صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 212
Like Tree448تشکر

موضوع: Nikon D7200

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    من فکر میکنم این امتیاز دهی بر مبنای معیار های روز انجام میشه، مثلا فکوس در حین فیلم برداری و live view در زمان D7100 به اندازه امروز که canon تکنولوژی فکوس جدیدش رو ارائه داده، پیشرفته نبودن و عملکرد D7100 خیلی خوب محسوب میشده و الان D7200 افتضاح حساب میشه (نه اینکه از قبلی بدتره، به عنوان یه دوربین سال 2015 عملکرد خوبی نداره). اینجور موارد چیزاییه که باعث شده با اینکه این دوربین عملا ضعیف تر نیست، امتیاز کمتری بگیره.
    قطعا زمان عرضه محصول اهمیت داشته به همین علت به طور مثال امتیاز 7D II با 7D برابر است در صورتی mark II کاملا برتری دارد. فراموش نکنید 70D با وجود قدیمی تر بودن و ضعف نیکون در پیاده سازی Liveview که باعث کسر امتیاز زیادی از نیکون شده امتیاز کمتری گرفته که نشون می ده توانایی D7200 هنگام استفاده از چشمی(اتوفوکوس با حساسیت تا 3EV- و قابلیت ترکینگ مناسب) و همچنین کیفیت خروجی(sharpness, dynamic range, noise , iso invariant ) این ضعف را پوشش می دهد.

اگر به قسمت انتهایی نتیجه گری توجه کنید اومده که این بدنه انتخابی ایده آل برای کسانی هست که دنبال یک DSLR سنتی با قابلیتهای مناسب می گردند. در واقع برای کسانی که عکاسی به سبک DSLR و استفاده از چشمی نسبت به فیلم برداری برایشان اولویت دارد انتخاب بسیار مناسبی است.
    ashkan 78، mOhSeN.Gh، M.Nouri و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر همراه A.Fatemi آواتار ها
    تشکر کرده
    418

امیدوارم بعد از اینهمه سعی و خطا بالاخره مشکل نقطه های ناشی از پاشش روغن توی این دوربین جدید بصورت پایه ای حل شده باشه!
    bluewater تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Fatemi نمایش پست ها
    امیدوارم بعد از اینهمه سعی و خطا بالاخره مشکل نقطه های ناشی از پاشش روغن توی این دوربین جدید بصورت پایه ای حل شده باشه!
    جز دی 600 بقيه دوربين های نيکون مشکل روغن نداشتند
    سری 7100 تو بعضی از سری ها روی سنسور کمی گرد و غبار بود که مربوط به خط توليد ميشد و به راحتی پاک ميشد و ديگه هم برنميگشت
    nautilus_214، M.Nouri، ata_m3 و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

پیشرفت D7200 در زمینه ی نویز در هنگام پوش کردن تصویر:

Untitled-1 copdfsy.jpg
    (به کاهش banding توجه کنید. واقعا شگفت انگیزه)

Nikon D7200 Review: Digital Photography Review
    mOhSeN.Gh، M.Nouri، mohamad az و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه alpacinohs آواتار ها
    تشکر کرده
    1465

دوستان و اساتید می تونن توضیح بدن که تو قسمت مقایسه عکس سایت (dpreview (Lab test چرا عکس های 7200 در مناطق سفید رنگ در مقایسه با سایر مدل های نیکون مثل 7100 حتی 610 به طور قابل ملاحظه ای سفیدتر و روشنی بیشتری داره، بر عکس سایر مدل ها نیکون حتی کنون در قسمت های سفید کمی به زردی و گرمتر میزنه؟
    آیا تفاوت سنسوره یا تنظیمات متفاوت wb و exposure تاثیرگذاشته؟

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط alpacinohs نمایش پست ها
    دوستان و اساتید می تونن توضیح بدن که تو قسمت مقایسه عکس سایت (dpreview (Lab test چرا عکس های 7200 در مناطق سفید رنگ در مقایسه با سایر مدل های نیکون مثل 7100 حتی 610 به طور قابل ملاحظه ای سفیدتر و روشنی بیشتری داره، بر عکس سایر مدل ها نیکون حتی کنون در قسمت های سفید کمی به زردی و گرمتر میزنه؟
    آیا تفاوت سنسوره یا تنظیمات متفاوت wb و exposure تاثیرگذاشته؟
    من این تفاوت را در حالت jpeg دیدم. منظور شما هم همین بود؟ اختلاف در نحوه پردازش فایلهای خام این تفاوت را ایجاد می کند.
    در حالت raw تفاوتی دیده نمی شود.
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه alpacinohs آواتار ها
    تشکر کرده
    1465

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    من این تفاوت را در حالت jpeg دیدم. منظور شما هم همین بود؟ اختلاف در نحوه پردازش فایلهای خام این تفاوت را ایجاد می کند.
    در حالت raw تفاوتی دیده نمی شود.
    درسته در حالت jpeg
    یعنی پردازنده جدید این دوربین باعث این تفاوت میشه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام ب همه
    دوستان من قصد خرید نیکون d7200 رو دارم
    چند روز پیش به شهر مرزی بانه رفته بودم اونجا قیمت این دوربین با کیت 18-140 vr حدود 3150000 بود از چندتا مغازه دار تو شهرمون پرسیدم گفتند چون دوربین هایی که تو بانه وارد میکنند درجه 3 هستند ارزش خرید ندارند حالا من نمیدونم درجه چندن ایا مغازه دار راست میگه یا فقط برا بازار فروش خودش اونارو درجه 3 میگه خواهشا راهنماییم کنین و جگونه میتونم من خودم موقع خرید تشخیص بدم اصل یا بدلیه مننون میشم.
    با تشکر H.A.Sahora
    ویرایش توسط H..A.Sahora : Monday 27 July 2015 در ساعت 21:03 دلیل: اضافه کردن متن
    arefjoon تشکر می‌کند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط H..A.Sahora نمایش پست ها
    سلام ب همه
    دوستان من قصد خرید نیکون d7200 رو دارم
    چند روز پیش به شهر مرزی بانه رفته بودم اونجا قیمت این دوربین با کیت 18-140 vr حدود 3150000 بود از چندتا مغازه دار تو شهرمون پرسیدم گفتند چون دوربین هایی که تو بانه وارد میکنند درجه 3 هستند ارزش خرید ندارند حالا من نمیدونم درجه چندن ایا مغازه دار راست میگه یا فقط برا بازار فروش خودش اونارو درجه 3 میگه خواهشا راهنماییم کنین و جگونه میتونم من خودم موقع خرید تشخیص بدم اصل یا بدلیه مننون میشم.
    با تشکر H.A.Sahora
    سلام
    به نظر میرسه این فروشنده بهتون حرف بی پشتوانه ای زده. فیک های دوربین ها معمولاً انقدر کمه اگر جایی باشه صداش همه میشنون اما اینرو در نظر داشته باشید که خرید دوربین توی بازار همینجوریشم با ریسک تعویض باتری و لوازم و ...، بازگشت به کارخونه جهت تعمیر و بازگشت به بازار و ... همراهه.
    ata_m3، arefjoon، Amin.Zallaghi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    سلام
    به نظر میرسه این فروشنده بهتون حرف بی پشتوانه ای زده. فیک های دوربین ها معمولاً انقدر کمه اگر جایی باشه صداش همه میشنون اما اینرو در نظر داشته باشید که خرید دوربین توی بازار همینجوریشم با ریسک تعویض باتری و لوازم و ...، بازگشت به کارخونه جهت تعمیر و بازگشت به بازار و ... همراهه.
    اون مغازه داری که گفت اونا درجه 3 هستن ادعا کرد ک چندین مورد ب مغازش جهت تعمییر اوردن که غیر قابل تعمییر بودن
    من الان کلا تو این مورد گیر کردم کدوم راست میگه کدوم نه
    و اینکه ارزش داره 500 هزار برای دوربین با گارانتی و بیمه دار بدم یا اون دوربینهای وارد شده ی بدون گارانتی بازار شهر بانه بخرم؟

صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین