صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 64 , از مجموع 64
Like Tree90تشکر

موضوع: لوازم جانبي دوربين ديجيتال

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که از این کاور ها به مدت طولانی روی دوربین خودش استفاده کرده باشه ؟
    منظور اینه که نتیجه چی بوده ؟ واقعا براق شدن بدنه را سرعت میده و یا از براق شدن اون جلوگیری میکنه ؟
    چون که تنها مزیتش هم همینه که جلوی براق شدن بدنه رو بگیره.
    سلام
    همانطور که خودتان اشاره کردین این موضوع بستگی به جنس محافظ داره. من از این محافظ استفاده میکنم. کمی باعث تغییر شکل و حجیم شدن بدنه میشود که این موضوع برای بدنه های کوچکتر میتواند مزیتی باشد و باعث خوش دستی آن شود. تغییر شماتیک دوربین هم اجتناب ناپذیر است که فکر نکنم چیز مهمی باشد. مقداری هم باعث سفت شدن کلیدها میگردد، فرض کنید کفش کوهنوردی به جای کفش معمولی استفاده میکنید، ولی پس از چند روز بدان عادت خواهید کرد.
    ولی از برق افتادگی بدنه جلوگیری میکند. وآن قسمتهائی از بدنه که با دست در تماسند دچار برق افتادگی و بوجود آمدن خش های ریز شده است مانند روی فلاش Pop-up و درب مموری. حالت ژله ای و ضربه گیر آن هم تا حد زیادی کارآمد بوده است.
    من برای استفاده در مکان های خاص ممکن است آنرا از بدنه جدا کنم ولی برای کوه و دشت و حتی استفاده های روزمره خیر.اکنون هم چنانچه بدنه ی جدیدی تهیه کنم حتما کاور مناسب را در کنارش خواهم خرید.

همانطور که دوستمان اشاره کردن این موضوع شخصی است. چطور؟
    تازه وقتی دوربینتون براق میشه بیشتر دلتون میادازدوربین کاربکشیددادا
    در صورتی که من در آن حالت بیشتر از دوربین دل چرک میشوم تا اینکه ...
    ارادت
    Nima Sadigh، armin1374 و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    سلام
    همانطور که خودتان اشاره کردین این موضوع بستگی به جنس محافظ داره. من از این محافظ استفاده میکنم. کمی باعث تغییر شکل و حجیم شدن بدنه میشود که این موضوع برای بدنه های کوچکتر میتواند مزیتی باشد و باعث خوش دستی آن شود. تغییر شماتیک دوربین هم اجتناب ناپذیر است که فکر نکنم چیز مهمی باشد. مقداری هم باعث سفت شدن کلیدها میگردد، فرض کنید کفش کوهنوردی به جای کفش معمولی استفاده میکنید، ولی پس از چند روز بدان عادت خواهید کرد.
    ولی از برق افتادگی بدنه جلوگیری میکند. وآن قسمتهائی از بدنه که با دست در تماسند دچار برق افتادگی و بوجود آمدن خش های ریز شده است مانند روی فلاش Pop-up و درب مموری. حالت ژله ای و ضربه گیر آن هم تا حد زیادی کارآمد بوده است.
    من برای استفاده در مکان های خاص ممکن است آنرا از بدنه جدا کنم ولی برای کوه و دشت و حتی استفاده های روزمره خیر.اکنون هم چنانچه بدنه ی جدیدی تهیه کنم حتما کاور مناسب را در کنارش خواهم خرید.

همانطور که دوستمان اشاره کردن این موضوع شخصی است. چطور؟

در صورتی که من در آن حالت بیشتر از دوربین دل چرک میشوم تا اینکه ...
    ارادت

بنده این کاور رو برای دوربین تهیه کردم و باید بگم که از همه نظر عالیه
    جنس کاور پلاستیک نرم هست و هیچ گونه اثری روی بدنه باقی نمیگذاره. مانند کاور های ژلاتینی موبایل
    محافظت خیلی خوبی داره روی قسمتهای از دوربین که دائما در تماس با دست هستند مانع نفوذ چربی دست و تماس با بدنه میشه
    و کلا 3 میلیمتر دوربین شما رو ذخیم تر میکنه و داخل دستتون پرتر میشه. هر چند در نبود کاور دوربین خوش دست تره ولی در حالت کنونی نمیشه گفت بد دست شده.
    جای دکمه ها هم به خوبی پوشش داده شده و علائم کنار دکمه ها هم روی کاور حک شده و با وجود کاور فشردن دکمه ها سخت نیست و به راحتی عمل میکنه
    و پیشنهاد میکنم دوستانی که دوست دارن بدنه دوربینشون نو تمیز و سالم بمونه از این کاور استفاده کنند. همونطور که اولین وسیله ای که برای گوشی موبایل خود میخریم محافظ یا بامپر هست به نظر من برای دوربین هم نیازه.
    دو عدد محافظ ال سی دی هم همراهش هست
    S_Mahdi تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

بند گردن آويز براي DSLR ها. به جز بند فابريك كسي بند ديگه اي سراغ داره كه محكم تر و بهتر باشه. داخل ايران سراغ داريد كه بفروشن ؟
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    بند گردن آويز براي DSLR ها. به جز بند فابريك كسي بند ديگه اي سراغ داره كه محكم تر و بهتر باشه. داخل ايران سراغ داريد كه بفروشن ؟
    بله هستش.
    من کاتا دارم و بسیار هم راحت و نرم هستش و ادم رو خسته نمیکنه تو ایران هم گیر میاد.
    Kata Kata Reflex E Camera Strap A91E
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7