صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
Like Tree23تشکر

موضوع: تبلت مناسب برای عکاسی

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

پیش فرض تبلت مناسب برای عکاسی

درود

گشتم و جایی برای پرسیدن پیدا نکردم،

میخوام یک تبلت (اندروید) برای کارهای عمومی با نگرش به عکاسی بگیرم و امکان کار با وای فای و مهار دوربین 70D کنون.

سایز 7-8 اینچ بیشتر میپسندم و قیمت کمتر از 800 تومن دوستانی که وارد هستند خواهش میکنم راهنمایی کند

با سپاس
    MA.KA تشکر می‌کند.

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

شما تبلت رو برای دوربین روش میخواید یا نه برای انتقال عکس دوربین 70d به تبلت و کار روی اون و شاید هم کنترل دوربین با تبلت ؟ سوال رو درست متوجه نشدم
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

به دلیل باز شدن و امکان ویرایش فایل های raw در آیپد و همینطور نرم افزار های مرتبط با ادیت عکس و کنترل دوربین از طریق وای فای، آیپد گزینه خیلی خوبیه.
    Afshin.Prt تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

تشکر کرده
    6024

خوب دوربین که دارم! دوربین تبلتها هم که بدرد نمیخوره! برای مهار (کنترل) دوربین میخوام بدلایلی نمیخوام توی محیط (اکوسیستم) اپل برم، امیدوارم لایتروم بزودی برای اندروید هم بیاد.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    به دلیل باز شدن و امکان ویرایش فایل های raw در آیپد و همینطور نرم افزار های مرتبط با ادیت عکس و کنترل دوربین از طریق وای فای، آیپد گزینه خیلی خوبیه.
    سلام
    مگر آیپد با قیمت کمتر از 800000 تومان هم هست؟

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

متوجه شرط قیمت نشدم.
    ولی خوب به هر حال آیپد نسل 3 و ipad mini رو میشه زیر 1500 تهیه کرد. نمونه های دست دوم سالم هم زیاد پیدا میشه.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

تشکر کرده
    6024

پیش فرض Post-PCs

خوب شاید باید بیشتر بازش میکردم، در محیط (اکوسیستم) IOS چند تا محصول بیشتر برای برگزیدن نیست که شما فرمودید ولی این کار در محیط اندروید بسیار پیچیده میشه و محصولات گوناگون هستند.

مواردیکه باید روشون درنگ کرد شاید اینها باشند (دوستان راهنمایی کنند اگر اشتباه میگم)

1- چگالی نقاط نمایشگر: اندازه تصویر میتونه 1024x600، 1200x800 ، 1920x1080 یا 2560x1600 باشه که هرچی این اندازه ها بیشتر بشه قیمت دستگاه هم بیشتره بنظر شما بهینه ترین حالت چی خواهد بود و کدوم برای بازنگری عکسها مناسب هستند.

2- کیفیت نوری نمایشگر : IPS یا AMOLED یا TFT LCD کدوم بهتره نمایشگرهای AMOLED شنیدم تصویری بسیار نادرست و Contrast غیر واقعی نشون میده!

3- سرعت و شماره پردازشگر: بیشتر تبلت های بازار 2 ، 4 هسته ای هستند ( و در آینده 8 و 16خواهند بود ) و بین 1.2 تا 2.5 GHz

4- ابزارهای چند رسانه ای: توانایی نصب سیم کارت، توانایی کار با شبکه های GPRS، 3G، 4G و وای فای و بلوتوث و ... (که فکر میکنم برای من همون وای فای بس باشه!)

5- حافظه داخلی: هر چی بیشتر بهتر ولی چه مقدار بس خواهد بود ، قرار نیست عکسها رو درون آن ذخیره کرد و به اندازه بازبینی عکسها شاید بین 16 تا32 GB?

شاید دستگاهی مانند سامسونگ گلکسی نوت پرو 12 عالی باشه ولی از نظر بودجه ای برای من مناسب نیست! من کمی گشتم توی برند ایسوس مدل memo pad 8 بهینه پیدا کردم،

خوشحال خواهم شد نظر دوستان رو هم بدونم
    با سپاس
    saeed2vfx تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

دوست عزیز
    من این تبلت رو بهت معرفی میکنم هوآوی مدیا پد ایکس وان، با قیمت حدود ۱ میلیون تومان

Huawei-Media-Pad-X1-Cover

این تبلت جدید هوآوی به عنوانی یکی از سبک‌ترین و باریک‌ترین تبلت­های تولیدشده دنیا با مشخصاتی عالی است. این تبلت ۷ اینچی با رزولوشن فوق‌العاده ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکسل با یک طراحی عجیب توانسته است از ۸۰ درصد فضای جلوی دستگاه استفاده مفید کند. این نمونه نیز همانند مدل M1 از آلومینیوم ساخته‌شده است. از مشخصات این تبلت خوب می‌توان به این موارد اشاره کرد: دو گیگابایت رم، یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی قدرتمند در عقب و ۵ مگا پیکسلی در جلو، ۱۶ گیگابایت فضای داخلی و یک باتری توانای ۵۰۰۰ میلی‌آمپری. این دستگاه با اندروید ۴٫۲ وارد بازار شده و قیمتی در حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دارد.
    Afshin.Prt تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    6024

سپاس از پاسخ و پیشنهاد خوبتون
    من بیشتر اینجا رو باز کردم که در باره ویژگیهای مناسب یک لوح (تبلت) با هم گفت و گو کنیم!
    آیا شمارگان نقاط صفحه 1200X900 برای عکاسی کافیه یا زیاده؟ (این کم و بیش دو برابر شمارگان نقاط نمایشگر دوربین منه!)
    با نگرش به ارائه پردازشگرهای 64 بیتی ایا باید درنگ کنیم یا همین پردازشگرهای 32 بیتی هم مناسب خواهند بود؟

ولی در مورد برند، من کمی به این هواوی شک دارم! بهر حال چینیه! یکی از مدلهای "10 قدیمیش را برای پدرم گرفتم، هیچ گاه با اطمینان باهاش کار نتونستیم بکنیم!
    پاینده باشید

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

توصیه میکنم نیم نگاهی هم به تبلت LG g pad 8.3 داشته باشید.
    سایز مناسب (باریک و خوش دست)
    کیفیت نمایشگر عالی (محشره)
    پردازنده و رم و گرافیک خیلی خوب
    مدتی هست که دارمش
    قیمت 800
    Nima Sadigh، Afshin.Prt و armin1374 تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین