صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25
Like Tree171تشکر

موضوع: Canon EF 100-400 f/4.5-5.6L IS II

كاربر جديد abdolvahed آواتار ها
    تشکر کرده
    8

بازم سلام خدمت دوستان عزیز, مسئله دیگه ای که در یکی از رویوها بهش اشاره شده در مورد قضیه focus breathing این لنز هست, میخواستم بدونم دوستان اطلاعاتی در مورد این قضیه دارن بخاطر اینکه بنده دقیقا متوجه صحبتهای آقای dustin abott نشدم و اینکه اگه این لنز هم مشکل focus breathing داره در چه حد هست ؟ یعنی در حد خیلی کم هست یا مثل لنز 70-200 تامرون و نیکون این قضیه کاملا به چشم میاد؟

تشکر کرده
    8

تشکر کرده
    8

سلام دوباره، با کمی جستجو به نظر جواب سوال خودم رو در رویو digital pictures پیدا کردم و لازم دیدم که این مورد رو اینجا هم بنویسم که شاید بعضی از دوستان هم براشون سوال باشه، با توجه به گفته های این سایت مسئله focus breathing در لنز 100-400 مارک 2 در حدی نیست که یک مشکل باشد و با توجه به تست فوکال 400 میلیمتر لنزهای 400mm f/2.8 و 400mm f/5.6 با این لنز فوکال این لنز در حدود 383mm میباشد که به نظر عدد قابل قبولی است.
    2017-03-31.jpg
    obsidiyan و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolvahed نمایش پست ها
    سلامت خدمت همه دوستان، آقای نژادی عزیز چیزی که در اینجا ذهن بنده رو مشغول کرده مربوط میشه به تجربه ای که شما با لنز 70-200 f/2.8 is II USm داشتین، با توجه به تعریفی که شما از اون لنز به همراه تله کانورتر 2x کردین و هم تجربه شما با این لنز 100-400 f/4.5-5.6 IS II USM و اینکه این دو در حال حاضر در یک محدوده قیمت هستند و نسبت به تاثیراتی که تله کانورتر میتونه در کیفیت عکس 70-200 ایجاد کنه این سوال برای من پیش اومده که آیا برتری با 100-400 نیست ؟ بقیه دوستان هم اگه نظری دارن ممنون میشم که بنده رو راهنمایی کنن.
    Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM Lens Image Quality
    چقدرديراين پست روديدم! با عرض پوزش بابت تاخيردرجواب..... خدمت شما عرض كنم كه درژانر حيات وحش لنز ٢٠٠-٧٠ تايپ دو با تله كانورتور٢ ايكس روبه فراموشي بسپاريد ، خروجي ٤٠٠-١٠٠ تايپ دو و سرعت و اطمينان فوكوس قابل مقايسه با اون نيست
    yaghoobi، Nima Sadigh، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

با سلام
    دوستان یه سوال: آیا تفاوتی بین بدنه این لنز وجود داره من تو یوتیوب که دیدم یه سریاشون سفید رنگ هستش و یه سری دیگه کِرِم رنگ(روی هر دوشون هم اطلاعات یکی نوشته) هستش؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3