صفحه 7 از 22 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 212
Like Tree448تشکر

موضوع: Nikon D7200

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط harrypotter2020 نمایش پست ها
    سلام . خدمت اساتید ،اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. من قصد خرید این دوربین دارم ولی در آینده نزدیک بعد از یادگیری مقدمات و اصول عکاسی بصورت تئوری، در مشخصاتی که در سایت Dperview آمده بود زبان فارسی مشاهده نکردم. آیا امکان نصب زبان فارسی بر روی این دوربین هست؟
    آیا این دوربین مناسب یک عکاس تازه کار هست تا با عکاسی در سبک های عمومی و رایج پیشرفت کند؟
    آیا قیمت این دوربین در آینده با کاهش قیمت مواجه خواهد شد ؟

با تشکر
    سلام دوست عزیز، من که جزء اساتید محسوب نمیشم، اما با D7100 که کار کردم تو منوش فارسی داشت، اما تو سایت Dpreview جزء گزینه های زبان فارسی رو نداشت. باید دوستانی که D7200 دارند پاسخ بدهند. اما انقدر کار با منوی این دوربین ساده است که اصلا نیازی به منوی فارسی نیست. کم کم که به مبانی اولیه و اصطلاحات عکاسی آشنا شوید میبینید که منوی انگلیسی بسیار بهتر از فارسی است، البته نظر بنده است، تا نظر اساتید چی باشد.
    منظور شما را هم از سبک عمومی و رایج را متوجه نشدم، اما در بین دوربین های کراپدار دوربین بی نهایت خوبی است. قیمت دوربین هم با ورود آپدیت D7200 پایین خواهد آمد، اما این دوربین جدید است و افت قیمت خود را کرده است! فقط این چند وقت کمی (حدود 150 تا 200 تومان) بالا رفته است.
    abas216 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

با سلام خدمت همه دوستان
    آيا كسي با ايزوي ٨٠٠ يا ١٦٠٠ تو نور كم مانند غروب يا ابري تاريك يا فضاي داخلي تجربه عكاسي با اين دوربين را در مقايسه با سري هاي پايين تر داره ؟؟

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    آيا كسي با ايزوي ٨٠٠ يا ١٦٠٠ تو نور كم مانند غروب يا ابري تاريك يا فضاي داخلي تجربه عكاسي با اين دوربين را در مقايسه با سري هاي پايين تر داره ؟؟
    با چه سرعت شاتری ؟
    بدون سه پایه یا با سه پایه ؟
    جسم ثابت یا جسم متحرک ؟

ایزوی بالا برای افزایش سرعت شاتر کاربرد داره، و نه صرفاً محیط کم نور. آیا شما واقعاً به ایزوی بالا نیاز دارید؟ آیا شرایط عکاسی شما جوری هست که صحنه عموماً اکشنه یا امکان حمل سه پایه ندارید؟
    فکر میکنم دارید در انتخاب دوربین کمی دچار وسواس میشید.
    harrypotter2020 و arefjoon تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    اونها قیمتهای رسمی و البته با گارانتی رسمی نیکون هست
    قیمتهای داخل کشور متاثر از قیمتهای بازار دبی و بدون گارانتی رسمی نیکون و کانن هستند (معمولا تجار دبی بدلیل خرید عمده از شرکت اصلی تخفیفهای خوبی از تولید تولیدکنندگان میگیرند)
    البته هیچ جای نگرانی از لحاظ مشکلات و غیره نیست و با خیال راحت از دبی بندرعباس و تهران میتوانید خرید کنید
    یعنی نیکونگرش که نمایندگی رسمی نیکون در ایران هست تحت تاثیر بازار دلالان در دوبی هست؟
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.

كاربر جديد Ali1360 آواتار ها
    تشکر کرده
    15

سلام . خدمت اساتید ،اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. من قصد خرید این دوربین دارم ولی در آینده نزدیک بعد از یادگیری مقدمات و اصول عکاسی بصورت تئوری، در مشخصاتی که در سایت Dperview آمده بود زبان فارسی مشاهده نکردم. آیا امکان نصب زبان فارسی بر روی این دوربین هست؟
    آیا این دوربین مناسب یک عکاس تازه کار هست تا با عکاسی در سبک های عمومی و رایج پیشرفت کند؟
    آیا قیمت این دوربین در آینده با کاهش قیمت مواجه خواهد شد ؟

با تشکر
    سلام
    من دو روزه خریدم ، زبان فارسی داره .
    ارادت
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

سلام . خدمت اساتید . می خواستم این دوربین رو خریداری کنم.قبل از خرید از کلیه دوستان تقاضا دارم نکات مثبت و منفی این دوربین که به نظرتون میاد رو بگن ؟چون از این دوربین زیاد صحبت به میان نیومده. برای خرید چه توصیه هایی رو اساتید و دوستان پیشنهاد می کنند که باید در این دوربین مورد توجه قرار داد؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سلام . خدمت اساتید . می خواستم این دوربین رو خریداری کنم.قبل از خرید از کلیه دوستان تقاضا دارم نکات مثبت و منفی این دوربین که به نظرتون میاد رو بگن ؟چون از این دوربین زیاد صحبت به میان نیومده. برای خرید چه توصیه هایی رو اساتید و دوستان پیشنهاد می کنند که باید در این دوربین مورد توجه قرار داد؟
    تمام موارد در d7100 گفته شده و این دوربین تمام موارد قبلی را دارد به همراه فکوس بهتر و بافر بیشتر
    harrypotter2020 و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

بهترین انتخاب برای سال 2015 درحالت کلی در رده قیمتی 1200-800 دلار از نظر dpreview

Roundup: Interchangeable Lens Cameras $800-$1200

Best overall: Nikon D7200

Of all the cameras here, the Nikon D7200 is the one that most gets out of your way and allows you to just take pictures. It offers the best APS-C sensor performance we’ve ever seen and is loaded with pro-level features like a wide-coverage 51-point AF system with -3 EV low light capability for all points, and Nikon's incredibly effective 3D AF tracking. As with most DSLRs, the D7200’s main weak point is video. Quality isn’t bad by any means, but the lack of a full-sensor 1080/60p mode, control over aperture during live view and a dearth of manual focus aids limit its appeal to dedicated video enthusiasts. For a stills shooter who only occasionally dabbles in video though, or as a second camera for full-frame Nikon shooters, there’s little to complain about.

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/2015-roundup-interchangeable-lens-cameras-800-1200/11
    M.Nouri و alpacinohs تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام بر اساتید محترم قصد خرید یک dslr دارم بودجه هم تا 4 میلیون چه دوربینی رو پیشنهاد میدید؟کارمم عکاسی نیست فقط به عکاسی علاقه دارم.ممنون میشم کمکم کنید.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط moein6420 نمایش پست ها
    سلام بر اساتید محترم قصد خرید یک dslr دارم بودجه هم تا 4 میلیون چه دوربینی رو پیشنهاد میدید؟کارمم عکاسی نیست فقط به عکاسی علاقه دارم.ممنون میشم کمکم کنید.
    راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR
    M.Nouri تشکر می‌کند.

صفحه 7 از 22 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین