صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 229
Like Tree1579تشکر

موضوع: Canon EOS 7D Mark II

كاربر آشنا 7Dmark II آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    با کیفیت ۷۲۰ هم دیدم جالب نبود. به هر حال قطعا بهتر از این هست کیفیت.
    این ویدئو رو الان آپلود کردم
    https://youtu.be/6c4esuWhEls
    هم تست شب داخلش هست و هم تست روز. همه رزولوشن 1920*1080 هستند با نرخ 60 فریم فرمت mov. که برای آپلود فقط تبدیلش کردم به mp4. با کدک H.264 و هیچ افکتی استفاده نکردم.
    در تست شب با ISO 25600 حالت Manual فیلم گرفتم در روز با حالت auto. و به دلیل موزیک در وبسایت های ایرانی قابل آپلود نبود.
    اینو ببینید و نظرتون رو بگید. نظر شما اینه که دوربین خرابه؟

تشکر کرده
    37

سوال: من هرکاری کردم با تایمر این دوربین بتونم کار کنم نشد. دفترچه رو چند بار خوندم بخش تایمر رو ولی وقتی عکس میگیرم تایمر فعال نمیشه و عکس رو درجا میگیره.
    میشه راهنمایی کنید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 7Dmark II نمایش پست ها
    سوال: من هرکاری کردم با تایمر این دوربین بتونم کار کنم نشد. دفترچه رو چند بار خوندم بخش تایمر رو ولی وقتی عکس میگیرم تایمر فعال نمیشه و عکس رو درجا میگیره.
    میشه راهنمایی کنید؟
    Using the Self-timer (EOS 7D Mark II)
    How to Use the Self-Timer on Your Canon EOS 7D Mark II - For Dummies

خیلی راحته در دومی فقط اشاره شده برای شروع دکمه شاتر رو در حد فکوس فشار بدید بعد دکمه درایو رو فشار بدید که ایکون تایمر گوشه ال سی دی بالا ظاهر می شه و با چرخوندن دیال زمان رو تعیین می کنید.
    yaghoobi، mSafdel و 7Dmark II تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    37

درود دوستان عزیز. یک 7D markII دارم با لنز 135-18 که برای عکس های sharp زیاد مناسب نیست.
    دوستان به عکس های sharp برای یک سری کار های مهندسی نیاز دارم اصلا هدفم عکس آتلیه ایی نیست. به شدت لازم دارم که یک جسم با ابعاد انسانی رو دور تا دورش رو عکس با تعداد بالا بگیرم و این جسم مورد نظر به هیچ وجه نباید بخش های مختلفش تار بشه چون در مدل سازی اون شخص توسط نرم افزار تاثیر منفی میگزاره.

دقیقا هدفم این هست که مثل این آقا دور یک جسم رو بدون اینکه لبه های جسم تار بشه حدود 50 تا عکس دورتا دور بگیرم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید چه لنزی بگیرم.
    2016_07_29_12_49_03.jpg

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

درود دوستان عزیز. یک 7D markII دارم با لنز 135-18 که برای عکس های sharp زیاد مناسب نیست.
    دوستان به عکس های sharp برای یک سری کار های مهندسی نیاز دارم اصلا هدفم عکس آتلیه ایی نیست. به شدت لازم دارم که یک جسم با ابعاد انسانی رو دور تا دورش رو عکس با تعداد بالا بگیرم و این جسم مورد نظر به هیچ وجه نباید بخش های مختلفش تار بشه چون در مدل سازی اون شخص توسط نرم افزار تاثیر منفی میگزاره.

دقیقا هدفم این هست که مثل این آقا دور یک جسم رو بدون اینکه لبه های جسم تار بشه حدود 50 تا عکس دورتا دور بگیرم.
    2016_07_29_12_49_03.jpg
    شما بجای اینکه به فکر تعویض لنز باشید فکر تامین نور باشید چرا که این نوع عکسی که میخواهید تهیه کنید احتیاج به عکسهایی با دیافراگم بسته دارد
    yaghoobi، obsidiyan، Majix و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    شما بجای اینکه به فکر تعویض لنز باشید فکر تامین نور باشید چرا که این نوع عکسی که میخواهید تهیه کنید احتیاج به عکسهایی با دیافراگم بسته دارد
    حالا تو شرکت های خارجی به شدت تاکید روی لنز 50 میلیمتر داشتند برای اینکار. بنظرتون کدوم از این دوتا لنز میتونه مناسب این کار باشه ؟ حالا با دیافراگم بسته تو این لنز ها قطعاً نور کمتری نیاز دارم و کمتر نیاز به بستن دیافراگم هست درسته؟
    Canon EF 50mm f/1.4 USM - Lens - Canon UK
    Canon EF 85mm f/1.8 USM - Lens - Canon UK

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

حالا تو شرکت های خارجی به شدت تاکید روی لنز 50 میلیمتر داشتند برای اینکار. بنظرتون کدوم از این دوتا لنز میتونه مناسب این کار باشه ؟ حالا با دیافراگم بسته تو این لنز ها قطعاً نور کمتری نیاز دارم و کمتر نیاز به بستن دیافراگم هست درسته؟
    Canon EF 50mm f/1.4 USM - Lens - Canon UK
    Canon EF 85mm f/1.8 USM - Lens - Canon UK
    در عکاسی با عمق میدان زیاد، اپرچر باز برتری خاصی نداره، شما بهرحال مجبورید از دیافراگم های بسته ای مانند 11 استفاده کنید. حالا اینکه از لنز اف 1.4 استفاده کنید یا لنز اف 2.8 فرق خاصی نمیکنه.
    در نظر بگیرید هرچه فوکال نیز بالاتر بره، عمق میدان بازهم کمتر میشه، یعنی عمق میدان در یک لنز واید با دیافراگم بازتر، بیشتر از عمق میدان یک لنز نرمال و تله با دیافراگم بسته تر هست.
    obsidiyan و Majix تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

شما بجای لنز اموزش لازم دارید.
    دوربینو بزارید رو سپایه، ایزو بزارید روی 100، روزنه روهم بگذارید 13 و با تایمر عکس بگیرید. نه فلش لازمه نه لنز دیگه!
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    شما بجای لنز اموزش لازم دارید.
    دوربینو بزارید رو سپایه، ایزو بزارید روی 100، روزنه روهم بگذارید 13 و با تایمر عکس بگیرید. نه فلش لازمه نه لنز دیگه!
    بله درسته حرفتون منتها برای اشیاء بی جان، ولی بعضی وقتها نیازه از یک انسان عکس بگیریم برای نرم افزار و انسان اندکی تکون میخوره + پلک زدن که عکس رو تار میکنه

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

سلام
    دوستانی که این بادی را تهیه و تجربه کار با آن را دارند با توجه به اینکه 7 دی مارک 1 در ایزوی ها بالا واکنش ضعیفی داشت در مورد مارک 7 دی مارک 2 در شرایط نوری و ایزوی بالا عملکرد این دوربین چگونه بوده؟
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 آخرینآخرین