صفحه 2 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 65
Like Tree358تشکر

موضوع: Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM/Sport

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    يوسف جان اگر مبنا رو باز همين نمودار بزاريم باز اختلاف در F8 كه بهترين حالت هر دو لنز هست ناچيز هست مخصوصا در مركز، كه در لنز تله بلند بسيار بسيار مهم تر از لبه ها هست ،
    درود
    در تکمیل فرمایش جناب نژادی، بنظر می رسه این مقایسه بین لنز گرانتر سیگما و لنز تامرون باشد
    یا بهتره بگم دقیقا مشخص نیست کدام نسخه از لنز سیگما با این لنز مقایسه شده!
    اگر نسخه اقتصادی تر سیگما و به اصطلاح ارزانتر باشه که تازه فرمایش جناب نژادی مطرح می شه و اگر نسخه گرانتر و قوی تر باشه که کلا فلسفش متفاوت خواهد شد
    ارادتمند
    yaghoobi، obsidiyan، S_Mahdi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

ریویوومقایسه ای با300اف2.8 نیکون,فکر میکنم اختلاف اپتیکی زیادی دارد نسبت به مشابه تامرون. همینطور درفوکال1200 همچنان کیفیت به نسبت خوبی دارد:

Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports lens review

218ba66071f847b187ade6b119301d92-550x367.jpg

Entire frame, 1200 mm, f/16 (not a crop). The bird is about 4" long from the tip of the beak to its tail.
    58fd8910a34f439db280f0c43e15a18e-550x465.png

1200 mm, f/16, center

msh2200، yaghoobi، Miri و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

سلام
    مقایسه کیفیت دو لنز تامرون و سگما نسخه اسپرت توسط سایت the-digital-picture منتشر شد.

Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports Lens Image Quality

اگر نسخه سیگمای تست شده سالم باشد به وضوح از تامرون اپتیک ضعیفتری دارد در غیر اینصورت و فرض مشکل دار بودن این لنز سیگما , باید گفت که ظاهرا مشکل بگیر و نگیر لنزهای این برند همچنان پابرجا است.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

خوب ظاهرا اشتباهی در تست 600-150 سیگما در سایت دیجیتال پیکچر بوجود آمده و قسمت تست کیفیت اون از روی سایت برداشته شد .......البته جای دوستان خالی من ۵ روز جزیره هرمز و قشم بودم و با هر دو لنز تامرون و سیگما عکاسی کردم و همونجا اعلام کردم به دوستان که قطعا این تست اشتباست و هر دوی این لنز غیر از رنگ که در سیگما گرمتر هست و کیفیت ساخت که اعجاب انگیز بود در سیگما ... پا به پای هم میان و هر دو بسیار شارپ هستن و البته سیگما برای عکاسی روی دست سنگین هست و تامرون بسیار راحت تر و مانور پذیر تر مخصوصا در عکاسی از پرندگان در حال پرواز .......................
    msh2200، yaghoobi، A. Mohammadi و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4817

سلام
    اشتباهی در کار نیست و قرار است نسخه دیگری از این لنز هم تست شود . این هم لینک خبر مربوطه :

First Round of Sigma 150-600mm OS Sports Lens Test Results
    ویرایش توسط usef : Monday 9 February 2015 در ساعت 20:17
    msh2200، Amin Zarif، MahBaz و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها
    سلام
    اشتباهی در کار نیست و قرار است نسخه دیگری از این لنز هم تست شود . این هم لینک خبر مربوطه :

First Round of Sigma 150-600mm OS Sports Lens Test Results
    يوسف جان چطور اشتباهي در كار نيست ؟!؟!! اتفاقا به نظرم كار همچين سايت معروفي بسيار بسيار اشتباه بوده كه ذوق مرگ شده و زود تست رو منتشر كرده اما بعد گند كارش در اومده و مجبور شده لينك رو برداره ، يوسف جان ٢٠٠-٧٠ تايپ ٢ با اون شاخصي كه بعضي ها يكي از بهترين لنزهاي كانن ميدوننش توسط همين سايت ٣ نسخش تست شده !!! و هر سه نسخه باهم متفاوت !!! حالا اين كه سيگما هست پس چطور انتظار داشته كه با يه لنز به قطعيت اين تست رو منتشر كنه جاي بسيار تعجب داره و قطعا اشتباه فاحشي كرده و مجبور به اصلاح شده ، البته اگر عذر خواهي ميكرد شايد قشنگ تر بود
    msh2200، usef، M.Nouri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4817

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها
    سلام
    مقایسه کیفیت دو لنز تامرون و سگما نسخه اسپرت توسط سایت the-digital-picture منتشر شد.

Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports Lens Image Quality

اگر نسخه سیگمای تست شده سالم باشد به وضوح از تامرون اپتیک ضعیفتری دارد در غیر اینصورت و فرض مشکل دار بودن این لنز سیگما , باید گفت که ظاهرا مشکل بگیر و نگیر لنزهای این برند همچنان پابرجا است.
    سلام
    ساسان جان , همانطور که مشاهده میکنی بنده در زمان دیدن تستهای کیفیت تصویر این لنز به نوعی اشاره به امکان وجود نسخه بد و خوب از این لنز کردم که البته نقطه ضعف بزرگی محسوب میشه بخصوص در کشور ما که امکان تست و یا تعویض نسخه ضعیف با نسخه بهتر وجود ندارد. نکته دیگر اینکه هیچ لینک خبری در این سایت برای تست لنز سیگما منتشر نشده بود و بنده از طریق یکی از کاربران فروم DP متوجه شدم که این لنز به فهرست بخش Image quality اضافه شده که بنده توضیحی برای چگونگی نحوه انتشار ریویو ها و آپدیت شدن بانک اطلاعاتی این سایت و روش صحیح تر انتشار این ریویو ها ندارم.
    msh2200، nejadi و M.Nouri تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

حق با شماست يوسف جان ، اختلاف نظر من و شما سو تفاهمي بود كه خدا رو شكر بر طرف شد !! اما در كل سيگما شورش رو در آورده ، اينهمه اختلاف توي دو تا لنز به هيچ عنوان معقول نيست و يك جاي كار ميلنگه ، اختلافي كه من ذكر كردم در لنزهاي كانن و مثالي كه زدم قطعا كمتر از ١ درصد هست اما در سيگما ظاهرا اين عدد ٥٠ درصد هست !
    msh2200، usef و M.Nouri تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    خوب ظاهرا اشتباهی در تست 600-150 سیگما در سایت دیجیتال پیکچر بوجود آمده و قسمت تست کیفیت اون از روی سایت برداشته شد .......البته جای دوستان خالی من ۵ روز جزیره هرمز و قشم بودم و با هر دو لنز تامرون و سیگما عکاسی کردم و همونجا اعلام کردم به دوستان که قطعا این تست اشتباست و هر دوی این لنز غیر از رنگ که در سیگما گرمتر هست و کیفیت ساخت که اعجاب انگیز بود در سیگما ... پا به پای هم میان و هر دو بسیار شارپ هستن و البته سیگما برای عکاسی روی دست سنگین هست و تامرون بسیار راحت تر و مانور پذیر تر مخصوصا در عکاسی از پرندگان در حال پرواز .......................
    درود
    بنده قبلا هم در نت یک رویو از مقایسه دو لنز روی دوربین های فول فریم نیکون را در بخش لنز مشابه تامرون گذاشتم!
    لینک مقایسه دو لنز
    در این لیست هم اتفاقا دقیقا صحبت های جناب نژادی قابل تاییده!
    گرم تر بودن رنگها در تامرون به وضوح قابل مشاهده است!
    در خصوص شارپی تصاویر لنز هم در تصاویر سایت مذکور سخت بود نظر قطعی داد ولی بنظر شخصی بنده اختلاف شارپی زیاد نبود! البته در تصویر مربوط به پلنگی که بالای درخت هست بنظر شخصی بنده شارپی تامرون بهتر بود که البته با توجه به تفاوت تنظیمات دو دوربین نمی شود نظر قطعی داد.
    شاید بیشترین قدرت لنز سیگما بخاطر سیلینگ باشه که روی آن هم خیلی تبلغیات شده . بنظرم شاید خود سیگما هم برای تولید این لنز این مسئله براش اهمیت بیشتری داشته!
    ارادتمند
    nejadi، hanif azizzadeh و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین