صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 81
Like Tree156تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید گوشی های دوربین دار

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

DXO سنسور گوشی تازه معرفی شده pixel را بررسی کرد و نتیجه تست نشان دهنده بهترین دوربین تلفن همراه تا کنون است .
    Pixel-smartphone-camera-review-At-the-top.jpg

https://www.dxomark.com/Mobiles/Pixe...iew-At-the-top
    Mehrdad-PL تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

با سلام و درود
    بالاخره بعد از 4 سال تصمیم گرفتم از نوکیا 1200 دل کنده و یک گوشی خوب بخرم. هرچند دل کندن از نوکیا سخته...
    از اونجایی که دوربین این گوشی ها از ارکان اساسی برای تصمیم گیری الی الخصوص امثال بنده هست خواستم از دوستان عزیز بپرسم از بین گوشی های زیر کدوم یک دوربین خوب و یا در واقع بهتری دارن ؟ و اینکه اگر تجربه کارکردن با این دست گوشی ها رو دارن به بنده مشاوره بدن ممنون میشم. در نظر بگیریم بنده قصد خرید کارکردشو دارم

گزینه اول آیفون 6 ( البته یک آیفون 7 هم سراغ دارم )
    گزینه دوم سامسونگ اس 7
    گزینه سوم اچ تی سی 10
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    با سلام و درود
    بالاخره بعد از 4 سال تصمیم گرفتم از نوکیا 1200 دل کنده و یک گوشی خوب بخرم. هرچند دل کندن از نوکیا سخته...
    از اونجایی که دوربین این گوشی ها از ارکان اساسی برای تصمیم گیری الی الخصوص امثال بنده هست خواستم از دوستان عزیز بپرسم از بین گوشی های زیر کدوم یک دوربین خوب و یا در واقع بهتری دارن ؟ و اینکه اگر تجربه کارکردن با این دست گوشی ها رو دارن به بنده مشاوره بدن ممنون میشم. در نظر بگیریم بنده قصد خرید کارکردشو دارم

گزینه دوم سامسونگ اس 7
    گزینه سوم اچ تی سی 10
    سلام امین جان
    خوب کار درست رو که شما کردید، گمونم بنده که درین چند سال شاید بیستو پنج الی سی گوشی عوض کردم ضرر بزرگی متحمل شدم...

درمورد گزینه اولی که ذکر کردین اگه تاحالا با گوشی های اپل سر و کله نداشتین، پیشنهاد میکنم طرفشون نرید! محدودیت های واقعا آزار دهنده ای دارن که هیچ راه چاره ای هم براشون نیست، البته این مورد از قضیه دوربین خارج بود، اضافه میکنم که خودم درحال حاضر آیفون دارم و طرفدار اپل هم هستم، اما کسی که بگه اپل محدودیت نداره داره دروغ میگه!(اگه به این برند اصرار دارید، محدودیت هارو براتون توضیح میدم که اگه باهاشون مشکلی ندارید، سمت این برند برید)
    عکس های دوربین های گوشی ها تا حد خیلی زیادی بهم نزدیک هستن و تفاوت اصلیشون فکر میکنم تو post processing هایی که انجام میدن هست! سامسونگ یکم ازین لحاظ گویا از باقی برند ها دلچسب تر عمل میکنه، اما برای شمایی که خودت استاد ادیت کردن هستیو به CameraRAW تسلط داری، فکر کنم از هر برندی هر گوشیی بخری با دوربینش مشکلی نداشته باشی!
    فکر نکنم برای انتخاب بین دوربین برند ها راه درست پرسش از دیگران باشه، چون واقعا سلیقه ای هست و معمولا هرکس از عکس های برندی که خودش اونو دوست داره تعریف میکنه!
    به نظرم بهتره نمونه عکس های دوربینای گوشی هارو که یک عکس رو در یک شرایط با گوشی های مختلف گرفتن برای بررسی مقایسه کنی و ببینی کدوم بیشتر به دلت میچسبه، حتی جدیدا سایت های ایرانی هم اینکارو میکنن از جمله دی جی کالا و سایت های امثالهم
    DXO و Phonearena هم که معرف حضور هستن!
    امیدوارم بهترین انتخاب رو داشته باشید!
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.
    D3300 + 50mm f1.8G
    I don't call myself a photographer, I'm just enthusiastic about photography
    Telegram: @Mostazrafe

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

من که با هر دو کار کردم، توصیه‌ی من به شما آیفونه. هرچند خب در سیستم اپل، گاهی لازمه اپ‌هایی رو خریداری کنید ولی به نظر من ارزشش رو داره. چون فقط بحث دوربین نیست. ( هر چند معمولن دوربین‌های آیفون جزو بالاترین رتبه‌ها هستن )
    اما به هر حال شما می‌خواهید گوشی هم باشه . اپل از لحاظ امنیت و رابطه کاربری خیلی بهتره و از همه مهم‌تر، شما پشت سر هم چند ساعت با گوشی کار کنید، نه شاهد لگ خواهید بود نه هنگ کردن و نه داغ شدن گوشی.
    در حالی‌که هر کدام از پرچم‌دارهای سامسونگ رو ده دقیقه بی‌وقفه روشن نگهدارید، احتمالن داغ‌شدنشان آزاردهنده خواهد بود.
    Amin.Zallaghi و Aier تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    من که با هر دو کار کردم، توصیه‌ی من به شما آیفونه. هرچند خب در سیستم اپل، گاهی لازمه اپ‌هایی رو خریداری کنید ولی به نظر من ارزشش رو داره. چون فقط بحث دوربین نیست. ( هر چند معمولن دوربین‌های آیفون جزو بالاترین رتبه‌ها هستن )
    اما به هر حال شما می‌خواهید گوشی هم باشه . اپل از لحاظ امنیت و رابطه کاربری خیلی بهتره و از همه مهم‌تر، شما پشت سر هم چند ساعت با گوشی کار کنید، نه شاهد لگ خواهید بود نه هنگ کردن و نه داغ شدن گوشی.
    در حالی‌که هر کدام از پرچم‌دارهای سامسونگ رو ده دقیقه بی‌وقفه روشن نگهدارید، احتمالن داغ‌شدنشان آزاردهنده خواهد بود.
    درود کوروش خان عزیز
    درمورد مقایسه ی اندروید و iOS سخن ها و نظرات بسیار زیاده
    درمورد امنیت، بله موافقم بهتره، اونم به این خاطره که به علت اینکه بیشتر مردم از اندروید استفاده میکنن، برای هکر ها صرف نداره که زمان زیادی رو بذارن روی ویروس نویسی خاص برای ios و دنبال کردن روش های هک و غیره، اما این مورد برای یک کاربر معمولی مثل ما اونقدرم مهم نیست!
    اما درمورد لگ شدن، هنگ کردن و داغ شدن گوشی
    این مورد به اشتباه بین کاربران جا افتاده که گوشی های اندروید داغ میکنن، لگ میشن و هنگ میکنن و گوشی های اپل اینجوری نیستن
    خوب حقیقت این امر این هست که در سیستم عامل اندروید خیلی چیزا دست شما هست! یعنی خیلی موارد دست کاربر هست و خیلی تنظیمات و مراقبت ها باید توسط کاربر انجام بشه و وقتی این مراقبت ها انجام نشه، سر انجام این قضیه به داغ شدن لگ شدن و هنگ کردن که عرض نمودید منجر خواهد شد.
    اما در مورد اپل خیلی چیزا اتوماتیک هستن و دست شما نیست، به همین خاطر کاربران معمولی با اطلاعات صفر نرم افزاری سخت افزاری، وقتی با گوشی اندروید کارکنند و با اپل هم کارکنند، خیلی کمتر با اپل دچار مشکل میشن
    اما این مورد به معنی برتری اپل نیست! همه چی به نحوه استفاده ی اون کاربر مربوطه!
    منتقل کردن این اطلاعاتی که سعی داشتم انتقال کنم واقعا سخته و فن بیان بنده هم اونجوری که باید باشه نیست اما امیدوارم تونسته باشم حرفمو برسونم
    البته اینو کتمان نمیکنم که گوگل نسبت به اپل واقعا کم کاری کرده و روز به روز هم داره سیستم عاملش رو سنگین تر میکنه، اما اندروید بسیار بسیار انعطاف پذیر تره.

نمیخواستم بحث رو به محدودیت های اپل بکشونم که بسیار بسیار مفصل هست قضیه اما به عنوان شرح خلاصه، شما هیچ جوره به حافظه داخلی اپل دسترسی ندارید و از SDcard هم که پشتیبانی نمیکنه، هیچ جوره قابل به ذخیره سازی آهنگ از تلگرام و برنامه های به مثل اون نیستید، هیچ جوره اگه از کسی فایلی تهیه کنید، قادر نخواهید بود اون فایل رو به لیست فایل های خودتون اضافه کنید! یعنی اگه کسی در تلگرام برای شما اهنگ بفرسته و شما یک ماه بعد بخواهید به اون آهنگ گوش بدید، باید در چت های تلگرام با اون شخص به دنبال اون آهنگ بگردید و امکان سیو کردنش وجود ندارد! در نظر بگیرید از نرم افزار Share it از دوستتون آهنگی دریافت میکنید و یا با FireFox اهنگی دانلود میکنید، اگر بخواهید آهنگ رو گوش کنید، باید Share it رو باز کنید و از لیست فایل های دریافت شده آهنگ پخش بشه! و اگه بخواهید اهنگ رو به Music اضافه کنید، باید گوشی رو به کامپیوتر متصل کنید و با استفاده از نرم افزار Itunes آین کار رو انجام بدید، و حالا اینو در نظر داشته باشید که اگه Tag های اهنگ هارو درست وارد کرده باشید و نام خواننده و آلبوم توسط اپل شناسایی بشه، شما قادر نخواهید بود اون آهنگ رو از طریق تلگرام و یا واتساپ و غیره برای کسی ارسال کنید و لینک خریدش برای طرف میره چون ارسال آهنگ برای کسی کاری غیرقانونیست!
    شما در سیستم عامل iOS نمی توانید از دانلود اتوماتیک آپدیت های iOS جلوگیری کنید و داونگرید سیستم عامل تقریبا غیرممکن هست
    کوروش جان عزیز، بنده رو در نظر بگیرید که دانشجوی رشته زبان انگلیسی هستم و داشتن دیکشنری آکسفورد برای ما در دانشگاه ضروریست و این دیکشنری و متعلقاتی که برای بنده ضروریست روی هم از 200 دلار بالاتر هستند!
    محدودیت ها خیلی بیشتری وجود دارند که الان حضور ذهن ندارم...

حالا شاید سوال پیش بیاد که بنده که انقدر دارم از اپل مینالم چرا خودم آیفون دارم!
    خوب من الان نکات ضعف رو گفتم اما به همین میزان نکات خاص و منحصر بفرد هم برای گفتن هست که بنده رو مجبور به تحمل کردن محدودیت ها میکنه
    یکی از مهم ترینش با کیفیت بودن چیپ صوتی گوشی های اپل هست، هدفون ها و هندزفری های شما عملکرد خیلی بهتری رو روی گوشی های اپل به شما خواهند داد، برای کسانی مثل بنده که دستی در آهنگ سازی و مانیتورینگ صدا دارن، این مورد بسیار حیاتیه خصوصا وقتی که هدفون ها و هندزفری های حرفه ای Beyerdynamic به گوشی ها متصل میشه، آیفون برتری خودش رو به وضوح نشون میده
    ویرایش توسط Aier : Sunday 30 April 2017 در ساعت 23:21
    ALI.Barutkub، 47amir و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    D3300 + 50mm f1.8G
    I don't call myself a photographer, I'm just enthusiastic about photography
    Telegram: @Mostazrafe

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

با سلام و درود

گزینه دوم سامسونگ اس 7
    گزینه سوم اچ تی سی 10
    سلام امین جان به نظر من برای شما که عکاس هستید زیاد تفاوت خاصی بین این گوشی ها نیست ، من با گوشی اس 7 و آیفون 7 پلاس عکاسی کرده ام و گوشی اچ تی سی ام 9 هم خودم دارم (نسخه شرق آسیا که دوربین آن 13 مگاپیکسل و دارای لرزشگیر اپتیکال هست). اس 7 از نظر نویز خیلی خوب و قوی عمل می کند، گوشی اچ تی سی در عکاسی با فرمت خام بسیار جذاب و شگفت انگیز است، آیفون هم به لطف پردازش روان عکس های خوبی می گیرد. مطمئنا با گوشی های امروزی در نهایت هر برندی را انتخاب کنید پشیمان نخواهید شد فقط به این نکته توجه کنید که علی رغم کیفیت ساخت بالای گوشی های اچ تی سی و رابط کاربری دلچسب ، لوازم جانبی آن به راحتی پیدا نمی شود ، در مورد ایفون هم اگر اشتباه نکنم برای عکاسی با فرمت خام باید اپ جداگانه نصب کنید که پولی است. فقط یک نکته در مورد دوربین دوگانه آیفون عرض کنم و آن هم اینکه بوسیله دوربین دوگانه آن می شود عکس هایی با ایجاد عمق میدان کمتر حقیقی گرفت ، منتها در آزمونی که من با آن داشتم به عنوان یک عکاس از نحوه جدا کردن پس زمینه و بوکه چندان راضی نبودم.

در نهایت چند عکس که با گوشی ام گرفتم ارسال میکنم امیدوارم به انتخاب شما کمک کند.

http://s8.picofile.com/file/8293609734/IMAG2617.jpg

http://s9.picofile.com/file/8293610042/IMAG2106.jpg

http://s8.picofile.com/file/8293610134/IMAG1974.jpg

http://s9.picofile.com/file/8293610350/IMAG1846.jpg

ارادت
    ALI.Barutkub، Amin.Zallaghi و Aier تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    درود کوروش خان عزیز
    درمورد مقایسه ی اندروید و iOS سخن ها و نظرات بسیار زیاده
    درمورد امنیت، بله موافقم بهتره، اونم به این خاطره که به علت اینکه بیشتر مردم از اندروید استفاده میکنن، برای هکر ها صرف نداره که زمان زیادی رو بذارن روی ویروس نویسی خاص برای ios و دنبال کردن روش های هک و غیره، اما این مورد برای یک کاربر معمولی مثل ما اونقدرم مهم نیست!
    اما درمورد لگ شدن، هنگ کردن و داغ شدن گوشی
    این مورد به اشتباه بین کاربران جا افتاده که گوشی های اندروید داغ میکنن، لگ میشن و هنگ میکنن و گوشی های اپل اینجوری نیستن
    خوب حقیقت این امر این هست که در سیستم عامل اندروید خیلی چیزا دست شما هست! یعنی خیلی موارد دست کاربر هست و خیلی تنظیمات و مراقبت ها باید توسط کاربر انجام بشه و وقتی این مراقبت ها انجام نشه، سر انجام این قضیه به داغ شدن لگ شدن و هنگ کردن که عرض نمودید منجر خواهد شد.
    اما در مورد اپل خیلی چیزا اتوماتیک هستن و دست شما نیست، به همین خاطر کاربران معمولی با اطلاعات صفر نرم افزاری سخت افزاری، وقتی با گوشی اندروید کارکنند و با اپل هم کارکنند، خیلی کمتر با اپل دچار مشکل میشن
    اما این مورد به معنی برتری اپل نیست! همه چی به نحوه استفاده ی اون کاربر مربوطه!
    منتقل کردن این اطلاعاتی که سعی داشتم انتقال کنم واقعا سخته و فن بیان بنده هم اونجوری که باید باشه نیست اما امیدوارم تونسته باشم حرفمو برسونم
    البته اینو کتمان نمیکنم که گوگل نسبت به اپل واقعا کم کاری کرده و روز به روز هم داره سیستم عاملش رو سنگین تر میکنه، اما اندروید بسیار بسیار انعطاف پذیر تره.

نمیخواستم بحث رو به محدودیت های اپل بکشونم که بسیار بسیار مفصل هست قضیه اما به عنوان شرح خلاصه، شما هیچ جوره به حافظه داخلی اپل دسترسی ندارید و از SDcard هم که پشتیبانی نمیکنه، هیچ جوره قابل به ذخیره سازی آهنگ از تلگرام و برنامه های به مثل اون نیستید، هیچ جوره اگه از کسی فایلی تهیه کنید، قادر نخواهید بود اون فایل رو به لیست فایل های خودتون اضافه کنید! یعنی اگه کسی در تلگرام برای شما اهنگ بفرسته و شما یک ماه بعد بخواهید به اون آهنگ گوش بدید، باید در چت های تلگرام با اون شخص به دنبال اون آهنگ بگردید و امکان سیو کردنش وجود ندارد! در نظر بگیرید از نرم افزار Share it از دوستتون آهنگی دریافت میکنید و یا با FireFox اهنگی دانلود میکنید، اگر بخواهید آهنگ رو گوش کنید، باید Share it رو باز کنید و از لیست فایل های دریافت شده آهنگ پخش بشه! و اگه بخواهید اهنگ رو به Music اضافه کنید، باید گوشی رو به کامپیوتر متصل کنید و با استفاده از نرم افزار Itunes آین کار رو انجام بدید، و حالا اینو در نظر داشته باشید که اگه Tag های اهنگ هارو درست وارد کرده باشید و نام خواننده و آلبوم توسط اپل شناسایی بشه، شما قادر نخواهید بود اون آهنگ رو از طریق تلگرام و یا واتساپ و غیره برای کسی ارسال کنید و لینک خریدش برای طرف میره چون ارسال آهنگ برای کسی کاری غیرقانونیست!
    شما در سیستم عامل iOS نمی توانید از دانلود اتوماتیک آپدیت های iOS جلوگیری کنید و داونگرید سیستم عامل تقریبا غیرممکن هست
    کوروش جان عزیز، بنده رو در نظر بگیرید که دانشجوی رشته زبان انگلیسی هستم و داشتن دیکشنری آکسفورد برای ما در دانشگاه ضروریست و این دیکشنری و متعلقاتی که برای بنده ضروریست روی هم از 200 دلار بالاتر هستند!
    محدودیت ها خیلی بیشتری وجود دارند که الان حضور ذهن ندارم...

حالا شاید سوال پیش بیاد که بنده که انقدر دارم از اپل مینالم چرا خودم آیفون دارم!
    خوب من الان نکات ضعف رو گفتم اما به همین میزان نکات خاص و منحصر بفرد هم برای گفتن هست که بنده رو مجبور به تحمل کردن محدودیت ها میکنه
    یکی از مهم ترینش با کیفیت بودن چیپ صوتی گوشی های اپل هست، هدفون ها و هندزفری های شما عملکرد خیلی بهتری رو روی گوشی های اپل به شما خواهند داد، برای کسانی مثل بنده که دستی در آهنگ سازی و مانیتورینگ صدا دارن، این مورد بسیار حیاتیه خصوصا وقتی که هدفون ها و هندزفری های حرفه ای Beyerdynamic به گوشی ها متصل میشه، آیفون برتری خودش رو به وضوح نشون میده
    دوست من، قضیه خیلی ساده ست . به نظر من نیاز به توضیح زیادی نداره . در موسیقی قضیه حق کپی رایته که برای ما ایرانی‌ها معمولن کشک محسوب میشه ولی در دنیا یک ارزش و یک قانونه در حمایت از خالق اثر. و دوم تبلیغات دروغین فروشنده و کمپانی هاست و سوم هم اینکه اپل اگر سیاست اندرویید رو می‌رفت اون هم تبدیل میشد به یک حفره‌ی همیشگی هکرها.
    یک سرچ بکنید ببینید پرچم‌دار جدید سامسونگ S8 که به بازار آمده سایه‌ی قرمزرنگ داره ! اون از S7 که دست مردم می‌ترکید .
    والا من خیلی ماجرا رو پیچیده و مفصل نمیکنم . شما پنج دقیقه S8 رو با اون قیمت نجومی دست‌تون بگیرید اگه با داغی صفحه و پشت دستگاه تمایلی به ادامه‌ی کار داشتید و اگر صفحه‌ی قرمز رنگش اجازه داد که ببینید رنگ درست عکسهاتون چیه ؟ به باقی قضایا بپردازیم . بگذریم از گیرکردن روی لوگو که دیگه عادی شده .
    مردم هر بار باید هر بار این‌همه پول بپردازند که این کمپانی هر بار یک خسارتی بار بیاره . یکسری هم به یکی از نمایندگی‌های سامسونگ بزنید و ببینید تعداد مراجعینی که گوشی‌های نوی خود رو برای تعمیر میارن چقدره . فقط کافیه نیم ساعت اونجا بمونید تا آمار خوبی به دست بیارید.

ضمن اینکه برای مساله‌ی موسیقی هم راهکارهای بسیاری هست. شما موسیقی‌هاتون رو روی یک گروهی که در تلگرام می‌سازید آپلود کنید و سپس آن همیشه در اختیار شماست. یا از اپ‌هایی که این اختیار رو به شما می‌دن می‌تونید استفاده کنید.
    تا جایی که می‌دانم از رادیوجوان هم امکان دانلود هر موسیقی و ذخیره روی دستگاه هست.
    ویرایش توسط کوروش : Monday 1 May 2017 در ساعت 00:25
    kiavash، Amin.Zallaghi، Aier و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

من شخصا علاقه ای به عکاسی با موبایل نداشتم، هرچند هر گوشی که می خریدم حداقل توی بررسی ها رتبه های خوبی بدست آورده بود. تا این که نوت5 خریدم و دوربین این گوشی و پست پروسس که انجام می ده برام خیلی خوب به نظر می رسید. علاوه بر اون امکان کنترل شاتر و ایزو و غیره که البته قبلا روی لومیا داشتمشون، خیلی دست آدم رو باز می ذاشت. خروجی عکس هایی که در شب باهاش گرفته میشد خیلی خوب بود. در کل به عنوان یک گوشی سامسونگ که دید فوق العاده بدی بهش داشتم عملکرد خیلی خوبی در همه بخش ها از جمله دوربین داشت. صفحه اش به قول یکی از دوستان طوری بود که آدم دلش می خواست از همه جا عکس بگیره بعد تو صفحه این ببینه.
    دوستانی که به سامسونگ خورده می گیرن که قیمتش زیاده و خوب نیست، به نظرم بیشتر دارن سلیقه ای بحث می کنن وگرنه از نظر فنی واقعا دست پایین رو نداره سامسونگ.
    DELL، Amin.Zallaghi و WardeN تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

با سلام و درود

گزینه دوم سامسونگ اس 7
    گزینه سوم اچ تی سی 10
    سلام
    من اخیراً برای خرید گوشی، تحقیق نسبتاً زیادی روی کیفیت عکس پرچمدارها کردم...خلاصه اش اینه که :
    سراغ آیفون 6 نرو ...
    بهترین ها s7، i7 و i7plus هستند.
    حالا اگه به نسبت قیمت مقایسه کنیم، s7 برنده مطلقه چون حدود 1 تومن از i7 ارزونتره !
    البته چون یکی از دوستامون به کیفیت موسیقی اشاره کردند، لازمه بگم که v20 علاوه بر دوربین عالی،از نظر صدا رقیب نداره !
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    سلام
    من اخیراً برای خرید گوشی، تحقیق نسبتاً زیادی روی کیفیت عکس پرچمدارها کردم...خلاصه اش اینه که :
    سراغ آیفون 6 نرو ...
    بهترین ها s7، i7 و i7plus هستند.
    حالا اگه به نسبت قیمت مقایسه کنیم، s7 برنده مطلقه چون حدود 1 تومن از i7 ارزونتره !
    البته چون یکی از دوستامون به کیفیت موسیقی اشاره کردند، لازمه بگم که v20 علاوه بر دوربین عالی،از نظر صدا رقیب نداره !
    با توجه به این که سنسور S7 از سنسور نوت5 بهتره روی کاغذ قاعدتا باید عکس های بهتری از نوت بگیره، که می گیره! و این یعنی از نظر قدرت عکاسی حرف نداره. من می تونم بگم تو نور کم نوت5 از 7پلاس هم بهتر عمل می کنه اما 7پلاس دوربین دومی داره که می تونه به صورت مصنوعی بوکه ایجاد کنه، یا زوم داشته باشید. در کل نسبت به قیمت فکر می کنم گوشی سامسونگ پکیج بهتری رو ارائه میده. فارغ از بقیه بحث های نرم افزاری و کیفیتی

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین