صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36
Like Tree46تشکر

موضوع: دوربین های GoPro

كاربر آشنا mohammad aghili آواتار ها
    تشکر کرده
    43

gopro hero2 خودش میکروفون 3.5 میلیمتری میخوره

ولی Hero 3 خیر
    abbasalizadeh تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    138

GoPro Hero3 240 fps Slow Motion Test دانلود

لطفا یکی لینکی از Slow Motion 240 بزاره برای دانلود همه فیلتره . کسی داره من مبخوام تست ببینم چطوره

http://www.goproslomo.com/240fps-gop...-motion-test2/
    این داره کسی میتونه دانلود کنه . من vpn nadaram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

دوستان عزیز بنده همچنان با نویز بالای این دوربین در تصاویری که در شب گرفته میشه مشکل دارم. نمونه های بسیار زیادی از فیلم های تهیه شده با این دوربین بخصوص مدل +3 اون دیدم که کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی دارند، اما متاسفانه با هیچ کدام از تنظیمات موجود نتونستم نویز تصویر رو کنترل کنم.

بنده تا حالا به این نتایج رسیدم: 1. هر چه از fps بالاتری استفاده کنیم، نتیجه از نظر کنترل نویز و سایر موارد در شرایط کم نور، بهتر خواهد بود.
    2. در برخی موارد دیدم که از حالت super view در مناطق کم نور استفاده کرده اند. هنوز برای بنده کاملا مشخص نشده که آیا تنظیم دوربین در این حالت اثری بر کیفیت تصویر تهیه شده در شرایط کم نور و کنترل نویز خواهد داشت یا نه؟

دوستان کسی تجربه و نظری در این زمینه داره؟ نمیدونم نتایجی که بهشون رسیدم چقدر صحیح هستند؟
    Nikon D7000 l Nikkor 18-105 l Nikkor 50mm D f/1.8 l Micro Nikkor 105mm G l SIGMA 70-300mm APO MACRO l Manfrotto 190x PROB
    Gopro Hero 3+

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasalizadeh نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده همچنان با نویز بالای این دوربین در تصاویری که در شب گرفته میشه مشکل دارم.
    بنده تا حالا به این نتایج رسیدم: 1. هر چه از fps بالاتری استفاده کنیم، نتیجه از نظر کنترل نویز و سایر موارد در شرایط کم نور، بهتر خواهد بود.
    درود
    شما هنگام استفاده از fps بالاتر از این پیش فرض استفاده می کنید که پوششی بر ضعف سنسور دوربین قرار دهید که در آن افزایش سرعت منجر به بهبود کیفیت شود..ولی اگر دقت بیشتری به نمونه گرفته شده خود کنید می بینید که کماکان نویز باقی است..شما به منبع نور جانبی نیاز دارید که نویز تصویر گرفته شده توسط دوربین شما را کمتر کند.
    سعی کنید نمونه گرفته شده فیلم خود را در حالت1080 @ 60fps گرفته و آن را در حالت در نرم افزار GoPro Studio 2.0 editing ویرایش نمایید..نتیجه خروجی ملموس تر و با کیفیت تر خواهد شد..
    دیگر اینکه بهنگام فیلم برداری در شب دقت کنید که کوچکترین لرزش منجر به تشدید نویز خواهد شد..بنده پایه مخصوص تثبیت این دوربین بر روی در اتومبیل را که این دوربین بر آن سوار شده بود را در هنگام حرکت و در شب تاریک(منبع نوری تنها چراغ های برق خیابان) جهت فیلم برداری استفاده کردم..هرجا چاله ای در خیابان بود،نتیجه خروجی غیر قابل قبول بود..این درحالی است که در یک camcorder به مارک JVC بر روی همان پایه نتیجه خروجی حتی در این حالت بسیار مطلوب تر است.(دقت کنید که فیلم برداری در شب مد نظرم است و نه روز که هرچه بالا-پایین بپریم،کیفیت بسیار مطلوب است(لرزه گیر))
    جهت عکاسی نیز در صورت تهیه منبع نوری جانبی از وضعیت 1080 @ 30fps در حالت white balance set at raw استفاده نمایید..از نتیجه خروجی احتمالا راضی خواهید بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasalizadeh نمایش پست ها
    2. در برخی موارد دیدم که از حالت super view در مناطق کم نور استفاده کرده اند. هنوز برای بنده کاملا مشخص نشده که آیا تنظیم دوربین در این حالت اثری بر کیفیت تصویر تهیه شده در شرایط کم نور و کنترل نویز خواهد داشت یا نه؟؟
    در مدل Gopro Hero3+ برخلاف Standard Hero3 استفاده از این گزینه سبب گرفته شدن کیفیت تصویر بهتر خواهد شد..در وضعیت 1080 اگر فیلم بگیرید بهبود کیفیت و تمایز رنگ های زمینه تصویر را مشاهده خواهید کرد..البته تصویر گرفته شده به نظر واید خواهد رسید که ناشی از تجمع فشرده پیکسل های عمودی اضافی در تصویر خواهد بود..

بدرود تا درودی دیگربار
    AramYekta تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002 نمایش پست ها
    درود
    شما هنگام استفاده از fps بالاتر از این پیش فرض استفاده می کنید که پوششی بر ضعف سنسور دوربین قرار دهید که در آن افزایش سرعت منجر به بهبود کیفیت شود..ولی اگر دقت بیشتری به نمونه گرفته شده خود کنید می بینید که کماکان نویز باقی است..شما به منبع نور جانبی نیاز دارید که نویز تصویر گرفته شده توسط دوربین شما را کمتر کند.
    سعی کنید نمونه گرفته شده فیلم خود را در حالت1080 @ 60fps گرفته و آن را در حالت در نرم افزار GoPro Studio 2.0 editing ویرایش نمایید..نتیجه خروجی ملموس تر و با کیفیت تر خواهد شد..
    دیگر اینکه بهنگام فیلم برداری در شب دقت کنید که کوچکترین لرزش منجر به تشدید نویز خواهد شد..بنده پایه مخصوص تثبیت این دوربین بر روی در اتومبیل را که این دوربین بر آن سوار شده بود را در هنگام حرکت و در شب تاریک(منبع نوری تنها چراغ های برق خیابان) جهت فیلم برداری استفاده کردم..هرجا چاله ای در خیابان بود،نتیجه خروجی غیر قابل قبول بود..این درحالی است که در یک camcorder به مارک JVC بر روی همان پایه نتیجه خروجی حتی در این حالت بسیار مطلوب تر است.(دقت کنید که فیلم برداری در شب مد نظرم است و نه روز که هرچه بالا-پایین بپریم،کیفیت بسیار مطلوب است(لرزه گیر))
    جهت عکاسی نیز در صورت تهیه منبع نوری جانبی از وضعیت 1080 @ 30fps در حالت white balance set at raw استفاده نمایید..از نتیجه خروجی احتمالا راضی خواهید بود.

در مدل Gopro Hero3+ برخلاف Standard Hero3 استفاده از این گزینه سبب گرفته شدن کیفیت تصویر بهتر خواهد شد..در وضعیت 1080 اگر فیلم بگیرید بهبود کیفیت و تمایز رنگ های زمینه تصویر را مشاهده خواهید کرد..البته تصویر گرفته شده به نظر واید خواهد رسید که ناشی از تجمع فشرده پیکسل های عمودی اضافی در تصویر خواهد بود..

بدرود تا درودی دیگربار
    آقای اسفندیار با تشکر از نظر شما.
    مطلب جدیدی در یکی از وب سایت ها خوندم که گوپرو رو در شرایط مختلف تجربه کرده بودند و این نتایج را داده بود:
    شرایط مناسب برای فیلمبرداری در شرایط کم نور: 1080p - 30 fps - wide
    و همچنین: 2.7k - 30 fps - wide (نصب بر روی سه پایه)

حالا باید این رو هم تجربه کنم. نکته ی مهمی که اشاره کرده بود اینه که گزینه ی ProTune در شرایط کم نور، موجب افزایش نویز میشه و توصیه کرده بودند که غیر فعال بشه.
    AramYekta تشکر می‌کند.
    Nikon D7000 l Nikkor 18-105 l Nikkor 50mm D f/1.8 l Micro Nikkor 105mm G l SIGMA 70-300mm APO MACRO l Manfrotto 190x PROB
    Gopro Hero 3+

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

آقای اسفندیار سوالی از شما دارم.

آیا از LCD Bacpac استفاده میکنید؟ تا حالا پیش اومده که بخواهید همزمان LCD رو داشته باشید و از میکروفون خارجی هم استفاده کنید؟ برای اتصال میکروفون از مبدل 3.5mm استفاده می کنید یا Composite Cable؟

بنده وقتی Composite Cable رو متصل می کنم، LCD خاموش میشه، چون بنا بر اعلام شرکت سازنده، در یک زمان، تنها استفاده از یک خروجی (LCD یا Composite Cable یا HDMI) امکانپذیر هست. اما مساله اینه که میکروفون خروجی نیست، بلکه ورودی هست.

می خواستم بدونم که آیا در هنگام اتصال کابل مبدل 3.5mm به جای Composite Cable، باز هم LCD خاموش میشه؟
    AramYekta تشکر می‌کند.
    Gopro Hero 3+

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

آپدیت نرم افزار دوربین های +GoPro Hero 3 با ورژن 2 منتشر شده و امکانات و کنترل های جدیدی در اختیار کاربر قرار داده. از جمله امکان تعیین حداکثر ISO که در کنترل نویز در شرایط نور کم تاثیر زیادی میتونه داشته باشه. همچنین امکان تعیین میزان Sharpness تصویر و نیز اضافه شدن یک حالت جدید فیلمبرداری در هنگام فعال بودن ProTune که امکان انتخاب وضعیت تنظیم رنگ تصویر بین حالت Flat و GoPro Color رو فراهم میکنه.
    دوستان کسی با امکانات جدید GoPro تجربه ای داشته؟
    AramYekta و saeed2vfx تشکر می‌کنند.
    Gopro Hero 3+

كاربر جديد
    تشکر کرده
    65

من با فرمت 4k فیلم برداری کردم اما تو دیدن لگ داره.کسی میتونه کمک کنه؟
    اپدیت نرم افزارش به چه طریقی هست؟

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
    من با فرمت 4k فیلم برداری کردم اما تو دیدن لگ داره.کسی میتونه کمک کنه؟
    اپدیت نرم افزارش به چه طریقی هست؟
    با چه دستگاه و یا کامپیوتری پخشش کردین که لگ داره!؟ ممکنه کانفیگ سیستمتون برای پخش 4K مناسب نباشه!
    ویرایش توسط Mehdi Rojaie : Sunday 6 April 2014 در ساعت 14:03
    AramYekta و mk_sq تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه Mistyc_7 آواتار ها
    تشکر کرده
    173

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_911turbo نمایش پست ها
    با چه دستگاه و یا کامپیوتری پخشش کردین که لگ داره!؟ ممکنه کانفیگ سیستمتون برای پخش 4K مناسب نباشه!
    منم همین مشکل رو دارم . سیستم هم آخرین سری آی مک هست که با توجه به کانفیگش نباید مشکلی داشته باشه . آپدیت هم کردم مشکل حل نشد

*** راستی دوستان ، با چه برنامه ای می شه فیلم های گوپرو ( و حالا هر فیلمی ) رو اسلومشن کرد ؟
    ویرایش توسط Mistyc_7 : Sunday 6 April 2014 در ساعت 15:50

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین