صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
Like Tree107تشکر

موضوع: Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط j4b3r نمایش پست ها
    سلام

خدمت دوستان عزیز
    من تازه وارد به انجمن هستم.
    یه بادی 70d دارم.
    زیاد طبیعت میرم و علاقه زیادی به عکاسی از هواپیما هم دارم
    چند وقت کذشته درگیر هستم بین انتخاب این لنز ۱۵۰ ۶۰۰ سری سی سیگما با مشابه تامرون
    ممنون میشم اگر این لنز رو دارید مقایشه ای بکنید با رقیب تامرونی

تامرون بدنه و مکانیک ضعیفی داره.سیگما انتخاب بهتریه.
    obsidiyan و j4b3r تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام
    ممنون از همه دوستان عزیزی که منو راهنمایی کردند.
    این ۱۰ روز گذشته مزاحم حدود۵ نفر از دوستان عزیز عکاس شدم و از همه راهنمایی گرفتم
    واقعا تعجب کردم از این همه انتقال تجربه ای که به من کردید.
    امروز این لنز رو خریدم و در قدم اول از ماه عکس گرفتم (شهر تهران غبارآلود)
    photo868332187436558268.jpg
    تشکر از همه عزیزان
    msh2200، yaghoobi، nejadi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط j4b3r نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از همه دوستان عزیزی که منو راهنمایی کردند.
    این ۱۰ روز گذشته مزاحم حدود۵ نفر از دوستان عزیز عکاس شدم و از همه راهنمایی گرفتم
    واقعا تعجب کردم از این همه انتقال تجربه ای که به من کردید.
    امروز این لنز رو خریدم و در قدم اول از ماه عکس گرفتم (شهر تهران غبارآلود)
    photo868332187436558268.jpg
    تشکر از همه عزیزان
    اگر امکانش هست یه کراپ صددرصدی از مرز ماه با فضا هم ارسال کنید ببینیم چطوره.
    ممنون.
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

سلام
    متاسفانه اینگونه انجمن ها که خیلی خیلی مفید بود خلوت شده .. و کسب اطلاعات از دوستان که تجربه ای در زمینه مربوطه دارند دشوار است ..
    من میخوام این لنز رو بگیرم. هر چند الان تو بازار کم شده .. با توجه به بررسی های که کردم و صحبت های دیگر دوستان مانند آقای نژادی ، به نظرم نسبت به قیمت لنز خوبی هست .
    خواستم ببینم اونایی که این لنز رو دارند و چند وقت هست استفاده کرده اند در نهایت راضی هستند. و به نظرتون از کجا تهیه کنم بهتره .. تشکر

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط m like mother نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه اینگونه انجمن ها که خیلی خیلی مفید بود خلوت شده .. و کسب اطلاعات از دوستان که تجربه ای در زمینه مربوطه دارند دشوار است ..
    من میخوام این لنز رو بگیرم. هر چند الان تو بازار کم شده .. با توجه به بررسی های که کردم و صحبت های دیگر دوستان مانند آقای نژادی ، به نظرم نسبت به قیمت لنز خوبی هست .
    خواستم ببینم اونایی که این لنز رو دارند و چند وقت هست استفاده کرده اند در نهایت راضی هستند. و به نظرتون از کجا تهیه کنم بهتره .. تشکر
    سلام
    بنده این لنز رو حدود 2 سال قبل خریدم ..از دبی.. با هر دو دوربینی که دارم شاتهای زیادی زدم..5 مارک 3 و 7 دی.. و نهایتا دیدم که کیفیت و شارپنس و دقت فوکوس روی 5 مارک تری به مراتب بهتر از 7 دی هست ..هرچند با 7 دی هم عکسهای خوب و راضی کننده ای گرفتم ولیکن اوج کیفیت این لنز رو باید در ترکیب با فول فریمها جستجو کنید ..
    بسیار لنز خوب و قابل اعتماد و با کیفیتی هست..به نسبت قیمتش البته.. وزنش هم خوبه و میشه روی دست عکاسی کرد و از پرنده های در حال پرواز هم به راحتی عکس گرفت ..بر خلاف سری اسپورت که خیلی سنگینتره و روی دست آدم رو از پا درمیاره.. سیلینگ خوبی داره و بر خلاف نمونه تامرونی که المانهای جلو لنز خیلی زود پر گرد و خاک.میشه این لنز هنوز اینجوری نشده در صورتی که بیشتر اوقات در مناطق پر گرد و خاک استفاده میکنم.. همیشه هم.چک میکنم و هنوز گرد و خاک ندیذم داخلش.. دقت فوکوسش با 5 بسیار خوبه.. با 7 دی بعضی از عکسهام فوکوسش خوب نمیشد که نفهمیدم از لنزه یا دوربینه یا اشکال از خودمه... روی هر دو دوربین تست بک.فوکوس کردم و اصلا مشکل بک و فرانت فوکوس نداره.. سرعت فوکوس هم کاملا قابل قبوله هرچند گاهی اوقات هم دستپاچه میشه و کمی طول میکشه تا جایی که مد نظره رو فوکوس کنه..ظاهرن با آپدیت بازم بهتر میشه ولی من راضیم و آپدیت نکردم.. لرزشگیرش هم عالیه.. صداش هم کمه.. دیگه همین..
    خلاصه در خریدش شک.نکنید..من بسیار راضیم ... ترجیحا در صورت امکان از دبی خرید کنید ..چند ماه پیش کیت این لنز همراه با یه تله کانورتور 1.4 سیگما به بازار اومده بود که قیمت کیت از قیمت لنز موقع خرید من کمتر بود که دلیلش رو نفهمیدم.. شاید اشتباه قیمت دادن ولیکن هرچه بود باعث شد 8 ماه دچار افسردگی بشم !

پ.ن: عکسهایی که در تاپیک حیات وحش قرار دادم تماما با این لنز گرفته شده
    yaghoobi، kiavash، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر آشنا fard آواتار ها
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط m like mother نمایش پست ها
    سلام
    منم 1 ساله این لنز و دارم و روی بادی 600 دی و 70دی استفاده میکنم از نظر مشکلات گردوغبار خیلی بهتر از نمونه تامرون هستش کییفیت و شارپ خوبی هم داره البته تنها مشکل من با این لنز سرعت پایین فکوس بود که بعد از خرید داکت و اپدیت فریمور واقعا سرعت فکوس سرع شد و به دوستان این لنز جان تازه ای گرفت
    در مورد خرید هم میتونید از شرکت وارد کننده خرید کنید سه ماه قبل برای یکی از دوستانم خریدم ایشون هم راضی هستند
    yaghoobi، obsidiyan، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علی فرد

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    سلام
    بنده این لنز رو حدود 2 سال قبل خریدم ..از دبی.. با هر دو دوربینی که دارم شاتهای زیادی زدم..5 مارک 3 و 7 دی.. و نهایتا دیدم که کیفیت و شارپنس و دقت فوکوس روی 5 مارک تری به مراتب بهتر از 7 دی هست ..هرچند با 7 دی هم عکسهای خوب و راضی کننده ای گرفتم ولیکن اوج کیفیت این لنز رو باید در ترکیب با فول فریمها جستجو کنید ..
    بسیار لنز خوب و قابل اعتماد و با کیفیتی هست..به نسبت قیمتش البته.. وزنش هم خوبه و میشه روی دست عکاسی کرد و از پرنده های در حال پرواز هم به راحتی عکس گرفت ..بر خلاف سری اسپورت که خیلی سنگینتره و روی دست آدم رو از پا درمیاره.. سیلینگ خوبی داره و بر خلاف نمونه تامرونی که المانهای جلو لنز خیلی زود پر گرد و خاک.میشه این لنز هنوز اینجوری نشده در صورتی که بیشتر اوقات در مناطق پر گرد و خاک استفاده میکنم.. همیشه هم.چک میکنم و هنوز گرد و خاک ندیذم داخلش.. دقت فوکوسش با 5 بسیار خوبه.. با 7 دی بعضی از عکسهام فوکوسش خوب نمیشد که نفهمیدم از لنزه یا دوربینه یا اشکال از خودمه... روی هر دو دوربین تست بک.فوکوس کردم و اصلا مشکل بک و فرانت فوکوس نداره.. سرعت فوکوس هم کاملا قابل قبوله هرچند گاهی اوقات هم دستپاچه میشه و کمی طول میکشه تا جایی که مد نظره رو فوکوس کنه..ظاهرن با آپدیت بازم بهتر میشه ولی من راضیم و آپدیت نکردم.. لرزشگیرش هم عالیه.. صداش هم کمه.. دیگه همین..
    خلاصه در خریدش شک.نکنید..من بسیار راضیم ... ترجیحا در صورت امکان از دبی خرید کنید ..چند ماه پیش کیت این لنز همراه با یه تله کانورتور 1.4 سیگما به بازار اومده بود که قیمت کیت از قیمت لنز موقع خرید من کمتر بود که دلیلش رو نفهمیدم.. شاید اشتباه قیمت دادن ولیکن هرچه بود باعث شد 8 ماه دچار افسردگی بشم !

پ.ن: عکسهایی که در تاپیک حیات وحش قرار دادم تماما با این لنز گرفته شده
    ممنون از نظراتتون. میشه قیمت این لنز در دبی رو اعلام بفرمایید ؟
    و اینکه تفاوت این لنز
    با سری اسپورتش چیه ؟
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    ممنون از نظراتتون. میشه قیمت این لنز در دبی رو اعلام بفرمایید ؟
    و اینکه تفاوت این لنز
    با سری اسپورتش چیه ؟
    من که خریدم 3400 درهم ولیکن الان بنظرم 3100-3200 باشه.. قیمت روز رو ندارم ...شاید هم کمتر باشه..
    تفاوتش با اسپورت در وهله اول در سیلینگ هست که سری اسپورتش سیلینگ فوق العاده ای داره ظاهرن... البته با توجه به تبلیغات خود سیگما ... باید دید نظر دوستانی که اسپورت رو داشتن چیه...در وهله دوم هم شارپنس و کنتراست بهتر اسپورت که اونم یادمه در دیجیتال پیکچرز چک کردم و دیدم اختلاف وحشتناکی ندارن.!!! به هر حال من که مدتیه به 600 تایپ دو کانن و ترجیحا دست دومش می اندیشم ! تا ببینم جیب مبارک هم با بنده هم عقیده هستن یا خیر !
    yaghoobi، obsidiyan و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر آشنا fard آواتار ها
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    من که خریدم 3400 درهم ولیکن الان بنظرم 3100-3200 باشه.. قیمت روز رو ندارم ...شاید هم کمتر باشه..
    تفاوتش با اسپورت در وهله اول در سیلینگ هست که سری اسپورتش سیلینگ فوق العاده ای داره ظاهرن... البته با توجه به تبلیغات خود سیگما ... باید دید نظر دوستانی که اسپورت رو داشتن چیه...در وهله دوم هم شارپنس و کنتراست بهتر اسپورت که اونم یادمه در دیجیتال پیکچرز چک کردم و دیدم اختلاف وحشتناکی ندارن.!!! به هر حال من که مدتیه به 600 تایپ دو کانن و ترجیحا دست دومش می اندیشم ! تا ببینم جیب مبارک هم با بنده هم عقیده هستن یا خیر !
    این قیمت واقعا عالیه ایران باید 600 تا 800 بستگی به انصاف فروشنده گرونتر خرید
    علی فرد

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

البته هزینه سفر به دبی رو هم باید به قیمت تمام شده لنز اضافه کنیم. مگر اینکه راه دیگه ای برای خرید وجود داشته باشه
    میشه دوستان چند تا عکس از کیفیت ساخت لنز و نمونه عکس خروجی اون بگذارند ؟
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین