صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 85 , از مجموع 85
Like Tree628تشکر

موضوع: Nikon Df

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

پیش فرض new AR11 soft release button for the Df camera

درود

عرضه دکمه نرم release شاتر برای دوربین DF نام قطه AR11 میباشد:

Nikon-AR11-release-button-for-Df-camera-550x249.jpg

Nikon-AR11-soft-release-button-for-Df-550x439.jpg

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام
    من یکی دوسالی میشه تمام لوازم عکاسیم رو فروختم و از عکاسی دلزده شدم و محدود شدم به یک گوشی ایفون،دیگه از ادیت عکس های raw با نرم افزارهای مختلف خبری نیست و بسنده کردم به فیلترهای مسخره نرم افزارهای عکاسی ios -پیش از این هم عکاس زیر معمولی بودم-امابرای منی که ارزوی M9 داشتم،نیکون DF جدا از براورده کردن ارزوم ،میتونه منی رو که صبح تا شب سر کارم هستم و هیچ وقتی ندارم رو،بهم انگیزه بده تا علایق سرکوب شده دوباره زنده بشه،,این کار شرکت نیکون کار ارزشمندی بود از نظرم،تا پیش از این میخواستم یه دوربین پنتاکس-یا المپیوس و یا هرچیزی که دست هرکسی نباشه بخرم،بلانسبت دوستان و اساتید این سایت که کلی چیز ازشون یاد گرفتم،یه جا به طنز نوشته بود:انقدری که ایران عکاس داره ژاپن دوربین تولید نکرده!-بگذریم!-طراحی این دوربین رو خیلی دوست دارم شبیه به دوربین انالوگ ریکو یی هست که دارم ،رنگ نقره ایش رو بیشتر میپسندم،و قطعا میخوام از یک لنز فیکس برای این دوربین استفاده کنم ،اما سوال مهمی که مطرحه چه لنزی؟ایا 50mm خودش یا یک 35mm ؟فکر میکنم مثل قبل هنوز هدفم رو مثل خیلی های دیگه(مجدد بلانسبت اساتید و دوستان این سایت) نفهمیدم اما میخوام از بوکه های تمیز لذت ببرم.و امیدوارم این دوربین که خدا رو شکر فول فریم هم هست بتونه بهم کمک کنه.عذر اگر اسپم بود و ... از دیدن این دوربین خیلی به وجد اومدم !
    behnamb تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    سلام
    من یکی دوسالی میشه تمام لوازم عکاسیم رو فروختم و از عکاسی دلزده شدم و محدود شدم به یک گوشی ایفون،دیگه از ادیت عکس های raw با نرم افزارهای مختلف خبری نیست و بسنده کردم به فیلترهای مسخره نرم افزارهای عکاسی ios -پیش از این هم عکاس زیر معمولی بودم-امابرای منی که ارزوی M9 داشتم،نیکون DF جدا از براورده کردن ارزوم ،میتونه منی رو که صبح تا شب سر کارم هستم و هیچ وقتی ندارم رو،بهم انگیزه بده تا علایق سرکوب شده دوباره زنده بشه،,این کار شرکت نیکون کار ارزشمندی بود از نظرم،تا پیش از این میخواستم یه دوربین پنتاکس-یا المپیوس و یا هرچیزی که دست هرکسی نباشه بخرم،بلانسبت دوستان و اساتید این سایت که کلی چیز ازشون یاد گرفتم،یه جا به طنز نوشته بود:انقدری که ایران عکاس داره ژاپن دوربین تولید نکرده!-بگذریم!-طراحی این دوربین رو خیلی دوست دارم شبیه به دوربین انالوگ ریکو یی هست که دارم ،رنگ نقره ایش رو بیشتر میپسندم،و قطعا میخوام از یک لنز فیکس برای این دوربین استفاده کنم ،اما سوال مهمی که مطرحه چه لنزی؟ایا 50mm خودش یا یک 35mm ؟فکر میکنم مثل قبل هنوز هدفم رو مثل خیلی های دیگه(مجدد بلانسبت اساتید و دوستان این سایت) نفهمیدم اما میخوام از بوکه های تمیز لذت ببرم.و امیدوارم این دوربین که خدا رو شکر فول فریم هم هست بتونه بهم کمک کنه.عذر اگر اسپم بود و ... از دیدن این دوربین خیلی به وجد اومدم !
    من واقعا خوشحالم که شما دیگه عکاسی نمیکنی جون عکاسی یه هنر و این باعث میشه که منحصر به فرد باشه نمیشه گفت چون عکاس زیاده عکاسی بده !‌ خاص بودن تو فکر آدم باید باشه نه تو تک بودن دوربین
    از حرف های شما من این برداشت رو میکنم که شما اگر هاسلبلاد ۵۰ هزار دلاری هم دستت بگیری باز هم خاص نیستی و جزو اون دسته افراد خودنما جا میگیری
    jamal.s و pirooz_fx تشکر می‌کنند.

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    من واقعا خوشحالم که شما دیگه عکاسی نمیکنی جون عکاسی یه هنر و این باعث میشه که منحصر به فرد باشه نمیشه گفت چون عکاس زیاده عکاسی بده !‌ خاص بودن تو فکر آدم باید باشه نه تو تک بودن دوربین
    از حرف های شما من این برداشت رو میکنم که شما اگر هاسلبلاد ۵۰ هزار دلاری هم دستت بگیری باز هم خاص نیستی و جزو اون دسته افراد خودنما جا میگیری
    سلام
    درود بر دوست عزیز و "کاربر آشنا"
    امیدوارم ناراحت نشید اما من هنوز دارم عکاسی میکنم،راجب عکاس ها هم یه کلمه "طنز" قبل عبارتم نوشتم ،اما راجب هنر عکاسی و منحصر به فرد بودنش یا نبودنش من واقعا صاحب نظر نیستم ،در پستی هم که نوشتم خودم رو زیر معمولی معرفی کردم ،بنده نه خاص هستم و نا خودنما ،من یک علاقه مند به عکاسی و البته دوربین و تجهیزات عکاسی هستم،در این فروم یک تاپیک داریم به نام شايعات يا واقعيات من از سال 2009 یعنی حدود 6 سالی که از افتخار عضویتم در این سایت میگذره مشتری ثابت این تاپیک هستم،و دقیقا مبحث جذاب این تاپیک 524 صفحه ای ،محصولات جدید ی هست که قرار است به بازار معرفی شوند توسط کمپانی ها،عرضم این است که علاقه به دوربین و محصولات عکاسی اعم از لایکا و هاسلبلاد و غیره هیچ ارتباطی با خاص بودن و نبودن نداره،کلا هیچ ارتباطی با حرف شما نداره! و الا کدوم عکاسی دوست نداره تجربه جدید کسب کنه،با لایکا و هاسلبلاد عکاسی کنه؟
    عذر بابت اف تاپیک
    usef، Amin Zarif، 5131 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

سلام دوستان این دوربین هنوز در حال تولیده؟
    هیچ کدوم از سایتای اینترنتی این دوربینو برای فروش قرار ندادن...از چه فروشگاهی میشه تهیه کرد؟
    ممنون

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9