صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 81
Like Tree156تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید گوشی های دوربین دار

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

با تشکر از نظر همه دوستان.
    البته ذکر کنم این دوربین گوشی یکی از قابلیت های اونه که بنده ازش استفاده میکنم.
    بواسطه شغل جدیدم نیاز به یک دیوایس برای نمایش سیستم هایی که به مشتری عرضه میکنیم، بررسی نقشه های معماری pdf، ارسال و دریافت نقشه ها و فاکتور ها و عکس ها عموما در تلگرام و ... ( بنده مدیر فروش یک شرکت فعال در زمینه سیستم های خانه هوشمند هستم )

منتظر نظرات سایر دوستان نیز هستم
    تا کنون ایفون 6اس پلاس و اس7 سامسونگ در رتبه اول
    نوت 5 در رتبه دوم
    اچ تی سی 10 در رتبه سوم قرار دارند
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

ببخشیدامین جان ولی برای خرید گوشی دقیقا هرچقدرپول بدی اش میخوری. لذا بایدمشخص بفرمایید چقدرهزینه میخاید کنید.گوشی ازاون دست تکنولوژی هاست که هیچ گران فروشی ای درش نیست و به مقدار هزینه، امکانات میخرید.
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

من امتحان کردم وگوشی دور و برهمه زیاد پیدا میشه شماهم میتونی امتحان کنی، گوشی سامسونگ اس‌‌۷ کاملا در نورکم وشب برتری داره ولی ۷پلاس اپل هم در نور کافی عکسهای خیلی جالبی در مدپرتره میگیره. گرچه این مد رو درنورکم تقریبا باید بی خیالش شد. درمجموع بجزمد پرتره ایفون ۷پلاس، سمسونگ بهترین دوربین رو داره. یه چیزدیگه، ایفون۷ رو باشارژکامل میبردم بیرون صبح و عصرکه میومدم خونه حتما بایدشارژمیکردم ولی با پلاس خیلی راحت تا شب وبیشتر دوام میاره. لذا با ایفون۷اگرکار بیرون ازاداره دارید باید به فکر یک پاور بانک باشید. ضمناباتوجه به مشکلاتی که گاها۶ داشته توصیه میکنم ۷ بگیرید اگه ایفون میخاید. اچ تی سی روهم بی خیال. ال جی g5 یاg6 خیلی بهتره

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    با تشکر از نظر همه دوستان.
    البته ذکر کنم این دوربین گوشی یکی از قابلیت های اونه که بنده ازش استفاده میکنم.
    بواسطه شغل جدیدم نیاز به یک دیوایس برای نمایش سیستم هایی که به مشتری عرضه میکنیم، بررسی نقشه های معماری pdf، ارسال و دریافت نقشه ها و فاکتور ها و عکس ها عموما در تلگرام و ... ( بنده مدیر فروش یک شرکت فعال در زمینه سیستم های خانه هوشمند هستم )

منتظر نظرات سایر دوستان نیز هستم
    تا کنون ایفون 6اس پلاس و اس7 سامسونگ در رتبه اول
    نوت 5 در رتبه دوم
    اچ تی سی 10 در رتبه سوم قرار دارند

برای ماها که عکاسی می کنیم همیشه دوربین گوشی ها الویت اول خرید محسوب میشن , من هم چند ماه قبل شرایط شما رو داشتم و نتیجه ی تمام بررسی ها , این بود که چاره ای جز خرید گوشی های پرچمدار سامسونگ ندارم , البته گزینه های دیگه ای هم داشتم مثل وان پلاس 3 ( تو نور روز عالیه ) , شیاعومی می 5s و ... , ولی تو تمام این گوشی ها , s7 سامسونگ یه سر و گردن بالاتر بود , مخصوصا تو نور کم که واقعا میشه روی عکساش حساب باز کرد . اگر عکاسی تو نور کم مد نظر نباشه , بنظرم موبایل ها تفاوت آنچنانی ای ندارن و میشه رو همشون حساب باز کرد .

پ.ن 1 : ممکنه سوال بشه چرا گزینه های روی میزم همش چینی بود ولی جالبه بگم چینی ها از نظر فنی به پرچمدار های بازار رسیدن , منتها هنوز تو جا انداختن برند و دوربین یخورده مشکل دارن که اونم کم کم داره حل میشه
    پ.ن 2 : واقعا چرا آیفون ؟

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

یعنی باورم نمیشه توی سه گزینه اول هیچ کس، سری LG G5 و G6 نیست!

نکنه سایر موبایل هاتنظیمات منوال برای سرعت شاتر و حساسیت، نموارد هیستوگرام و وایت بالانس و غیره دارند که بنده بی اطلاعم؟!

بنده خودم به تازگی یک LG G5 گرفتم و نه تنها تنظیمات منوال کاملش بنده رو هیجان زده کرد بلکه شاید حتی مهم تر، دوربین دوم پشت اون که لنز اولتراواید با میدان دید 135 درجه ست من رو حیرت زده کرد و تا به حال حسابی کارم رو راه انداخته طوری که دوربین کنونم بیشتر وقتها داره توی قفسه خاک میخوره!
    "برای لایک گرفتن اینستاگرام هست. لطفا عکس های بنده را به چالش بکشید."
    برای شرکت در کلاس ها و تورهای نجومی در استان تهران با بنده تماس بگیرید.

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

درود بر دوستان عزیز
    من تجربه عکاسی با S7 رو داشتم (6ماه) وبعداز اون HUAWEI Mate9 رو خریداری کردم .
    از لحاظ بنچمارک و مقایسه سایتها ، s7 برتره ولی در عمل میت9 به نظر من به مراتب کیفیت عکس و فیلم بالاتری رو ارائه میده.
    باسپاس
    ویرایش توسط rainman1061 : Tuesday 2 May 2017 در ساعت 09:43 دلیل: اشتباه تایپی
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

امین جان
    با توجه به جنبه بیزنسی که مد نظرته، نوت 5 هم گزینه عالی ای هستش...
    دوربینش یه نمه از s7 پایین تره ولی صفحه کمی بزرگتر و داشتن قلم بسیار کاربردی، اون رو برای کار بیزنس بولد میکنه.
    kiavash و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    یعنی باورم نمیشه توی سه گزینه اول هیچ کس، سری LG G5 و G6 نیست!

نکنه سایر موبایل هاتنظیمات منوال برای سرعت شاتر و حساسیت، نموارد هیستوگرام و وایت بالانس و غیره دارند که بنده بی اطلاعم؟!

بنده خودم به تازگی یک LG G5 گرفتم و نه تنها تنظیمات منوال کاملش بنده رو هیجان زده کرد بلکه شاید حتی مهم تر، دوربین دوم پشت اون که لنز اولتراواید با میدان دید 135 درجه ست من رو حیرت زده کرد و تا به حال حسابی کارم رو راه انداخته طوری که دوربین کنونم بیشتر وقتها داره توی قفسه خاک میخوره!
    امروزه تقریبا همه گوشی های رده بالا (و حتی میان رده) مجهز به دوربین منوال هستند.

این صفحه عکس گوشی من هست :

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۲_۱۰-۳۱-۱۱.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۲_۱۰-۳۲-۳۳.jpg
    Nima Sadigh، kiavash، amir.komeily و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نمونه عکس های Google pixel 2 را مشاهده بفرمایید. قابلیتهای پردازشی این دوربین بدون رقیب است مخصوصا در نور کم و همچنین در هنگام عکاسی سوژه های با کنتراست بالا :

https://www.dpreview.com/samples/588...sample-gallery

KHAKSAR، ahmad_sh و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

گوشی های سری s سامسونگ و البته iphone گوشی های خیلی با کیفیتی از لحاظ دوربین می باشند ولی این بستگی به میزان هزینه شما دارد

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین