صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 170
Like Tree919تشکر

موضوع: Canon EOS 5Ds/5Dsr

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    چند روز قبل خریداری کردم فعلا که بسیار هیجان زده هستم و به دلیل درگیر با یک پروژه امکان تست و دستکاری رو ندارم اما تا یک هفته یه بررسی کوچک ارائه میدهم از دئستان اگر کسی سوالی داشت بپرسه که اون مورد رو هم در بررسیم لحاظ کنم
    مبارکتان باشه دوست عزیز. با چه لنزهای تهیه کردید ؟
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

دیروز فرصتی پیش اومد تا با این هیولا چندتا عکس بندازم .
    لنزی که داشتیم 135 و 70 200 بود ، متاسفانه هر چی سعی کردیم با 135 عکسی بندازیم که شارپ باشه نشد که نشد . دوربین به شدت به لرزش دست حساسه . بقدری مگاپیکسل عکس بالاست که کوچکترین لرزش ها باعث ثبت و تار شدن عکس میشه ، دلیل طراحی موتور آینه جدید کنون هم فکر کنم همین باشه ...
    ولی با 70 200 با استبیلایزر مشکل نبود ، با کمی تمرکز عکس ها شاپ بودن . جزئیات وحشنتاک بالایی تو عکس هست ( ما داشتیم پرتره می گرفتیم ) .
    مدت زمان کپی شدن عکس روی مموری هم بالا بود ...
    کلا اگه کسی می خواد عکسی بگیره که تو سایزهای 70 100 به بالا چاپ، جزئیات عکسش همچنان بالا باشه و لنز خوبی مثل 70 200 کنون داشته باشه دوربین عالیه ، وگرنه همون 22 مگاپیکسل مارک 3 یا 18 مگاپیکسل 6D کفایت می کنه ...
    yaghoobi، Canon!، Nima Sadigh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    لنزی که داشتیم 135 و 70 200 بود ، متاسفانه هر چی سعی کردیم با 135 عکسی بندازیم که شارپ باشه نشد که نشد . دوربین به شدت به لرزش دست حساسه . بقدری مگاپیکسل عکس بالاست که کوچکترین لرزش ها باعث ثبت و تار شدن عکس میشه ، دلیل طراحی موتور آینه جدید کنون هم فکر کنم همین باشه ...
    ولی با 70 200 با استبیلایزر مشکل نبود ، با کمی تمرکز عکس ها شاپ بودن . جزئیات وحشنتاک بالایی تو عکس هست ( ما داشتیم پرتره می گرفتیم ) .
    کلا اگه کسی می خواد عکسی بگیره که تو سایزهای 70 100 به بالا چاپ، جزئیات عکسش همچنان بالا باشه و لنز خوبی مثل 70 200 کنون داشته باشه دوربین عالیه ، وگرنه همون 22 مگاپیکسل مارک 3 یا 18 مگاپیکسل 6D کفایت می کنه ...
    من با 135 روی 6 دی بزور عکس شارپ ميگيرم
    yaghoobi، Nima Sadigh، Dariush Chegini و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    سلام. من قصد خرید یک دوربین با مگاپیکسل بالا مناسب برای کار استودیو رو دارم. با 6D و D750 کار کردم. یکی از گزینه های خریدم 5Dsr هستش. گزینه های دیگر هم a7Rii و D810 و به تازگی 5D IV هستند. حالا با چالش انتخاب روبرو هستم. به جز 5D IV که جدید اومده سایر دوربین ها تقریبا امتحان خودشون رو پس دادن. شما که تجربه استفاده از 5Dsr رو دارین با مشکلی روبرو هستین که راجع بهش گفته شده کوچکترین لرزش ها باعث ثبت و تار شدن عکس میشه . در D810 هم تا حدودی همین مشکل وجود داره. البته در D800E بیشتر مشکل ساز بود. فکر می کنم بطور کلی در دوربینهایی با مگاپیکسل حدود چهل و بالاتر حساسیت زیادی به لرزش دست وجود داره و مشکل ساز میشه. میخام بدونم این مساله تا چه میزان حاد و مخرب هستش؟ مثلا در مقایسه با 6D میشه گفت چقدر عکاسی روی دست رو محدود میکنه؟ ضمنا گزینه بعدی من a7Rii خواهد بود که به دلیل برخورداری از لرزشگیر پنج محوره پیشرفته و به لطف شاتر الکترونیکی بدون لرزش فکر میکنم تا حد زیادی عکاسی روی دست رو ساده و میسر میکنه و از این نظر کاملا متفاوت با 5Dsr و یا D810 خواهد بود. تا نظر اساتید چی باشه؟ ممنون میشم شما هم راهنمایی بیشتری بدین.
    hossein_ashrafi تشکر می‌کند.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط mOhSeN.Gh نمایش پست ها
    سلام. من قصد خرید یک دوربین با مگاپیکسل بالا مناسب برای کار استودیو رو دارم. با 6D و D750 کار کردم. یکی از گزینه های خریدم 5Dsr هستش. گزینه های دیگر هم a7Rii و D810 و به تازگی 5D IV هستند. حالا با چالش انتخاب روبرو هستم. به جز 5D IV که جدید اومده سایر دوربین ها تقریبا امتحان خودشون رو پس دادن. شما که تجربه استفاده از 5Dsr رو دارین با مشکلی روبرو هستین که راجع بهش گفته شده کوچکترین لرزش ها باعث ثبت و تار شدن عکس میشه . در D810 هم تا حدودی همین مشکل وجود داره. البته در D800E بیشتر مشکل ساز بود. فکر می کنم بطور کلی در دوربینهایی با مگاپیکسل حدود چهل و بالاتر حساسیت زیادی به لرزش دست وجود داره و مشکل ساز میشه. میخام بدونم این مساله تا چه میزان حاد و مخرب هستش؟ مثلا در مقایسه با 6D میشه گفت چقدر عکاسی روی دست رو محدود میکنه؟ ضمنا گزینه بعدی من a7Rii خواهد بود که به دلیل برخورداری از لرزشگیر پنج محوره پیشرفته و به لطف شاتر الکترونیکی بدون لرزش فکر میکنم تا حد زیادی عکاسی روی دست رو ساده و میسر میکنه و از این نظر کاملا متفاوت با 5Dsr و یا D810 خواهد بود. تا نظر اساتید چی باشه؟ ممنون میشم شما هم راهنمایی بیشتری بدین.
    برای استدیو تو ایران سونی پیشنهاد نمیشه ، سونی بیشتر a7s ii استفاده می کنند که اونم برای فیلمبرداری ...
    شما اگه کنون باز هستید صبر کنید قیمتها متعادل بشه iv بخرید ، یکی از دوستان خریده راضیه ...
    yaghoobi، mOhSeN.Gh و hossein_ashrafi تشکر می‌کنند.

vahidshah
    Guest

بنظر من با در نظر گرفتن شرایط لنزهای کنون (قیمت و دسترس بودن) در ایران.5دی اس و اس ار دوربین های عالی میتونه باشه
    اگر داینامیک رنجشون رو بشه کم دخالت داد ، همیشه باغث یکم جدیتر گرفتنشون میشه /مخصوصا در نظر داشتن اینکه پیشتازی داینامیک سونی و نیکون و....بیشتر در ایزو 400 هست و در بالای 400 اختلاف خیلی هم زیاد نیس و دوما که بالای 400 کاهش زیاده و گاها در ضحنه هایی با بدنه های موجود فعلا مظلوب نیست
    mOhSeN.Gh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

درود بر محسن عزيز ، بنده حدود ده ماهي هست كه با SR مشغول عكاسي طبيعت هستم ، طبيعتاً حساسيت دوربين به لرزش از 6D بيشتره ولي طوري هم نيست كه اصلا نشه با دست كار كرد ( البته برا ي من ) ولي حتما استفاده از سه پايه ( نه تنها براي اين دوربين بلكه همه دوربين هاي با مگاپيكسل بالا ) تاثير مطلوب تري در خروجي داره و به نظر من از ضروريات عكاسي طبيعت و استوديو است، به عبارت ديگه حتما سه پايه رو جزو ضروريات كار با دوربين بايد به حساب آورد، از جنبه هاي ديگه يك تصميم گيري شخصي به حساب مياد و البته با ورود مارك چهار... موفق باشيد.
    yaghoobi، mOhSeN.Gh و mohsen.sh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط lotfimehr نمایش پست ها
    درود بر محسن عزيز ، بنده حدود ده ماهي هست كه با SR مشغول عكاسي طبيعت هستم ، طبيعتاً حساسيت دوربين به لرزش از 6D بيشتره ولي طوري هم نيست كه اصلا نشه با دست كار كرد ( البته برا ي من ) ولي حتما استفاده از سه پايه ( نه تنها براي اين دوربين بلكه همه دوربين هاي با مگاپيكسل بالا ) تاثير مطلوب تري در خروجي داره و به نظر من از ضروريات عكاسي طبيعت و استوديو است، به عبارت ديگه حتما سه پايه رو جزو ضروريات كار با دوربين بايد به حساب آورد، از جنبه هاي ديگه يك تصميم گيري شخصي به حساب مياد و البته با ورود مارك چهار... موفق باشيد.
    با سپاس بسیار از راهنمایی خوبتون؛ اما من به هیچ عنوان علاقه ای به عکاسی پرتره یا ودینگ روی پایه ندارم و نمیتونم با کندی و محدودیتی که در حرکت داینامیک عکاس در بی نهایت زاویه و موفعیت و پوزیشن های مختلف عکاسی ایجاد میکنه کنار بیام. بنابراین دوربینی میخام که در شرایط نوردهی عادی احتیاجی به پایه نداشته باشه. امیدوارم شما عکسهای خوبی با اون دوربین بگیرین. ممنون.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

سلام
    دوستان اگه بودجه داشته باشن بین 5DSR و 5D Mark IV کدومو میخرن ؟ چرا ؟
    حالا فکر نکنید خیلی مایه دارما ولی بنا به علتی میخوام نظر دوستان رو بدونم.
    اصلا بهتر توضیح بدم : کدوم بنظرشون ارزشش بیشتره جدای فقط مگاپیکسل

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق عکاسی نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه بودجه داشته باشن بین 5DSR و 5D Mark IV کدومو میخرن ؟ چرا ؟
    حالا فکر نکنید خیلی مایه دارما ولی بنا به علتی میخوام نظر دوستان رو بدونم.
    اصلا بهتر توضیح بدم : کدوم بنظرشون ارزشش بیشتره جدای فقط مگاپیکسل
    جالب هست که قیمت دلاری این دو مدل دقیقا یکی شده است!
    به طور کلی 5d mark iv بیشتر توصیه می گردد چون قابلیتهای عمومی بهتری دارد. ولی برای عکاسان منظره و داخل استودیو 5ds دوربین مناسب تری است.

Canon 5DS vs Canon 5D Mark IV

Should I get the Canon EOS 5D Mark IV or the 5Ds/5Ds R?
    عشق عکاسی تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 آخرینآخرین