صفحه 36 از 37 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 351 تا 360 , از مجموع 361
Like Tree448تشکر

موضوع: آيا خريد تجهيزات عكاسي از كشورهاي ديگر منطقي است؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

دوستان قیمت دوربین توی بندر عباس چقدر پایین تر از تهرانه ؟ ( البته گمان کنم پایین تر بودنش بخاطر بدون گارانتی بودنش هست ! )

من هر چی توی نت سرچ میکنم حتی یه فروشگاه توی بندر عباس پیدا نمیکنم که تجهیزات عکاسی بفروشه اگر کسی شماره تماس داره بده ممنون میشم .

کلا میخوام بدون شبیه به ال سی دی که از بانه بیاری حدود 20-30% ارزونتر حساب میشه برای دوربین توی بندر عباس هم صدق میکنه یا خیر ؟!

كاربر همراه aliakbar آواتار ها
    تشکر کرده
    755

سلام به دوستان عزیز

بنده قصد خرید یک کیت نورپردازی از فروشگاهی در هند رو دارم . و دوستی دارم که میتونه این وسایل رو به ایران بیاره
    فقط چند تا سوال از دوستانی که در این ضمینه اطلاعاتی دارند بپرسم
    1- ایا این وسایل رو میتونه به ایران بیاره و اگه بشه تا چه تعداد
    2- اینکه از این وسایل هزینه گمرک هم میگیرند یا نه

پیشاپیش از دوستانی که راهنمایی میکنند
    ویرایش توسط aliakbar : Friday 26 May 2017 در ساعت 00:21
    hrostami تشکر می‌کند.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام دوست عزیزم . من دو سری بادی خریدم یکبار ۷۲۰۰ و باری دیگر ۷۵۰ اولی رو با ۴۰۰ هزارتومان اختلاف قیمت با پایین ترین قیمتی که داشتم خریدم و دومی را با ۶۰۰ هزارتومان . گارانتی ایده آل هم ارائه میشود برای بدنه های نیکون کانن و فوجی و همینطور برای لنزهاشون . قیمتهای سه پایه ها و تجهیزات فیلمبرداری باور نکردنیه . هد مانفرتو که هیچکس حتی نمیدونست دقیقا چیه رو با اختلاف ۵۰۰ هزار تومن برام تهیه کردند . قیمت های پهپادها و کوادکوپترهاشون با قیمتهای تهران ۴ ملیون تومن اختلاف داره (Dji mavic pro رو ایشون ۴۶۰۰ میده تهران قیمتش ۸۱۰۰ هست) . نمیدونم دادن شماره ایشون توی فروم مجاز هست یا نه برای احتیاط لطفا پیغام خصوصی بدید براتون ارسال میکنم . مغازه هم دارند .
    Nima Sadigh، moj54، Ario و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

خوب من دو روز پیش از دبی برگشتم گفتم تجربیاتم رو بگم همینجا از حامد ضیایی تشکر میکنم بابت راهنمایی خوبشون .

توی تمام مراکز فروش تجهیزات عکاسی در مال های معروف دبی عملا خرید بصرفه نیست یعنی اگر بدونید توی میدون بن یاس دبی چه قیمتهایی هست سمت خریدش نمیرید. برای مثال کارت حافظه ۳۲ گیگ سرعت ۹۵ توی همه مالها حول و حوش ۱۰۵ درهم (هر درهم ۱۰۴۰ تومن) بود توی ایران ۱۴۰ تومنه و توی بن یاس فروشگاه بلیزر برای یکی ۹۰ درهم و برای تعداد ۸۰ درهم بود . لنز سیگما ۷۰-۲۰۰ اف ۲.۸ رو ۳۴۰۰ درهم میداد . لنز تامرون برای بدنه کانن ۷۰-۲۰۰ اف ۲.۸ سری جدید رو ۴۰۶۰ درهم میدادن (توی ایران ۵۱۰۰ تومن ) . dji ماویک پرو سری کمبو رو ۴۱۰۰ درهم میدادن . قیمتها خیلی خوب بود و جالب اینکه همه اجناس با گارانتی بودن . تنوع جنس و قیمتها در فروشگاه بلیزر واقع در میدان بن یاس عالی بود اما یک فروشگاه دیگه هم بود بنام باب الاسلام توی پاساژ که من ازش فیلتر هویا nd1000 دهنه ۸۲ رو ۲۶۰ درهم و ست کیت فیلتر هویا رو ۳۲۰ درهم و کارت حافظه فوقالذکر رو ۸۵ درهم و نیز فلاش گوداکس 685n رو ۳۶۵ درهم تهیه کردم . قیمت لنز ۲۴-۷۰ تامرون رو ۲۷۰۰ میگفت و لنز ۷۰-۲۰۰ تامرون مانت نیکون رو ۴۱۰۰ درهم قیمت داد در کل قیمتهاش کمی از بلیزر بیشتر بود اما تنوع لنزها و فلاشها و بدنه هاش بیشتر بود . من فروشگاه دیگه ای هم ندیدم تنها این دو فروشگاه بود که تجهیزات رو بصورت وسیع داشتند.
    Nima Sadigh، Afshin.Prt، dariush_hastam و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم . من دو سری بادی خریدم یکبار ۷۲۰۰ و باری دیگر ۷۵۰ اولی رو با ۴۰۰ هزارتومان اختلاف قیمت با پایین ترین قیمتی که داشتم خریدم و دومی را با ۶۰۰ هزارتومان . گارانتی ایده آل هم ارائه میشود برای بدنه های نیکون کانن و فوجی و همینطور برای لنزهاشون . قیمتهای سه پایه ها و تجهیزات فیلمبرداری باور نکردنیه . هد مانفرتو که هیچکس حتی نمیدونست دقیقا چیه رو با اختلاف ۵۰۰ هزار تومن برام تهیه کردند . قیمت های پهپادها و کوادکوپترهاشون با قیمتهای تهران ۴ ملیون تومن اختلاف داره (Dji mavic pro رو ایشون ۴۶۰۰ میده تهران قیمتش ۸۱۰۰ هست) . نمیدونم دادن شماره ایشون توی فروم مجاز هست یا نه برای احتیاط لطفا پیغام خصوصی بدید براتون ارسال میکنم . مغازه هم دارند .
    سلام خیلی خوبه که اطلاعات توت رو با ما درمیون میزارید , فقط یک سوال کجا هست جای این دوست ما , تفاوت قیمت فاحشی داره
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

سلام وقت بخیر.
    با توجه به افزایش نجومی نرخ ارز در ایران آیا خرید لوازم عکاسی اعم از لنز و دوربین رو از دبی پیشنهاد میکنید؟
    یعنی اگه بخوام برای مثال 5d mark iv و مثلا لنز هایی مثل irix 15mm f2.4 و sigma 20mm f1.4 art و یک سری دیگه از لوازم جانبی مثل گریپ و کارت حافظه بخوام تهیه کنم عقلانیه که از دبی خریداری کنم؟ من به گارانتی اعتقادی ندارم و سالهاست که همه لوازم دیجیتالی که میخرم بدون گارانتیه!
    و یک سوالی که برام پیش اومده این قیمت هایی که از بندر یاد میشه منظور کدوم بندره؟ ایا قیمت لوازم عکاسی در بندر های ایران از دبی ارزون تر در میاد؟
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر آشنا alireza1200 آواتار ها
    تشکر کرده
    154

شما اول یا اخرش باید پولت را تبدیل کنی مگر اینکه درامدت به دلار باشه که بازهم فرقی نداره بندر هم بیشتر بندرعباس منظورشونه که تجهیزات براشون میاید انجا

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1200 نمایش پست ها
    شما اول یا اخرش باید پولت را تبدیل کنی مگر اینکه درامدت به دلار باشه که بازهم فرقی نداره بندر هم بیشتر بندرعباس منظورشونه که تجهیزات براشون میاید انجا
    شما درست ميفرماييد ولي من سال گذشته با تبديل ارز هم باز چيزي حدود 30 درصد ارزانتر از ايران خريدم.
    منتها سال گذشته من لوازم كامپيوتر خريدم كه خيلي بصرفه بود. و مراكز فروش ارزان قيمتي رو پيدا كردم. خواستم ببينم مراكز فروش لوازم عكاسي در دبي كه ارزون ميفروشن كسي تجربه اي داشته و ميدونه كجاست؟
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر آشنا alireza1200 آواتار ها
    تشکر کرده
    154

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid-Aj نمایش پست ها
    شما درست ميفرماييد ولي من سال گذشته با تبديل ارز هم باز چيزي حدود 30 درصد ارزانتر از ايران خريدم.
    منتها سال گذشته من لوازم كامپيوتر خريدم كه خيلي بصرفه بود. و مراكز فروش ارزان قيمتي رو پيدا كردم. خواستم ببينم مراكز فروش لوازم عكاسي در دبي كه ارزون ميفروشن كسي تجربه اي داشته و ميدونه كجاست؟
    دوستی با نام کاربری قدیمی پاپیروس در همین تایپیک اگر اشتباه نکنم فعالیت می کرد که ساکن دوبی بود و از بازار ها اطلاع داشت اگر پست های قدیمی را بخونید درباره یکی دوتا بازار صحبت کرده بود و معرفیشون کرده بود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

یه سری استوک فروشی در شارجه امارات هست

شنیدم خرید از اونجا خیلی بصرفه هست
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

صفحه 36 از 37 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 آخرینآخرین