صفحه 1 از 8 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73
Like Tree210تشکر

موضوع: Fujifilm X-T10

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

پیش فرض Fujifilm X-T10

مدل جدید میرورلس فوجی فیلم معرفی شد که برادر کوچکتر و ارزان تر X-T1 هست.
    16MP X-Trans CMOS II sensor
    EXR Processor II
    ISO 200-6400, plus 100 - 51200 expanded (JPEG only)
    2.36M dot OLED electronic viewfinder with 0.62x (equiv.) magnification
    3" 920k dot tilting LCD
    7 programmable function buttons
    Digital Split Image and Focus Highlight Peaking
    New zone AF in AF-S/AF-C; wide (tracking) for AF-C; Eye Detection
    Full HD movie recording (1080/60p, 36Mbps bitrate), with built-in stereo microphone
    Built-in pop-up flash
    Wi-Fi connectivity with remote control from a smartphone or tablet
    Magnesium alloy body
    قیمت بادی: 800 دلار
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    yaghoobi، farshad_k، Navid7h و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عليرضا تارا

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام

بررسی اولیه سایت Dpreview

کد:
    http://www.dpreview.com/previews/fujifilm-x-t10
    yaghoobi، artara74، kiavash و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

سلام.

من این دوربین رو از خارج از ایران تهیه کردم و قبل از خرید می ترسیدم نکنه از مهاجرت به میرورلس پشیمون شم اما اصلا پشیمون نیستم.
    البته هنوز خیلی زوده برای قضاوت کردن ولی توی این چند روز بسیار راضی بودم از این دوربین و لنز های با کیفیت فوجی.

به اندازه ی کوچیکش اولش عادت نداشتم و فرایند کار کردن باهاش هم مقداری متفاوت از DSLR ها ست، برای من فقط یه صبج تا شب طول کشید تا عادت کنم به سیستم جدید میرورلس.

متاسفانه چون وارد کننده ها خیلی فعال نیستن و تبلیغ نمی کنن خیلی طرفدار نداره این دوربینا توی ایران و این فروم و ...
    yaghoobi، Mashhadi Vahid، Kourosh Kahal و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عليرضا تارا

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط artara74 نمایش پست ها
    سلام.

من این دوربین رو از خارج از ایران تهیه کردم و قبل از خرید می ترسیدم نکنه از مهاجرت به میرورلس پشیمون شم اما اصلا پشیمون نیستم.
    البته هنوز خیلی زوده برای قضاوت کردن ولی توی این چند روز بسیار راضی بودم از این دوربین و لنز های با کیفیت فوجی.

به اندازه ی کوچیکش اولش عادت نداشتم و فرایند کار کردن باهاش هم مقداری متفاوت از DSLR ها ست، برای من فقط یه صبج تا شب طول کشید تا عادت کنم به سیستم جدید میرورلس.

متاسفانه چون وارد کننده ها خیلی فعال نیستن و تبلیغ نمی کنن خیلی طرفدار نداره این دوربینا توی ایران و این فروم و ...
    فقط مسئله تبلیغ نیست خیلی ها به کیفیت بالای دوربین و لنزهای فوجی واقفند اما لنزهای فوجی بسیار گران است که فرد را از خرید این سیستم پشیمان میکند
    از جمله خودم تنها علتی که به این سیستم مراجعه نکردم قیمت لنزهای فوجیست
    yaghoobi، Navid7h، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    فقط مسئله تبلیغ نیست خیلی ها به کیفیت بالای دوربین و لنزهای فوجی واقفند اما لنزهای فوجی بسیار گران است که فرد را از خرید این سیستم پشیمان میکند
    از جمله خودم تنها علتی که به این سیستم مراجعه نکردم قیمت لنزهای فوجیست
    لنز های فوجی در رنجهای مشابه گرانتر که نیستند هیچ ارزانتر هم هستند ! مثلا 50-140 f/2.8 فوجی از ۷۰-۲۰۰ کانن خیلی ارزونتره
    M.Nouri و obsidiyan تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    لنز های فوجی در رنجهای مشابه گرانتر که نیستند هیچ ارزانتر هم هستند ! مثلا 50-140 f/2.8 فوجی از ۷۰-۲۰۰ کانن خیلی ارزونتره
    اولاً مقایسه درستی نیست زیرا لنز 70-200 کانن لنز فول فریم است که دایره تصویر بزرگتری دارد نتیجتاً باید گران تر باشد
    ثانیاً رنجشان هم یکی نیست
    ثالثاً 70-200 L f/2.8 IS II قیمتش 6100 است و 50-140 فوجی 5700، پس قیمت تنها لنز فوجی در این رنج با گرانترین لنز 70-200 کانن اختلاف زیادی ندارد
    رابعاً همین لنز کانن مدل IS هم دارد که لنز بسیار خوبی هم هست و قیمتش 4200 است. کسی هم که بخواهد کمتر هزینه کند می تواند 70-200 f/4 IS یا 70-200 f/4 بدون لرزشگیر را بخرد که خیلی ارزانتر هستند در صورتی که چنین انتخاب هائی در فوجی وجود ندارد

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اولاً مقایسه درستی نیست زیرا لنز 70-200 کانن لنز فول فریم است که دایره تصویر بزرگتری دارد نتیجتاً باید گران تر باشد
    ثانیاً رنجشان هم یکی نیست
    ثالثاً 70-200 L f/2.8 IS II قیمتش 6100 است و 50-140 فوجی 5700، پس قیمت تنها لنز فوجی در این رنج با گرانترین لنز 70-200 کانن اختلاف زیادی ندارد
    رابعاً همین لنز کانن مدل IS هم دارد که لنز بسیار خوبی هم هست و قیمتش 4200 است. کسی هم که بخواهد کمتر هزینه کند می تواند 70-200 f/4 IS یا 70-200 f/4 بدون لرزشگیر را بخرد که خیلی ارزانتر هستند در صورتی که چنین انتخاب هائی در فوجی وجود ندارد
    ولی واقعا خوب ببینیم مثلا ۳۵ مم اف ۱.۴ از همه ارزونتره
    یا 16-55 فک کنم هم کیفیت با 17 55 باشه یا ۲۴ مم اف ۱.۴‌(فوجی ۲۳ اف ۱.۴) , و ۵۶ مم اف ۱.۲ apd که توی کنون میدونم آلترناتیو نداره ولی توی نیکون مشابه با فوکال بالاتر البته داره و فک کنم هم قیمت باشن
    البته من در حد نظر نیستم اما این مقایسه قیمت ها چند وقت پیش ذهن منم درگیر کرده بود

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    ولی واقعا خوب ببینیم مثلا ۳۵ مم اف ۱.۴ از همه ارزونتره
    یا 16-55 فک کنم هم کیفیت با 17 55 باشه یا ۲۴ مم اف ۱.۴‌(فوجی ۲۳ اف ۱.۴) , و ۵۶ مم اف ۱.۲ apd که توی کنون میدونم آلترناتیو نداره ولی توی نیکون مشابه با فوکال بالاتر البته داره و فک کنم هم قیمت باشن
    البته من در حد نظر نیستم اما این مقایسه قیمت ها چند وقت پیش ذهن منم درگیر کرده بود
    توجه کنید که همه لنزهای فوجی کراپدار هستند. به این قیمت ها هم دقت کنید:
    18-135 به قیمت3200 (قیمت 18-135 کانن و 18-140 نیکون چقدر است؟)
    55-200 به قیمت 2400 (چند برابر مشابه کراپدار نیکونی یا کانونی؟)
    18-55 به قیمت 2400
    لنز ماکرو هم که فقط 60 م م و بدون لرزشکیر موجود است (شخصاً بالای 90 م م را برای ماکرو بسیار مفید تر می دانم) به قیمت 2500
    10-24 به قیمت 3400
    باز هم یادآور می شوم لنزهای فوق همه کراپدار هستند و قاعدتاً باید با کراپدارها مقایسه شوند.
    yaghoobi، lamagra، davoud maani و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

18-55 به قیمت 2400
    لنز ماکرو هم که فقط 60 م م و بدون لرزشکیر موجود است (شخصاً بالای 90 م م را برای ماکرو بسیار مفید تر می دانم) به قیمت 2500
    10-24 به قیمت 3400
    باز هم یادآور می شوم لنزهای فوق همه کراپدار هستند و قاعدتاً باید با کراپدارها مقایسه شوند.
    سلام
    قیمت لنزهای فوجی واقعا بالاست ولی خداوکیلی اصا نمیشه کیفیت ساخت و اپتیکشو با همتا های کراپدار نیکونی و کاننی مقایسه کرد حتی با چند تا سری ال کاننی هم که داشتم از نظر کیفیت ساخت نمیشه مقایسه کرد.
    لنزهای فوجی رو داخل ایران با قیمت مناسب هم میشه پیدا کرد
    سال پیش تو فکر لنز 23 اف 1.4 فوجی بودم ما شهرستانی ها هم بجز چند فروشگاه اینترنتی دستتمون بجایی نمیرسه تو همین چند تا فروشگاه هم به سختی میشه پیداشون کرد
    بالاخره قیمت 3260 رو اوکی کرده بودم که خرید کنم
    به یکی از دوستان بازاری تهرانیم سپردم یه قیمتی برام دربیاره که ایشون با قیمت 2600 همون لنزو باهمون گارانتی برام خرید کردن.
    a.g g.a، obsidiyan، ata_m3 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

18-55 به قیمت 2400
    10-24 به قیمت 3400
    دوست عزیز اگر همه میخواستن با مقایسه اعداد فاصله کانونی و حتی سرعت لنز ( دیافراگم ) لنزهای مختلف رو با هم مقایسه کنن که دیگه هیچوقت لنزهای زایس یا لایکا اصلا تولید نمیشدن و کسانی هم که لنزها رو بصورت آزمایشگاهی تست میکن (MTF Chart ) همه بیکار میشدن ! من شخصا تعصبی ندارم و اگر بخوام چیزی بخرم تا تهش رو در نیارم نمیخرم ، ساختار لنز ، کیفیت اپتیک ، کارکرد لرزش گیر و ... همه در مقیسه لنزها باید لحاظ بشن . لنز 135-18 فوجی Weather proof است و همین مشخصه ساختاری باعث میشه که که اصولا با لنزهای L کانن ( نیکونیش رو نمیدونم ) مقایسه بشه ، 55-18 که گفتین یه لنز فلزی با کیفیت خیلی بالا است که سرعتش هم ۲.۸ -۴ است و این یعنی باید مثلا با 85-24 f/2.8-4 لرزشگیر دار نیکون باید مقایسه بشه داستان کراپدار و فول فریم به خاطر دو کمپانی کانن و نیکون شروع شده و در دنیای میرر لس فکت محسوب نمیشه ( این دو کمپانی بدترین لنزهاشون رو به کسانی میفروشن که دوربین فول فریم ندارن!! شخصا فقط ۱۵-۸۵ کانن رو یک مقدار لنز بهتری دیدم ) من با 18mm f/2 خودم با اف ۲ عکاسی میکنم و گوشه های عکسم هم هیچ مشکلی نداره یا اگه خدا یه روزی قسمت کنه 16mm f/1.4 داشته باشم میتونم از جذب نور و عمق میدان لنز ۱.۴ بدون نگرانی لذت ببرم و نکته دیگر اینکه در کل لنزهای تله دایره نور اونقدر بزرگه که شما حتی میتونین movements داشته باشین ( کارکرد حرکتی فانوس ) برای همین اکثر کمپانیها برای لنزهای تله مشکلی ندارن و لنزهای خوبی میسازن دعوا سر وایده !!
    در مجموع میگم که هیچ کس کامل نیست (کانن ، نیکون ، فوجی ) و هر کسی با توجه به نیازهای خودش انتخاب کالای عکاسی میکنه اما با روش رد کردن یا قبول کل یک کمپانی یا یک سیستم یا یک روش عکاسی بدون در نظر گرفتن همه جوانب مخالفم
    Navid7h، obsidiyan، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 1 از 8 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین