صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51
Like Tree298تشکر

موضوع: Sony Alpha 7 II

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

در اصل قضیه خیلی تفاوت ایجاد میکنه.دی ایکس او رو در تست نویزهاش دست کم من جدی نمیگیرم.بر طبق امتیاز بندی این سایت 6دی کنون امتیاز خیلی پایینتری از همین دی800 و آ7 آر داره.در صورتی که من ماه ها دی800 و 6دی رو کنار هم داشتم و 6دی دست کم یک استاپ کم نویزتر بود.
    وقتی دو سنسور یک اندازه اند چرا نباید با هم مقایسه بشن؟!
    دیگه اینکه آقای قرشی هر دوی این دوربینها (دی800 و آ7اس) رو دارند و عکاس با سابقه ای هم هستند.من به نظر ایشون بیشتر اعتماد میکنم تا تستهای عجیب دی ایکس او.
    در مورد دی3 هم بله میدونم،زیاد با این دوربین عکاسی کردم.
    yaghoobi، m.daneshpayeh، mh.noori و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    درسته من A7R رو اشتباه گرفتم چون معمولا این مدل با d800 مقایسه میشه.ولی در اصل موضوع تفاوتی نمیکنه.
    چون اولا سنسور 12 مگاپیکسلی نباید این طوری با سنسور 36 مگاپیکسلی مقایسه بشه ثانیا با فرض مقایسه این دو سنسور هم تفاوت در این حد نخواهد بود.

فایل پیوست 64150

فراموش نکنید سنسور D3S ساخت سال 2009 و A7S مربوط به 2014 هستش.
    بحث مقایسه سنسور ۱۲ با ۳۶ مگاپیکسلی نیست، بلکه خروجی که من کاربر میبینم و استفاده می کنم برام مهم هست. فارغ از همه تست های آزمایشگاهی خروجی که من در کارهام میبینم در حد همون مطلبی هست که عرض کردم، و اصلا یکی از دلایلی که افراد حاضر هستن با وجود انواع سنسورها با پرفورمنس مشابه و مگاپیکسل بالاتر نزدیک به ۲۵۰۰ دلار برای یک بدنه ۱۲ مگا پیکسلی پرداخت کنن همین تفاوت چشمگیر در میزان نویز هست. ضمن این که من حتی در بعضی ریویوها دیدم که اختلاف در حد ۴ استاپ رو هم ذکر کرده بودند.
    yaghoobi، lamagra، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    در اصل قضیه خیلی تفاوت ایجاد میکنه.دی ایکس او رو در تست نویزهاش دست کم من جدی نمیگیرم.بر طبق امتیاز بندی این سایت 6دی کنون امتیاز خیلی پایینتری از همین دی800 و آ7 آر داره.در صورتی که من ماه ها دی800 و 6دی رو کنار هم داشتم و 6دی دست کم یک استاپ کم نویزتر بود.
    وقتی دو سنسور یک اندازه اند چرا نباید با هم مقایسه بشن؟!
    دیگه اینکه آقای قرشی هر دوی این دوربینها (دی800 و آ7اس9 رو دارند و عکاس با سابقه ای هم هستند.من به نظر ایشون بیشتر اعتماد میکنم تا تستهای عجیب دی ایکس او.
    در مورد دی3 هم بله میدونم،زیاد با این دوربین عکاسی کردم.
    یعنی به نظر شما نویز تصاویر در حساسیت 25600 در این بدنه کمتر از 3200 در d800 است.یعنی فوتو دیودهای سنسور A7S در تقریبا هشت برابر نور کمتر تصاویر کم نویز تری ثبت می کنند؟؟؟؟
    قصد من توهین به کسی نبود ولی علاقه به یک برند خاص موجب عنوان کردن مطالبی میشه که درست نیست.در مورد DXO هم به نظر می رسه تو این سایت هر کی نتایج باب میلش نباشه سریع به این نتیجه می رسه که نتایج معتبر نیست.حتی با فرض چرت بودن DXO ادعای مطرح شده قابل دفاع نیست.لطفا شما که هر دوبادی آشنایی دارید نمونه عکس آپ کنید تا شاید معلوم بشه من اشتباه می کنم.
    Kane و photographِer تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    یعنی به نظر شما نویز تصاویر در حساسیت 25600 در این بدنه کمتر از 3200 در d800 است.یعنی فوتو دیودهای سنسور A7S در تقریبا هشت برابر نور کمتر تصاویر کم نویز تری ثبت می کنند؟؟؟؟
    قصد من توهین به کسی نبود ولی علاقه به یک برند خاص موجب عنوان کردن مطالبی میشه که درست نیست.در مورد DXO هم به نظر می رسه تو این سایت هر کی نتایج باب میلش نباشه سریع به این نتیجه می رسه که نتایج معتبر نیست.حتی با فرض چرت بودن DXO ادعای مطرح شده قابل دفاع نیست.لطفا شما که هر دوبادی آشنایی دارید نمونه عکس آپ کنید تا شاید معلوم بشه من اشتباه می کنم.
    همونطور که عرض کردم این چیزی هست که من میبینم. ضمن اینکه منظورتون از علاقه به برند خاص رو متوجه نمیشم. من از ابتدای شروع به عکاسی کاربر نیکون بودم و الان هم همه تجهیزاتم نیکون هست به جز این A7S، بنابراین دشمنی ای با نیکون ندارم که بخوام الکی زیرآبش رو بزنم :))
    ایشالا سر فرصت نمونه عکس هم میذارم که دوستان خودشون قضاوت کنن.
    m.daneshpayeh، saber.pix، lamagra و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

با سلام
    دوستان تو این لینکImaging Resource "Comparometer" ™ Digital Camera Image Comparison Page میتونین نمونه عکسهای هر دوبادی رو در شرایط یکسان با ایزوهای مختلف ببینید عکس ها اورجینال سایز هستن.
    گفتم شاید در بحث اخیر کمکی بکنه.
    موفق باشید.
    yaghoobi، OptiX، qorashi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

جسارتا به نظر بنده هم ۳ استاپ تفاوت بسیار غیر محتمل هست .
    یک نکته وجود داره و اون دیتیل هست ، نویز و دیتیل به هم وابسته هستند و نمیشه اونها رو از هم جدا کرد ، حتی در تست dxo برای سنسور فقط سه مولفه عمق رنگ ، داینمیک رنج و نویز وجود داره که هر سه تا حدودی از هم مستقل هستند ولی ما مولفه ای برای بازتاب تفاوت دیتیل (رزولوشن) نداریم ، قضیه دیتیل در قسمت نویز بازتاب داشته شده (البته حدس بنده هست ) . با توجه به این نکته که میشه با فدا کردن مقداری از دیتیل کاهش نویز داد و با توجه به این که دوربین d800 دارای ۳۶ میلیون پیکسل هست و دوربین A7S دارای فقط ۱۲ میلیون پیکسل ، میشه با یک نویز ریداکشن سنگین در فایل خام d800 کاهش نویز قابل توجهی داد در حالی که دیتیل رو در محدوده سنسور A7S نگه داشت. البته در نهایت سنسور A7S در قسمت نویز برنده خواهد بود اما تفاوت نه سه استاپ بلکه احتمالا در حدود همان مقداری که dxo مشخص کرده خواهد بود.
    اصولا ما نیاز به یک تحول عظیم در مهندسی و ساخت سنسور داریم تا چنین پیشرفت شگرفی (۳ استاپ برتری) رو در سنسور شاهد باشیم ، که به نظر نمیرسه همچین اتفاقی افتاده باشه .
    photographِer و peacekeeper تشکر می‌کنند.
    شاهین بوذرجمهری

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

این لینک رو هم نگاه کنید بد نیست. از یک منظره توی شب عکس گرفته شده توسط این بادی MARK III و A7R(سنسور نزدیک به d800).

High ISO Compared: Sony A7S vs. A7R vs. Canon EOS 5D III: Digital Photography Review
    yaghoobi، ALI.Barutkub، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

اولين دوربين فول فريم بدون آينه با لرزشگير، از 9 دسامبر با قيمت 1700 دلار براي بدنه و 2000 دلار با لنز 28-70 در بازار غرب يافت خواهد شد.

http://www.dpreview.com/articles/205...ame-alpha-7-ii
    yaghoobi، lamagra، Viper و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

آ7 مارک 2 در کنار آ7 قدیمی از نمای بالا.(آ7 مارک دو سمت راست):
    AJ9A9875.jpeg
    احساس میکنم این دوربین جدید خیلی بهتر در دست جا بگیره.
    yaghoobi، MZITech، Nima Sadigh و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه hosein60 آواتار ها
    تشکر کرده
    948

بعد از خرید و ملحق شدن شرکت مینولتا به سونی منتظر خلاقیت و نواوری های سونی در زمینه دوربین بودم و به حق باید گفت خون تازه ای در این صنعت تزریق شد .
    سونی در بزنگاه دیجیتالی شدن دوربینها وارد این عرصه شد و بعد با خرید شرکت کونیکا مینولتا که از بزرگان این صنعت بود به درستی راه رو ادامه داد .
    هم اکنون هم بزرگترین و برترین شرکت در زمینه تولید سنسور دوربین های دیجیتال ( تامین کننده سنسور برای کمپانیهای تراز اول مانند نیکون، پنتاکس، هاسلبلاد ) وسنسور موبایل ( تامین کننده سنسور برای اپل، ال جی، حتی سامسونگ و اکثریت شرکتهای چینی صاحب نام ) میباشد .
    این دوربین هم واقعا دوربین بسیار ارزشمند و جذابیست که میتواند هر عکاسی را وسوسه کند، با توجه به مزیتهای برتر، اینده در دستان دوربینهای بدن اینه خواهد بود و سونی در این عرصه در حال یکه تازیست .
    تنها نقطه ضعف سونی کمی کمبود لنز و نبود وسایل جانبی ( مخصوصا در بازار ایران ) میباشد .
    که اگر نبود احتمالا بنده هم از کاربران سونی بودم
    ویرایش توسط hosein60 : Thursday 27 November 2014 در ساعت 12:23
    yaghoobi، lamagra، sohrab-gh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین