صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 83
Like Tree79تشکر

موضوع: مموري ريدر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

پیش فرض پاسخ: مموري ريدر

سلام من به transcend p8 خریدم که کارت ریدره منتها سی دیش خرابه و یه نرمافزار توش دارهه که حجمی هم قکر نکم داشته باشه به اسم Photo recover software اگر کسی این کارت ریدر رو داره لطف کنه برام این نرمافزار رو بزاره ممنن:biggrin:

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط aria irani نمایش پست ها
    سلام من به transcend p8 خریدم که کارت ریدره منتها سی دیش خرابه و یه نرمافزار توش دارهه که حجمی هم قکر نکم داشته باشه به اسم Photo recover software اگر کسی این کارت ریدر رو داره لطف کنه برام این نرمافزار رو بزاره ممنن:biggrin:
    من نرم افزار File Recovery رو براتون به صورت Zip با حجم 797 کیلوبایت گذاشتم.شاید بدردتون بخوره
    کد:
    http://rapidshare.com/files/223925672/filerecovery.zip.html

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام

اواخر اسفند ماه چون به یک Memory Reader با قابلیت USB 2.0 احتیاج داشتم یک Memory Reader External خریدم به نامHama USB 2.0 Card Reader - 35 In 1

من از یک کارت حافظه SanDisk استفاده میکنم،
    8GIG Extreme III

تا به حال دوبار از این Memory Reader استفاده کرده ام ولی هر دفعه ابتدا حدود 10 تا 15 عکس منتقل می شود سپس عملیات کپی قطع می شود و سیستم پیغام خطایی مبنی بر اینکه کارت حافظه Format نشده است میدهد ! و سپس کل عکس ها از بین می رود !

بار اول با استفاده از نرم افزار SanDisk استفاده کردم و خدارا شکر عکس ها بازیابی شد !

اما بار دوم بعد از فرمت کردن دوباره کارت در دوربین و عکاسی هنگام انتقال دورباره سناریو قبلی تکرار شد ! (البته این بار قبل از استفاده از Hama با Memory Reader قبلی ام عکس ها را انتقال دادم و یک Back Up از آنها داشتم )

با چند مموری ریدر دیگر و سیستم های دیگر هم امتحان کرده ام و عکس ها به درستی منتقل شدند.

دوستان آیا مشکل مشابهی با این مموری ریدر داشته اند؟

ممنون و متشکر
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام

اواخر اسفند ماه چون به یک Memory Reader با قابلیت USB 2.0 احتیاج داشتم یک Memory Reader External خریدم به نامHama USB 2.0 Card Reader - 35 In 1

من از یک کارت حافظه SanDisk استفاده میکنم،
    8GIG Extreme III

تا به حال دوبار از این Memory Reader استفاده کرده ام ولی هر دفعه ابتدا حدود 10 تا 15 عکس منتقل می شود سپس عملیات کپی قطع می شود و سیستم پیغام خطایی مبنی بر اینکه کارت حافظه Format نشده است میدهد ! و سپس کل عکس ها از بین می رود !

بار اول با استفاده از نرم افزار SanDisk استفاده کردم و خدارا شکر عکس ها بازیابی شد !

اما بار دوم بعد از فرمت کردن دوباره کارت در دوربین و عکاسی هنگام انتقال دورباره سناریو قبلی تکرار شد ! (البته این بار قبل از استفاده از Hama با Memory Reader قبلی ام عکس ها را انتقال دادم و یک Back Up از آنها داشتم )

با چند مموری ریدر دیگر و سیستم های دیگر هم امتحان کرده ام و عکس ها به درستی منتقل شدند.

دوستان آیا مشکل مشابهی با این مموری ریدر داشته اند؟

ممنون و متشکر
    بين مموري ريدر و كامپيوترتان از كابلي به غير از كابل خودش استفاده نمي كنيد؟ (مثلا كابل اكستنشن usb ؟)
    Navid7h تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    بين مموري ريدر و كامپيوترتان از كابلي به غير از كابل خودش استفاده نمي كنيد؟ (مثلا كابل اكستنشن usb ؟)

سلام فرهاد خان
    ممنون از پاسخ شما

من از کابل USB معمولی (با طول استاندارد ) استفاده میکنم. بدون Extension و بدون HUB
    حتی به Port های USB جلوی کیس هم وصل نکردم. مستقیم به Port های اصلی پشت Main Board وصل کردم.
    نوید حسینیان | پیوسته

تشکر کرده
    13937

سلام فرهاد خان
    ممنون از پاسخ شما

من از کابل USB معمولی (با طول استاندارد ) استفاده میکنم. بدون Extension و بدون HUB
    حتی به Port های USB جلوی کیس هم وصل نکردم. مستقیم به Port های اصلی پشت Main Board وصل کردم.
    پس اشكال از مموري ريدر است. از اول يك ترنسند مي خريديد و خيال خودتون رو راحت مي كرديد. من يك مموري ريدر SD دارم (داخل پك گوشي موبايل قبلي ام بود) كه اوايل درست كار مي كرد ولي مدتي است يك خط در ميان كار نمي كند. مي خواهم بگويم مموري ريدر هم مي تونه خراب بشه. حتا مموري ريدر SD كه نه پين داره (مثلCF ) و نه هيچي.
    A. Mohammadi و Navid7h تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    7879

پس اشكال از مموري ريدر است. از اول يك ترنسند مي خريديد و خيال خودتون رو راحت مي كرديد. من يك مموري ريدر SD دارم (داخل پك گوشي موبايل قبلي ام بود) كه اوايل درست كار مي كرد ولي مدتي است يك خط در ميان كار نمي كند. مي خواهم بگويم مموري ريدر هم مي تونه خراب بشه. حتا مموري ريدر SD كه نه پين داره (مثلCF ) و نه هيچي.

ممنون فرهاد خان

فکر کنم این اولین خرید من در چندیدن سال گذشته است بدون خواندن Review و مشورت با دوستان ! از بس عجله داشتم !

لطف میکنید مدلی که مد نظرتون هست را عنوان کنید.

بسیار ممنون و متشکر
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

بنده هم مشكلات مشابهي با مموري ريدرهاي چهار پنج هزارتوماني معمول داشتم(مارك microsim ) و اغلب موقع انتقال فايلهاي بزرگ (فايلهاي raw يا فيلم )وسط كار گير مي كرد نه پيغام خطايي ميداد و نه انتقال ادامه پيدا ميكرد طوري كه مجبور مي شدم با end task عمليات انتقال رو قطع كنم . آخرش بعد از تجربه سه چهار ريدر معمولي سراغ مارك ترسند رفتم به قيمت 15000 تومان (از نورنگار) و تاحالا مشكلي باهاش نداشتم .

تشکر کرده
    13937

ممنون فرهاد خان

فکر کنم این اولین خرید من در چندیدن سال گذشته است بدون خواندن Review و مشورت با دوستان ! از بس عجله داشتم !

لطف میکنید مدلی که مد نظرتون هست را عنوان کنید.

بسیار ممنون و متشکر
    سلام

نويد جان اين پست رو ببينيد :

http://www.akkasee.com/forum/showpos...8&postcount=15

البته من اون مموري ريدر رو با بي احتياطي خرابش كردم (پين هاي CF خوانش كج شد) و يكي ديگه خريدم. البته اين دفعه اون مدل ديگه موجود نبود و فكر كنم P3 خريدم و از قبلي هنوز براي SD و مموري استيك و ميكرو SD استفاده مي كنم. قيمت هم حدود 10-11 بايد باشه.
    Navid7h تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

سلام

نويد جان اين پست رو ببينيد :

http://www.akkasee.com/forum/showpos...8&postcount=15

البته من اون مموري ريدر رو با بي احتياطي خرابش كردم (پين هاي CF خوانش كج شد) و يكي ديگه خريدم. البته اين دفعه اون مدل ديگه موجود نبود و فكر كنم P3 خريدم و از قبلي هنوز براي SD و مموري استيك و ميكرو SD استفاده مي كنم. قيمت هم حدود 10-11 بايد باشه.
    این مسئله کج شدن پین کارت ریدر برای من هم پیش اومد و البته چون ریدر ترنسند بود و خیلی خوب کار میکرد ریدر را باز کردم و با پنس پین کج شده را صاف کردم و الان 6 ماهی است که مشکلی با ریدر ندارم.

در مورد خرید ریدرهای متفرقه باشد بگم دور ریختن پول است چون من 3 عدد ریدر متفرقه خریدم و هر سه بعد از مدتی از کار افتادند.
    Navid7h تشکر می‌کند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین