صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 359
Like Tree692تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

كاربر آشنا Dejavu آواتار ها
    تشکر کرده
    96

سلام به همه دوستان
    تقریبا تمامی مطالب این صفحه رو خوندم از اول ولی به جواب سوالم نرسیدم
    سوالم اینه:
    من دنبال یه دوربین بدون آینه برای کار فیلمبرداری هستم که عملکرد و سرعت فکوسش عالی باشه و امکان فیلمبرداری اسلو موشن را داشته باشه مبلغی هم که براش کنار گذاشتم 8 تا 9 میلیون هست
    توی یوتوب زیاد گشتم دوربین های سونی A6500 و A7 iii و پاناسونیک GH5 بیشتر پیشنهاد میشه
    نظر شما چیه کلا
    دوستان بابیت راهنمایی پیشاپیش ممنون
    سعید سعیدی

كاربر آشنا alireza1200 آواتار ها
    تشکر کرده
    154

اینهایی که پیشنهاد دادند همشون عالیند منتها پاناسونیک یک مقدار ته رنگ ابی به تصاویرش اضافه میکنه حالا باید نمونه هاش را ببینی تا متوجه بشی

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنماییتون
    حقیقتش هدف اصلی من عکاسی منظره است که فکر کنم فوجی لنز ۱۰-۲۴ رو برای این منظور داره.شاید یه مقدار عجیب باشه استفاده از فوجی برای این نوع عکاسی اما من دیدم تو بدنه های کانن و نیکون برای سایز سنسور aps-c لنزهای بی کیفیتی برای این کار مثل ۱۰ -۲۰ نیکون یا یا ۱۰-۱۸ کانن وجود داره که به نظرم یه مقدار آدمو دلسرد می‌کنه حالا به نظرتون منطقی هست آدم این دوربین رو برای منظره استفاده کنه یا نه؟راستی لنز کیت 16-50 که روی این دوربین هست کیفیتش چه جوری هست؟
    ببخشید سرتون رو درد آوردم
    ممنون
    برای مانت کنون ef-m که مناسب بدنه m6 هست شما لنز بسیار عالی ۱۱-۲۲ را می توانید تهیه بفرمایید. در برندهای دیگر این کیفیت و این وزن و ابعاد را نخواهید یافت.
    usef، a.g g.a، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

سلام
    من قصد خرید دوربین بدون اینه رو دارم به خاطر وزن و اندازه ... واسه سرگرمی عکاسی می کنم بیشترم خیابونی. یه چیزی میخام که لنز اضافی نخام بخرم دیگرم دیگه! و کیفیت عکس و نمایش جزئیاتش مهمه واسم بنظرتون چی بخرم خوبه؟ بودجه حدود ۳ میلیون الی ۳ و نیم ... با تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط khold : Wednesday 29 August 2018 در ساعت 11:46

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با تقدیم درود خدمت همگی دوستان.
    من به تازگی میخوام وارد دنیای عکاسی بشم البته بیشتر برای کارم که به نوعی با تبلیغات سر و کار داره و بعد برای عکاسی از طبیعت ، و اوایل قصدم این بود که یه دوربین ارزان یا نیمه ارزان DSLR خریداری کنم که متاسفانه با گران شدن دلار قیمت ها سر به فلک کشید و دیگه نتونستم و فعلا هم با این وضع نمیتونم بخرم . چون بودجم نهایت تا 3 و 500 هست. به این فکر افتادم که یه دوربین بدون آیینه خریداری کنم و نظرم به دوربین الیمپوس OMD-EM5 افتاد که به بودجم میخوره و کلی تو سایت یوتیوب گشتم تا تست هایی که ازش گرفته شده رو ببینم. توی تست هایی که ازش گرفته شده به نظر دوربین خوب و با کیفیتی هست و عکس ها و ویدئوهای خوبی رو ثبت میکنه ، هر چند برخی تو سایت های داخلی میگن به علت میکرو سه چهارم بودن ارزش خرید نداره . و الان در شک و تردید قرار گرفته ام که بخرم یا نخرم ؟ میخواستم از استادان این زمینه و کسانی که به این دوربین آشنایی دارن من رو راهنمایی بکنن که آیا خرید این دوربین با توجه به استفاده ای که میخوام انجام بدم توجیه پذیر هست و ارزش هزینه کردن داره ؟ اگر نه، پیشنهاد دیگه ای دارید که منو راهنمایی کنید با این بودجه .
    با سپاس فراوان.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

کتاب رشته اتصال و پیوند معنوی است . ( کار لایل )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا ازم نمایش پست ها
    من به تازگی میخوام وارد دنیای عکاسی بشم البته بیشتر برای کارم که به نوعی با تبلیغات سر و کار داره و بعد برای عکاسی از طبیعت ، و اوایل قصدم این بود که یه دوربین ارزان یا نیمه ارزان DSLR خریداری کنم که متاسفانه با گران شدن دلار قیمت ها سر به فلک کشید و دیگه نتونستم و فعلا هم با این وضع نمیتونم بخرم . چون بودجم نهایت تا 3 و 500 هست. به این فکر افتادم که یه دوربین بدون آیینه خریداری کنم و نظرم به دوربین الیمپوس OMD-EM5 افتاد که به بودجم میخوره و کلی تو سایت یوتیوب گشتم تا تست هایی که ازش گرفته شده رو ببینم. توی تست هایی که ازش گرفته شده به نظر دوربین خوب و با کیفیتی هست و عکس ها و ویدئوهای خوبی رو ثبت میکنه ، هر چند برخی تو سایت های داخلی میگن به علت میکرو سه چهارم بودن ارزش خرید نداره . و الان در شک و تردید قرار گرفته ام که بخرم یا نخرم ؟ میخواستم از استادان این زمینه و کسانی که به این دوربین آشنایی دارن من رو راهنمایی بکنن که آیا خرید این دوربین با توجه به استفاده ای که میخوام انجام بدم توجیه پذیر هست و ارزش هزینه کردن داره ؟ اگر نه، پیشنهاد دیگه ای دارید که منو راهنمایی کنید با این بودجه .
    با سپاس فراوان.
    سلام. برای خرید دوربین تو ایران به خدمات پس از فروش و بازار دست دوم هم اهمیت داده میشه. اگر این موارد برای شما مهم نیست، بعد بر اساس نوع نیازتون تصمیم بگیرید. کارهای تبلیغاتی هم ممکنه برحسب نوع تبلیغات تجهیزات متفاوتی نیاز داشته باشه که گاهی یک دوربین با یک لنز مشخص شاید نتونه همه نیازها رو برطرف کنه. مثلا ممکنه نیاز به لنزهای متفاوتی داشته باشید. تهیه این لنزها برای بعضی دوربین ها در کشور ما جدای از بحث هزینه، ممکنه آسون نباشه. دوربینی که نام بردید دوربین خوبی هست اما باید در مورد این که تا چه حد بتونه نیازهای کارتون رو با لنز همراهش حل کنه بیشتر تحقیق کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

استخراج انواع ارز مجازی بدون نیاز به سرمایه و تجربه
    نکته:تمامی این مراحل توسط وزارت صنعت و معدن رسمی بوده و به هیج عنوان غیر قانونی و مشابه شرکت های هرمی نیست. ارز مجازی پولی است در اختیار مردم و برای مردم نه بانک و بانکداران کلان
    کافی است وارد لینک های زیر شده و ایمیل و پسورد خود را انتخاب کرده و با روشن نمودن اینترنت (بدون هدر رفتن بی رویه ترافیک نت) اقذام به استخراج ارز مجازی نمایید.
    قیمت هر واحد بیت کوین 7000 دلار و بیت کوین کش 500 دلار و دش کوین 150 دلار است!!! از الان آینده خود را تضمین کنید
    لینک بیت کوین کش:
    Moon Cash | Free bitcoin cash faucet
    لایت کوین:
    Moon Litecoin - Free Litecoin Faucet
    دوج کوین:
    Moon Dogecoin - Free Dogecoin Faucet
    دش کوین:
    Moon Dash | Free dash faucet
    در سایت coinpot.co تبدیل و برداشت و موجودی ارز های بالا را مدیریت کنید.

https://get.cryptobrowser.site/2602248
    این یک مرورگر است که با نصب آن هم کروم را دارید هم برایتان بیت کوین استخراج می کند.
    لازم به ذکر است که کلیه مراحل قانونی بوده و با پیشنهاد دادن این سایت ها به دوستانتان ارز بیشتری نیز بدست می آورید.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

با سپاس فراوان.
    سلام. حقیقتا از این پیشنهادی که میخوام بدم خودم شرم دارم، اما چاره‌ای نیست.....

با این وضعیت قیمت‌ها و بودجه ۳.۵۰۰ شما به نظرم منطقی ترین تصمیم اینه که یه دوربین نسبتا قدیمی از کنون بخرید (عرض می‌کنم چرا کنون) و بعد چند تا لنز آنالوگ فراهم کنید.

نهایتا شاید بتونید یک ۱۰-۱۸ دست دوم برای عکاسی طبیعت بخرید و برای کارهای تبلیغاتی هم باید خودت دست به خلاقیت بزنی...

دلیل اینکه گفتم کنون، اینه که لنزهای آنالوگ مثل هلیوس روی بدنه های کنون فقط با یک تبدیل فوکوس بی‌نهایت رو خواهند داشت و خب دردسر کمتر خواهد بود.
    obsidiyan و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

با سپاس فراوان.
    سلام
    وقت بخیر
    دوست عزیز من المپوس em5 mark 2 رو دارم و لنز 50-12 روش هست ،خیلی هم راضی هستم ازش و با اینکه 16مگا پیکسله واقعا خیلی شارپ عکس میگیره و مخصوصا تو عکاسی شب که نویز کمتری ایجاد میکنه
    شما وقتی میخواید المپوس رو انتخاب کنید باید فکر خدمات و لنزش هم باشید
    توی ایران لنزای m.zuiko خیلی سخت پیدا میشه و اگه هم بشه مثل 75mm fix که برا من 10میلیون قیمت دادن در حالی که توی سایتش 7میلیونه!!!
    em5 mark 2 با اینکه 16 مگا پیکسل هست قابلیت عکس گرفتن با کیفیت 40مگا پیکسل رو داره بطوری که جزئیات رو کامل ثبت میکنه
    به نظر من گرونی ارز خیلی از صنعت هارو خوابونده و ما عکاسهارو بدتر از همشون ندارتر کرده!
    اگه یک دوربین شیک با استایل قدیمی میخواین و کسی رو خارج از ایران دارید که لنز یا باتری یا هر لوازم جانبی رو بتونید از اونجا تهیه کنید بهترین گزینست
    در غیر این صورت همون کنون و نیکون یا سونی بهترین گزینست براتون
    اینم بگم کسی که با المپوس عکاسی کنه و از ویو فایندر منحصر به فردش نگاه کنه هیچوقت نمیتونه دیگه با برندهای دیگه عکاسی کنه
    قابلیت هاش مثل نقطه فوکوس 81تایی
    سرعت فوکوس خیلی بالا
    عکاسی تا 10فریم در ثانیه!
    و خیلی چیز دیگه
    obsidiyan تشکر می‌کند.

صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 آخرینآخرین