صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
Like Tree4تشکر

موضوع: هولدر سومیتا

كاربر همراه M.smaelnedjad آواتار ها
    تشکر کرده
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    دیدم دوست من همونطوریم که نوشته بود هند هولد هستش.
    حالا بهت بگم مشکلش چیه؟
    -اولا که در عمل کلی با عکسا و تئوری ها تفاوته رفیق.این هولدرو من به شخصه برای اس ال آر قبول ندارم چه برسه به کار حرفه ای و اینکه بین شکل روی جعبه شما با عکس لینک تفاوته.بماند...
    مشکل این از همه چیز بگذریم روی حرکات تیلت نمیتونه لرزشو بگره هیچی...تقه هم میزنه.اما هندی منی که پایین مشخص کردمو ببین...تا حدودی حرکات تیلتو جواب میده
    حاجی جان...
    هندی من شما و مرلین من، به اشکال مختلف و به رنگهای مختلف و به اسامی مختلف می شه ساخت و اسم های مختلف روش گذاشت; مهم خروجیه کاره
    شما بر چه اساسی و معیاری برای slr مناسب نمی دونی؟!!
    اگه خودت درست کردی که 100 درصد در محاسبه اندازه ها اشتباه داشتی والا بی شک نتیجه دلخواه را کسب می کردی!
    من فیلمهای زیادی در یوتیوب دیدم که نتیجه و خروجی افتضاح بود. می دونی چرا؟ چون طرف الله بختکی ساخته بود. یک سانت بالا پائین وزنه و اندازه میله متصل به دسته و صد البته خود دسته که متشکل از 2 عدد بلبرینگ و یک شفت هست که مهمترین و دقیقترین قطعه مهار لزرش و تکان های عمودی و افقی دست در حرکت هستش که اگر اون شفت رو در دسته بکار نبریم تکان های شدیدی بیشتر از فیگ ریگ بر فیلم وارد می شه. (فیگ ریگ )
    اینم خدمت تو بگم بنده هم برای دوربین های کامپکت و هم برای اس ال آر ها به دانش ساخت و محاسبات اندازه های قطعات و وزنه ها بعد از بیست بار تلاش دست یافتم و از روی حدس و گمان و مطالب دم دستی اینترنتی چیزی نمی گم!!!!!!!!

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad50 نمایش پست ها
    حاجی جان...
    هندی من شما و مرلین من، به اشکال مختلف و به رنگهای مختلف و به اسامی مختلف می شه ساخت و اسم های مختلف روش گذاشت; مهم خروجیه کاره
    شما بر چه اساسی و معیاری برای slr مناسب نمی دونی؟!!
    اگه خودت درست کردی که 100 درصد در محاسبه اندازه ها اشتباه داشتی والا بی شک نتیجه دلخواه را کسب می کردی!
    من فیلمهای زیادی در یوتیوب دیدم که نتیجه و خروجی افتضاح بود. می دونی چرا؟ چون طرف الله بختکی ساخته بود. یک سانت بالا پائین وزنه و اندازه میله متصل به دسته و صد البته خود دسته که متشکل از 2 عدد بلبرینگ و یک شفت هست که مهمترین و دقیقترین قطعه مهار لزرش و تکان های عمودی و افقی دست در حرکت هستش که اگر اون شفت رو در دسته بکار نبریم تکان های شدیدی بیشتر از فیگ ریگ بر فیلم وارد می شه. (فیگ ریگ )
    اینم خدمت تو بگم بنده هم برای دوربین های کامپکت و هم برای اس ال آر ها به دانش ساخت و محاسبات اندازه های قطعات و وزنه ها بعد از بیست بار تلاش دست یافتم و از روی حدس و گمان و مطالب دم دستی اینترنتی چیزی نمی گم!!!!!!!!
    براساس اینکه وزنههای سبک و کوچکی در نظر گرفتی که مناسب برای کامکت و گپرو موبایل میتونه باشه بیشتر تا اس ال ار با یه لنز مثلا 24-105
    هندی من ،من برند سومیتا هستش.همینه دقیق که عکسشو گذاشتم خودمم نساختم.ارتفاع میله پایینی متغیره دوربینو قشنگ استابلایز میکنه و ...
    دوست من خود شما هم میدونی من چی میگم...منتهی بحث اینه که هیچکی نمیگه ماست من ترشه.عمل تیلت با وسیله شما شاید بشه اما ضزبه میزنه و...
    در هر صورت وسیله ای که مد نظر من بود چیزی نبود که شما ساختی.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر همراه M.smaelnedjad آواتار ها
    تشکر کرده
    928

براساس اینکه وزنههای سبک و کوچکی در نظر گرفتی که مناسب برای کامکت و گپرو موبایل میتونه باشه بیشتر تا اس ال ار با یه لنز مثلا 24-105
    هندی من ،من برند سومیتا هستش.همینه دقیق که عکسشو گذاشتم خودمم نساختم.ارتفاع میله پایینی متغیره دوربینو قشنگ استابلایز میکنه و ...
    دوست من خود شما هم میدونی من چی میگم...منتهی بحث اینه که هیچکی نمیگه ماست من ترشه.عمل تیلت با وسیله شما شاید بشه اما ضزبه میزنه و...
    در هر صورت وسیله ای که مد نظر من بود چیزی نبود که شما ساختی.
    رفیق
    من فقط خواستم جنابعالی رو راهنمایی کنم. موضوع ماست و ترشی ماست من نیست... (دیدتان را به موضوع و یک گفتمان دوستانه تغییر بدهید)...!!!!!!
    من نه تبلیغ کارمو کردم و می کنم و نه اصلا" حوصله اش رو دارم که بخوام دوباره برای کسی بسازم.
    منم می دونم تو نساختی اونو و هیچوقت هم نخواهی توانست همچین چیزی بسازی...
    به هر روی امیدوارم به چیزی که مد نظرت هست برسی...
    یا علی مدد
    R.Asgari تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad50 نمایش پست ها
    رفیق
    من فقط خواستم جنابعالی رو راهنمایی کنم. موضوع ماست و ترشی ماست من نیست... (دیدتان را به موضوع و یک گفتمان دوستانه تغییر بدهید)...!!!!!!
    من نه تبلیغ کارمو کردم و می کنم و نه اصلا" حوصله اش رو دارم که بخوام دوباره برای کسی بسازم.
    منم می دونم تو نساختی اونو و هیچوقت هم نخواهی توانست همچین چیزی بسازی...
    به هر روی امیدوارم به چیزی که مد نظرت هست برسی...
    یا علی مدد
    در صحبتهات تقاض زیاده...
    یبار میگی قیمتو برداشتم تبلیغ نشه...یبار میگی حوصله ندارم دیگه برای کسی بسازم....یبکبار دیگرهم میگی تبلیغ کارم نشه...
    در اینکه میگی خودت نساختی و هرگز هم نخواهی توانس همچین چیزی بسازی باید خدمت شما عرض کنم دقیقا همینطوره، من مثل شما نمیتونم از نمونه هایی که با محاسبات دقیق ساخته شدن کپی برداریکنم و با محاسبات خودم بسازم و بسته بندی کنم و بفروشم.خیال شما از این بابت راحت رفیق.
    راجب گفتگو دوستانه هم شما خیلی حساسی که از شنیدن چیزی که باب میلت نیست برداشت سوء میکنی.
    چنتا عکس هم میزارم که اگه خودتونم یه سرچ کنید متوجه میشی که اصلا نمونه ساخته شده شما به درد اس ال آر نمیخوره.کسایی که با هندی من کار کردن خودشون میدونن من چی میگم.

موفق باشی
    16.JPGiphone-smoothee-steadycam.jpgDSC_0008c.jpg
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

تشکر کرده
    97

استدیکم ووندر به مبلغ 5800 خریداری شد با مانیتور1080

در مقایسه با سومیتا دارای دو بازوی فنری و کیف و جلیغه سبکتر و کیف مخصوص و همچنین محل قرارگیری مانیتور.
    سیم کشی های داخلی داره و کابل ها به صورت فیش در محل خودش میخوره و از کابل های آویزون خبری نیست.
    وزنه های اضافی داره و اشتباه نکنم آلمانی هستش.
    سومیتا چینی.قیمتش 2300.کیف جدا باید خریداری بشه.پایه برای مانیتور نداره.نسبت به ووندر سنگین تر.یجورایی مبتدیانه ترین استدیکمه.
    مهم ترین اشکال سومیتا داشتن 6 تا پیچ برای تراز کردن دوربینه اما ووندر خودش پیچاش چرخدنده اییه و و با چرخوندنش راحت تراز میشه ولی سومیتا باید از زیرش تنظیم کرد.
    Dariush Chegini و darkness_land تشکر می‌کنند.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

تشکر کرده
    97

استدیکم ووندر به مبلغ 5800 خریداری شد با مانیتور1080

در مقایسه با سومیتا دارای دو بازوی فنری و کیف و جلیغه سبکتر و کیف مخصوص و همچنین محل قرارگیری مانیتور.
    سیم کشی های داخلی داره و کابل ها به صورت فیش در محل خودش میخوره و از کابل های آویزون خبری نیست.
    وزنه های اضافی داره و اشتباه نکنم آلمانی هستش.
    سومیتا چینی.قیمتش 2300.کیف جدا باید خریداری بشه.پایه برای مانیتور نداره.نسبت به ووندر سنگین تر.یجورایی مبتدیانه ترین استدیکمه.
    مهم ترین اشکال سومیتا داشتن 6 تا پیچ برای تراز کردن دوربینه اما ووندر خودش پیچاش چرخدنده اییه و و با چرخوندنش راحت تراز میشه ولی سومیتا باید از زیرش تنظیم کرد.
    رفقا الان خوندم دیدم اسم استدیکمو اشتباه نوشتم.
    وونلند اسم استدیکممه.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

تشکر کرده
    97

رفقا الان خوندم دیدم اسم استدیکمو اشتباه نوشتم.
    وونلند اسم استدیکممه.
    آدم واقعا هنگ میکنه.قیمتش چنده!ما چند میگیریم.
    Leopard 3 Dual-arm Steadycam Vest and Carbon Fiber Stabilizer [WDL3VA2SET] - US$938.00
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2