صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30
Like Tree97تشکر

موضوع: Sony Alpha a6300

كاربر آشنا MAJD78 آواتار ها
    تشکر کرده
    236

بادیش که 1000 دلاره
    بالاخره آپشن هست این صفحه چرخان و اجباراً این نیاز به سلیقه افراد اضافه شده, باید هم باشه ولی تو استفاده های روزانه چقدر صفجه چرخیده میشه و مثلا سلفی گرفته میشه یا عکس خبری بخوای بگیری؟ امکانات داخلی بهتر از این هاست نظیرش GPS که فقط به درد سفر میخوره. کسی براش مهم باشه سوییج به مدل دیگه ای میکنه.
    لمسیو ولی موافقم
    هر چند اگر اینها اضافه میشد دیگه از نظر کدینگ مدل 6300 نمیشد و مثلا 6500 میذاشتن روش.
    اون فیلمبرداری هم نمونه های رو خودنم 75 دقیقه گرفته شده بدون مشکل و قطع کردن اجباری توسط دوربین.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

دوربین فروشی محل ما آورده ۱۵۸۱ دلار استرالیا.
    ۸۰دی ۱۶۷۷
    و۵دی ۸۹۹۹ دلار ناقابل

اون لنز هم برای کسایی که دوربین جمع و جور میخوان و البته یکی از شاهکارهای مهندسیه. (در حد خودش)
    yaghoobi، a.g g.a، MohammadRanjbar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

رویو کامل dpreview منتشر شد.
    نشان طلا و امتیاز 85
    yaghoobi، MohammadRanjbar و Alpha_850 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط MAJD78 نمایش پست ها
    بادیش که 1000 دلاره
    بالاخره آپشن هست این صفحه چرخان و اجباراً این نیاز به سلیقه افراد اضافه شده, باید هم باشه ولی تو استفاده های روزانه چقدر صفجه چرخیده میشه و مثلا سلفی گرفته میشه یا عکس خبری بخوای بگیری؟ امکانات داخلی بهتر از این هاست نظیرش GPS که فقط به درد سفر میخوره. کسی براش مهم باشه سوییج به مدل دیگه ای میکنه.
    لمسیو ولی موافقم
    هر چند اگر اینها اضافه میشد دیگه از نظر کدینگ مدل 6300 نمیشد و مثلا 6500 میذاشتن روش.
    اون فیلمبرداری هم نمونه های رو خودنم 75 دقیقه گرفته شده بدون مشکل و قطع کردن اجباری توسط دوربین.
    نمایشگر لمسی و چرخان رو توی مدل الفا 5100 قرار داده ولی اون مدل چشمی نداره به هر حال این سیاست کمپانیهاست که همه امکانات روی توی یه مدل جمع نکنند
    در مورد فیلمبرداری اگر این طور که شما میگید سریع داغ نکنه خوبه البته در مود 4k منظورم هست نه فول اچ دی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    203

به نظرتون کدوم لنز بعنوان کیت برای این دوربین خوبه؟ 16-50 مم یا 18-55 مم؟
    من میخوام دوربین 450D خودم رو تعویض کنم و گزینه هایی که دارم 70D و 80D و این دوربین هست. نصیحتی، پیشنهادی برای راحت تر شدن انتخابم میتونید بهم بکنید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط FarzadKB نمایش پست ها
    من میخوام دوربین 450D خودم رو تعویض کنم و گزینه هایی که دارم 70D و 80D و این دوربین هست. نصیحتی، پیشنهادی برای راحت تر شدن انتخابم میتونید بهم بکنید؟
    داداش من آلفا 6000 دارم میخواستم بگم که دوربین خیلی خوبیه ولی برای ظریف کاری نه کارای سنگین یعنی بدنه کوچیکی داره باید خیلی تو نگه داریش صلیغه داشته باشی

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

سلام
    من هم دوربین و لوازمم رو از فول فریم Nikon D610 به Sony a6000 تغییر دادم. البته با شناخت و استفاده قبلی از بدنه های سونی و سوار شدن لنزهای منوال مانند (olympus, Minolta...) روی این بادی، دوربین خوب، سریع و با کیفیتی به همراه امکانات زیادی هست. حال a6300 که جای خود دارد! پیشنهاد من استفاده از لنز sony zeiss 16-70mm f4 هست.
    yaghoobi، FarzadKB و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه OptiX آواتار ها
    تشکر کرده
    605

سلام
    اگر با اون 2 میلیمتر اختلاف سمت واید مشکلی ندارین 55-18 گزینه مناسبتری هست. 70-16 زایس هم از هردوی اینها بهتره و البته بسیار گرانتر.
    FarzadKB تشکر می‌کند.
    SONY A6000 + 18-55

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    203

نقل قول نوشته اصلی توسط OptiX نمایش پست ها
    سلام
    اگر با اون 2 میلیمتر اختلاف سمت واید مشکلی ندارین 55-18 گزینه مناسبتری هست. 70-16 زایس هم از هردوی اینها بهتره و البته بسیار گرانتر.
    بله تقریبا قیمتش با خود بدنه یکیه. در کنار این گرانی داخلی هم هست تقریبا قیمتش 1.4 برابر میشه. این لنز 18-55 بنظرتون برای کارای پرتره مناسب هست؟
    من بیشتر مجذوب فیلمبرداری 4k و ایزوی بالا و جمع و جور بودن این دوربین هستم. 80D رو از لیست انتخابام حذف کردم و از بین این دوربین و 70D با لنز 18-200 یکیش رو انتخاب میکنم. البته نیم نگاهی هم به a6000 دارم
    ویرایش توسط FarzadKB : Thursday 11 August 2016 در ساعت 12:42

كاربر همراه OptiX آواتار ها
    تشکر کرده
    605

بله تقریبا قیمتش با خود بدنه یکیه. در کنار این گرانی داخلی هم هست تقریبا قیمتش 1.4 برابر میشه. این لنز 18-55 بنظرتون برای کارای پرتره مناسب هست؟
    من بیشتر مجذوب فیلمبرداری 4k و ایزوی بالا و جمع و جور بودن این دوربین هستم. 80D رو از لیست انتخابام حذف کردم و از بین این دوربین و 70D با لنز 18-200 یکیش رو انتخاب میکنم. البته نیم نگاهی هم به a6000 دارم
    سلام
    شرمنده که پاسخ شما دیر شد. برای پرتره لنز 50 اف 1.8 مناسب تره و یا اگر محدودیت بودجه دارید و با فوکوس دستی هم مشکلی ندارید یه لنز نرمال منوال فوکوس بگیرید به علاوه تبدیلش. سونی یه لنز 105-18 اف 4 هم داره برای این ماونت که از زایس ارزونتره. و کیفیت خروجیش هم خوبه (به جز دیستورشن زیاد در فایل های خام که باید توی نرم افزار درست بشه. در فایل jpg خود دوربین اصلاحش میکنه) ولی هیکلش خیلی درشته.
    FarzadKB و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    SONY A6000 + 18-55

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3