صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 81
Like Tree156تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید گوشی های دوربین دار

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    درود نیما عزیز
    تغییر دیاف کاملا درست میگی. حواسم نبود. برای دوستم از dpreview که نگاه کردیم این مورد نوشته بود و اصلا حواسم نبود که نمونه دیگه ای هم در کار نیست یا من خبر ندارم!
    در مورد نوت 7، اره مورد آتش گرفتنشو دیدم. البته خوندم که خط تولید رو دارن دوباره درست میکنن و مواردی که تازه قراره به بازار بیاد این مشکل ندارن.
    در مورد ادج هم کاملا باهات موافقم که اون لبه، یک جورایی دلهره آوره و انتخابه دوستم بوده.
    من خودم به شخصه، جی 4 ال جی رو خیلی میپسندم. هم قیمتش عالیه هم دوربینش. ولی افسوس ( یا خوشبختانه ) هر روز پرچمدار های جدید میان و امثال دوست من، چشمشون دنبال جدیدترین هاست و فاکتور نیاز، کمتر مورد توجه قرار میگیره.
    ال جی از وقتی نکسوز 4 رو ساخت سازنده خیلی بهتری شد و محترم تر ولی من یکی به هیچ عنوان با رابط کاربریش کنار نیومدم صفحه نمایش هم تا زمانی که یه اس 6 یا اس 7 کنارش نباشن خیلی خوبه
    در کل از نظر عکاسی الان همه پرچمدارا عالین من که خودم ید طولایی در ضد هواوی بودن دارم ( خودم گوشیم هواویه ) پی 9 رو عالی دیدم هم به خاطر طراحی جذاب و سخت افزار قوی هم به خاطر دوربین محشر
    دوربین تحت نظارت لایکا توسعه داده شده وقتی نرم افزارو اجرا میکنی منو به شدت لایکالیزه ! شده است صدای شاتر هم لایکاست دو سنسور داره یکی کاملا سیاه و سفید ثبت میکنه و اون یکی ار جی بی و و بعد عکس ادقام میشه ( همون موردی که دیروز تو تاپیک شایعات گفتم عکاسی محاسباتی )
    در مورد جی 5 به خاطر طراحی و ضعف باتری زیاد جذبم نکرد ( اون عقبه ال جی بودن هم مزید بر علت )
    اچ تی سی هم بدکی نیست ولی شرکت فعلا تو گمراهیه از جریان اصلی بازار خارج شده با اینکه شرکت خوبی بود ولی بازاریابی مناسبی نداره
    البت اینو هم بگما موتورولا یه مدل جدید داره به نام زد دوربین خیلی خوبی داره اما نکته اصلیش طراحیه ماژولارشه که میشه یه سری اممکانات جانبی به گوشی اضافه کرد حتی هاسلبلاد هم براش دوربین جانبی توسعه داده که عکسشو دیروز تو صفحه شایعات گذاشتم ( ساخته شده و اماده شده برای فروش ) میشه نگاهی هم به اون داشت هرچند موتورلا در ایران مورد ظلم واقع شده!
    amir.komeily تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    203

لومیا 950 هم گزینه خوبی هست. لرزشگیر هم داره

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط FarzadKB نمایش پست ها
    لومیا 950 هم گزینه خوبی هست. لرزشگیر هم داره
    درود فرزاد عزیز.
    به نظر من، یک مشکل لومیا ( نه این مدل، برند رو میگم ) معلوم نبودن وضعیت بازارش و تولیدات آیندشه.
    مشکل بعدی در قطعاتشه. الان همین دوستم لومیا 1520 داشت که صفحه تاچ گوشیش به فنا رفت. یک هفته هست درگیر مشهد و این طرف اون طرفه بلکم بتونه فقط قطعه مورد نظرش پیدا کنه، کاری به درست کردنش هم نداریم.
    تو ساپورت نرم افزاری هم شنیدم ضعیف عمل میکنه مایکروسافت.
    بازم ممنون از پیشنهاد شما

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

درود فرزاد عزیز.
    به نظر من، یک مشکل لومیا ( نه این مدل، برند رو میگم ) معلوم نبودن وضعیت بازارش و تولیدات آیندشه.
    مشکل بعدی در قطعاتشه. الان همین دوستم لومیا 1520 داشت که صفحه تاچ گوشیش به فنا رفت. یک هفته هست درگیر مشهد و این طرف اون طرفه بلکم بتونه فقط قطعه مورد نظرش پیدا کنه، کاری به درست کردنش هم نداریم.
    تو ساپورت نرم افزاری هم شنیدم ضعیف عمل میکنه مایکروسافت.
    بازم ممنون از پیشنهاد شما
    والا امیر جان من نمک پرورده ماکروسافتم حتی یه 535 هم دارم از نظر کلیت عالی عمل میکنه اما استورش تو قیاس با اندروید و آی او اس خیلی محدود تره ساپورت هم میشه کمابیشاما تو ویندوزموبایل ماکروسافت شده چوپان دروغگو! ویندوز7 گرفتیم گفت اپ میشه به 8 که هیچکدوم نشدن 8 گرفتیم گقتن میشه 10 که باز نشدن الانم بازارو خالی کرده احتمالا سال دیگه دو تا گوشی با برند خودش ( سورفیس ) میده بیرون اون موقع میشه ویندوزرو هم تو جریان اصلی حساب کرد
    اما از نظر عملکرد سیستم عامل واقعا خوبه از پایین رده تا بالارده روون و یک دست کار میکنن
    amir.komeily و Pedram88 تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

سلام سهیل جان
    مخلصم
    آقا منظورت از ( دوربین های گوشی دار؟!؟!؟! ) متوجه نشدم.
    و تا جایی که یادمه شما جی 4 داشتی و عکسهای خیلی خوبی هم گرفته بودی خصوصا یک عکس از آسمان شب.
    با چه مشکلاتی خصوصا تو سخت افزاری مواجه شدی؟ ممنون میشم بگی بلکم ما هم یاد بگیریم و بدونیم
    ارادتمند
    قربانت امیرجان
    منظورم اینه که گوشی های امروزی انقدر دوربین خوبی دارن که میشه بهشون گفت دوربین های گوشی دار!
    از مشکلات شایع G4 میتونم به مشکل گوست تاچ ، باتری افتضاح و مشکل در برد مرکزی اشاره کنم که در بسیاری از گوشی ها به مرور باعث سوختن قسمتی از مدار میشه ، گوشی منم همین بلا سرش اومد و به رحمت خدا رفت و در نهایت خرج سطل زباله شد!
    اما در‌G5 و V10 این مشکلات وجود نداره و از همون دوربین G4 هم استفاده میکنن.
    Dariush Chegini و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

v10 دوربینش همانند g4 است
    اما دوربینی که در g5 استفاده شده متفاوت است

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    v10 دوربینش همانند g4 است
    اما دوربینی که در g5 استفاده شده متفاوت است
    بله متفاوت هست و من فکر میکنم منظور سهیل عزیز، از لحاظ تنظیمات دستی دوربین بود.
    ظاهرا تا رنج 1500000 گزینه Sony Xperia Z5 Premium با نرم افزاری که نیما معرفی کرد کاملا برای دوستم ایده آله خصوصا که رنگ کرومش مجذوبش کرده!
    بازم تشکر از تک تک دوستانی که محبت کردن و راهنمایی کردن.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

پیشنهاد من با توجه به جمیع جهات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌های موجود و کیفیت ساخت و راحت‌بودن خیال از بابت هنک‌نکردن و اسکرین و کیفیت نمایشگر ( و ادیت درون گوشی ) ، آیفون ۶ یا ۶ پلاس است.
    M.Nouri، amir.komeily و Farshid.Y تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

بیچاره htc دیگه حتی کسی یادش هم نمیکند!
    https://www.dxomark.com/Mobiles/Colu.../Mobile-Scores
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    بیچاره htc دیگه حتی کسی یادش هم نمیکند!
    https://www.dxomark.com/Mobiles/Colu.../Mobile-Scores
    درود جناب دانش پایه
    فکر کنم مشکل اصلی که باعث میشه این گوشی زیاد به چشم نیاد صحبت هاییه که تو سایتها درباره وخامت اوضاع شرکت و احتمالا ورشکستگی این شرکته.
    نیما هم اشاره کرد بازاریابیش هم ضعیف تره.
    البته من اطلاعات ندارم و صحبتهام بر اساس خونده های سایت ها ونظرات کاربران دیگست
    مخلصم

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین