صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65
Like Tree358تشکر

موضوع: Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM/Sport

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

فريمور جديد لنز ٦٠٠-١٥٠ اسپورت چند روز پيش توسط شركت سيگما در دسترس قرار گرفته و دوستاني كه داك سيگما رو دارن براحتي ميتونن لنز خودشون رو آپديت كنن ، در اين آپديت بين ٢٠ تا ٥٠ درصد ! سرعت فوكوس شما مخصوصا در حالت سروو سريعتر ميشه ، من به شخصه تست كردم و خوشبختانه اين تغيير بوضوح قابل حس كردن هست و واقعا نفسي تازه به اين لنز داده و قطعا آپديت مهمي هست براي اين لنز و البته براي سري c

http://www.the-digital-picture.com/N...spx?News=17859
    Nima Sadigh، lamagra، illidan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

با تشکر از آقای نژادی.مابین دو نسخه c و s اختلاف اپتیکی در چه حده؟مورد دوم اینکه سیلینگ سری c نسبت به سری s ضعیفتره ولی بهتر از تمرون نیست؟آیا جنس بدنه سری c هم فلزه؟

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    با تشکر از آقای نژادی.مابین دو نسخه c و s اختلاف اپتیکی در چه حده؟مورد دوم اینکه سیلینگ سری c نسبت به سری s ضعیفتره ولی بهتر از تمرون نیست؟آیا جنس بدنه سری c هم فلزه؟

سلام ، جنس بدنه سري c از فلز نيست ، سيلينگ سري c بمراتب بهتر از سيلينگ تامرون هست به گفته كاربران و دوستاني كه دارن ، در مورد اپتيك هم فكر كنم اگر تاپيك ه مربوط به هر دو لنزا رو مطالعه كنيد متوجه خواهيد شد كه شباهتي بهم ندارن و باهم متفاوت هستن ، اما در كل اون سيگما سري c لنز خوب و با ارزشي هست
    S Noora تشکر می‌کند.

كاربر فعال Behin Nazem آواتار ها
    تشکر کرده
    7388

سلام
    چندی پیش با جناب آقای نژادی عزیز در کنار هم عکاسی میکردیم و موقعیتی شد تا یک مقایسه میدانی بین لنز ایشان یعنی Sigma 150-600 Sport و لنز 600 فیکس خودم از لحاظ کیفیت عکس انجام بدهم. البته چون در ابتدا عکسها به قصد تست گرفته نشده و فقط عکاسی از جغد و زنبورخوار مد نظر بود از تنظیماتی متفاوت استفاده شده که از سندیت این مقایسه کم میکنه ولی فکر میکنم دیدگاهی کلی در مورد این لنز سیگما میتونه در اختیار قرار بده. امیدوارم مفید باشه:
    مقایسه لنز 150-600 سیگما با لنز 600 تایپ 2 کانن
    msh2200، Amin Zarif، Mehrdad-PL و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهین ناظم رعایا
    www.prophotocom.com

كاربر فعال Behin Nazem آواتار ها
    تشکر کرده
    7388

البته تاکید میکنم که این یک مقایسه تقریبی است و همانطور که در پست قبلی توضیح دادم چندان قابل استناد نیست چراکه قطعا فایلهای سیگما بخاطر بکارگیری ایزوی بالاتر تاحدی تحت تاثیر قرار گرفته اند. در واقع به این مقایسه فقط به عنوان یک مقایسه تقریبی بین عکسهای این لنز سیگما با توجه به ایزوی بالاتر با عکسهایی که در شرایط نزدیک به ایده آل ثبت شده اند نگاه کنید
    برداشت شخصی من اینه که فاصله کیفیت عکس این دو لنز بسیار بسیار کمتر از فاصله قیمتی اونهاست و اگر کار حرفه ای نمیکنید قطعا توصیه میکنم.
    البته مشخصه که برای کاربر حرفه ای مسائلی مثل سرعت اوتوفوکوس، دیافراگم بازتر، امکان نصب تله کانورتور و حفظ کیفیت عکس علیرغم استفاده از تله کانوتور و خیلی موارد دیگه که در لنزهای High end وجود داره قابل چشم پوشی نیست
    msh2200، Mehrdad-PL، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهین ناظم رعایا
    www.prophotocom.com

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7