌ای، دوربین‌های بزرگ و لنزها و این‌ها، نگاه خودرا پرورش دهند. یک نرمش همیشگی، برای روی فرم ماندن. و این‌که با کسانی رقابت کنید که حتا ممکن است ادعای عکاسی نداشته باشند اما عکسهای خوبی ثبت می‌کنند و درست نگاه می‌کنند. رقابت در فضایی برابر، با حذف تجهیزات سنگین و گران‌قیمت.

در اینستاگرام، از روزمرگی‌ها با آی‌دی arashnia عکسهام رو منتشر می‌کنم.
    nmroshan، Niaz، yasin-m و 28 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

من فکر کنم یک سالی هست که از اینستاگرام استفاده میکنم با آی دی farsad_gh و از اول تصمیم گرفتم که فقط عکس های موبایلیم رو در اینستاگرام قرار بدم. به نظرم داشتن یک اکانت اینستاگرام خوب فقط با عکس های موبایلی کار مشکلیست و به این صورت دارم خودم رو به چالش میکشم. هرچند که دوربین موبایلم خیلی ضعیف هست و خیلی جاها به نتیجه ای که میخواهم نمیرسم ولی معمولا وقتی بیرون هستم و دوربین همراهم نیست، عکس هایی با گوشی میگیرم.

و از اونجایی که عکس موبایلی کم میگیرم، کاربرد اصلی اینستاگرام برای من دیدن عکس‌های خوب است. سعی کردم که فقط افرادی رو دنبال کنم که عکس های اینستاگرامشون رو میپسندم. در نتیجه هر شب قبل از خواب حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه وقت میگذارم و یک مجموعه عکس خوب برای دیدن در اختیار دارم.

به غیر از دوستان انجمن، بعضی از اکانت هایی که خیلی علاقه دارم و پیگیری میکنم اینهاست:

instagram.com/fisheyedreams

instagram.com/jasonmpeterson

instagram.com/sweetthingblog

instagram.com/farnazzzz

instagram.com/_shirinm_
    nmroshan، Niaz، Arash و 19 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

سلام.
    به تازگی من هم به جمع کاربران اینستاگرام پیوسته ام.
    ولی تا الان بیشتر بیننده بودم تا اینکه عکس ارسال کنم.در کل میشه گفت سرویس جالبی هست.
    آی دی من در اینستاگرام : Mehrfani
    Arash، yasin-m، Kourosh Kahal و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

من به دلیل نداشتن گوشی دوربین دار تا به حال از این سرویس استفاده نکرده بودم، اما حدود یک ماهی هست که عضو شدم و فعالیت کردم

اعتقاد شخصیم اینه که عکاس پشت هر دوربینی با هر نوع محدودیتی که قرار بگیره باید تواناییش رو داشته باشه تا با اون ابزار هم دید خلاقانه یک عکاس رو به نمایش بزاره
    چند وقت پیش با چند تن از دوستان در این مورد صحبت کردیم که متاسفانه نتیجه ی درستی نداد این گفتگو،

یکی میگفت من اصلاً نمیتونم با گوشی عکس بگیرم،
    یکی دیگه میگفت من دوست دارم عکس هایی رو که با دوربین گرفتم رو توی اینستاگرام به اشترک بزارم(دلیل ایشون هم این بود که چون نرم افزاری برای قراردادن عکس های دوربین وجود داره پس اشکالی نداره این کار !!!)،
    منم معتقد بودم که محدود شدن ما توسط یه کادر مربع و دوربین موبایل میتونه تجربه ی خوبی باشه و ...

ما وقتی عکسی با دوربینمون میگیریم معمولاً این عکس رو توی جای مناسبش به نمایش در میاریم، یکی نمایشگاه، یکی مجله، یکی سایت شخصی، یکی میفرسته جشنواره و ...، اما خوبی اینستاگرام اینه که هم فاله و هم تماشا، عکس رو میگیریم و همون هم جایگاه مخصوص به نمایش گذاشتنش موجوده، پس دیگه دغدغه ای برای به نمایش گذاشتن و یا دیده نشدن وجود نداره

خلاصه اینکه بحث ما نتیجه ای نداد و فعلاً هر کدوممون رو حرف خودمون پافشاری میکنیم

خوشحال میشم نظر دوستان رو در این باره بدونم
    بنده هم با همین نام کاربری توی اینستاگرام فعالیت میکنم
    Snaipshot، M.Barani و ali k تشکر می‌کنند.

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام
    خیلی دوست داشتم یک دوربین کوچک همیشه همراهم بود. همیشه هم یادم میرفت که آیفون همراهم هست. چند وقته دایم به خودم یادآوری می کنم که دوربین داری ها، درست نگاه کن. خلاصه من هم تازه شروع کردم.
    Instagram
    yasin-m، Nima Sadigh، MahBaz و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام،

اینستاگرام جزو مهمترین دلایلم برای کوچ به یک اسمارت فون بود !

حدود 7-8 ماهی است با همین نام کاربری (Navid7h) در اینستاگرام هم هستم.
    نظر شخصیم اینه که فقط باید عکس های با موبایل گرفته شده رو در اینتستاگرام منتشر کرد و خودم هم این کارو میکنم.
    ME، A_Maddah، Kholeno و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

صفحه 2 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین