صفحه 2 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 83
Like Tree79تشکر

موضوع: مموري ريدر

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: مموري ريدر

دوست عزيز كيفيت عكس كوچكترين ارتباطي به كارت شما نداره ... اگه دوربين شما اين كارت رو ساپرت ميكنه ديگه نگراني نداشته باشين ...
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

سلام
    عزیزان لطف میکنید یه مدل Memory card reader با کیفیت معرفی کنید؟ تنها استفاده از مموری های سونی Memory Stick PRO Duo مد نظره.. حالا بقیه مموریها رو هم خوند مهم نیست ولی یه چیزی باشه همین سونی رو عالی جواب بده...اصلا مموری ریدر مخصوص مدلهای خاص وجود داره ؟ منظورم اینه که یه چیزی نیست مخصوص سونی طراحی شده باشه؟ با کیفیت عالی و جمع و جور؟ قیمتش هم مهم نیست... راستی اینا از نظر ساپورت ظرفیت های بالا که مشکلی ندارن که؟
    ممنون از دوستان عزیز

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط DSC-H7 نمایش پست ها
    سلام
    عزیزان لطف میکنید یه مدل Memory card reader با کیفیت معرفی کنید؟ تنها استفاده از مموری های سونی Memory Stick PRO Duo مد نظره.. حالا بقیه مموریها رو هم خوند مهم نیست ولی یه چیزی باشه همین سونی رو عالی جواب بده...اصلا مموری ریدر مخصوص مدلهای خاص وجود داره ؟ منظورم اینه که یه چیزی نیست مخصوص سونی طراحی شده باشه؟ با کیفیت عالی و جمع و جور؟ قیمتش هم مهم نیست... راستی اینا از نظر ساپورت ظرفیت های بالا که مشکلی ندارن که؟
    ممنون از دوستان عزیز
    سلمان جان...

در حال حاضر کارت ریدر های ترنسند و سن دیسک جز بهترین ها هستند و قیمتی بین 18 تا 30 هزار تومان قیمت دارند.

ترنسند ها سفید رنگ هستند و حدود 18 تومان قیمت دارند ولی SanDisk ها بسیار کیفیت خوبی دارند و چندین مدل هستند.برای مموری استیک یک مدل سن دیسک وجود دارد که مستقیم به USB متصل می شود و به صورت خشاب است.قیمت هم قبلا 25 هزار تومان بود.

همیشه بهترین کارت ریدر ها را انتخاب کنید.تاثیر زیادی در سرعت انتقال و همین طور کیفیت انتقال و سلامت مموری دارند.

اگر از لب تاپ استفاده می کنید لب تاپ های سونی اکثرا SD و مموری استیک را ساپورت می کنند.

همین طور خشاب های PCMCIA هم با قیمت های ارازن بین 10 تا 20 هزار تومان در بازار وجود دارند که نوعی کارت ریدر هستند.
    fireboy و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

دوست عزیز، این دو تا هم ببین:

کد HTML:
    http://www.sony.co.ir/product/mrw-620?site=hp_fa_IR_i

این یکی در کیس به جای فلاپی درایو میشینه و حدود 8-10 هزار تومن هست.
    و
    این هم ،قیمتش حدود 18-20 هزار تومن.
    کد HTML:
    http://www.sony.co.ir/product/mrw62e?site=hp_fa_IR_i
    Kaveh Ghobadi و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

دوست عزيز من از عملكرد مدلي كه خريده ام و اينجا معرفي كرده ام بسيار راضي ام .

پيشنهاد مي كنم پست هاي ماقبل و مابعد اين پست كه پست شماره ي 155 در تاپيك زير است رو هم مطالعه بفرماييد:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=739

ضمنا كاوه جان مال من مشكيه .سفيد و قرمزش هم هست. مدل M2 رنگهاي بيشتري داره.

مدل هاي مختلف كارتخوان هاي ترنسند و قيمتهاشون رو هم در سايت نماينده ترنسند مي تونيد بيابيد .
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 3 April 2009 در ساعت 18:10 دلیل: حذف لينك معيوب
    Kaveh Ghobadi و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

پیش فرض پاسخ: درخواست راهنمایی در مورد مموری SD و رم ریدر

حالا كه در اينجا دوستمان مطرح نمودند من هم مشكل خودم را بگويم و راهنماي بطلبم :

من براي دوربين خودم يك ريدر EX-BYTE خريدم با قيمت 12800 تومان كه از USB2 پشنياني مي كند. ولي براي انقال 4 گيگا بايت اطلاعات روي مموري زماني در حدود 1.45 تا 1.56 ساعت طول كشيد آيا به نظر شما اين طبيعي است ؟؟ فروشنده قرار شد كه اگر راضي نبودم آن را تعويض كنم با توجه به اينكه :
    "
    نسل جدید پورت " یو اس بی " موسوم به ۳.۰ USB قادر به انتقال ۲۵ گیگابایت اطلاعات در عرض ۷۰ ثانیه خواهد بود سرعت انتقال ۲۵ گیگابایت دیتا از طریق USB ۱.۰ حدود ۹.۳ ساعت و از طریق USB ۲.۰ حدود ۱۳.۹ دقیقه بوده است "

دوستان چه پيشنهادي دارند . دوست عزيزمان Kaveh Ghobadi در يكي از تاپيك ها به " خشاب های PCMCIA هم با قیمت های ارازن بین 10 تا 20 هزار تومان در بازار وجود دارند که نوعی کارت ریدر هستند" اشاره كرده بودند من نتوانستم در بازار آن را پيدا كنم چون از لپ تاپ فقط بهر مي گيرم فكر كنم كه براي من بد نباشد آيا دوستان كسي ار آن استفاد ه كرده است و راضي مي باشد نرخ سرعت انتقال جقدر بوده است؟ در هر صورت با توجه به زمان بسيار زيادي كه ريدر خريداري شده من صرف مي كند دوستان چه پيشنهاد مي كند تا من هرچه سريعتر نسبت به تعويض آن اقدام كنم .

مديرانن محترم لطفا به بخش مموري ريدر كه دوست عزيزمان Mashhadi Vahid فرمودند انتقال دهيد در صورت صلاح ديد
    با تشكر
    ویرایش توسط ghanbar : Friday 3 April 2009 در ساعت 10:22 دلیل: تمركز موضوع

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbar نمایش پست ها

من براي دوربين خودم يك ريدر EX-BYTE خريدم با قيمت 12800 تومان كه از USB2 پشنياني مي كند. ولي براي انقال 4 گيگا بايت اطلاعات روي مموري زماني در حدود 1.45 تا 1.56 ساعت طول كشيد آيا به نظر شما اين طبيعي است ؟؟ فروشنده قرار شد كه اگر راضي نبودم آن را تعويض كنم با توجه به اينكه :
    "
    نسل جدید پورت " یو اس بی " موسوم به ۳.۰ USB قادر به انتقال ۲۵ گیگابایت اطلاعات در عرض ۷۰ ثانیه خواهد بود سرعت انتقال ۲۵ گیگابایت دیتا از طریق USB ۱.۰ حدود ۹.۳ ساعت و از طریق USB ۲.۰ حدود ۱۳.۹ دقیقه بوده است "

دوستان چه پيشنهادي دارند . دوست عزيزمان Kaveh Ghobadi در يكي از تاپيك ها به " خشاب های PCMCIA هم با قیمت های ارازن بین 10 تا 20 هزار تومان در بازار وجود دارند که نوعی کارت ریدر هستند" اشاره كرده بودند من نتوانستم در بازار آن را پيدا كنم چون از لپ تاپ فقط بهر مي گيرم فكر كنم كه براي من بد نباشد آيا دوستان كسي ار آن استفاد ه كرده است و راضي مي باشد نرخ سرعت انتقال جقدر بوده است؟ در هر صورت با توجه به زمان بسيار زيادي كه ريدر خريداري شده من صرف مي كند دوستان چه پيشنهاد مي كند تا من هرچه سريعتر نسبت به تعويض آن اقدام كنم .

مديرانن محترم لطفا به بخش مموري ريدر كه دوست عزيزمان Mashhadi Vahid فرمودند انتقال دهيد در صورت صلاح ديد
    با تشكر
    سلام
    دوست عزیز اینجا مساله USB 2 یا USB 3 نیست .
    مساله سرعت انتقال اطلاعات خود مموری هست .
    به بیان ساده تر :
    مموری پر سرعتی که داشتم (خراب شد) سرعت خواندن حدود 18 مگابایت بر ثانیه داشت و سرعت نوشتن حدود 12 مگابایت بر ثانیه .
    قبلا هم یک مموری 4 گیگ معمولی داشتم که سرعت خواندن اطلاعاتش حدود 3 مگابایت بر ثانیه بود و سرعت نوشتن حدود 2 مگ بر ثانیه !
    حالا اگر با مموری 4 گیگ میخواستم 4 گیگابایت مثلا عکس رو انتقال بدم حدود 35 دقیقه طول می کشید در حالی که با مموری پر سرعتم انتقال 4 گیگابایت اطلاعات فقط حدود 4 دقیقه طول می کشید !!!

پس احتمالا مموری شما یک مموری معمولی هست و پرسرعت نیست و به احتمال زیاد ربطی هم به کارت ریدر شما ندارد . (در واقع احتمال خیلی کم هست) و خشاب و ریدر و USB 3 سرعت مموری معمولی رو افزایش نمیدن

پس اگر نیاز به سرعت بالاتری دارید به فکر خرید یک مموری پر سرعت مثلا ترنسند کلاس 6 یا کلاس 4 باشید و نه تعویض کارت ریدر

موفق باشید
    partow تشکر می‌کند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر همراه partow آواتار ها
    تشکر کرده
    3722

"

با تشكر
    بنده دو سوال کوچک داشتم از شما :
    لب تاپ شما از USB2 پشتیبانی می کند؟
    آیا رم ریدر با کابل به لب تاپ وصل می شود؟

احتمالا جواب سوال اولی بله است خوب البته دوباره مشخصات لب تاپ رو چک کنید تا ممئن شوید.

جواب دومی هم اگر بله باشد باید دید از چه کابلی و به چه طولی استفاده می کنید . کابلهای بی کیفیت و بلند سرعت انتقال اطلاعات رو از طریق USB به شدت کاهش میدن .

علی الخصوص توجه داشته باشید اگر هنگام وصل رم ریدر در لب تاپ با پیغام زرد رنگی ( گوشه Taskbar) مبنی براینکه اتصال می تواند سریعتر هم باشد ظاهر می شود:
    کد:
    the USB device can perform faster
    این نشان می دهد از تمامی ظرفیت سرعت USB استفاده نشده.

همانطور که رضا گفت حتما یک مموری پر سرعت رو هم تست کن.

پ ن: با رضا جان خط رو خط شدم . .
    rezafh تشکر می‌کند.
    مهدی پرتو
    Canon 50D / 18-55 / 55-250

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

دوستان تشكر از شما و پاسخ ها والابه عرض برسانم كه من قبلا با خود دوربين اطلاعات را به كامپيوتر انتقال مي دادم و بنا به توصيه دوستان كه اين كار ممكن است به دوربين آسيب برساند رم ريدر خريد كردم. با خود دوربين و همان كابل در حدود 4 گيگا بايت 17 دقيقه طول مي كشيد ولي حالا نزيك به دو ساعت شده است. خود مموري مت هم مارك SCANDISK است و روي آن سرعت 200X ثبت شده است.

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

دوستان تشكر از شما و پاسخ ها والابه عرض برسانم كه من قبلا با خود دوربين اطلاعات را به كامپيوتر انتقال مي دادم و بنا به توصيه دوستان كه اين كار ممكن است به دوربين آسيب برساند رم ريدر خريد كردم. با خود دوربين و همان كابل در حدود 4 گيگا بايت 17 دقيقه طول مي كشيد ولي حالا نزيك به دو ساعت شده است. خود مموري مت هم مارك SCANDISK است و روي آن سرعت 200X ثبت شده است.
    خب پس اشکال از مموری ریدر هست و فکر کنم بهتره پس بدید .
    اگر امکانش هست توی همون مغازه ای که قصد خرید دارید ، مموری رو با کارت ریدری که میخواهید بخرید ، تست کنید و بعدا اقدام به خرید کنید .

موفق باشید
    partow تشکر می‌کند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین