صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71
Like Tree256تشکر

موضوع: Canon EOS M3

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

درود..

نقل قول نوشته اصلی توسط bf نمایش پست ها
    عدم بازگشت به بازار آمریکا (و احتمالا ایران) و معرفی نشدن لنزهای جدید هم نکات منفی!
    متاسفانه کنون نشان داد که به سیاست حفظ بازار قبلی وفادارتر ماندن بهتر است تا توسعه بازارهای جدید..نوعی سیاست محافظه کاری ژاپنی!

نقل قول نوشته اصلی توسط digicam نمایش پست ها
    يعني عرضه نشدن يك دوربين در يكي از كشورهاي مهم دنيا ، كه نشان از استقبال كم اون مدل محسوب ميشه ، نشانه ضعف نيست ؟ به نظر مي رسه كانن هنوز دوران ازمايش در ميرولس ها رو داره طي مي كنه و به گزينه نهايي نرسيده !
    مشخص است که کنون به بازار دوربین های بدون آینه چندان جدی نمی نِگَرَد..مدل قبلی همین دوربین در بازارهای اروپایی هم چندان خوش ندرخشید..نمی دانم وضعیت فروش این دوربین در اروپا چگونه خواهد بود..بازارهای آسیایی کمی متفاوت هستند..یعنی خریداران کمتر سخت گیر تر و وسواسی تر عمل می کنند..

بدرود تا درودی دیگربار
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط digicam نمایش پست ها
    يعني عرضه نشدن يك دوربين در يكي از كشورهاي مهم دنيا ، كه نشان از استقبال كم اون مدل محسوب ميشه ، نشانه ضعف نيست ؟
    خیر،نیست.
    yaghoobi، Amin Zarif، m.daneshpayeh و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نه فقط این رده از کنن بلکه کلا میرورلس در بازار آمریکا اصلا مقبول واقع نشده .
    میرورلس ها بیشتر در اروپا و استرالیا و تا حدودی کانادا البته اگر بازار آسیا در نظر نگیریم مقبولیت دارند
    به نظر من این بدنه از نظر ظاهر بهتر شده و حداقل توی عکس ها به نظر حرفه ای تر (مستحکام ) میاد . ولی فکر نمیکنم از نظر مشخصات فنی بتونه عکاسهای که سری M رو دارند حداقل در ایران به این بدنه سوق بده .
    M.Mobin، M. Beyrami، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

تشکر کرده
    12097

امکانات جدید و زیادی در بدنه ام3 اضافه شده که همگی نشان از همین جدی تر گرفتن بدون آینه ها توسط کنون هست.بدنه فلزی،نمایشگر متحرک،فلاش داخلی،سنسور جدید،تنظیمات دستی کامل،چشمی آپسنال و...همگی امکانات بسیار خوبی هستند.
    اینکه این دوربین در فلان منطقه توزیع نمیشه تقریبا هیچ ربطی به مشخصات فنی دوربین و اصلا خود دوربین و کارایی اون نداره و سیاست شرکتی است.برای یک عکاس چه فرقی میکنه دوربینش در کجا توزیع شده یا نه؟!! به نظرم اینکه بگیم چرا این دوربین رنگ قرمز نداره ایراد بسیار بزرگتری است نسبت به مناطقی که در اون توزیع میشه یا نمیشه! دست کم به دوربین مربوطه.
    این دوربین هیچ چیزی از رقبای خودش کمتر نداره.لنزهای خیلی خوب و ارزان این سیستم رو هم اضافه بکنیم در مجموع گزینه خوبی است.منتها نگرانی که خودم دارم بحث خروجی تصویر هست.اگر قرار باشه چند مگاپیکسل افزایش رزولوشن داشته باشه اما همان داینامیک رنج،عمق رنگ و رفتار نویزی ضعیفتری داشته باشه برای من انگیزه ای در خریدش ایجاد نمیشه.اما برای کسی که به تازگی میخواد وارد این سیستم بشه انتخاب خوبی است.
    قیمت های اولیه هم هیچ وقت ثابت نمی مانند و پس از مدتی کاهش قیمت خواهد داشت.
    در نهایت هیچ چیز رو نمیشه پیش بینی کرد،من منتظرم تا دوربین وارد بازار بشه و توسط سایتهای معتبر تست بشه بعد تصمیم بگیرم.
    yaghoobi، Christ Melikian، usef و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

عدم بازگشت به بازار آمریکا (و احتمالا ایران) و معرفی نشدن لنزهای جدید هم نکات منفی!
    چون بحث پیرامون عدم توزیع در آمریکای شمالی ادامه پیدا کرد نظر خود را باز می کنم.
    این مورد اول از همه برای من جنبه شخصی دارد.
    برای هر عکاسی این که بتواند دوربینی را تهیه کند مهمترین نکته است. حال اگر بتواند راحت تر تهیه کند حتی بهتر است. اینکه از خدمات پس از فروش آن هم مطمین باشد بسیار مهم است. بسیار مهمتر از اینکه آن دوربین قرمز باشد یا آبی و یا اینکه حتی رنج دینامیکی آن یا تولید کننده سنسور آن چه شرکتی باشد و حتی اینکه در چین تولید شده باشد یا ژاپن یا مالزی.
    همین سیاست های توزیع eos m2 و یا لنزهای جدید تر این مجموعه را بینید و نگاهی به دوستان خودمان در ایران بیندازید. چند نفر این محصولات را تهیه کرده اند؟ خود من اگر سیاستهای توزیع محدود کنون نبود ef-m 55-200 را تهیه کرده بودم.

جدای بحث شخصی بازار آمریکای شمالی بازار بزرگی است و اتفاقا رسانه های زیادی هم در این منطقه خانه دارند. از هالیوود تا یوتیوب و گوگل و ... حضور فعال این محصول در بازار گفته شده به دیده شدن آن و در نتیجه گسترش آن کمک می کند.
    تجربه شخصی من چه در ایالات متحده و چه در ایران و چه در اروپا -با وجود اینکه چند سال از عرضه eos m می گذرد- این است که هنوز چشمان متعجب زیادی آن را می نگرند. بارها از خود من سوال شده که این چه دوربینی است و یا افراد مطلع تر پرسیدن آیا این میکرو سه چهارم کنون است؟ وقتی محصولی شناخته نشده باشد نمی شود انتظار داشت که خریداری داشته باشد. وقتی خریدار و بازگشت سرمایه نباشد توسعه هم کند خواهد بود.
    yaghoobi و a.g g.a تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12097

بازار امریکای شمالی بزرگتر از بازار آسیا و اروپا نیست.برند شیائومی(که محصولات بسیار خوبی هم تولید میکنه) فقط با عرضه محصولاتش در هند و چین و آسیای شرقی بعد از 4 سال از فعالیتش در حوزه تلفن همراه الان جز 5برند پرفروش دنیاست.تازه شیائومی در اروپا و خاور میانه عرضه نمیشه.بازار آسیا و اروپا به اندازه کافی برای بازگشت سرمایه و توسعه بزرگ هست که نگرانی از این بابت نباشه.
    منتها این که یک کاربر ایرانی که هیچ کدام از مشکلات شما رو در امریکا برای تهیه این محصول و خدمات پس از فروشش نداره اون مورد رو نکته منفی بدونه کاملا عجیبه.
    نا گفته نماند که داینامیک رنج پایین،برای منی که به راحتی احتمالا میتونم این دوربین رو تهیه بکنم یک نکته منفی فنی و کاربردی در عکاسی است که معامله رو به هم خواهد زد.این مورد عملکرد دوربین رو با باقی موارد در هم حساب نکنید.اتفاقا خیلی هم مهمه.خود من و خیلی های دیگه به خاطر همین مورد به برندهای دیگه مهاجرت کردیم.
    bf ، yaghoobi، sohrab-gh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    نا گفته نماند که داینامیک رنج پایین،برای منی که به راحتی احتمالا میتونم این دوربین رو تهیه بکنم یک نکته منفی فنی و کاربردی در عکاسی است که معامله رو به هم خواهد زد.این مورد عملکرد دوربین رو با باقی موارد در هم حساب نکنید.اتفاقا خیلی هم مهمه.خود من و خیلی های دیگه به خاطر همین مورد به برندهای دیگه مهاجرت کردیم.
    در مورد اهمیت داینامیک رنج کاملا با شما موافق هستم.
    شاید در مورد نقش تبلیغاتی بازارهای غربی کمی تفاوت نظر داشته باشیم.
    lamagra و sohrab-gh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا digicam آواتار ها
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    بازار امریکای شمالی بزرگتر از بازار آسیا و اروپا نیست.برند شیائومی(که محصولات بسیار خوبی هم تولید میکنه) فقط با عرضه محصولاتش در هند و چین و آسیای شرقی بعد از 4 سال از فعالیتش در حوزه تلفن همراه الان جز 5برند پرفروش دنیاست.تازه شیائومی در اروپا و خاور میانه عرضه نمیشه.بازار آسیا و اروپا به اندازه کافی برای بازگشت سرمایه و توسعه بزرگ هست که نگرانی از این بابت نباشه.
    منتها این که یک کاربر ایرانی که هیچ کدام از مشکلات شما رو در امریکا برای تهیه این محصول و خدمات پس از فروشش نداره اون مورد رو نکته منفی بدونه کاملا عجیبه.
    عجيب هم براي بنده كه بيست سال ست عكاسي مي كنم و در مورد رضايت دو دوربين كه شما استفاده مي كنيد از شما سوال كردم اين است كه به تبع ان ديگه شما ميشويد عكاس و دغدغه تان دايناميك رنج و براي من ......!!!
    نه دوست گرامي ان نكات رو كلي براي اين دوربين عرض كردم نه نكات مد نظر بنده براي خريد ان !!! در ثاني اينكه قسمتي از دنيا كه مهمترين ان هم مي باشد اين مدل عرضه نميشه نشان چيست !!!؟ ايا به غير از اينست كه اقبالي معقول نسبت به ان در جغرافيايي از دنيا كه برترين تكنولوژي ها در ان عرضه ميشود وجود ندارد !!!
    اين يك ضعف و نكته منفي براي اين مدل از دوربين محسوب ميشه نه براي خريد بنده !!!
    موفق باشيد

تشکر کرده
    12097

در مورد داینامیک رنج: برای من که در حال حاضر از نسل اول این دوربین استفاده میکنم و راضی هم هستم بزرگترین کمبود داینامیک رنج پایین سنسور این دوربینه،اگر در بدنه جدید این ضعف برطرف نشده باشه میتونم از باقی برتری های این دوربین بگذرم و با همان دوربین قدیمی خودم عکاسی بکنم تا وقتی که سنسور بهتری از جانب کنون معرفی بشه.
    ولی اگر هیچ تغییری در دوربین ایجاد نشده بود و یک سنسور بهتر در اون استفاده شده باشه کاملا حاضرم آپدیت بکنم.یعنی اینکه از سایر امکانات راضیم.
    bf ، yaghoobi، Nima Sadigh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

Amazon.co.jp: Canon ミラーレス一眼カメラ EOS M3 ボディ(ブラック) EVFキット EOSM3BK-BODYEVFK: カメラ・ビデオ

ظاهرا بیشتر کیتهای m3 با EVF ارایه می شود. کیت بدنه و EVF حدود 3000 ین یا 25 دلار (ناقابل) با کیت بدنه فرق دارد. کیت شامل 55-200 و EVF برای من جذاب است اما باید 18-55 آن را رد کنم!
    امیدوارم این کیتها به قیمت مناسب در ایران (حتی 6 ماه یک سال بعد) یا آمریکا موجود باشد.
    من هم به غیر از سرعت روشن شدن با بقیه مشخصات این دوربین (با قیمتی که پرداخته ام) کنار آمده ام و پرداخت قیمت نوبر آن برایم منطقی نیست.
    usef، Nima Sadigh و lamagra تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین