صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60
Like Tree35تشکر

موضوع: خرید دوربین زیر 1 میلیون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

سلام دوستان. مت قصد خرید دوربین تا نهایتا 1 میلیون و 200 رو دارم. اما نمیدونم بهتره که یه dslr ارزان بخرم یا کامپکت گران. چند مدل رو انتخاب کردم ممنون میشم بگید ارزش خرید کدوم بیشتره؟ یا اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بهم بگید. و ترجیحا میخوام دوربین وایفای داشته باشه و بشه از گوشی به عنوان ریموت برای دوربین استفاده کرد. مدلهای انتخابی من:
    canon sx600
    canon sx700
    Canon EOS 1100D
    Nikon Coolpix P600
    Nikon D3100
    Canon Powershot SX50 HS
    اگه مدلی از مدلهای بالا یا به غیر از اینا رو پیشنهاد میدین که وایفای نداره لطفا حداقل طوری باشه که بشه از ریموت کنترل جداگانه استفاده کنم براش. ممنونم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

سلام دوستان
    قصد خرید یک دوربین دیجیتال تا سقف 1 میلیون تومان برای یکی از آشنایان دارم و البته وقت زیادی برای مقایسه و تحقیق ندارم.خواستم از راهنمایی دوستانی که اطلاعات جدید دارند استفاده کنم و لااقل از بین چند دوربین پیشنهادی دوستان ، انتخاب کنم.
    با برندهای مختلف مشکلی ندارم ولی ترجیحا اگر از بین مارکهای معروف راهنمایی بفرمایید بهتر است(به جهت خدمات پس از فروش)
    اولویت با دوربینهای بریج است تا کامپکت. و کیفیت خروجی مهمتر از امکانات جانبی است.

با تشکر

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط n1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان. مت قصد خرید دوربین تا نهایتا 1 میلیون و 200 رو دارم. اما نمیدونم بهتره که یه dslr ارزان بخرم یا کامپکت گران...
    SLR ارزان قیمت یا کامپکت گران قیمت؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط iman sabbaghian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قصد خرید یک دوربین دیجیتال تا سقف 1 میلیون تومان برای یکی از آشنایان دارم و البته وقت زیادی برای مقایسه و تحقیق ندارم.خواستم از راهنمایی دوستانی که اطلاعات جدید دارند استفاده کنم و لااقل از بین چند دوربین پیشنهادی دوستان ، انتخاب کنم.
    با برندهای مختلف مشکلی ندارم ولی ترجیحا اگر از بین مارکهای معروف راهنمایی بفرمایید بهتر است(به جهت خدمات پس از فروش)
    اولویت با دوربینهای بریج است تا کامپکت. و کیفیت خروجی مهمتر از امکانات جانبی است.
    با تشکر
    Canon Powershot S120 دوربین باارزشیه به قیمت 1150م
    ویرایش توسط tahers96i : Sunday 5 October 2014 در ساعت 18:58
    iman sabbaghian و ppl94 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط iman sabbaghian نمایش پست ها
    سلام دوستان

با تشکر
    اگه اولويت با بريجه نظر من (با كمي افزايش بودجه) روي Canon Powershot SX50 HS هست.
    iman sabbaghian تشکر می‌کند.

s.karimi
    Guest

جمیعا سلام
    من به عکاسی علاقه زیادی دارم برای ثبت لحظات زندگی و عکاسی از طبیعت دلم یه دوربین میخواد ولی نمیدونم با حدود 1 میلیون 1.200-300چه دوربینی میشه خرید چون از لحاظ مادی نمیتونم در چند سال اینده دوربین دیگه تهیه کنم پس لطفا دوربینی بهم معرفی کنین که حالا حالاها برام کار کنه ممنون از توجهتون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

canon eos m
    s.karimi تشکر می‌کند.
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

نقل قول نوشته اصلی توسط s.karimi نمایش پست ها
    جمیعا سلام
    من به عکاسی علاقه زیادی دارم برای ثبت لحظات زندگی و عکاسی از طبیعت دلم یه دوربین میخواد ولی نمیدونم با حدود 1 میلیون 1.200-300چه دوربینی میشه خرید چون از لحاظ مادی نمیتونم در چند سال اینده دوربین دیگه تهیه کنم پس لطفا دوربینی بهم معرفی کنین که حالا حالاها برام کار کنه ممنون از توجهتون
    سلام
    چنانچه قصد عکاسی حرفه ای در حال و آینده ندارید و به عکاسی بیشتر به عنوان یک تفریح و تفنن و علاقه شخصی نگاه میکنید، سری G کانن با امکاناتی فراتر از نیازهای آماتوری، مناسب شماست.
    موفق باشید.
    s.karimi تشکر می‌کند.
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر جديد Sauron آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت اساتید گرامی،
    قصد خرید یک دوربین عکاسی تا سقف 900 تومن رو دارم...
    برای عکاسی حرفه ای نمیخوام ولی دوست دارم هر از گاهی بصورت تفننی عکاسی کنم و نکته بعدی اینکه فیلمبرادیه خوبی هم داشته باشه تا بدرد خانواده هم بخوره

ممنون میشم اگ چند مدل خوب معرفی کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان خسته نباشید.بنده خبرنگار هستم و برای یک سایت خودرو خبر مینویسم.
    یه دوربین میخام تا نهایت قیمت 600 یا 700 چی میتونم بخرم؟؟ بیشتر میخام از سوژه های خبری و خودروها عکس بگیرم و اگه دوربین امکان فیلم برداری هم داشت مشکلی نداره فقط عکس با اندازه بزرگ بگیره به نظرتون چه دوربینی مناسب من هست؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6