صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 67
Like Tree231تشکر

موضوع: Tamron SP 15-30mm f/2.8 DI VC USD

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

بلاخره بعد از کلی تحقیق دیروز این لنز با ارزش رو خریدم واقعا جای تحسین داره کیفیت و خروجی این لنز
    yaghoobi و homay تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    498

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    بلاخره بعد از کلی تحقیق دیروز این لنز با ارزش رو خریدم واقعا جای تحسین داره کیفیت و خروجی این لنز
    سلام، ضمن عرض تبریک... ایشالا رینگاش بچرخه براتون..
    لطفا چنانچه مقدور شد بررسی شخصی خودتون رو در مورد این لنز بفرمایید.
    ممنونم

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط homay نمایش پست ها
    سلام، ضمن عرض تبریک... ایشالا رینگاش بچرخه براتون..
    لطفا چنانچه مقدور شد بررسی شخصی خودتون رو در مورد این لنز بفرمایید.
    ممنونم
    خیلی ممنونم

والا هنوز چرخاشو وصل نکردم

چند ساعتی که باهاش کار کردم به شخصه اول فوکالش رو خیلی دوست دارم مخصوصا 15 میلیمتر رو پرسپکتیوی که میده خیلی خوبه از نظر کیفیت تصویر که واقعا عالیه جای هیچ حرفی نمیزاره فقط کمی سنگینه و اینکه باید واسه فیلترش کلی هزینه کرد کیفیت ساخت بدنش که واقعا عالیه به نظر من از کنون هم بهتره و خوش دست تره فقط اینکه رینگ فوکوس و زومش جابه جا هست کمی طول میکشه عادت کنم بهش به نظر من مشکل خاص دیگه ای نداره که شما بخوای کنون 16-35 رو بهش ترجیح بدی !!! فقط کمی تو گوشه ها کمی نه خیلی از کنون سافت تره ولی اصلا دیده نمیشه به نظرم همین که مرکز کاردش فوق العاده شارپه کافیه برای من
    yaghoobi، Fereidoon و homay تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم

والا هنوز چرخاشو وصل نکردم

چند ساعتی که باهاش کار کردم به شخصه اول فوکالش رو خیلی دوست دارم مخصوصا 15 میلیمتر رو پرسپکتیوی که میده خیلی خوبه از نظر کیفیت تصویر که واقعا عالیه جای هیچ حرفی نمیزاره فقط کمی سنگینه و اینکه باید واسه فیلترش کلی هزینه کرد کیفیت ساخت بدنش که واقعا عالیه به نظر من از کنون هم بهتره و خوش دست تره فقط اینکه رینگ فوکوس و زومش جابه جا هست کمی طول میکشه عادت کنم بهش به نظر من مشکل خاص دیگه ای نداره که شما بخوای کنون 16-35 رو بهش ترجیح بدی !!! فقط کمی تو گوشه ها کمی نه خیلی از کنون سافت تره ولی اصلا دیده نمیشه به نظرم همین که مرکز کاردش فوق العاده شارپه کافیه برای من
    سلام و درود ، اگه لنز رو تستش کردین ممنون میشم تجربیاتتون رو به اشتراک بذارین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

من این لنز رو حدود چهار ماهی میشه خریدم. گارانتی آفومار. اما در مقایسه با لنز ۱۸-۵۵ کیت نیکون، شارپنس کمتری داره به نظرم. در حالیکه هر جا میخونم و میبینم، عکسای خیلی شارپی داره. این لنز رو من روی دوربین نیکون D5300 گذاشتم. اگر کسی تحربه ای داره لطفا در میان بذاره.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط kamalipour نمایش پست ها
    من این لنز رو حدود چهار ماهی میشه خریدم. گارانتی آفومار. اما در مقایسه با لنز ۱۸-۵۵ کیت نیکون، شارپنس کمتری داره به نظرم. در حالیکه هر جا میخونم و میبینم، عکسای خیلی شارپی داره. این لنز رو من روی دوربین نیکون D5300 گذاشتم. اگر کسی تحربه ای داره لطفا در میان بذاره.
    لطفا نمونه ای از عکس هایی که مشکل شارپنس دارند ارسال کنید تا بشه نظر داد.
    kamalipour تشکر می‌کند.

كاربر همراه Fereidoon آواتار ها
    تشکر کرده
    4405

صحبت شما چند اشکال دارد
    اولا خرید این لنز برای دوربین کراپ ، غیراصولی و نادرست است ، این لنز جهت دوربین فول فریم با هدف تامین رنج واید ، تولید شده است و مطمئنا عکسهایی که دیده اید با دوربین های فول فریم تهیه شده اند که اکثرا کیفیت بهتری از دوربین شما دارند .
    دوما مقایسه این لنز با لنز کیت ( که یک لنز زوم Walk Around است ) مقایسه درستی نیست .
    سوما شارپنس این لنز در مقایسه با سایر لنزهای واید همرده ، مورد بحث و قضاوت قرار گرفته و نمره داده می شود .
    و در آخر باید گفت که بسیاری از عکسهای زیبایی که می بینیم حاصل مهارت ، همراه با تجهیزات مناسب یک عکاس خوش ذوق و با دانش بالا و همچنین چاشنی ویرایش مناسب بوده که رسیدن به این سطح برای من و شما ، سالها تمرین و مطالعه و ممارست می طلبد .
    SHOK53، amir.komeily، scorpion8 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فریدون کاوندی
    Canon 7D, Canon 15-85 , Canon EF 70-200 f4 L IS , Sigma 35 f1.4 ,Manfrotto
    190XProb + 486RC2

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نگاهی میندازیم به قسمتی از پست جناب scorpion8 در تاپیک شایعات و واقعیات:

در مورد کتینگ های ضعیف ارجاعت میدم به بررسی های لنز های تامرون مخصوصا لنز 15-30 این لنز از نظر کوتینک های حفاظتی و .... خیلی جلو تر از 16-35 هست اگر بررسی های این لنز رو نگاه کرده باشی این لنز حتی 14-24 نیکون رو هم تو شارپنس شکست داد
    این همه اختلاف نظر در مورد یک لنز؟ دوستان تخصصی تر و با مستند و ادله صحبتت کنن.
    یک کاربر تازه وارد بیاد تو فروم و بخواد این لنز بخره، به چه نتیجه ای از این صحبت ها میرسه؟!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    نگاهی میندازیم به قسمتی از پست جناب scorpion8 در تاپیک شایعات و واقعیات:

این همه اختلاف نظر در مورد یک لنز؟ دوستان تخصصی تر و با مستند و ادله صحبتت کنن.
    یک کاربر تازه وارد بیاد تو فروم و بخواد این لنز بخره، به چه نتیجه ای از این صحبت ها میرسه؟!
    البته اجازه بدید تخصصی تر بررسی بشه. اولا که من با دوربین کراپ دارم عکس میگیرم دوم ممکنه مشکل از فوکوس باشه، من چند نمونه از عکسها رو میفرستم تا بهتر بشه بررسی کرد
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    لطفا نمونه ای از عکس هایی که مشکل شارپنس دارند ارسال کنید تا بشه نظر داد.
    https://www.dropbox.com/s/l7a3khtzr1..._0576.JPG?dl=0

https://www.dropbox.com/s/yn4au262ow..._0579.JPG?dl=0
    ویرایش توسط kamalipour : Monday 7 August 2017 در ساعت 12:43

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین