صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 218
Like Tree1152تشکر

موضوع: Nikon D500

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

معذرت میخوام؟!!!

7DvsD500.jpg
    Nima Sadigh، a.g g.a، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر آشنا ashkan 78 آواتار ها
    تشکر کرده
    3462

بالاترین نمره رو تا به امروز بین تمام دوربینها از DP دریافت کرده ....91
    peacekeeper و arefjoon تشکر می‌کنند.
    عباس امراللهي
    OLYMPUS E-510 + 14-42/ 40-150/ 70-300

NIKON D7000 + 18-105vr /50 f1.8 G / 85 f1.8 D/70-300vr

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

جالب هست که در نتیجه گیری dpreview برای هر دو دوربین d500 و d810، این دو دوربین در میان بهترین هایی معرفی شده اند که تا به حال تست کرده اند. معمولا این جملات را کمتر در review ها می بینیم؛ مخصوصا در اولین جمله قسمت conclusion در یک review. بهتر است قضاوت را به عهده خودتان بگذارم.

The Nikon D810 is one of the best-rounded DSLRs we've ever tested
    The D500 is among the best DSLRs we've ever tested.
    یا در قسمتی دیگر:
    .The D500 is the most well-rounded DSLR we've ever tested, and among the very best.
    استفاده از جملاتی مطلق(همچون best ever tested) زیاد جالب نیست. بهترین بودن یعنی چه؟ بهترین بودن برای هر کاربر متفاوت است! غلاوه بر این هر سال دوربینها بهتر می شوند و تکنولوژی پیشرفت می کنند. مشخص است که مدل سال 2016 جزو بهترین دوربینهایی هست که تست شده است.

dpreview در قسمت conclusion حرفه ای عمل نکرده است. جملاتی که در قسمت نتیجه گیری استفاده شده است کمی بچه گانه است.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Thursday 26 May 2016 در ساعت 20:07
    a.g g.a، obsidiyan و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    معذرت میخوام؟!!!

7DvsD500.jpg
    7d در زمان معرفی از دوربین رده پایینتر و قدیمی تر از خودش یعنی 70d در زمینه ویدئو ضعیفتر بود. سیستم فوکوس فازی دلیل کافی برای گرفتن نمره بالاتر در زمینه ویدئو نیست.
    ashkan 78 تشکر می‌کند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    جالب هست که در نتیجه گیری dpreview برای هر دو دوربین d500 و d810، این دو دوربین در میان بهترین هایی معرفی شده اند که تا به حال تست کرده اند. معمولا این جملات را کمتر در review ها می بینیم؛ مخصوصا در اولین جمله قسمت conclusion در یک review. بهتر است قضاوت را به عهده خودتان بگذارم.

استفاده از جملاتی مطلق(همچون best ever tested) زیاد جالب نیست. بهترین بودن یعنی چه؟ بهترین بودن برای هر کاربر متفاوت است! غلاوه بر این هر سال دوربینها بهتر می شوند و تکنولوژی پیشرفت می کنند. مشخص است که مدل سال 2016 جزو بهترین دوربینهایی هست که تست شده است.

dpreview در قسمت conclusion حرفه ای عمل نکرده است. جملاتی که در قسمت نتیجه گیری استفاده شده است کمی بچه گانه است.
    این جملات مطلق نیستند. داره میگه "در بین بهترین" یا "یکی از بهترین".
    ashkan 78 و siosha تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

بله جمله های خودتان را اگر بجای جمله دیگران استفاده کنید همین معنی را می دهد
    ولی من از جمله کامل چیز دیگری فهمیدم
    بهترین
    با بهترینی که ما تست کردیم زمین تا آسمان فرق دارد
    ما تست کردیم نگفت شما تست کردید پس نظر ایشان برای خودشان است و شما مختارید بپذیرید یا نپذیرید
    جالبه عین کلمات بالا در متن آمده و باز هم شما تفسیر می کنید بابا جان ترجمه کنید بجای تفسیر

به یکی از کاربران که مانند شما جملاتی گفت خیلی جالب جواب داده گفته ما که این نظر را داریم شما هم اگر شانسش را داشتید برید در برابر بقیه دوربین ها تست کنید و طبق نظر خودتان خرید بفرمایید نه با خیال
    گروهی به تمام دوربین ها دسترسی ایجاد می کنند یک سری تست های قابل قبول انجام می دهند هر چند کامل نباشند و جواب منطقی می دهند بعد یک عده با خیالات و شنیده ها همه چیز را زیر سوال می برند در حالی که در عمر خود دوربین را ندیده اند این شیوه اگر بنظر شما منطقی و بچگانه نیست بر اساس آن انتخاب بفرمایید
    ashkan 78، hosseinhmj و arefjoon تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    بله جمله های خودتان را اگر بجای جمله دیگران استفاده کنید همین معنی را می دهد
    ولی من از جمله کامل چیز دیگری فهمیدم
    بهترین
    با بهترینی که ما تست کردیم زمین تا آسمان فرق دارد
    ما تست کردیم نگفت شما تست کردید پس نظر ایشان برای خودشان است و شما مختارید بپذیرید یا نپذیرید
    جالبه عین کلمات بالا در متن آمده و باز هم شما تفسیر می کنید بابا جان ترجمه کنید بجای تفسیر

به یکی از کاربران که مانند شما جملاتی گفت خیلی جالب جواب داده گفته ما که این نظر را داریم شما هم اگر شانسش را داشتید برید در برابر بقیه دوربین ها تست کنید و طبق نظر خودتان خرید بفرمایید نه با خیال
    گروهی به تمام دوربین ها دسترسی ایجاد می کنند یک سری تست های قابل قبول انجام می دهند هر چند کامل نباشند و جواب منطقی می دهند بعد یک عده با خیالات و شنیده ها همه چیز را زیر سوال می برند در حالی که در عمر خود دوربین را ندیده اند این شیوه اگر بنظر شما منطقی و بچگانه نیست بر اساس آن انتخاب بفرمایید
    هر آنچه که هست، این نوشته ها بودند که من را تشویق کردند که نگاهی به بررسی d810 بیندازم. با دیدن عنوان بررسی d810 لرزه بر اندامم افتاد:
    Benchmark Performance: Nikon D810

منی که معمولا تحت تاثیر تبلیغات قرار نمی گیرم با خودم گفتم شاید اگر این دوربین را داشتم در عکاسیم جهشی حاصل می شود!!! تا چند روز این وسوسه ها در ذهنم می چرخید! با دوستان عکاسم با هیجان در مورد این دوربین صحبت کردم! که این دیگر انتهای مسیر عکاسی است! واقعا این بررسی خیلی روی من تاثیر گذاشته بود. انگار تا قبل از این همه دوربینها بد بوده اند و این دوربین بهترین دوربین ساخته شده توسط بشر بوده است و جهشی عظیم در تکنولوژی دوربینها ایجاد شده است!!!
    چند وقت از این ماجرا گذشت و بالاخره از آن خیالات باطل بیرون آمدم و دوباره به دوران ارامش برگشتم. و امروز همچنان با موبایلم بیشتر عکس هایم را می گیرم.

هدفم از نوشتن این ماجرا و همچنین پست قبلیم این بود که به نظرم بررسی های dpreview مخصوصا در قسمت نتیجه گیری کمی وسوسه کننده و اغوا کنند شده اند و کمی زیاده روی در آن دیده می شود.
    می توانید خودتان مقایسه ای داشته باشید با بررسی دوربینهای خوب اخیر همچون a6300 یا a7ii.
    توصیه می کنم به چگونگی استفاده از واژه best در بررسیهای دیگر dpreview و همچنین بررسیهای دیگر سایتها توجه کنید تا عجیب بودن قسمت نتیجه گیری در بررسی d500 و d810 را متوجه شوید.

بهترینی که ما تست کردیم
    بهترین dslr چیست؟
    بهترین در چه زمینه ای؟ بهترین برای چه کاربردی؟

well-rounded و best rounded یعنی چه؟خیلی کلی گویی است.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Friday 27 May 2016 در ساعت 00:55
    davoud maani، a.g g.a، obsidiyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

هر آنچه که هست، این نوشته ها بودند که من را تشویق کردند که نگاهی به بررسی d810 بیندازم. با دیدن عنوان بررسی d810 لرزه بر اندامم افتاد:
    Benchmark Performance: Nikon D810

منی که معمولا تحت تاثیر تبلیغات قرار نمی گیرم با خودم گفتم شاید اگر این دوربین را داشتم در عکاسیم جهشی حاصل می شود!!! تا چند روز این وسوسه ها در ذهنم می چرخید! با دوستان عکاسم با هیجان در مورد این دوربین صحبت کردم! که این دیگر انتهای مسیر عکاسی است! واقعا این بررسی خیلی روی من تاثیر گذاشته بود. انگار تا قبل از این همه دوربینها بد بوده اند و این دوربین بهترین دوربین ساخته شده توسط بشر بوده است و جهشی عظیم در تکنولوژی دوربینها ایجاد شده است!!!
    چند وقت از این ماجرا گذشت و بالاخره از آن خیالات باطل بیرون آمدم و دوباره به دوران ارامش برگشتم. و امروز همچنان با موبایلم بیشتر عکس هایم را می گیرم.

هدفم از نوشتن این ماجرا و همچنین پست قبلیم این بود که به نظرم بررسی های dpreview مخصوصا در قسمت نتیجه گیری کمی وسوسه کننده و اغوا کنند شده اند و کمی زیاده روی در آن دیده می شود.
    می توانید خودتان مقایسه ای داشته باشید با بررسی دوربینهای خوب اخیر همچون a6300 یا a7ii.
    توصیه می کنم به چگونگی استفاده از واژه best در بررسیهای دیگر dpreview و همچنین بررسیهای دیگر سایتها توجه کنید تا عجیب بودن قسمت نتیجه گیری در بررسی d500 و d810 را متوجه شوید.

بهترین dslr چیست؟

well-rounded و best rounded یعنی چه؟خیلی کلی گویی است.
    اگر چنین رویویی برای شما کلی گویی است شما کاملترش را ارائه کنید هر استانداردی با ارائه بهتر از آن منسوخ میشود
    Benchmark Performance: Nikon D810 در این رویو کاملا مشخص است
    شما هنوز در عمق مفاهیم عکاسی نیاز به پیشرفت دارید (توهین تلقی نکنید) مثلا تابحال از لرزش میرور یا شاتر کلافه شده اید>؟
    شما زمانی به محدوده توان نهایی دوربینی برسید متوجه بهبود میشوید در غیر اینصورت همه دوربین ها برای کاربر معمولی کاملا کفایت میکند(باز هم منظور شما نیستید افرادی مانند خودم را عرض میکنم)
    دوربینی مانند 810 واقعا استاندارد جدیدی در دوربین ها ایجاد کرد
    بهترین dslr چیست؟ هر عکاس ماهری میداند
    تمام این موارد در این برسی آمده
    well-rounded و best rounded یعنی چه؟
    یعنی همه چیز یکجا فراهم شده اینم توضیح میخواست!!!
    ویرایش توسط siosha : Friday 27 May 2016 در ساعت 03:31
    ashkan 78، Nima Sadigh، arefjoon و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

دوربینی مانند 810 واقعا استاندارد جدیدی در دوربین ها ایجاد کرد
    تا به حال جز دی 800 خود نيکون هيچ دوربينی مشکلی با لرزش شاتر نداشت .حالا اينکه دی 810 ايراد دوربين قبلی رو درست کرده استاندارد جديدی نيست انچنان تفاوتی هم با دوربين های هم رده خودش نداره تو بعضی جاها بهتره تو بعضی جاها ضعيف تره

لابد دی 610 هم که روغن ريزی د 600 رو نداره استاندارد جديده (دوربين d610 با قابليت پيشرفته روغن نريزی)
    yaghoobi، m.daneshpayeh، nejadi و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام به همه

من نميدونم واقعا اين اطلاعات غلو آميز و طرفداري از يه برند هست يا نه گرچه دوربين D810 دوربين خوبيست و در ظاهر d500 هم دوربين موفق آميز ي هست ، اما از زماني كه سايت دي پريويو حاضر نشد دوربين 1DX رو ريويو كنه كه در زمان خودش يه شاهكار تلقي ميشد حدس ها و شايعات و گمانه زني ها آغاز شد ، البته واقعا نميشه در اين موارد قضاوت ١٠٠ درصدي كرد بالاخره دنيا دنياي رقابت و بيزينس هم هست و اين موارد هميشه گريبان گير بقيه سايت ها از جمله DXO و ديجيتال پيكچر هم بوده ، خلاصه الله و اعلم ، بنظرم بهتر زياد حساسيت بخرج نديم ، از تست ها و گفتار ها و زحماتي كه اين سايت ها ميكشن بهترين استفاده رو بكنيد حالا كمي طرفداري از اين يا اون برند زياد اهميتي نخواهد داشت
    yaghoobi، Mehrdad-PL، m.daneshpayeh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین