صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 291 تا 300 , از مجموع 359
Like Tree692تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    سلام
    اصلا به فکر قدیمیاش نباش xpro 2 .xt2. x100f.xt20 فقط به همینا فکر کن چون واقعا کوچ کردن به ۳ سال پیش جذابیتی واستون نخواهد داشت اگر مشکل مالی هست صبر کن
    اما مدلی که واسه ۳ سال پیشه خیلی خرید جالبی نیست. و اینکه خیلی فرق بین مدل قبلی و جدید ها هست از سنسور بگیر تا پراسسور بسیار بهتر ویوفایندر کلا همه چی
    مخصوصا اون مود آکروس لعنتی فوق العاده!
    بنظر من شما خیلی در قیدو بند اعداد و ارقام هستید . انتخاب بین X-T1 و X-T20 خیلی سخته . تقریبا تو 1 رنج قیمت هستن .یکی ضد آبه و دوست داشتنی و اون یکی سنسور بهتری داره . انتخاب کاملا شخصیه و نمیشه گفت کدوم بهتره
    قیمت X-T2 کاملا متفاوته و اگه بخوان صبر کنن X-T3 میاد و همین داستان تکرار میشه، یکی دو سال دیگه T2 هم قدیمیه پس بهتره دوربینشون رو بخرن و اینقدر نگران تفاوت صدم ثانیه ای سرعت فوکوس نباشن
    X-100 چیز کاملا متفاوتیه . چیزیه که باید عاشقش باشی ، مگه من میتونم بگم دوربین یاشیکای شما بدرد نمیخوره !! درحالی که شما با 1 ADSL عوضش نمیکنی. بنظر من درباره X-100 اس یا اف مهم نیست .باید ازش لذت برد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

کسی میتونه جواب منو بده ، چرا یه دوربینی مثل M3 و حتی M6 با اینکه کیفیت عکس و فیلم بالاتر داره و سنسور بزرگتری هم داره باید هم قیمت و چه بسا مقداری ارزانتر از یه کامپت پیشرفته سریهای G کنون باشه

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    کسی میتونه جواب منو بده ، چرا یه دوربینی مثل M3 و حتی M6 با اینکه کیفیت عکس و فیلم بالاتر داره و سنسور بزرگتری هم داره باید هم قیمت و چه بسا مقداری ارزانتر از یه کامپت پیشرفته سریهای G کنون باشه
    سلام
    احتمالا قیمت بدنه میررولسها (یا با لنز کیت) را با آن دوربینها مقایسه میکنید.
    تفاوت لنزها میتواند در قیمت دوربینها تاثیر زیادی داشته باشد.اگر لنزی معادل روی بدنه های بدون آینه قرار داشته تفاوت قیمت مشهود خواهد بود.
    obsidiyan، amir.komeily، naghli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط seulement نمایش پست ها
    ممنونم..
    دوربین الانم که weather proof هست و مشکلی نداشتم حتی تو -۱۵ درجه.
    اون ایکس پرو ۲ هم خیلی گرونه...
    برای لنز هم یک ۱۰-۲۴ و اگه پولم برسه سک ۳۵ م م میخوام بگیرم....

ممنون
    درود. دوست عزیز دوربینهای فوجی به اصرار آن شرکت Water Resistant (مقاوم در برابر آب) نامیده میشوند و این برای شما ایمنی کمتری نسبت به حالت Water Proof (ضد آب) ایجاد میکند. بررسی بفرمایید که این آپشن چقدر در شرایط کاری و مالی شما تاثیر دارد. با توجه به اینکه بدنه WR بدون لنز WR بی تاثیر خواهد بود (مثلا هر دو لنز 24-10 و 55-18).

در مورد آپدیت های firmware فوجی که غالبا فوق العاده هستند، با بررسی سطح تغییرات در هر آپدیت دو موضوع رو متوجه شدم.
    اول اینکه آپدیتهای XT1 عملکرد کلی دوربین و امکانات نرم افزاری اون را نسبت به ورژن پایه ارتقاء بسیار داده اند (این را روی دوربین خودم مرحله به مرحله بررسی کردم.) ولی این مقدار ایجاد تفاوت در آپدیت برای بدنه های دیگر فوجی به چشم نمی خورد. ( XT10 , XA1 را با دوستان مقایسه کردیم). احتمالا دلیل آن حمایت بیشتر فوجی از دارندگان بالاترین مدل بدنه، بوده و حدس میزنم همین سیاست را برای بدنه های جدید هم ادامه خواهد داد.

دوم با معرفی XT2 آپدیت قابل توجهی برای XT1 نیامده است. مشابه همین اتفاق برای بقیه مدلهای جایگزین شده هم افتاده است.

با توجه به اهمیت نرخ رفرش EVF در دوربینهای بدون آینه و تفاوت این نرخ بین دو دوربین XT20 با XT2 (مشابه همین تفاوت بین XT1 و XT10 وجود دارد.) و همچنین امکانات سخت افزاری بالاتر در بدنه XT2 پیشنهاد میکنم اگر امکان تهیه دارید XT2 به همراه f2.8 / 16-50 WR خرید خیلی خوبیست.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

سلام. قیمت گذاری هر کالایی بخشی از یک سیاست بازاریابی و فروش و تابع فاکتورهای مختلفی هست. در مورد کامپکتهای پیشرفته هم این فاکتورها مانند جامعه هدف و اهمیت کیفیت و کاربرد این تولیدات و هزینه ای که حاضرند پرداخت کنند و ....... تاثیر داره.

این دوربین ها اغلب یک خرید تمام هستند ولی شما با خرید یک بدنه با قابلیت تعویض لنز در واقع به یک بازار فروش جدید و سود رسانی به شرکت وارد میشید و طبیعیه که با قیمت به ظاهر کمتر بدنه باید جذب بشید و در واقع یک بخش تشویقی برای ورود به دنیای بزرگتر، قیمت ارزانتر به نسبت کامپکتهای پیشرفته هست.

از طرفی، کامپکتهای رده بالا اغلب از لنزهای بسیار خوب و کاربردی با دیافراگم باز برخوردارند که لنز معادل اون برای دوربینهای با قابلیت تعویض لنز گاهی بسیار گرانقیمت و حتی غیر قابل تولید هست، به دلایل فنی.

mpk
    mpk آنلاین نیست
    كاربر جديد mpk آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت دوستان گرامی
    میخواستم بدونم به نظر شما میشه اعتماد کرد و از دوربینای پشت ویترینی مغازه خرید کرد؟
    چند روز پیش یه nex 5t پشت ویترین یکی از مغازه های خیابون جمهوری دیدم، با دوتالنز میگفت یک و هفتصد، بنظرم قیمت مناسب بود ولی چون فقط همون یکی رو داشت راستش ترسیدم بخرم
    خواستم نظر دوستانی که تجربه بیشتری دارند رو بدونم
    میشه خرید کرد یا ریسکش بالاست؟
    بودجم بیش از این نیست و دنبال یه بدون آینه کوچیک میگردم
    ممنون از راهنمایی همه دوستان

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

متاسفانه هم در جمهوری و هم در ناصرخسرو چندان نمی‌تونید اعتماد‌کنید، مگر از یکی دو فروشگاه معتبر آنجا خرید کنید. و یا شرط تست بگذارید.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

mpk
    mpk آنلاین نیست
    كاربر جديد mpk آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    متاسفانه هم در جمهوری و هم در ناصرخسرو چندان نمی‌تونید اعتماد‌کنید، مگر از یکی دو فروشگاه معتبر آنجا خرید کنید. و یا شرط تست بگذارید.
    ممنون از راهنمایی
    و بنظرتون این قیمت مناسبه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

بین دو دوربین یکی میرولکس و دیگری کامپکت پیشرفته سری G گیر کردم G5X و M3
    1 - اهل لنز بازی و تعویض لنز نیستم
    2 - دوربین را برای گرفتن عکسهای خانوادگی و کمی هم عکس از منظره و طبیعت و کلا عکس و فیلم روزمره میخوام
    3- ولی خیلی به کیفیت عکس و فیلم حساس هستم ودوست دارم عکسی شفاف و با کیفیت و با جزییات بالایی برام بگیره
    4 - دوست دارم دوربینی هم که میگیرم بدنه با کیفیتی هم داشته باشه
    حالا کدام مدل بری من بهتر هست G5X و M3 ، اگر مدل دیگه ای هم مد نظر دارید که به خواسته من نزدیک باشه لطفا معرفی کنید

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

بین دو دوربین یکی میرولکس و دیگری کامپکت پیشرفته سری G گیر کردم G5X و M3
    1 - اهل لنز بازی و تعویض لنز نیستم
    2 - دوربین را برای گرفتن عکسهای خانوادگی و کمی هم عکس از منظره و طبیعت و کلا عکس و فیلم روزمره میخوام
    3- ولی خیلی به کیفیت عکس و فیلم حساس هستم ودوست دارم عکسی شفاف و با کیفیت و با جزییات بالایی برام بگیره
    4 - دوست دارم دوربینی هم که میگیرم بدنه با کیفیتی هم داشته باشه
    حالا کدام مدل بری من بهتر هست G5X و M3 ، اگر مدل دیگه ای هم مد نظر دارید که به خواسته من نزدیک باشه لطفا معرفی کنید
    G5x
    چون سبکه،تو جیب جا میشه،دیاف باز داره
    mahdi1535 تشکر می‌کند.
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... آخرینآخرین