نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: بازیابی فیلم های پاک شده

كاربر جديد farzad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    2

Unhappy بازیابی فیلم های پاک شده

با سلام ؛

من یک مستند با دوربین Canon EOS 650D ضبط کرده بودم. متاسفانه یک فایل سنگین 25 دقیقه ای از روی دوربین و با گزینه Delet موجود روی خود دوربین پاک شده. بعد از پاک کردن متوجه شدیم که این فایل انتقال داده نشده بود و این فایل مهمترین مصاحبه کل مستند هست که الان دیگه پاک شده !

خیلی چیز مهمی هست و خیلی سریع باید برای تدوین ارسال بشه. بسیار ممنون می شم اگه بتونید روشی برای بازیابی این فایل آموزش بدهید ممنون می شم. اگه هم جایی رو می شناسید که اینکار رو انجام میده و هزینه داره ؛ بازم مشکلی نداره و لطفا معرفی کنید.

دیگه به امید خدا می شینیم و منتظر جواب دوستان عزیز می مونیم.

نتیجه اخلاقی : حتی اگه 1000 % به محل ذخیره سازی خود اعتماد دارید یک پشتیبان از آن تهیه کنید

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

این را امتحان کنید :

http://tehrandownload.ir/1391/06/22/

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

بهترین نرم افزار رایگان که از الگوریتم خاصی استفاده میکنه نرم افزار MiniTool Power Data Recovery هست , کافیه یه سرچ کنید و آخرین نسخه رو دانلود کنید . اگه با این نرم افزار موفق نشید هیچ نرم افزار دیگه ای بهتون کمک نخواهد کرد و مجبورید واسه ریکاوری هزینه کنید.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad.s نمایش پست ها
    با سلام ؛

من یک مستند با دوربین Canon EOS 650D ضبط کرده بودم. متاسفانه یک فایل سنگین 25 دقیقه ای از روی دوربین و با گزینه Delet موجود روی خود دوربین پاک شده. بعد از پاک کردن متوجه شدیم که این فایل انتقال داده نشده بود و این فایل مهمترین مصاحبه کل مستند هست که الان دیگه پاک شده !

خیلی چیز مهمی هست و خیلی سریع باید برای تدوین ارسال بشه. بسیار ممنون می شم اگه بتونید روشی برای بازیابی این فایل آموزش بدهید ممنون می شم. اگه هم جایی رو می شناسید که اینکار رو انجام میده و هزینه داره ؛ بازم مشکلی نداره و لطفا معرفی کنید.

دیگه به امید خدا می شینیم و منتظر جواب دوستان عزیز می مونیم.

نتیجه اخلاقی : حتی اگه 1000 % به محل ذخیره سازی خود اعتماد دارید یک پشتیبان از آن تهیه کنید
    از لینک زیر نرم افزار diskGetor رو دانلود کنید.نرم افزار فوق العاده ای هست.برای ریکاوری هر چی که فکر کنی رو برمی گردونه.
    DiskGetor
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار