صفحه 76 از 87 نخستنخست ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 751 تا 760 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام و عرض ادب . والا هیچکدوم از ایراداتی که فرمودید دوربین من نداشته . سریال رو قبلش چک کردم اما اینو بگم تو هفته اول شبها خواب راحت نداشتم اما هر چی فکر میکردم توهمی بیش نبود و متاسفانه این تنها نکته منفی داستانه که احساس امنیت نمیکنی تا زمانی که کاملا مطمئن میشی دوربینت حرف نداره و سالمه .
    در مورد گریپ اورجینالش قیمت بندر ۹۰۰ تومن بود من نمیخواستم اینقدر هزینه کنم و در واقع پول نداشتم که اینقدر هزینه کنم چون من سالهاست به گریپ عادت کردم و نمیتونم بدون گریپ عکاسی کنم . پس یک فیک خریدم به قیمت ۲۹۰ تومن . به نسبت گریپهای فیک که قبلا داشتم این سری بسیار کیفیت عالی و قابل قبولی داشت دیال های جلو و عقب دقیق عمل میکرد (وقتی دیال دیاف رو میچرخونید عددش به نسبت حرکتتون باید عمل کنه ، نباید کم و زیاد بشه بعضی هاشون ایراد دارنداینو حتما تست کنید. ) کیفیت ساخت بهتر شده و رنگش خیلی مشابه اصلش شده . اما یک مشکلی داشت باطری رو خالی میکرد ، من حدود ۳۰ روز انواع تست ها رو باش انجام دادم و سر آخر فهمیدم که گریپ ایراد داره ، به فروشنده گفتم و ایشون هم با اینه یک ماه گذشته بود تعویضش کرد برام پس اینم تست بفرمایید.
    yaghoobi، kiavash، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان مشکلاتی که میگید به خاطر فلر هست ی جا خوندم نوشته بود سنسور اتوفکوس (فکر کنم) از عمق کافی برخوردار نیست در نتیجه انعکاس نورهایی ورودی که به این سنسور میتابه منعکس میشه روی سنسور عکاسی دوربین .

در مورد شاتر مشکلش دقیقا" چیه ؟ اتفاقا" یکی از دوستان d750 داره ولی میگه شاترش خیلی صدا داره و لرزش ایجاد میکنه توی عکاسی صنعتی . منظور این مشکل هست ؟

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar70 نمایش پست ها
    دوستان مشکلاتی که میگید به خاطر فلر هست ی جا خوندم نوشته بود سنسور اتوفکوس (فکر کنم) از عمق کافی برخوردار نیست در نتیجه انعکاس نورهایی ورودی که به این سنسور میتابه منعکس میشه روی سنسور عکاسی دوربین .

در مورد شاتر مشکلش دقیقا" چیه ؟ اتفاقا" یکی از دوستان d750 داره ولی میگه شاترش خیلی صدا داره و لرزش ایجاد میکنه توی عکاسی صنعتی . منظور این مشکل هست ؟
    بله کمی بنظر من هم صدای شاترش بیشتر از بادی های دیگه ای هست که من دیدم مثل ۷۲۰۰ یا ۸۱۰ . اما مطلقا در مورد کار صنعتی ، شاتر سرعت پایین و شب مشکلی من ندیدم . بنظرم بیشتر صدا هست تا لرزش .
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

سلام
    من وای فای دوربین رو که روشن می کنم، توی شبکه نمی تونم پیداش کنم.
    باتری 70% هست. مموری هم روشه. از سری K هم نیست. کسی می تونه کمکم کنه؟

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط kousha نمایش پست ها
    سلام
    من وای فای دوربین رو که روشن می کنم، توی شبکه نمی تونم پیداش کنم.
    باتری 70% هست. مموری هم روشه. از سری K هم نیست. کسی می تونه کمکم کنه؟
    با اپلیکیشن روی گوشی سرچ می کنید؟

تشکر کرده
    270

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    با اپلیکیشن روی گوشی سرچ می کنید؟
    اول توی وای فای لیست خود گوشی (هم انروید و هم آی او اس) چک کردم. بعد هم توی WMU.
    البته یک سری توضیحات اضافه کنم. من دوربین رو دست دوم گرفتم . مشکل Shading شاتر تو یه سری عکس ها داشت. ولی اون موقع وای فای کار می کرد. بعد از تعویض کل شاتر توسط تعمیرگاه مرکزی وای فای دیگه کار نمی کنه. وای فای روشن میشه ولی Network Settings غیر فعاله. بردمش دوباره تعمیرگاه مرکزی. یکی از کارشناسا گفت به نظر من سخت افزاریه مشکل. همکارشون گفت من تا حالا چنین چیزی ندیدم و دقیقاً نمی دونم کجاش رو باید درست کنم. بهم گفت یه روز بیا سر فرصت بازش کنم ببینم چه کار میشه کرد....
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

اسم وای فای دوربینتون پیدا میشه توسط موبایل ؟
    تنظیمات رو ریست کردید ؟
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

Important: Nikon expands the previous D750 shutter problem recall, newer cameras could also be impacted

Nikon issued another service advisory for the D750 shutter issue expanding the number of impacted cameras (now cameras produced from July to September 2014 and from July 2015 to September 2016 could also have a faulty shutter). I simply cannot believe we are still discussing this issue in 2017 and Nikon was producing faulty cameras as of September last year.

In July 2015 and with an additional notice in February 2016, we announced that the shutter in some Nikon D750 digital SLR cameras manufactured between October 2014 and June 2015 does not function normally, sometimes resulting in shading of a portion of images. Since that time, further examination of the issue has found that the same issue may also occur with D750 cameras manufactured from July to September 2014 and from July 2015 to September 2016.

Therefore, any D750 manufactured from July 2014 to September 2016 is eligible for inspection and repair of its shutter. Please follow the instructions in the “Identifying affected products” section below to check if your camera is affected.
    We sincerely apologize for any inconvenience this issue may have caused.

dd750.jpg
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر جديد Nima h آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان گرامی لطفا راهنمایی فرمایید با توجه به اینکه شماره سریال دوربین من در سایت نیکون جز آسیب دیده است ولی تاکنون مشکلی از نظر شاتر مشاهده نکردم (با توجه به موضوع شبح نور که خیلی نادر و شرایط نزدیک به منبع نور اتفاق می افتاد ) به نظر شما صلاح است به مرکز تعمییر مراجعه کنم در ضمن 2 سال از خرید دوربین می گذردشامل سرویس می شود برای سرویس دوربین در ایران به کجا مراجعه کنیم؟
    بطور کلی مشکلات دوربین های تولیده شده ( Nikon D 750) چند دست می باشد؟

تشکر کرده
    270

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    اسم وای فای دوربینتون پیدا میشه توسط موبایل ؟
    تنظیمات رو ریست کردید ؟
    1. نه پیدا نمیشه
    2. بله
    obsidiyan تشکر می‌کند.

صفحه 76 از 87 نخستنخست ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 ... آخرینآخرین