صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39
Like Tree44تشکر

موضوع: خرید گروهی فیلم عکاسی

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

پیش فرض خرید گروهی فیلم عکاسی

بازار عکاسی آنالوگ مرتب در حال بدتر شدن هست. فیلم عکاسی تقریبا در بازار ایران موجود نیست. در اروپا و امریکا هم وضعیت به همین صورت هست تقریبا نمی توانید فیلم در عکاسی ها بخرید ولی مرکزهایی هستند که به صورت آنلاین روی فیلم کار می کنند و از طریق شرکت هایی مانند آمازون یا مستقیما از وب سایت خودشان تجارت خوبی دارند. شرکت های تولید فیلم هم مانند ایلفورد ابتکارات جالبی انجام داده اند مثلا خودشان لابراتوار چاپ زده اند و ایلفورد سالی یکی دو بار بسیاری از فیلم ها و اندازه هایی که تولید همیشگی ندارند مانند قطع بزرگ را سفارش می گیرند. ما در ایران آمازون و زیر ساخت الکترونیکی آن را نداریم.

من یک دوبار به مسافر ها سفارش داده ام ولی مشکل الان این هست که در فرودگاه ها فیلم‌ها چندین بار از زیر ماشین های اکس ری رد می شوند و برای فیلم های حساسیت بالا خوب نست.

من به طور معمول سالی ۴۰ تا۵۰ حلقه فیلم مصرف می کنم. اگر کسی اینجا فیلم مصرف می کند اینجا جمع شویم سفارشاتمان را جمع کنیم و هر وقت تعدا د به حد مناسبی رسید پول جمع کنیم و به شرکت های وارد کننده مستقیم سفارش دهیم. فکر کنم اگر تعداد زیاد و مستقیم به وارد کننده سفارش داده شود تخفیف هم بتوانیم بگیریم.

برای شروع من خودم این اقلام را می خواهم

۳۰ عدد فیلم kodak tri x 400
    ۲۰ عدد فیلم kodak porta 400
    ۵ عدد فیلم kodak porta 800

نمی دانم کسی اینجا هنوز بافیلم عکاسی می کند. ولی اگر مایل هستید می توانید اقلام مورد نیاز خود را همینجا اعلام کنید و اگر استقبال مناسب بود با یکی از شرکت هایی که فیلم وارد می کنند مستقیم سفارش بدهیم.
    Kaveh Ghobadi، milad65، nimbo و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    بازار عکاسی آنالوگ مرتب در حال بدتر شدن هست. فیلم عکاسی تقریبا در بازار ایران موجود نیست. در اروپا و امریکا هم وضعیت به همین صورت هست تقریبا نمی توانید فیلم در عکاسی ها بخرید ولی مرکزهایی هستند که به صورت آنلاین روی فیلم کار می کنند و از طریق شرکت هایی مانند آمازون یا مستقیما از وب سایت خودشان تجارت خوبی دارند. شرکت های تولید فیلم هم مانند ایلفورد ابتکارات جالبی انجام داده اند مثلا خودشان لابراتوار چاپ زده اند و ایلفورد سالی یکی دو بار بسیاری از فیلم ها و اندازه هایی که تولید همیشگی ندارند مانند قطع بزرگ را سفارش می گیرند. ما در ایران آمازون و زیر ساخت الکترونیکی آن را نداریم.

من یک دوبار به مسافر ها سفارش داده ام ولی مشکل الان این هست که در فرودگاه ها فیلم‌ها چندین بار از زیر ماشین های اکس ری رد می شوند و برای فیلم های حساسیت بالا خوب نست.

من به طور معمول سالی ۴۰ تا۵۰ حلقه فیلم مصرف می کنم. اگر کسی اینجا فیلم مصرف می کند اینجا جمع شویم سفارشاتمان را جمع کنیم و هر وقت تعدا د به حد مناسبی رسید پول جمع کنیم و به شرکت های وارد کننده مستقیم سفارش دهیم. فکر کنم اگر تعداد زیاد و مستقیم به وارد کننده سفارش داده شود تخفیف هم بتوانیم بگیریم.

برای شروع من خودم این اقلام را می خواهم

۳۰ عدد فیلم kodak tri x 400
    ۲۰ عدد فیلم kodak porta 400
    ۵ عدد فیلم kodak porta 800

نمی دانم کسی اینجا هنوز بافیلم عکاسی می کند. ولی اگر مایل هستید می توانید اقلام مورد نیاز خود را همینجا اعلام کنید و اگر استقبال مناسب بود با یکی از شرکت هایی که فیلم وارد می کنند مستقیم سفارش بدهیم.
    به نظرم ایده بسیار خوبی است.

من فقط 120 مصرف دارم و به شدت به دنبال اسلاید و Instant هستم که پیدا نمی شود.

اما من یکی دو منبع برای خرید فیلم دارم که اگر صلاح می دانید می توانم به شما هم معرفی کنم.

اغلب کداک و سری T Max و فوجی های ( رنگی ) 120 و 135 را می توانید از این منبع پیدا کنید.

من هفته گذشته 5 بسته 3 تایی T Max 100 و 400 T maxبا تاریخ مصرف تا 2016 به همراه 10 حلقه فوجی NPS 160 و Pro 160C و Superia 100 خریداری کردم.

در مورد ایلفورد هم مشکل بیشتر از اینکه فیلم باشد کاغذ است ! متاسفانه شرکت ( رنگ سیستم ) کاغذ وارد نمی کند ( نمی دانم به چه دلیل ) اما فیلم زیاد موجودی دارد از Pan 100 تا SFX 200 حتی مقدار زیادی Delta 3200 هم موجودی دارد بنده مقداری Delta 100 ( 120 ( دارم که فکر کنم حالا حالا ها نیازی نداشته باشم.
    milad65 و lone تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    175

ممنون می شوم منبع خود را معرفی کنید. اگر Kodak porta و Tri-x هم داشته باشد که خیلی خوب می شود. ببینم سایت عکاسی نمی تواند چنین خدماتی بدهد؟ مثلا سالی یکی دوبار مثل شرکت ایلفورد سفارش بگیرد و بعد آن را برای اعضا به کمک یکی از شرکت های وارد کننده وارد کند. همین اواخر زمستان و بهارکه اکثر افراد به دنبال سفر و عکاسی هستند زمان خوبی برای سفارش گرفتن هست.

معمولا پروسه واردات در ایران بر اساس تجربه من ۲ تا ۳ ماه طول می کشد اگر اواخر زمستان این کار انجام بگیرد و تا اواخر بهار برسد خیلی عالی می شود.
    lone تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

ممنون می شوم منبع خود را معرفی کنید. اگر Kodak porta و Tri-x هم داشته باشد که خیلی خوب می شود. ببینم سایت عکاسی نمی تواند چنین خدماتی بدهد؟ مثلا سالی یکی دوبار مثل شرکت ایلفورد سفارش بگیرد و بعد آن را برای اعضا به کمک یکی از شرکت های وارد کننده وارد کند. همین اواخر زمستان و بهارکه اکثر افراد به دنبال سفر و عکاسی هستند زمان خوبی برای سفارش گرفتن هست.

معمولا پروسه واردات در ایران بر اساس تجربه من ۲ تا ۳ ماه طول می کشد اگر اواخر زمستان این کار انجام بگیرد و تا اواخر بهار برسد خیلی عالی می شود.
    والله سایت عکاسی فکر نکنم فعلا قصد این کار یا کار مشابه ای را داشته باشد.

اما بنده برایتان در پیام خصوصی اطلاعات را ارسال خواهم کرد.

شرکت ایلفورد منظور نماینده اش رنگ سیستم ( با توجه به تجربه بنده ) از آن دست شرکت هایی است باید به انها فشار بیاورید برای چیزی که نیاز دارید و آنها هم انجام می دهند.
    platoali و lone تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    175

چه حیف، سایت عکاسی بهترین مکان برای این کار هست. یک سازمان حقوقی که هم برای ما به عنوان سفارش دهنده و هم برای شرکت همکار وارد کنند معتبر است. هم بستر دیجیتال و بازاریابی اش را دارد.

اگر کسی از مسئولین سایت این را ببیند به نظر من موضوع خوبی برای کار کردن هست.

در هر صورت اگر استقبال شود در همین انجمن هم می توانیم خودمان جمع شویم و مستقیم به یک شرکت سفارش دهیم.
    lone تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

چه حیف، سایت عکاسی بهترین مکان برای این کار هست. یک سازمان حقوقی که هم برای ما به عنوان سفارش دهنده و هم برای شرکت همکار وارد کنند معتبر است. هم بستر دیجیتال و بازاریابی اش را دارد.

اگر کسی از مسئولین سایت این را ببیند به نظر من موضوع خوبی برای کار کردن هست.

در هر صورت اگر استقبال شود در همین انجمن هم می توانیم خودمان جمع شویم و مستقیم به یک شرکت سفارش دهیم.
    والله بنده اطلاعات دقیقی در مورد این مورد و سیاست های کلان اقتصادی و ... مدیریتی سایت ندارم.

اما اگر صلاح می دانید به نظرم به صورت مستقیم با جناب نیک نژاد عزیز با ایمیل Info ات AKKASEE.COM مکاتبه کنید.ایشان یقینا جوابگو خواهند بود و اگر پیشنهادی دارید می توانید با ایشان در میان بگذارید با شناختی که از ایشان دارم یقینا جناب نیک نژاد از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد.
    lone تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    175

اول ببینیم این رشته چه قدر طرفدار پیدا می کند. اگر کسی نیاز به فیلم یا کاغذ یا هر چیزه دیگری دارد که در تهیه آن به مشکل برخورده، یا علاقمند به تجربه یک فیلم خاص هست اینجا مارک و تعدادی که مایل هست سفارش دهد را اعلام کند. بهتر هست نیاز یک دو سالش را اعلام کند. اگر استقبال شد شاید بتوانیم دور هم یک کاری انجام بدهیم.
    ویرایش توسط platoali : Thursday 2 January 2014 در ساعت 18:04
    mreza1001 و lone تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

یعنی فیلمهای 35 میلیمتری هم تو بازار پیدا نمیشه؟؟؟

تشکر کرده
    175

انتخاب ها بسیار محدود هست. من دنبال کداک پرتا ۴۰۰ یا ترای اکس هستم یا ایلفورد HP5 هستم که گیر نیاوردم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

انتخاب ها بسیار محدود هست. من دنبال کداک پرتا ۴۰۰ یا ترای اکس هستم یا ایلفورد HP5 هستم که گیر نیاوردم.
    منظورتون از کمیابی مارک و برند خاصی هست؟ و یا کلا کمیاب هست؟ در مورد ظهورشون چی؟

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین