صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 81
Like Tree156تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید گوشی های دوربین دار

كاربر آشنا nematyar آواتار ها
    تشکر کرده
    30

با سلام. به نظر من که مدت هاست با موبایل عکاسی می کنم و نرم افزارهای مختلفی را هم بررسی و تست کرده ام، موارد زیر برای خود من لا اقل نتیجه بخش بوده:
    همه ما تقریبا در کنار عکاسی با موبایل به طور حتم تجربه عکاسی با دوربین های DSLR و زیرگروه های آن (و یا به طور کلی هر دوربین عکاسی دیگری) را داشته ایم. بنا براین می توان گفت مقوله عکاسی با موبایل از جنس عکاسی با یک دوربین حرفه ای نیست؛ هرچند خروجی آن می تواند از نقطه نظر عکاسی واجد ارزش بیشتری باشد. من در ابتدای کار با موبایل درگیر نرم افزارهای محتلف چه اپ خود گوشی و یا اپ های دیگر شدم و نهایتاً دو یا سه نرم افزار واقعاً کلیدی که اتفاقاً مورد وثوق اهالی فن رسانه های دنیا هستند را انتخاب و به طور روتین با آن ها کار می کنم. گوشی مورد استفاده من آیفون 5 است که نیارهای عکاسی موبایلی مرا به چند دلیل برآورده می کند. مهترینش جمع و جوری و اتصال راحت به یک تک پایه حرفه ای است. به هرحال عکاسی موبایل مثل خود موبایل واجد یک نگرش مینی مال به پدیده عکاسی است و این نکته را نباید از نظر دور کرد و انتظارات را بایستی در نظر داشت. مثلاٌ دو سه نرم افزار هست با نام های: facetune, snapseed, dramatic, analogfilm که در کمترین زمان عکس را به حالت دلخواه ادیت می کنند و امکانات خیره کننده ای دارند. ولی اگر بخواهم گوشی موبایلم را به قصد یک ارتقای همه جانبه و با نگاهی عکاسانه آپگرید کنم، بدون شک دو گزینه من آیفون 6 پلاس و لومیا 1520 است.
    Babak Borhani، Nima Sadigh، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    i can feel the world through the thirsty eyes, but with my mind i can see

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    پيشنهاد dpreview براي خريد بهترين دوربين در گوشيهاي هوشمند:

DPReview recommends: Best smartphone cameras: Connect

- عكاسي عمومي: Iphone 6 plus

- عكاسي RAW و ويرايش كردن: Nexus 6

- دوربين با قابليتهاي متنوع: Galaxy S5

- كنترل دستي: Lumia 1520
    آپديت پيشنهاد dpreview:

- دوربين عكاسي همه كاره و عمومي: Iphone 6 plus

-بهترين كيفيت تصوير: Galaxy note 4

- عكاسي RAW و ويرايش كردن: Nexus 6

- كنترل دستي: Lumia 1520
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    46

Panasonc CM1 با سنسور یک اینچی بهترین گزینه برای هر منظوری هست. تنها ایرادش قیمت 1000 دلاری اونه.
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

سلام دوستان
    یکی از دوستانم با dslr عکاسی میکنه بیشتر عکس هاش مربوط به عکاسی خیابانی هستش و چون به گفته دوستم dslr ها زیاد جلب توجه می کنه قرار بر این شد که یک کامپکت بخره .
    ولی من یک پیشنهادی بهش دادم که نمی دونم درست باشه یا نه چون میخواست گوشیشو عوض کنه بهش گفتم یک گوشی با دوربین قوی بخره که کار دوربین کامپکت رو هم انجام بده
    نظر شما چیه دوستان؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط nader1095 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستانم با dslr عکاسی میکنه بیشتر عکس هاش مربوط به عکاسی خیابانی هستش و چون به گفته دوستم dslr ها زیاد جلب توجه می کنه قرار بر این شد که یک کامپکت بخره .
    ولی من یک پیشنهادی بهش دادم که نمی دونم درست باشه یا نه چون میخواست گوشیشو عوض کنه بهش گفتم یک گوشی با دوربین قوی بخره که کار دوربین کامپکت رو هم انجام بده
    نظر شما چیه دوستان؟
    البته نه همه کامپکت ها
    چون برخیشون امکانات و کیفیتی دارند که در گوشیها دست یافتنی نیست
    بجز گوشیهایی دارای زوم اپتیکال هستن و تو ایران کمتر یافت میشوند
    در حال حاضر G4 LG , galaxy s6 edge دوربین بسیار خوبی دارند
    viva_utopia، ben163s و nader1095 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

برسی دوربین گوشی lg g4 رو دیدم که واقعا شاهکار کرده و در تنظیمات دستی خیلی حرفه ای ظاهر شده و رابط کاربری دوربین زیبا طراحی شده تنظیمات در حد dslr ... سرعت ساتر تا 30 ثانیه که برای عکاسی در شب عالی بنظر میرسه همچنین فکوس دستی و دیگر تنظیمات عالی بودن !
    حتی در بعضی موارد با dslr مقایسه کرده بودن (انصافا عکس های گرفته شده با g4 خیلی نزدیک به dslr ها بودن

اما از رابط کاربری دوربین سامسونگ خوشم نیومد همچنین در تنظیمات دستی مثل g4 نبود مثلا سرعت شاتر رو نمیتونی تنظیم کنی که عیب بزرگی هست برای یک عکاس!

در کل از نظر شما خرید این گوشی رو توصیه میکنید یا خرید کامپکت در حد 700 تا 900 هزار تومان با یه گوشی اندروید متوسط؟
    viva_utopia، filtrmiltr و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

برسی دوربین گوشی lg g4 رو دیدم که واقعا شاهکار کرده و در تنظیمات دستی خیلی حرفه ای ظاهر شده و رابط کاربری دوربین زیبا طراحی شده تنظیمات در حد dslr ... سرعت ساتر تا 30 ثانیه که برای عکاسی در شب عالی بنظر میرسه همچنین فکوس دستی و دیگر تنظیمات عالی بودن !
    حتی در بعضی موارد با dslr مقایسه کرده بودن (انصافا عکس های گرفته شده با g4 خیلی نزدیک به dslr ها بودن

اما از رابط کاربری دوربین سامسونگ خوشم نیومد همچنین در تنظیمات دستی مثل g4 نبود مثلا سرعت شاتر رو نمیتونی تنظیم کنی که عیب بزرگی هست برای یک عکاس!

در کل از نظر شما خرید این گوشی رو توصیه میکنید یا خرید کامپکت در حد 700 تا 900 هزار تومان با یه گوشی اندروید متوسط؟
    هر کدوم برا خودشون جایگاهی دارن ولی شکی نیست که زوم اپتیکال دوربین های کامپکت یا تنظیم حرفه ای تر به شکل دستی نه روی صفحه نمایش یا سنسور قوی تر و لنز بهتر ،فلاش قوی تر و خیلی موارد دیگر برتری رو به دوربین های رنج قیمت شما میده .......
    Nima Sadigh، ben163s و nader1095 تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

اگر به زوم اپتیکال نیاز ندارند و با نور نسبتا مناسب عکس میگیرند به نظرم همان جی4 بسیار ارزنده باشد
    کاری که میتوانید بکنید اینکه سمپل عکسهارا در اینترنت جستجو کنید و ببنید که به کارتان میآید یا خیر
    Nima Sadigh و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

چند وقت پیش فرصت پیدا کردم تا با دوربین G4 مدت زیادی عکاسی کنم باید عرض کنم که تا با چشمان خودم نمیدیدم باور نمیکردم! کیفیت خروجی این موبایل عالی است و کنترل نویز بسیار عالی دارد ، فایل خام دارای دینامیک رنج نسبتا وسیعی است و کار با آن بسیار لذت بخش است
    بدون شک در حال حاضر بهترین دوربین موبایل مربوط به G4 است چراکه بجز کیفیت بالای آن به کنترل کاملا دستی مجهز شده که مانند یک دوربین عکاسی رده متوسط به بالا دارای کنترل ایزو ، سرعت شاتر تا 30 ثانیه و فوکوس دستی است!
    ویرایش توسط shahbazi : Tuesday 8 September 2015 در ساعت 13:06
    Nima Sadigh، MahBaz، D.Daneshmand و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

برای گوشی لومیا 1020، دوستان گریپ مخصوصش پیشنهاد میکنن یا یک پاوربانک با ظرفیت بالا؟
    از طرفی گریپ این گوشی، امتیاز بزرگی برای اجازه سوار شدن گوشی رو سه پایه داره و از طرفی پاوربانک، قیمت و ظرفیت بسیار خوب برای باطری نسبتا ضعیف این گوشی.
    ben163s تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین