صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
Like Tree124تشکر

موضوع: Canon EOS M2

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

این دورربین بعد از یک سال به بازار ایران راه پیدا کرده است؟
    Arash Sh، a.g g.a و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    این دورربین بعد از یک سال به بازار ایران راه پیدا کرده است؟
    ظاهرا که پیدا شدن این دوربین خارج از مرزهای ژاپن و بخصوص در ایران (!) نیاز به موهبت الهی دارد!
    - اصلا متوجه این سیاست مضحک کنون نمیشوم که اینطور مشترینش رو لنگ در هوا نگه داشته است! -
    yaghoobi، Nima Sadigh، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    ظاهرا که پیدا شدن این دوربین خارج از مرزهای ژاپن و بخصوص در ایران (!) نیاز به موهبت الهی دارد! -
    درود..

متاسفانه ورژن قبلی یعنی EOS M تجربه چندان دلچسبی برای تیم بازاریابی و فروش کنون در بازار امریکای شمالی و بویژه اروپا به ارمغان نیاورد تا بتوانند ورژن جدید را در سطح جهانی عرضه دارد..کنون اکنون برای سال جاری 2015 قصد دارد تا فعالیت جدی تری در زمینه دوربین های بی آیینه خود نموده و احتمالا یک یا دو دوربین بدون آیینه عرضه دارد..در این صورت می توانید دوباره آن را در محتوایی جدیدتر و نه قالب جدیدتری دوباره در بازار منطقه ای خود مشاهده کنید..
    شاید بکار بردن این عبارت چندان درست نباشد،ولی نمی دانم چرا شوربختانه ورژن جدیدتر مرا یاد Face lift های شرکت سایپا در تولید پراید می اندازد..امیدوارم و باور دارم که کنون به مشکل این دو دُمَل تولیدی خود پی برده است..
    a.g g.a و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نیمه دوم 2014 گذشت و 2015 هم شد ولی خبری از دوربین بدون آینه جدید کنن نشد

خیلی دوست دارم کنن بیشتر روی بدون آینه ها مانور بده،همین طور که در زمینه لنز برای ماونت EF-M کارهای جالبی کرده
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    نیمه دوم 2014 گذشت و 2015 هم شد ولی خبری از دوربین بدون آینه جدید کنن نشد

خیلی دوست دارم کنن بیشتر روی بدون آینه ها مانور بده،همین طور که در زمینه لنز برای ماونت EF-M کارهای جالبی کرده
    درود..

مطمئن باشید که کنون چنین کاری خواهد کرد وگرنه غیر عاقلانه خواهد بود که شاهد باشیم برندهای دیگر با ارائه و عرضه دوربین های کوچک بدون آینه خود،گوی رقابت را از کنون بربایند و بتدریج شاهد کوچ احتمالی عکاسان به دیگرسو باشیم! به احتمال قوی و براساس آنچه دوستان گفته اند،یک فول فریم(احتمالا بدون آینه)و یک آپگرید(احتمالا ورژن سوم همین دوربین EOS M) بزودی از کوره داغ کنون بیرون خواهد آمد..

بدرود تا درودی دیگربار
    yaghoobi، usef، mSafdel و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

سوالی که از دوستان دارم این است که اگر امروز eos m2 در ایران ارایه شود - شما آن را چند می خرید؟

تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط bf نمایش پست ها
    سوالی که از دوستان دارم این است که اگر امروز eos m2 در ایران ارایه شود - شما آن را چند می خرید؟
    درود ..

هرقیمتی که جناب محبی-ازکاربران قدیمی و محترم مقیم بندرعباس که زحمت اعلان قیمت و گاه خرید برای دوستان را می کشند-اعلام فرمایند،قابل قبول تر برای خرید به نسبت قیمت های باب همایون و پاساژ حافظ و مجتمع پایتخت است!

بدرود تا درودی دیگربار
    yaghoobi، kiavash، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

من هم قصد خرید (یا فروش) m2 را ندارم. واکنش (در واقع عدم واکنش) به پرسش آخری که مطرح کرده بودم نشانگر این است که چرا این محصول را در بازار نمی بینیم.
    M.Nouri تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط bf نمایش پست ها
    واکنش (در واقع عدم واکنش) به پرسش آخری که مطرح کرده بودم نشانگر این است که چرا این محصول را در بازار نمی بینیم.
    درود..

بعنوان فارغ التحصیل دوره عکاسی از کالج شهری که در آن زندگی می کنم،در رویدادهای گوناگون همواره بروشورها و یا دعوت نامه های مختلفی بدستم می رسد..از فوجی گرفته تا ریکو،از کنون گرفته تا پنتاکس..فرصت و فراغت رفتن میسر نمی شود ولی..
    از طرف شرکت کنون دعوت نامه ای عادی آمده بود برای فارغ التحصیلان عکاسی و عکاسان شهر بنده که فرصت آن میسر شد در آن واقعه شرکت کنم..کنون EOS M2 برای فارغ التحصیلان کالج عکاسی با تخفیف سی درصد و برای شاغلین حرفه ای عکاسی با تخفیف بیست درصد به همراهی لنز کیت آن عرضه می شد..علاوه بر تخفیف سی درصد، می توانستید با عضویت در تارنمای کنون،تخفیف بیشتری نیز گرفته و یا در شش قسط بدون سود و بهره ، در شش ماه بصورت متساوی آن را خریداری نمایید..(یک بازار یابی محلی)
    نکته جالب ماجرا آن بود که این دوربین در بازار رسمی امریکای شمالی وجود ندارد و بصورت رسمی عرضه نمی شود..دلیل آن را بفروش نرفتن ورژن اول این دوربین در بازاهای فوق قلمداد می کنند..
    به هر حال این واقعه سبب نشد که بنده این دوربین را با همان تخفیف خریداری کنم.ولی بسیار آرزو می کردم که ای کاش چنین امکانی در ایران به همین شکل فراهم می شد تا دوستان انجمن و جوانان جویای عکاسی هم از واقعه فوق لذت برده و هم به احتمال قوی دوربین فوق را با همان شرایط خریداری نمایند..
    مطمئن هستم که اگر شرکت کنون شعبه رسمی کشور امارات متحده نسبت به واردات این دوربین اقدام می نمود،حتما تابحال در بازارهای ایران دیده می شد..این نکته جای تعجب دارد..چون باید این دوربین وارد بازار ایران شود تا دید استقبال کاربر ایرانی از آن چگونه است..و اینکه چرا کنون پیشبینی عدم استقبال از این دوربین را به بازارهای آسیا گسترش داده نیز خود جای تعجب دارد!

بدرود تا درودی دیگربار
    bf ، davoud maani، jamal.s و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2