صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35
Like Tree81تشکر

موضوع: Canon G3X

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    با سلام
    کسی از دوستان هست که این دوربین را داشته باشه؟
    که تجربه شخصی خودش را از این دوربین بگه.... و چند تا از عکسهایی که باهاش گرفته را اینجا بذاره،آخه دوستان حرفه ای میکند به این سمبلها نمیشه.من استناد کرد.....
    من تو خرید این دوربین دو دل هستم و به دنبال یک دوربین با کیفیت و با دوام میگردم
    ذات مقایسه با عکس مشکل دارد و برای مقایسه باید از ابزار استاندارد در محیط استاندارد با آزمون استاندارد استفاده کرد که در سایت ها موجود است
    مثلا dpreview
    در نهایت هم چیزی دستگیرتان نمی شود
    http://www.dpreview.com/products/can.../sample-photos

http://www.dpreview.com/reviews/inch...-review-posted
    ویرایش توسط siosha : Thursday 9 June 2016 در ساعت 11:37
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    ذات مقایسه با عکس مشکل دارد و برای مقایسه باید از ابزار استاندارد در محیط استاندارد با آزمون استاندارد استفاده کرد که در سایت ها موجود است
    مثلا dpreview
    در نهایت هم چیزی دستگیرتان نمی شود
    Canon PowerShot G3 X: Digital Photography Review

Inching forward? Canon PowerShot G5 X review posted: Digital Photography Review

درست است. مقایسه جای خودش را دارد. موافق این کار برای همه دوربینها هستم.
    ولی در نهایت برای خرید یک دوربین بدون قابلیت تعویض لنز به دوستان توصیه می کنم چند نمونه عکس در فاصله کانونی های مختلف دانلود کنند و در سایز 100 درصد مشاهده کنند. مشاهده نمونه ها در ایزوهای مختلف در شرایط نوری تاریک در سایز 100 درصد هم توصیه می شود.
    ممکن است کلا فردی از کیفیت تصویر یک دوربین خاص خوشش نیاید و مجبور شود دوربینی با سنسور و لنز بهتر خریداری نماید.
    خروجی سنسور و لنز دوربنیهایی همچون سری g بهتر است با نمونه عکسها بررسی شوند. مقایسه بر روی یک فاصله کانونی خاص زیاد درست نیست.
    رفتار نویزی این دوربینها در شرایطی که آسمان آبی وجود دارد در ایزوهای پایین خودش را نشان می دهد همچنین در شرایطی که مثلا یک پرتره در تاریکی گرفته می شود و ایزو بالا است می توان به عملکرد ایزوی بالای این دوربین ها پی برد.
    میزان محو شدن پس زمینه و کیفیت بوکه هم فقط با دیدن نمونه عکسها قابل مشاهده است.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Thursday 9 June 2016 در ساعت 16:37
    yaghoobi، obsidiyan و siosha تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

با سلام....
    تو مشخصات لنز G3X به دو مورد فاصله کانونی زیر برخورد کردم ، میشه بگید تفاوتشون چیه ؟؟؟؟
    Focal Length (35mm equivalent) : 24 - 600mm
    Focal Length (actual) : 8.8 - 220mm
    ویرایش توسط mahdi1535 : Friday 10 June 2016 در ساعت 18:05

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

با سلام....
    تو مشخصات لنز G3X به دو مورد فاصله کانونی زیر برخورد کردم ، میشه بگید تفاوتشون چیه ؟؟؟؟
    فاصله کانونی 8.8 تا 220 است در این دوربین
    اما تصویری که به شما میدهد معادل 24-600 روی فول فریم است
    yaghoobi و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

با سلام....
    یعنی شما عملا فاصله 24-600 را در اختیار دارید
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

ممنون از پاسخ دوستان، آیا عکسهای گرفته شده G3X با آخرین زوم کیفیتشون قابله قبول و خوب هست یا مثل سوپر زومهای SX60 یا SX50 بی کیفیت میشوند???
    یه نمونه عکس که با آخرین زوم گرفته شده باشه ، سراغ ندارید تا بشه کیفیتش را محک زد؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

درود
    مهدي جان g3x يك كامپكت پيشرفته ي سوپر زوم هست با سنسور ١ اينچي از لحاظ خروجي تصاوير با بهينه سازيهايي كه شده فكر نميكنم چيزي از dslr هاي سطح مبتدي كم داشته باشه و اصلا با سوپر زومهايي كه شما مد نظرتون هست قابل مقايسه نيست ولي تمامي لنزها با فاصله ي كانوني بلند در اخرين حد فاصله كانونيشون مقداري افت كيفيت دارند شما اگه بخواي ي لنز تله ي بلند خريداري كني كه تو حد اخر فاصله كانونيش مشكلات كمتري داشته باشه چند برابر قيمت اين دوربين بايد پرداخت كني اونم نه با اين رنج مثلا ي لنز ١٠٠ م م تا ٤٠٠ م م بايد بگيري و براي پوشش وايد هم ي ٢٤_٧٠ بگيري كه هر كدومشون قيمتاي فضايي دارند البته اگه از اندازه ي بزرگ و مسخره ي لنزها صرف نظر كنيم
    در ضمن خروجي لنز اين دوربين در اخرين حد فاصله ي كانونيش از ١٨-١٤٠ و امثالهم بهتر خواهد بود فكر نميكنم اصلا رنج ٦٠٠ ميليمتر بكارت بياد و اگه بخواي استفاده كني ملزم استفاده از سپايه براي تثبيت دوربين خواهي شد
    موفق باشيد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

کسی از دوستان تجربه کار با این دوربین را دارد؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    تنها رقیبش میتونه سونی rx10 m3 باشه که قیمت گزافی داره
    در نور کافی کیفیت عکس ها چیزی از نیکون ۷۱۰۰‌ کم نداره ، تازه نگران بک یا فرونت فکوس هم نیستید
    رنگها زنده هستند
    کیفیت عکس در انتهای زوم ، اگر فکوس دقیق باشه ، بسیار شارپ هست و نیاز به تری پاد نداره
    نکته منفی ، در فیلمبرداری، اتوفکوس کمی گیج میزنه و باید روی سوژه قفل کرد
    و نکته اخر ، بنده از شرکت نورنگار تهیه کردم ، متاسفانه در روژ اول با lens error , مواجه شدم ، به جهت گارانتی به شرکت ارسال کردم ، که گفتن قطعه ای از لنز مشکل داره که نداریم.
    بعد دو روز گفتن درست شده و فرستادن....
    چشم دوستان روز بد نبیته ، به نظرم قطعه معیوب رو به جای تعویض یا برداشتن یا تعمیر کردن ، چون لرزشگیر لنز به خوبی اول کار نمیکنه و باید در رنج های بالا سرعت رو بالا ببرم که اول اینچنین نبود....و وقتی دوربین رو حول محور افقی میچرخونم و نگه میدارم .... تصویر تاخیر داره و به حرکت انگار داره ادامه میده...
    واقعا متاسفم برای شرکت نورنگار و خودم که مجبورم با چنین گارانتی ضعیفی خرید کنم
    Hamed Ziyaei تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام من خیلی وقته این دوربین رو زیر نظر دارم که بخرم, الان یه ۷۰۰d با لنز ۵۵-۱۸ دارم, خودم علاقه به دوربین های سوپرزوم دارم و کلا دنبال یه دوربین همه کاره م, خواستم راهنماییم کنید چون یه مقدار تردید دارم بین اینکه این رو بخرم یا مثلا برم یه لنز 250-55 برای ۷۰۰d بخرم ؟
    و آیا کیفیت سنسور ۱ اینچی g3x نسبت به 700d که aps-c هستش چقدر ملموسه برام ؟ بیشتر تو فواصل نزدیک ؟
    و کلا با توجه به تکنولوژی لنز ها و کیفیت و لرزشگیر و باقی مزایا شون و البته به همون نسبن معایبشون از جمله حمل کردن و اینها نسبت به لنز g3x کدوم رو بهتر و کاربردی تر میدونید ؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین