صفحه 74 از 87 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 731 تا 740 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Avatco نمایش پست ها
    دوستان سلام مجدد
    باز من مزاحمتون شدم
    بلاخره هزینه خرید جمع شد حدود 15 تومن جمع کردم که 4 تومنش بابت فلاش و سه پایه و لوازم هست
    11 تومن برای خرید دوربین و لنز بودجه دارم

هنوز هم بین انتخاب D7500 و D750 موندم ، از شما دوستانی که D750 دارید و تجربه کار با مدل های کراپ ( DX ) مثل 7000 7100 7200 نیکون هم داشتید چندتا سوال دارم.

1. آیا در مجموع به صورت کلی در کیفیت عکس ها در ISO پایین تفاوتی بین این دو سری یعنی فول فریم و کراپ احساس میشه ؟

2. برای من که شاید از ایزو بالا زیاد استفاده نکنم ارتقا به فول فریم مزیت خاصی خواهد داشت ؟

3. کیفیت لنز کیت چطور هست ؟ تهیه کنم این لنز رو یا هزینه رو بزارم برای تهیه یه 70-24 ؟ البته یه لنز 50 میلیمتر هم دارم

4.شما دوستانی که 750 داشتید و عکاسی میکنید باهاش چه ضعف هایی در این مدل میبینید ، مشکل خاصی با کوچک بودن ناحیه فوکوس نداشتید تا به حال ؟

5. من تا حالا دوربین فول فریم نیکون دستم نگرفتم و کار نکردم بنابراین هیچ ذهنیتی در مورد کیفیت بادی ، خوش دستی و کیفیتش ندارم ، همچنین نمیدونم چقدر حس بهتر بهم میده موقع عکاسی ، ممنون میشم تو این مورد هم یکم بهم اطلاعات بدید.

دم تک تکتون گرم ، ببخشید اگه زیاد شد

درود بر شما

1- خیر
    2- دارد . اگر اون مزیت ها در نوع عکاسی شما استفاده ای داشته باشه
    3-رضایت بخش
    4-کوچکتربودن ناحیه فوکاس(اون اختلاف بین این دو)به جزعکاسی اکشن بحال شما فرقی ندارد
    5- این رده بادی کراپ با این رده از فول فریم بادی یکسانی دارن از نظر سایز و باقی موارد ، رده متفاوتی به حساب نمیان که فرق چشم گیری داشته باشن

در کل تفاوت های اساسی که بین اینها وجود دارد کوچکتر بودن سایز پیکسل در کراپدار 20 مگاپیکسلی در مقایسه با فول فریم 24 مگاپیکسلی هست( اگر فول فریم 45 مگاپیکسلی باشد سایز پیکسل یکسانی با کراپ دار های نیکون 20 مگاپیکسلی که کراپ 1.5 هستند خواهند داشت) و این ماجرا باعث میشه دوربین با پیکسل درشت تر ، به لرزش های در حین عکاسی حساسیت کمتری داشته باشه و برای عکاسی رو دست برتری هرمقدار هم جزئی اما بهر حال داشته باشه اما با بکار گیری از سرعت های بالاتر برای عکاسی روی دست مشکل برطرف میشه ، در کراپدارهای فعلی نیاز بیشتری به سه پایه خصوصا مواقعی که از فلاش برای عکاسی استفاده نمیشه هست.

از نظر کاربرد سنسور بزرگتر فول فریم ، 2 استاپ عمق میدان کمتری نسبت به کراپدار میده که برای عکاسی پرتره به عنوان مثال ، کاربرد غیر قابل چشم پوشی داره ، برعکس همین ماجرا برای ژانر های از عکاسی که عمق میدان بیشتری لازم دارید به عنوان مثال ماکرو سنسور کراپدار انتخاب بهتری هست یا برای ژانر هایی که تله تر شدن لنز ها ، وقتی روی دوربین کراپ دار بسته میشوند ( فاصله کانونی لنز در ضریب کراپ ضرب میشود) مزیت خواهد داشت.

اینها مهمترین فرقهای دو بدنه مورد نظر شماست که خود تنها میتوانید ببینید کدام با نوع عکاسی شما سازگار تر است

موفق باشید
    Mehrdad-PL، Mohamad_Ali، obsidiyan و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

هنوز هم بین انتخاب D7500 و D750 موندم ، از شما دوستانی که D750 دارید و تجربه کار با مدل های کراپ ( DX ) مثل 7000 7100 7200 نیکون هم داشتید چندتا سوال دارم.

1. آیا در مجموع به صورت کلی در کیفیت عکس ها در ISO پایین تفاوتی بین این دو سری یعنی فول فریم و کراپ احساس میشه ؟
    اگر عکسها را در مرحله ی پروسس تحت فشار قرار دهید، صد درصد تفاوت را مشاهده خواهید کرد ولی این روزها در ظاهر خروجی عکس های یک موبایل شبیه یک فول فریم هست و شاید به دلیل اعمال تغیییرات نرم افزاری خروجی موبایل بسیار بهتر به نظر آید!
    obsidiyan، ahmad_sh و safira تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

دوستان سلام مجدد
    باز من مزاحمتون شدم
    بلاخره هزینه خرید جمع شد حدود 15 تومن جمع کردم که 4 تومنش بابت فلاش و سه پایه و لوازم هست

2. برای من که شاید از ایزو بالا زیاد استفاده نکنم ارتقا به فول فریم مزیت خاصی خواهد داشت ؟

3. کیفیت لنز کیت چطور هست ؟ تهیه کنم این لنز رو یا هزینه رو بزارم برای تهیه یه 70-24 ؟ البته یه لنز 50 میلیمتر هم دارم

4.شما دوستانی که 750 داشتید و عکاسی میکنید باهاش چه ضعف هایی در این مدل میبینید ، مشکل خاصی با کوچک بودن ناحیه فوکوس نداشتید تا به حال ؟

5. من تا حالا دوربین فول فریم نیکون دستم نگرفتم و کار نکردم بنابراین هیچ ذهنیتی در مورد کیفیت بادی ، خوش دستی و کیفیتش ندارم ، همچنین نمیدونم چقدر حس بهتر بهم میده موقع عکاسی ، ممنون میشم تو این مورد هم یکم بهم اطلاعات بدید.

با سلام ،،اگر ژانر کاریه پرتره رو قراره انجام بدید توصیه بنده کمترین فول فریم است به چند دلیل همین طور که دوستان گفتن یکی عمق میدان بیشتر ،نویزکمتر ،وضوح بالاترودرنهایت در قسمت پروسس انعطاف پذیری بهتر درمورد D750همون طور که بارها در فرم گفته شده واقعا دوربین قابلی هست وهندلینگ خیلی خوبی هم داره در مورد لنز هم اگر مشکل مالی ندارید 24_70در غیر اینصورت لنز کیت هم جواب گوی کار شما است مصاف براینکه به برند های دیگه ای مثل تامرون و سیگما نیز میتونید فکر کنید صدالبته لنزهای پرایم که فوقالعاده است ،،پایدارباشید
    کوروش و safira تشکر می‌کنند.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

دوستان سلام مجدد
    باز من مزاحمتون شدم

سلام چقدر خوشحالم که میتونم تو این زمینه کمکتون کنم چون همزمان دی 7200 و دی 750 رو بصورت کامل در اختیار دارم و هر تستی که بخوای رو میتونم برات در شرایط برابر و با لنزهای یکسان تست کنم .

اول از همه اینو خدمتت عرض کنم دینامیک رنج این دوربین (دی 750) باور نکردنیه به شکلی که در بالای لیست بالاترین اعداد دینامیک رنج دوربینهای حال حاضر قرار میگیره اگه اشتباه نکنم 14.5 هست . وقتی در مقایسه با دی 300 اس تصاویرش رو در عکسهای استودیو دیدم تصور کردم سنسورش ایراد داره !!! نورها و رنگهایی رو ثبت کرده بود که دی 300 و دی 7200 فقط بصورت اور اکسپوز بشدت سفید نمایشش میدادن و این از ویژگی های اون سنسور فول فرمیه که تو تعبیه شده . من کارم عکاسی صنعتی و تبلیغاته و این حرفه امه برام جزییات بسیار اهمیت داره و غالبا به چشم میاد تنها و تنها وقتی عکستون پلات 2 در 90 میشه یا به طول 3 متر چائ میشه میتونید تفاوت جزئیات رو بفهمید و از کیفیت واقعی رنگها لذت ببرید . باور کن هیچ مقایسه ای نمیتونه توصیفی که دوتا عکس چاپ شده از دی 7200 و دی 750 در کنار هم بهتون میده نشون بده . پس یک کلام حرف نداره ک نکن تو خریدش . من ئولم برای خرید دی 810 هم میرسید اما بخاطر یکسری تفاوتهای جزئی که به دی 750 برای ساخت فیلم برتری میداد من دی 750 رو انتخاب کردم و احساس کردم این صرفه جویی رو میتونم روی لنزهای بهتر بکار بگیرم .

سوال اولتون از اساس ایراد داره مثل این میمونه که بگم تو سرعت 20 کیلومتر تفاوتی بین 206 و بنز سی 200 هست ؟! قطعا نیست دوتاشون دارن آروم حرکت میکنن اونجا جای مناقشه نیست باید رفت در ایزوهای بالاتر تا دید میتونن بازهم کیفیتشون رو حفظ کنن . سالها از ایزوی 200 بالاتر نرفتم چون دی 300 اس بعد از ایزوی 200 دیگه عملا تصاویرش بدردم نمیخورد اما الان راحت راحت و با آرامش از ایزوی 800 استفاده میکنم . سنسور بزرگتر با همون فشردگی رزولوشن قطعا از سنسور کوچکتر اثرات مخرب کمتری ایجاد میکنه .

سوال دوم بله بله بله . قطعا دینامیک رنج بالاتر استفاده از لنزهای ب فاصله کانونی بیشتر و تصاویر بهتر درشب . نویز کمتر در ایزوهای پایینتر.

سوال سوم لنز کیت لنز قابل قبولیه . من نخریدمش از 50 میلی متری 1.8 جی استفاده میکنم که بسیار شارپنس و بوکه عالی در کارهام ایجاد میکنه . و تا این لحظه فقط ازش لذت بردم و البته برای کار خودم لنز نرمال رو مناسب میدونم تکنیکم اینه اما به تازگی 24-70 تامرون رو انتخاب کردم و سفارش دادم . اینکه با لنز 50 میلی متری دیدی شبیه دید خودم داره و کراپ نمیشه بزرگترین نعمته :)

سوال 4 کمی آزار دهندس چرا اما بنظرم خیلی تا حالا به چشمم نیومده و بالاخره میشه فوکاس و قفل کرد و کادر حرکت داد:)

سوال پنجم بدنش تفاوتش مثه دی 300 اس و دی 90 نیست از نظر شکل و اندازه و امکانات بدنه با رده دی 7200 خیلی تفاوت نداره . برای دستهای بزرگ من خیلی راحته و با بطری گریپ راحتتر هم هست .

برات نمونه عکس میگیرم که مطمئن باشی از خریدت . سعی میکنم امشب برات یه سری نمونه بگیرم :)
    yaghoobi، kiavash، sorena_56 و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    سلام چقدر خوشحالم که میتونم تو این زمینه کمکتون کنم چون همزمان دی 7200 و دی 750 رو بصورت کامل در اختیار دارم و هر تستی که بخوای رو میتونم برات در شرایط برابر و با لنزهای یکسان تست کنم .

اول از همه اینو خدمتت عرض کنم دینامیک رنج این دوربین (دی 750) باور نکردنیه به شکلی که در بالای لیست بالاترین اعداد دینامیک رنج دوربینهای حال حاضر قرار میگیره اگه اشتباه نکنم 14.5 هست . وقتی در مقایسه با دی 300 اس تصاویرش رو در عکسهای استودیو دیدم تصور کردم سنسورش ایراد داره !!! نورها و رنگهایی رو ثبت کرده بود که دی 300 و دی 7200 فقط بصورت اور اکسپوز بشدت سفید نمایشش میدادن و این از ویژگی های اون سنسور فول فرمیه که تو تعبیه شده . من کارم عکاسی صنعتی و تبلیغاته و این حرفه امه برام جزییات بسیار اهمیت داره و غالبا به چشم میاد تنها و تنها وقتی عکستون پلات 2 در 90 میشه یا به طول 3 متر چائ میشه میتونید تفاوت جزئیات رو بفهمید و از کیفیت واقعی رنگها لذت ببرید . باور کن هیچ مقایسه ای نمیتونه توصیفی که دوتا عکس چاپ شده از دی 7200 و دی 750 در کنار هم بهتون میده نشون بده . پس یک کلام حرف نداره ک نکن تو خریدش . من ئولم برای خرید دی 810 هم میرسید اما بخاطر یکسری تفاوتهای جزئی که به دی 750 برای ساخت فیلم برتری میداد من دی 750 رو انتخاب کردم و احساس کردم این صرفه جویی رو میتونم روی لنزهای بهتر بکار بگیرم .

سوال اولتون از اساس ایراد داره مثل این میمونه که بگم تو سرعت 20 کیلومتر تفاوتی بین 206 و بنز سی 200 هست ؟! قطعا نیست دوتاشون دارن آروم حرکت میکنن اونجا جای مناقشه نیست باید رفت در ایزوهای بالاتر تا دید میتونن بازهم کیفیتشون رو حفظ کنن . سالها از ایزوی 200 بالاتر نرفتم چون دی 300 اس بعد از ایزوی 200 دیگه عملا تصاویرش بدردم نمیخورد اما الان راحت راحت و با آرامش از ایزوی 800 استفاده میکنم . سنسور بزرگتر با همون فشردگی رزولوشن قطعا از سنسور کوچکتر اثرات مخرب کمتری ایجاد میکنه .

سوال دوم بله بله بله . قطعا دینامیک رنج بالاتر استفاده از لنزهای ب فاصله کانونی بیشتر و تصاویر بهتر درشب . نویز کمتر در ایزوهای پایینتر.

سوال سوم لنز کیت لنز قابل قبولیه . من نخریدمش از 50 میلی متری 1.8 جی استفاده میکنم که بسیار شارپنس و بوکه عالی در کارهام ایجاد میکنه . و تا این لحظه فقط ازش لذت بردم و البته برای کار خودم لنز نرمال رو مناسب میدونم تکنیکم اینه اما به تازگی 24-70 تامرون رو انتخاب کردم و سفارش دادم . اینکه با لنز 50 میلی متری دیدی شبیه دید خودم داره و کراپ نمیشه بزرگترین نعمته :)

سوال 4 کمی آزار دهندس چرا اما بنظرم خیلی تا حالا به چشمم نیومده و بالاخره میشه فوکاس و قفل کرد و کادر حرکت داد:)

سوال پنجم بدنش تفاوتش مثه دی 300 اس و دی 90 نیست از نظر شکل و اندازه و امکانات بدنه با رده دی 7200 خیلی تفاوت نداره . برای دستهای بزرگ من خیلی راحته و با بطری گریپ راحتتر هم هست .

برات نمونه عکس میگیرم که مطمئن باشی از خریدت . سعی میکنم امشب برات یه سری نمونه بگیرم :)
    سلام خیلی ممنون از توضیحات شما . میشه لطف کنید چند تا نمونه عکس از 750 و 7200 با یه لنز برابر در شرایط یکسان برای ما اپلود کنید ممنون
    soheilimehdi تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

عالیه
    لطفا در همین تاپیک آپلود کنید تا ما هم لذت ببریم.
    soheilimehdi تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر جديد safira آواتار ها
    تشکر کرده
    27

اول از هر چیز مرسی بابت راهنمایی خوبت

مشتی هستی
    واقعیت من خیلی برای جمع کردن این مبلغ زحمت کشیدم و صبر کردم
    میخوام مطمعن باشم وقتی میخوام 2 برابر یه بادی کراپ هزینه میکنم ، برتری های قابل قبولی دریافت میکنم
    من سبک خاصی ندارم ، عمومی کار میکنم و همه نوع عکسی میگیرم ، پرتره ، صنعتی ، تبلیغاتی و ... عکاسی تفریحمم هست یعنی هر شاتی که میزنم برام لذت بخشه
    در شب هم زیاد عکاسی میکنم
    اول گفتم بزار یه 7500 بگیرم اگه خوب بود نگهش دارم اگه نه که میفروشم و مدل جایگزین D750 رو میگیرم اما دیدم 7500 تا موجود شه و قیمتش متعادل شه 4 ماهی زمان میبره و منصرف شدم از طرفی هم دنبال به ارتقا خوب بودم که تو خروجی کارهام هم تاثیر بزاره پس گفتم میرم سمت فول فریم و کم کم هم لنز هامو تکمیل میکنم
    من واقعیت با 7100 و 5500 تا ایزوی 10000 هم عکس گرفتم و از خروچی راضی بودم تا حدی
    نمونه عکس ( البته با زبون روزه نبینید عکسارو ) :
    http://uupload.ir/files/sm0c_alb_1538.jpg
    D5500 - ISO 8000

http://uupload.ir/files/ki7o_alb_1412.jpg
    D5500 - ISO 12800

خیلی خیلی هم عالی میشه عکس نمونه برام بگیری تا بتونم یکم هم از اون سمت مقایسه کنم خروجی هارو

حالا دو تا سوال دیگه

از 1 تا 100 به تجربه شخصی و کیفیت و خروجی 7200 و 750 چند میدی ؟

و اینکه در نهایت با همه این حرفا و ویژگی ها کوچ از 7200 به 750 ارزش پرداخت هزینه 2 برابر نسبت به کراپ رو داره ؟

مشکلم اینه تا حالا کسی فول فریم نداشته من کار کنم و 2 تا شات بزنم بفهمم تفاوت چیه ! فقط خوندم در موردش و هیچ ذهنیتی ندارم

این 2 تا سوال هم ربطی به این تاپیک نداره اما اگه حوصله داشتی راهنماییم کن
    1. از Dji Osmo راضی بودی ؟ خرابی یا مشکل خاصی باهاش نداری ؟ من کار فیلم برداری هم بهم میخوره ، میدونم باطریش یکم اذیت میکنه ولی میخوام بدونم کیفیت گیمبال و کلی خود دستگاه در چه حدیه ؟

2. برای ثبت تایم لپس Dji Osmo رو پیشنهاد میدی یا Gopro ؟ ( من عاشق تایم لپس هستم )

بازم ممنونم ازت

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

اقا فول فرم خیلیی بهرته به شرط اینکه لنز خوبی داشته باشید و به همین اندازه که حساس هستید هم روی تنظیمات و دانش عکاسیتون کار کنید. من d750 دارم و خروجی خیلی خوبی داره. داینامیک رنج و کیفیت رنگها خیلی خوب و طبیعیه و به نظرم نیاز به ادیت هیچ عکسی نیست. حالا اگر ادیت هم صورت بگیره که بهتر.
    البته من با لنز کیت کار میکنم و مسلما با لنزهای بهتر خروجی متفاوت خواهد بود.
    و اینکه کنترل روی عمق میدان در عکسهاتون و تاثیرش در سنسورهای فول فرم خیلی مشهود تره تا کراپ. در مورد نویز هم که برتری با فول فرمه.
    dppictuer، MohammadRanjbar، kato و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

خواهش میکنم امشب حتما چند نمونه عکس میذارم . ببخشید دیشب فرصت نشد . دوست خوبم Avatco پس از سالها عکاسی عرض میکنم ( حمل بر خودستایی نباشه فقط به پشتوانه سالها کار با تجهیزات مختلف عرص میکنم) تجهیزات خیلی مهمه اما صرفا بنظر شخصی من کار رو راحت یا سخت میکنه اگر بخواهید نتیجه دلخواه رو میگیرید ، قطعا با تجهیزات گرانتر و تبحر در مسائل فنی و در نهایت هنرتان نتایج بهتر میشود اما من باور دارم با ۷۲۰۰ همان کاری که با دی ۷۵۰ انجام میدهیم را میتوان انجام داد بستگی به نوع نگاهتون داره . الان دیگه اینقدر در هر زمینه ای کار شده هرکس بتونه نور رو بهتر به خدمت بگیره و مفهوم را زیباتر در قالب فرم بشونه پیروز بازی میشه ، هر کی پشتکار بیشتری داشته باشه دیده میشه و سری تو سرها در میاره . اما از لحاظ فنی کار کردن با دی ۷۵۰ تفاوتی با ۷۲۰۰ نداره نتیاج هم روی ال سی دی دوربین تفاوتی با هم نخواهد داشت تنها در سایزهای بزرگه که خودشو نشون میده . اما یک نکته رو هم دقت بفرما . الان قیمت لنزهای متوسط فول فرم نزدیک دوبرابر لنزهای کراپداره . قیمت هر لنز فول فرم برای خودش یه بادی کراپداره اینو فراموش نکن باید بتونی هزینه هاش رو در بیاری حقیقتا من از سال ۸۷ تا همین چند ماه پیش از دی ۳۰۰ اس بهترین استفاده رو کردم صدها عکس عالی دارم باش و کلی پروژه های عکاسی رو باش از سر گذروندم تا برسم به یه جایی که بدونم برای فول فرم میتونم تجهیزات بخرم . اینو مدنظر داشته باش. اما از طرف دیگه شما از این به بعد هر سرمایه گذاری در زمینه لنز و تجهیزات روی فول فرم انجام بدی حداقلش تکلیفش مشخصه میدونی اگر بادی رو ارتقا دادی لازم نیست لنزهاتو عوض کنی و از این جهت عالیه. در نهایت اینم عرض کنم (جسارت میکنم بنده حقیر) لنز لنز و فقط لنز . بادی ها به حد کمال نزدیک شدن حالا فقط باید دنبال لنز بود و برای لنز هزینه کرد :)

در رابطه با آزمو عرض کنم دوربین خوبیه اما قطعا داخلش دنبال دینامیک رنج عمق رنگ و وضوح نباش صرفا برای دیده شدن توی فضای مجازی خوبه . گیمبالش عالیه تنظیماتش در آخرین آپدیت تغییرات خوبی داشته و برای تایم لپس متاسفانه حالتی رو نداره که پن کنه . میکروفونش فاجعست در حدی که بدرد صدای شاهد هم نمیخوره ینی نمیفهمی چی گرفته . اما به راحتی با rode micro قابل حله . باطریش هم به نسبت خوب جواب میده اما قطعا برای کار حرفه ای باید باطری های بیشتری داشته باشب . الان برای گوپرو ۶ تا باطری دارم برای اینم ۴ تا باطری برای دی ۷۵۰ هم با در نظر گرفتن باطری ۷۲۰۰ از سه تا باطری استفاده میکنم . کلا باطری معضل شده . اما برای تایملپس من از گوپرو استفاده میکنم بنظرم عمق رنگ و دینامیک بهتری داره و خیلی راحت همه جا جا میشه از یه هد تایملپس هم استفاده میکنم تا در حین تایم لپس پن هم بکنه . بنظرم با توجه به گرونی خود آزمو و گرونی مانت هاش گوپرو برای تایم لپس راحتتره . اما قطعا آزمو برای وی لاگ یا کار مستند یا ایده هایی که حرکت داره بهتر جواب میده .
    ویرایش توسط dppictuer : Saturday 10 June 2017 در ساعت 15:09
    yaghoobi، Hoda Zaeimi، kiavash و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

هر دوربینی که جدید تر هستش اون بهتره تکنولوژی هر روزه در حال به جلو حرکت کردن هستش! ولی استثناً در مورد فول فریم D750 nikon نویز کمتری داشته در ایزو های بالا نسبت به کراپ های جدید نیکون! البته کراپ دارهای امروزه مثل زمان گذشته نیست! واقعا یک دوربین قویی هستند واسه خودشون!
    احتمالا در شهریورماه نیکون D3500 و D760 هم بیاد بازار!
    ویرایش توسط mack1 : Sunday 11 June 2017 در ساعت 10:07
    dppictuer و safira تشکر می‌کنند.
    عکاس باید نگاه خود را ثبت کند، اگر از دیگران کپی بردارد، دیگر او یک کپی کار است نه یک عکاس!

صفحه 74 از 87 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 ... آخرینآخرین