صفحه 1 از 6 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51
Like Tree298تشکر

موضوع: Sony Alpha 7 II

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

پیش فرض Sony Alpha 7 II

سونی نسل دوم دوربین جذاب آ7 رو معرفی کرد.
    0149903278.jpg

1048855971.jpg

1415869362.jpg

8910881389.jpg

4969186529.jpg

2717517889.jpg

24 مگا پیکسل
    محدوده ایزوی 100 تا 25600
    لرزشگیر درون بدنه تا 4.5 استاپ
    فوکوس هیبریدی
    سرعت عکاسی پی در پی 5فریم بر ثانیه
    سرعت شاتر 30 ثانیه تا 1/8000 ثانیه
    نمایشگر متحرک 1.230.000 پیکسل
    چشمی الکترونیکی با رزولوشن 2.359.000
    مجهز به وای فای و ان اف سی
    بدنه منیزیومی
    وزن 556 گرم

شاید بزرگترین تغییر این دوربین نسبت به نسل پیشین خودش مجهز شدن به لرزگیر داخلی است که بنا بر ادعای سونی تا 4.5 استاپ قدرت مهار لرزش ها رو داره که اتفاق بسیار خوبی است.
    همینطور بدنه اون این بار به جای پلاستیک کاملا از آلیاژ منیزیم ساخته شده و ماونت لنز هم تقویت شده.
    سونی مدعی شده که سیستم فوکوس در این دوربین 30 درصد بهبود پیدا کرده و همینطور سرعت ترکینگ تا 1.5 برابر افزایش پیدا کرده.
    تزرگترین تغییر ظاهری اون هم بزرگتر شدن گریپه که امیدوارم به خوش دست تر شدنش کمک کرده باشه.کما اینکه نسل قبلی هم ارگونومی مناسبی داشت.
    این بدنه جذاب از 5 دسامبر وارد بازار خواهد شد.
    لینک معرفی و مشخصات کامل در دی پی:
    Sony announces Alpha 7 II full-frame mirrorless camera with 5-axis IS: Digital Photography Review
    nmroshan، yaghoobi، Amir Tavakoli و 24 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

میدونید، کم کم دارم فکر میکنم که احتمالا دوربین بعدیم سونی خواهد بود!
    الان عملا با تکنولوژی الکترونیک سونی و اپتیک زایس هیچ چیزی از کنون و نیکون کم ندارد، حداقل در موارد غیر اختصاصی!
    yaghoobi، Navid7h، Nima Sadigh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    12097

بدنه های جدید با فوکوس پیشرفته تر و الان هم لرزشگیر 5 محوره درون بدنه با قیمتهای مناسب و اندازه جمع و جورشون خیلی وسوسه کننده است.من در مورد خودم مطمئنم کاربر این دوربینها میشم.چند روز پیش نزدیک بود آ7 کیت رو بخرم...اما الان میبینم ارزش صبر کردن داره تا این وارد بازار بشه.فقط قیمتش هنوز معلوم نیست.
    دکمه خاموش روشن و شاتر و چرخ جلویی هم به جای بهتری منتقل شدند.تو بعضی از رویوو ها در مورد محل نامناسب قرار گرفتن اونها توی نسل قبلی صحبت شده بود.امیدوارم الان واقعا بهتر شده باشه.
    yaghoobi، m.daneshpayeh، Nima Sadigh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

درسته اين دوربين ها وسوسه كننده ان، اما به نظرم دو برند اصلي هم بيكار ننشسته اند، كانن با دوربين جديد 7D خود در كراپدارها و نمونه هاي فول فريم خود و نيكون با D750 خود در فول فريم و جايگزين احتمالي D300 در كرابدارها بازار متوسط را از آن خود دارند.
    بزرگترين مشكل دوربين هاي برندهاي ديگر ، زماني است كه چند سال بعد مي خواهيد دوربين خود را بفروشيد و ارتقا دهيد...
    چون فقط علاقمندان اين برندها مشتري هستند كه بسيار كم هستند...
    اما به هر حال هرگز نمي شود منكر پيشرفت و تاتير برنهاي ديگر متل همين سوني ، المپيوس، فوجي و ... شد
    yaghoobi، Navid7h، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

دقيقا من هم هر وقت در مورد فول فريمهاي ارزان كنون و نيكون فكر مي كنم به سرعت گزينه اي بهتر(يعني سوني) جلوي چشمم مي آيد.
    برنامه كوتاه مدت سوني ارايه 20 لنز فول فريم تا آخر سال 2016 است... با اين برنامه ريزي مناسب، سوني به طور مستقيم به رقابت با فول فريم هاي ديگر پرداخته است. به اين ترتيب نگرانيها از نظر لنز را براي عكاسان كم كرده است.
    كم كم بايد شاهد فروش دوربينهاي كنون و نيكون عكاسان و كوچ آنها به سوي سوني باشيم. به اميد روزي كه در همه ي دوربينها از تكنولوژي روز استفاده گردد و ديگر شاهد دوربينهايي با شباهتهاي فراوان با دوربينهاي سالهاي 1990 و اوايل 2000 نباشيم!

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    درسته اين دوربين ها وسوسه كننده ان، اما به نظرم دو برند اصلي هم بيكار ننشسته اند، كانن با دوربين جديد 7D خود در كراپدارها و نمونه هاي فول فريم خود و نيكون با D750 خود در فول فريم و جايگزين احتمالي D300 در كرابدارها بازار متوسط را از آن خود دارند.
    بزرگترين مشكل دوربين هاي برندهاي ديگر ، زماني است كه چند سال بعد مي خواهيد دوربين خود را بفروشيد و ارتقا دهيد...
    چون فقط علاقمندان اين برندها مشتري هستند كه بسيار كم هستند...
    اما به هر حال هرگز نمي شود منكر پيشرفت و تاتير برنهاي ديگر متل همين سوني ، المپيوس، فوجي و ... شد
    تا حدي درست است ولي بر اساس مشاهداتم فروش دست دوم سوني nex در ايران بد هم نبوده است. خيلي مشتري دارد كاركرده ي اين دوربينهاي nex. در آينده اين روند بهتر هم خواهد شد.
    yaghoobi، m.daneshpayeh، lamagra و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    12097

در رابطه با خودم مدتی است که به این فکر میکنم که دو سیستمی که الان کاربرش هستم رو یکی بکنم.بدون آینه رو به خاطر سبک و کوچک بودنش و سهولت استفاده ای که برای کاربری من داره چند سالی است کنار اس ال آر اضافه کردم.
    اما الان که همین مجموعه M رو دارم اینقدر رضایتمندیم از اون زیاده که 6دی عملا خاک میخوره.دوست دارم سنسور با کیفیت تری داشته باشم(ترجیحا فول فریم) چشمی داشته باشم و همینطور نمایشگر متحرک.(چند روز پیش برای عکاسی از یک گل کوچک که روی زمین رشد میکنه کلی از بابت نداشتن نمایشگر متحرک اذیت شدم).
    فکر میکنم آ7 های سونی دقیقا همینی است که من میخوام.کیفیت عالی در یک حجم کم.دیگه هم مجبور نیستم دو سیستم داشته باشم و همان آ7 با یک اولترا واید و یک لنز سریع برام کافی است.میشه ترکیبی بین 6دی و همین M که الان دارم
    البته من هم در فروش نکس که قبلا داشتم به مشکل بر نخوردم.به نظرم این دوربینها کم کم بین عکسها جا باز کردند.
    ویرایش توسط lamagra : Thursday 20 November 2014 در ساعت 16:21
    yaghoobi، Navid7h، Nima Sadigh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

در مورد لنز باید کل دوره و کل تولید را در نظر گرفت، و دید که مثلن در نیکون و کانن چه جای خالی هایی یا نیازهایی وجود دارد وگرنه تولید سالیانه و مقایسه آن کمکی نمی کند.
    حجم لنزهای تولیدی این دو شرکت چنان زیادند و خط تولید لنزهای موجود ، که کمتر از برندهای دیگر نیاز به معرفی یا ارتقای لنزهای جدید دارند.
    مثلن نیکون چرا باید ۸۵- ۱۶ را ارتقا دهد؟!
    فقط رقابت آماری با برندهای دیگر؟
    a.g g.a، peacekeeper و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

ظاهرا قیمت در ژاپن معادل 1600 دلار اعلام شده.
    به نظر من سونی در ایران به دلیل شبکه پخش خوبی که (برای لوازم الکترونیکی) داشته همیشه به طور نسبی موفق بوده است.
    yaghoobi، lamagra، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

چرا 5fps ؟
    برام عچیبه
    a.g g.a تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12097

نسل قبلیش هم سریع نبود.شاید سونی برنامه ای برای بدنه سریع هم داشته باشه.یا شاید هم نسل بعدی سری S یک دوربین سرعتی باشه...
    yaghoobi، sohrab-gh، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

صفحه 1 از 6 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین