صفحه 73 از 87 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 721 تا 730 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط Avatco نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت
    واقعیت من یکم وسواسی هستم ، طبق این چیزایی که خوندم رو این مدل حساس شدم و از طرفی هم تاریخ معرفی این مدل حدود 2/5 سال پیشه که حس میکنم دیگه قدیمی شده ، حالا نمیدونم من اشتباه میکنم و طرز فکرم اشتباهه یا نه واقعا قدیمی شده
    کاربری من برای طبیعت و عکاسی شهری و در شب هست ، کار تبلیغاتی هم انجام میدم ، تا الان فول فریم نداشتم دوربین های قبلیم هم 5500 و 7100 بوده
    حالا از جهتی میگم خرید 810 به صرفه نیست صبر کنم تا مدل جایگزینش معرفی شه بعد که مناسب شده خرید کنم یا مدل جایگزین همین 750
    از طرفی میگم همین 750 هم خوبه برای منی که تا دیروز 7100 داشتم
    از یه طرف دیگه هم میگم یه 7200 یا 7500 بگیرم موقت کارم راه بیوفته بعد به موقعش که معرفی شدن مدلای جدید نیکون برم سمت فول فریم

واقعا گیج شدم ، حالا نظر شما چیه ؟

قبل از 750 چه مدل های نیکون رو داشتید ؟
    تو بالا وضعیت خودم رو توضیح دادم ، واقعا گیج شدم چیکار کنم ...
    ممنون میشم یکم راهنماییم کنید
    سلام مجدد،الاجاره بدید اشتباه تایپیم رو در مطلب قبلی که به جای فلر ،فراتایپ شده بود رو اصلاح کنم ،،،دوست عزیز من هم مثل شماواسواس بودم در زمان خرید این دوربین بنده قبل از این دوربین 7Dداشتم و اصلا برند نیکون رو نمی پسندیدم از ارگونومیش گرفته تا رنگ وکیفیت عکسهاش زمانی که خواستم دوربینم رو عوض کنم وبه سمت فول فریم برم مارک 2 رو امانت گرفتم و چند روزی باهاش کار کردم همینطور مارک 3والبته 6Dبین این سه دوربین انتخابم شد مارک 3 یکی از دوستانم که 7100داشت D750خرید که توفیقی شد این دوربین رو دست بگیرم و باهاش چند شات بزنم چیزی که خیلی برام جالب اومد گریپ خوش دستش بود بعد هم واقعا کیفیت و وضوح عکسهاش عالی بود مخصوصا در اون زمان که بنده به شارپ عکس خیلی حساس بودم واقعا بین این چند دوربین زیر 8میلیون نیکون و کانن بخواهید دوربین انتخاب کنید مارک3ودی750واقعا ارزشمندند. صد البته برای کاربری شما چون هر دو دوربین نویز گیری فوقالعاده ای دارن ،بنده باز پیشنهادم نیکون هست ولی حتما فول فریم بنده بعد این یک دوربین فول فریم قدیمی رو با جدیدترین هافریم عوض نمیکنم اگر میخواهید واقعا کیفیت کارهاتون بالا بره حتما فول فریم تهیه کنید وازهافریم فاصله بگیرید حالا هر مدلی که میخواد باشه باهربرندی ،بنده بعد از خرید این دوربین جوری از نیکون خوشم اومد که یه D700هم به عنوان دوربین دوم خریداری کردم که اون هم اعجوبه ایست،، دی750خروجیش خیلی خیلی بامارک3یکیه بعضی ها هم معتقدم درعکاسی بالاتر هم هست ولی در فیلم خیر ،،دی750دینامک رنج بالاتری داره که در عکاسی شب خیلی به کارتون میادخلاصه این که امتیاز 90روازسایت دی پی گرفتن کار هر دوربینی نیست واقعا محشره انشالا بخرید واز عکاسی باهاش لذت ببرید ببخشید دوستان زیاد ی طولانی شد موفق باشید
    MEHRDAD.D، umsa، safira و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد safira آواتار ها
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلفی نمایش پست ها
    سلام مجدد،الاجاره بدید اشتباه تایپیم رو در مطلب قبلی که به جای فلر ،فراتایپ شده بود رو اصلاح کنم ،،،دوست عزیز من هم مثل شماواسواس بودم در زمان خرید این دوربین بنده قبل از این دوربین 7Dداشتم و اصلا برند نیکون رو نمی پسندیدم از ارگونومیش گرفته تا رنگ وکیفیت عکسهاش زمانی که خواستم دوربینم رو عوض کنم وبه سمت فول فریم برم مارک 2 رو امانت گرفتم و چند روزی باهاش کار کردم همینطور مارک 3والبته 6Dبین این سه دوربین انتخابم شد مارک 3 یکی از دوستانم که 7100داشت D750خرید که توفیقی شد این دوربین رو دست بگیرم و باهاش چند شات بزنم چیزی که خیلی برام جالب اومد گریپ خوش دستش بود بعد هم واقعا کیفیت و وضوح عکسهاش عالی بود مخصوصا در اون زمان که بنده به شارپ عکس خیلی حساس بودم واقعا بین این چند دوربین زیر 8میلیون نیکون و کانن بخواهید دوربین انتخاب کنید مارک3ودی750واقعا ارزشمندند. صد البته برای کاربری شما چون هر دو دوربین نویز گیری فوقالعاده ای دارن ،بنده باز پیشنهادم نیکون هست ولی حتما فول فریم بنده بعد این یک دوربین فول فریم قدیمی رو با جدیدترین هافریم عوض نمیکنم اگر میخواهید واقعا کیفیت کارهاتون بالا بره حتما فول فریم تهیه کنید وازهافریم فاصله بگیرید حالا هر مدلی که میخواد باشه باهربرندی ،بنده بعد از خرید این دوربین جوری از نیکون خوشم اومد که یه D700هم به عنوان دوربین دوم خریداری کردم که اون هم اعجوبه ایست،، دی750خروجیش خیلی خیلی بامارک3یکیه بعضی ها هم معتقدم درعکاسی بالاتر هم هست ولی در فیلم خیر ،،دی750دینامک رنج بالاتری داره که در عکاسی شب خیلی به کارتون میادخلاصه این که امتیاز 90روازسایت دی پی گرفتن کار هر دوربینی نیست واقعا محشره انشالا بخرید واز عکاسی باهاش لذت ببرید ببخشید دوستان زیاد ی طولانی شد موفق باشید
    خیلی خیلی از توضیحاتتون ممنونم
    من هم احتمالا میرم برای خرید D750 و بعد منتظر میشم برای نسخه جایگزینش تا ببینیم با چه سنسور و مشخصاتی معرفی میشه
    برای من نویز کم تو عکاسی شب مهمه ، کراپ دار ها هم عملکرد بدی ندارن ولی خوب قابل قیاس با کیفیت فول فریم نیستن
    بازم ممنونم از راهنمایی خوبتون

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط Avatco نمایش پست ها
    واقعا ممنونم از راهنماییتون
    نسبت به 7100 که داشتید چقدر تفاوت احساس میکنید ؟ من خودمم 7100 داشتم ، 7200 هم کار کردم
    تا حالا فول فریم نداشتم و دوست دارم بیام سمت فول فریم ( چوب تو شب عکاسی زیاد میکنم و احساس میکنم فول فریم هم از نظر نویز و کیفیت باید بهتر از کراپ باشه

حالا شما جای من بودی یه 7500 یا 7200 میگرفتی به عنوان دوربین دوم و صبر میکردی تا مدل جایگزین و جدید معرفی بشه یا نه ؟
    اصلا تا به حال با وجود این بادی که دارید حس نیاز به بادی دوم رو احساس کردید ؟ مثلا یه کراپ برای دم دستی ؟

گیج شدم واقعا
    خواهش می کنم
    بطور عامیانه تقریبا دوبرابر ۷۱۰۰ در نویز و کیفیت ارزش خرید داره، برای من که ماکرو کار می کنم بدلیل بزرگنمایی بیشتر در کراپ بله ۷۲۰۰ و البته ۷۵۰۰ هم در کنار این بدنه خالی از لطف نیست، اما ۷۱۰۰توصیه نمی کنم
    M.Nouri، kato و safira تشکر می‌کنند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر آشنا .hossein. آواتار ها
    تشکر کرده
    241

در خرید این دوربین شک نکنید.
    پولی که می پردازید واقعا ارزشش رو داره.
    من که در این سه چهار روزی که به شدت هم سرم شلوغه و فرصت بیرون رفتن باهاش رو نداشتم و فقط تونستم تو خونه امتحانش کنم بسیار شیفته اش شدم.
    امید وارم منشا خیرات فراوان باشه.
    ویرایش توسط .hossein. : Monday 29 May 2017 در ساعت 01:26 دلیل: تصحیح کلمه
    yaghoobi، MEHRDAD.D و kato تشکر می‌کنند.
    Nikon D750, Nikon D3100, Tokina 11-20 f/2.8, Nikkor 18-55mm, nikon 70-300 G VR IF,Tamron 90mm f/2.8 VC USD, Nissin DI622 II, Nissin MF18

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

خیلی عجیبه قیمت جهانی این بدنه دقیقا برابر با d610 شده ولی توی ایران 610 قیمت 4000 تومن داره 750 قیمت 5500

http://www.nikonusa.com/en/nikon-pro...eras/d610.html

http://www.nikonusa.com/en/nikon-pro...eras/d750.html
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

قیمت۸۱۰ هم ۵۰۰ دلار اف خورده. همه میدانیم که درایران هیچ شباهتی به بازارجهانی، افرهاوجشنواره های خرید وجود ندارد.
    والبته کاهش قیمتهای اینچنینی وچندصددلاری کلا درحد رویاست درایران.
    Nima Sadigh و obsidiyan تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880
    DELL، GM710، Anoosh-Em و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

چرا این تحریم wifiبرای ایران , فقط شامل دوربین وانهم دی750 شده است؟

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

پیشنهاد شگفت انگیز

https://www.adorama.com/inkd750g.htm...ce=rflaid63773

كاربر جديد safira آواتار ها
    تشکر کرده
    27

دوستان سلام مجدد
    باز من مزاحمتون شدم
    بلاخره هزینه خرید جمع شد حدود 15 تومن جمع کردم که 4 تومنش بابت فلاش و سه پایه و لوازم هست
    11 تومن برای خرید دوربین و لنز بودجه دارم

هنوز هم بین انتخاب D7500 و D750 موندم ، از شما دوستانی که D750 دارید و تجربه کار با مدل های کراپ ( DX ) مثل 7000 7100 7200 نیکون هم داشتید چندتا سوال دارم.

1. آیا در مجموع به صورت کلی در کیفیت عکس ها در ISO پایین تفاوتی بین این دو سری یعنی فول فریم و کراپ احساس میشه ؟

2. برای من که شاید از ایزو بالا زیاد استفاده نکنم ارتقا به فول فریم مزیت خاصی خواهد داشت ؟

3. کیفیت لنز کیت چطور هست ؟ تهیه کنم این لنز رو یا هزینه رو بزارم برای تهیه یه 70-24 ؟ البته یه لنز 50 میلیمتر هم دارم

4.شما دوستانی که 750 داشتید و عکاسی میکنید باهاش چه ضعف هایی در این مدل میبینید ، مشکل خاصی با کوچک بودن ناحیه فوکوس نداشتید تا به حال ؟

5. من تا حالا دوربین فول فریم نیکون دستم نگرفتم و کار نکردم بنابراین هیچ ذهنیتی در مورد کیفیت بادی ، خوش دستی و کیفیتش ندارم ، همچنین نمیدونم چقدر حس بهتر بهم میده موقع عکاسی ، ممنون میشم تو این مورد هم یکم بهم اطلاعات بدید.

دم تک تکتون گرم ، ببخشید اگه زیاد شد

صفحه 73 از 87 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین