صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 81
Like Tree156تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید گوشی های دوربین دار

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    دوستان تا 1،300،000 پیشنهادشون چیه؟ مسلما تاکیدم روی دوربین هست. طی چند روز تحقیق، گزینه لومیا 1020 ایده آل به نظر میرسه. سیستم عاملش هم برام جذابه. البته در مورد نرم افزارهای تخصصی عکاسیش اطلاعات کاملی ندارم. ممنون
    امیر جان این گوشی بهترین دوربین رو در بین همه گوشی ها داره و واقعا عکسهاش اختلاف اندکی با کامپکتها داره اگه هدفتون عکاسی با گوشی در حد کیفیت کامپکتها هست این گوشی پیشنهاد میشه.

ارادتمند.
    Nima Sadigh و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دوستان تا 1،300،000 پیشنهادشون چیه؟ مسلما تاکیدم روی دوربین هست. طی چند روز تحقیق، گزینه لومیا 1020 ایده آل به نظر میرسه. سیستم عاملش هم برام جذابه. البته در مورد نرم افزارهای تخصصی عکاسیش اطلاعات کاملی ندارم. ممنون
    امیر جان 1020 دوربین بسیار خوبی داره.اگر تاکیدت روی دوربینه انتخاب خوبی است.اما در کنار اینها در همین حدود بودجه گالاکسی اس5 سامسونگ،همینطور نت3 و ال جی جی2 دوربینهای خوبی دارند.خصوصا اس5 واقعا خوبه.ضد آب هم هست.
    amir.komeily و shafaf تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

درود خدمت امیر آقا عزیز
    لومیا 1020 دوربین بسیار خوبی داره ولی من شنیدم به دلیل قدرت بالای دوربین آن در برخی موارد پردازنده اون در رندر کردن تصاویر به مشکل برمیخوره البته خیلی مشکل حادی نیست.
    در مورد نرم افزارهای عکاسی و به طور کلی نرم افزارها، فراوانی نرم افزار برای این سیستم عامل حدودا یک سوم نرم افزار در ios و android است.
    خود گوشی نرم افزار pro cam اختصاصی نوکیا رو داره که امکانات کاملی نسبت به نرم افزار دوربین وین فون به صورت استاندارد داره که امکاناتی کامل از جمله تنظیم سرعت شاتر،ایزو،فوکوس و... را در اختیار قرار میده.
    وقتی با pro cam عکس میگیرید با رزولوشن 38 و دیگری 5 مگاپیکسل ذخیره میشود که باعث میشه برای ذخیره کردن آن کمی زمان ببرد.ولی میتونید تغییر بدید
    بنده خودم ویندوز فون و تقریبا تمامی نرم افزارهایی معروفی که در دو سیستم عامل دیگر هست در این سیستم عاملم موجود هست
    پیشنهاد بنده هم در آندروید s5 یا نوت 3 هست
    باز هم سوال باشه در خدمتم
    موفق باشید
    Nima Sadigh، shahbazi و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    سید سجاد میری

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    درود خدمت امیر آقا عزیز
    لومیا 1020 دوربین بسیار خوبی داره ولی من شنیدم به دلیل قدرت بالای دوربین آن در برخی موارد پردازنده اون در رندر کردن تصاویر به مشکل برمیخوره البته خیلی مشکل حادی نیست.
    در مورد نرم افزارهای عکاسی و به طور کلی نرم افزارها، فراوانی نرم افزار برای این سیستم عامل حدودا یک سوم نرم افزار در ios و android است.
    خود گوشی نرم افزار pro cam اختصاصی نوکیا رو داره که امکانات کاملی نسبت به نرم افزار دوربین وین فون به صورت استاندارد داره که امکاناتی کامل از جمله تنظیم سرعت شاتر،ایزو،فوکوس و... را در اختیار قرار میده.
    وقتی با pro cam عکس میگیرید با رزولوشن 38 و دیگری 5 مگاپیکسل ذخیره میشود که باعث میشه برای ذخیره کردن آن کمی زمان ببرد.ولی میتونید تغییر بدید
    بنده خودم ویندوز فون و تقریبا تمامی نرم افزارهایی معروفی که در دو سیستم عامل دیگر هست در این سیستم عاملم موجود هست
    پیشنهاد بنده هم در آندروید s5 یا نوت 3 هست
    باز هم سوال باشه در خدمتم
    موفق باشید
    به نظر شما کسی که علاقه ای به بازی موبایل ندارد و بیشتر دنبال اپلیکیشن کارآمد است با داشتن سیستم عامل ویندوز‌فون به مشکل بر نمیخورد؟
    این گوشی دارای یک سی پی یو دو هسته ای است آیا عملکرد گوشی در منوها و نرم افزارها کند انجام نمیشود؟عملکرد مالتی تسک آن چطور است؟
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

سلام

پیشنهاد می کنم برای مقایسه کیفیت عکس این گوشی ها سری به این جا بزنید

به نظرم روی حالت Scaled to 8mp برتری Z3 مشخص میشه !

البته نمی دونم مثل DP قابل اعتماد باشه نتایجش یا نه !
    Amateurism و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    به نظر شما کسی که علاقه ای به بازی موبایل ندارد و بیشتر دنبال اپلیکیشن کارآمد است با داشتن سیستم عامل ویندوز‌فون به مشکل بر نمیخورد؟
    این گوشی دارای یک سی پی یو دو هسته ای است آیا عملکرد گوشی در منوها و نرم افزارها کند انجام نمیشود؟عملکرد مالتی تسک آن چطور است؟
    تا جایی که من می دونم سیستم عامل ویندوز فون از اندروید سبک تره و لومیا 1020 هم گوشی روونی هست
    ولی در مقایسه با پرچمدارای اندرویدی نمی دونم حرفی برای گفتن داره یا نه
    shahbazi تشکر می‌کند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

تا سجاد عزیز جواب کاملتری میده، من با رده پایین تر کار کردم. از نظر قدرت سخت افزاری سهیل جان مطمئنم مشکلی نداره
    a.g g.a و shahbazi تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

من با لومیا 1520 عکاسی کردم. بی شک بهترین دوربین موبایل، و بهترین نرم افزار ارجینال گوشی برای این سری گوشی هاست. دیگه 1020 که جای خودش رو دارد.

(به طور مثال در منوی اپلیکیشن خود لومیا،شما می توانید به صورت دستی مقادیر، ایزو تا 6400 اگر اشتباه نکنم، فوکوس، سرعت شاتر را تا حتی 4 ثانیه! تغییر دهید. که به نظرم خیره کننده است.)
    a.g g.a، shahbazi، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

با درود خدمت شما آقای شهبازی عزیز(ببخشید دیر پاسخ میدم)
    همونطور که گفتم تقریبا 80 درصد نرم افزارهای معروف ios وandroid توی ویندوزفون استور موجوده که روز به روز به تعدادشون افزوده میشه.از لحاظ سبک بودن سیستم عامل هم هونطور که میدونید سبک تر از اندروید هست و با لگ بسیار کمتری مواجه میشید.در خصوص این گوشی همونطور که گفتم تو پردازش عکس ها البته نه همیشه ولی ممکنه لگ پیش بیاد.در نرم افزارها بعضی از اپ ها هنوز به طور کلی برای این سیستم عامل بهینه نشده که روز به روز در حال پیشرفت و بهتر شدن هست.
    در خصوص هنگ کرن و ... من حتی با لومیا 520 هم کار کردم کندی ای احساس نمیشد و تعداد هسته های cpu برای وینفون و آی او اس ملاک نیست بر عکس اندروید
    به نظرم اگر میخواید این گوشی رو بخرید و مشکل بودجه ندارید منتظر مدل جدید آن که احتمالا 1030 خواهد بود بمونید چون پردازشگرش s805 یا s810 خواهد بود و موارد ارتقا یافته دیگر که تا چند ماه دیگر احتمالا معرفی میشه
    باز هم سوالی بود در خدمتم
    موفق باید
    Nima Sadigh، a.g g.a، shahbazi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سید سجاد میری

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

پيشنهاد dpreview براي خريد بهترين دوربين در گوشيهاي هوشمند:

lumia1520.jpg
    DPReview recommends: Best smartphone cameras: Connect

- عكاسي عمومي: Iphone 6 plus

- عكاسي RAW و ويرايش كردن: Nexus 6

- دوربين با قابليتهاي متنوع: Galaxy S5

- كنترل دستي: Lumia 1520
    a.g g.a، 47amir، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین