صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 140
Like Tree518تشکر

موضوع: Canon EOS 80D

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

دوستان خرید این دوربین با گارانتی آفومار چطوره ؟
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

vahidshah
    Guest

سلام دوستان .من این دوربین رو تهیه کردم

مثل همیشه در حد توصیفات دی پرویو و دی ایکس او و کی راکول و.....
    و تقریبا اونی هست که تصورشو داشتم.پیشرفت تو داینامیک رنج (70دی هم دارم و باتوجه به اون ) نویز کمتر.و همچون توصیف نقدها بازم عکسهای دی 7200 و7100 بهتره .با عکسهای 7100 قبلیم مقایسه میکنم. 7100 باز قابلیت پوش پذیری و ..یکم بیشتر بود
    البته دوستان اینم در نظر بگیرید اکثر داینامیک رنج ها که گفته میشه و اخیرا زیاد دقت میشه زیر ایزو 400 بدست میاد و بعد از اون دوربر 11.12 وبا افزایش ایزو هم که روند کاهش داینامیک و....ظبق نمودار ی که بود داینامیش بازم در هر ایزو ای از 7200 کمتره
    -
    اونقدر از 18-135 جدید تعریف خوندم که با کیت گرفتم و 2 لنز18-135 دار شدم..سرعت فوکوس واقعا تو لنز عالیه .مخصوصا تو حالت تله که دوستان هم اشاره کرده بودن واقعا سرعت و دقت چندیدن برابر شده .تو18-135 اس تی ام قبلی در اخر تله گاها فوکوس گیج میزد و حتی گاها تا 100مم برمیگشتم و فوکوس میکرد و بعد به 135 .ولی این لنز بسیار سریعتره

سرعت فوکوس تو لایو ویو و ویزور همکه حرفی نداره .تو لایو ویو بعترم شده.نرم افزار وای فای بهتر شده .و حتی میشه فوکوس ذستی هم داشت .یا ال سی دی خاموش شه و گاها شات بزنی و....

البته همه نوشته ها رو دوستان قبلا نوشته بودن و با خوندن اونا سنحش میشه و بسیار بدر بخور بود اظلاعات دوستان
    Babak Borhani، yaghoobi، Nima Sadigh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    سلام دوستان .من این دوربین رو تهیه کردم

مثل همیشه در حد توصیفات دی پرویو و دی ایکس او و کی راکول و.....
    و تقریبا اونی هست که تصورشو داشتم.پیشرفت تو داینامیک رنج (70دی هم دارم و باتوجه به اون ) نویز کمتر.و همچون توصیف نقدها بازم عکسهای دی 7200 و7100 بهتره .با عکسهای 7100 قبلیم مقایسه میکنم. 7100 باز قابلیت پوش پذیری و ..یکم بیشتر بود
    البته دوستان اینم در نظر بگیرید اکثر داینامیک رنج ها که گفته میشه و اخیرا زیاد دقت میشه زیر ایزو 400 بدست میاد و بعد از اون دوربر 11.12 وبا افزایش ایزو هم که روند کاهش داینامیک و....ظبق نمودار ی که بود داینامیش بازم در هر ایزو ای از 7200 کمتره
    -
    اونقدر از 18-135 جدید تعریف خوندم که با کیت گرفتم و 2 لنز18-135 دار شدم..سرعت فوکوس واقعا تو لنز عالیه .مخصوصا تو حالت تله که دوستان هم اشاره کرده بودن واقعا سرعت و دقت چندیدن برابر شده .تو18-135 اس تی ام قبلی در اخر تله گاها فوکوس گیج میزد و حتی گاها تا 100مم برمیگشتم و فوکوس میکرد و بعد به 135 .ولی این لنز بسیار سریعتره

سرعت فوکوس تو لایو ویو و ویزور همکه حرفی نداره .تو لایو ویو بعترم شده.نرم افزار وای فای بهتر شده .و حتی میشه فوکوس ذستی هم داشت .یا ال سی دی خاموش شه و گاها شات بزنی و....

البته همه نوشته ها رو دوستان قبلا نوشته بودن و با خوندن اونا سنحش میشه و بسیار بدر بخور بود اظلاعات دوستان
    درود. مبارک باشه. دوست عزیز اگر زحمتی نیست و با توجه به اینکه 70D+18-135 هم دارید؛ ممکنه که لنز دو دوربین رو عوض کنید و تست فوکوس بگیرید؟
    ببینید که نتیجه لنز جدید با 70D به خوبی80D است؟

تشکر و موفق باشید.

vahidshah
    Guest

چشم در ضورت امکان بزودی انجام میدم.االتبته بخظار تحربیات بد ا ورود گرد و غبار به سنسور تو بدنه هایی قبلی و ..کمی واسه اینکار تنبلیم میاد!!

منابع که نوشتن سرعت افزایش داشته و دوستمونم که توصفحه قبل به شدت افزایش سرعت در تله و واید اشاره کرده. مواردی مثل ایزو و کیفیت شابد تعریف و تفسیر کیفیتشون با دیدگاه ها متفاوت باشه .ولی سرعت که قضیه کمی هست و بسیار راحت تر قابل اندازه گیری است و بعیده در عمل متفاوت از اعداد باشه

در کل سعی میکنم با نگاه به 7100و 7200 و 70دی که چون خودمم زیاد استفاده کردم و لول شون یکیه
    کیفیت عکس = که هم با اغداد و تست ها مشخضه که دی 7100با 7200 بسیار عماکرد نزدیکی دارن و در7200 نویز خطی افقی که7100 با پوشهای زیاد _شاید بیش از حد) داشت بهتر شده و به نظر من اکر در بدنه شون در بروز شدن برای پردازنده فوکوس اپدیت هایی انجام شده هم برا من که با 18-140 ملموس نبود و به نظرم سرعت فوکوس یکسان بود .مگر در زمینه های ترکینگ و ....
    در مقایسه با دی 70 که افزایش رزولوشن کمیتش واضحه و تضاویرهم گویای جزیات بیشترن. و بهود داینامیک هم مشخضه .حتی بعداز عکاسی با نگاه به ال سی دی دوربین هم تفاوت با 70 بچشم میاد/مخصوصا که قبل از ارتقا این مورد معمولا کنون ها تمایل نورسنجی روشن تر داشتن (بخاظر پوش بهتر روشن ها نسبت به تیره ها) و این ورد رو خودمم با نیکون 5200 و5300 و 70 همزمان از جایی عکاسی کردم و برتری نیکونی ها مشخض بود

درباره فیلمبرداری همکه اگر سطح یکی باشه باز stm نقش زیادی داره و بروز رسانی نیکون که فکر کنم با نام afp اینکارو خواهد کرد .و فوکوس بدنه پیوسته 80دی در فیلمبرداری کارکرد خوبی داره و واقعا از این سطح بنده راضی کنندس

سرعت فوکوس: سرعت فوکوس با این لنز خیلی خوبه .یعنی لاقل این لنز بعد از چند نسل تکامل حدااقل دراین زمینه پیشرفت عالی داشته.
    بنظرمیاد نیکون تو این رده هر قدرم فوکوس بدنه هاشو افزایش بده باز 18-105 و18-140 جلوی رسیذن به سقف سرعت فوکوس بدنه رو میگیره

من این بنده رو بیشتر به خاطر نبود تای لپس رو 70 دی گرفتم و در کل اگر مشکل سرعت کم فوکوس لنزهای کراپ ارزان نیکون نبود .حتما ترجیح میدادم نیکون باشه حتی 7100 چون هرچی باشه با اجتناب با جدید یا کهنگی عملکردداینامیک و نویز دی 80 با پیشرفتی که نسبت به 70 داشته بازم هرچند کم ولی کمتر از 7100 و7200هست
    و این مساله تو نودار داینامیکشونم مشخضه که داینامیک بالای 10 در ایزو های پایین دسترسه و در ایزو های بالا بازم با نمودار موازی نیکون بهتره
    مکمل کنون فیلمبرداری و سرعت فوکوس عالی رو لنز قیمت کمه/

دوره انتخاب بین 7100 و 70 دی تفاوت تضویر واضحتر بود و الان مابین 80دی و7200 دراون حد تصویر متفاوت نیست و بیشتر بحث سرعت و لنز و فلیم و...
    MohammadH و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

vahidshah
    Guest

من نمیدونم این عدد نشانگر چیه!!لطفا درضورت امکان راهنمایی کنین

http://uupload.ir/files/lpqy_untitled-rgj.png

vahidshah
    Guest

دوستان کسی از نرم افزار کنون برای کار با راو های 80 دی استفاده کرده ؟قابلیت جدیدی هست؟
    مثلا تو یک ویدیو دیدم تصاویر 7دی مارک 2 رو با flat picture بود همچین اسمی تغییراتی داده شده بود که ظاهرا مفید بود.یه چهره بود به صورت ویدیو که بعد از اعمال اون تنظیمات نقاظ اور اکسپوزشده دارای دیتیل شد و کنتراست هم کمتر شد

سیسیتم دوال پیکسل که رو 5دی مارک 4 هست.سیستمش تفاوتی با 80 دی داره ؟که برای 80 دی امکان تون تغییر جزی فوکوس اشاره نشده ؟

در این مورد اطلاعات کاملی هست؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    131

نه قابلیت جدیدی برای 80D در این نرم افزار وجود ندارد. Dual Pixel Raw فقط در 5DMK4 وجود دارد و 80D این قابلیت را ندارد.
    yaghoobi، vahidshah و saeed2vfx تشکر می‌کنند.

vahidshah
    Guest

جهت اطلاع دوستان درباره فیلمبرداری

دوستان در مشخضات فنی این بدنه نیز به مد فیلمبرداری hdr که اشاره شده ، فرصتهایی پیش اومد تا این مد رو ازمایشی یکنم
    1 ) نوع فیلمبرداری اج دی ار چون روی هر فریم پردازش هایی انجام میده در حالت 60 فریم در دسترس نیست .ولی فول اچدی 30 فریم رو انجام میده / مد hdr در حالات عادی استفاه هامون قابل دسترس نیست ( در مد های منوال ، اولویت دیافراگم ، اولویت شاتر این قابلیت رو ندارند ) و در بعضی مدهای دیگه مثل حالت ca و چنتای دیگه دسترسه

درباره کارایی .برای شدت hdr گام نیست و شاید به این علت تاثیرش کمه ، در صحنه هایی مه نور مقابل وجود نداره که بخاد اور بشه یا تاریک بشه تفاوت فاحشی نیست.
    در صحنه هایی که لازمه کارایش خوبه (البته شاید کسی دوست داشت بیشتر باشه تاثیر ) و در محیط هایی که شخضی جلوی پنجره هست و نور مستقیم از پنچره میاد در 2حالت گرفتم و کاملا راضی کننده بود.اگز در حالت معمولی گه در همچین شرایظ کنتراست بسیار بالاست و شاید کل چهره مشخض نباشه و مثل سایه باشه .کارایی خوب بود و چهره ها قابل شناسایی بود و نسبت به محیط های باشرایط نوری بهتر که تفاوت خاصی بچشم نمیاد ، در مواقع لازم خوب جلو میاد و کارشو میکنه که

سوال
    ویدیو هایی که با 80 دی یا 70 دی گرفتم مشکل پرش داشتن رو کامپیوتر .رم های مورد استفاده م کلاس 10 هستند و در سایتشون سرعت نوشتنشون 30مگابایت بر ثانیه بود (سیلیکون پاور و سان دیسک ) و با بررسی نوع بیت ریت و ظرفیت ویدیو ها دیدم ویدیویی که من گرفتم نهایت 7 مگابایت در ثانیه بوده

سیستمم هم ای 7 نسل ششمی رم 16 و گرافیک 960 که درایورش نصیه و گیم هم بازی میکنم و 4دی مکس
    بنظرتون مشکل از کجاست ؟
    saeed2vfx تشکر می‌کند.

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

در مورد پرش ویدیو در کامپیوتر
    ویدیو را روی رم تماشا میکنید یا ابتدا بر روی هارد دیسک کپی میکنید و از روی هارد اقدام به پخش میکنید؟
    (از این جهت پرسیدم که اگر روی رم اقدام به تماشا میکنید اشکال از رم ریدر باشه؟
    با هر دو سن‌دیسک و سیلیکون‌پاور این مشکل هست؟)
    saeed2vfx تشکر می‌کند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    جهت اطلاع دوستان درباره فیلمبرداری

دوستان در مشخضات فنی این بدنه نیز به مد فیلمبرداری hdr که اشاره شده ، فرصتهایی پیش اومد تا این مد رو ازمایشی یکنم
    1 ) نوع فیلمبرداری اج دی ار چون روی هر فریم پردازش هایی انجام میده در حالت 60 فریم در دسترس نیست .ولی فول اچدی 30 فریم رو انجام میده / مد hdr در حالات عادی استفاه هامون قابل دسترس نیست ( در مد های منوال ، اولویت دیافراگم ، اولویت شاتر این قابلیت رو ندارند ) و در بعضی مدهای دیگه مثل حالت ca و چنتای دیگه دسترسه

درباره کارایی .برای شدت hdr گام نیست و شاید به این علت تاثیرش کمه ، در صحنه هایی مه نور مقابل وجود نداره که بخاد اور بشه یا تاریک بشه تفاوت فاحشی نیست.
    در صحنه هایی که لازمه کارایش خوبه (البته شاید کسی دوست داشت بیشتر باشه تاثیر ) و در محیط هایی که شخضی جلوی پنجره هست و نور مستقیم از پنچره میاد در 2حالت گرفتم و کاملا راضی کننده بود.اگز در حالت معمولی گه در همچین شرایظ کنتراست بسیار بالاست و شاید کل چهره مشخض نباشه و مثل سایه باشه .کارایی خوب بود و چهره ها قابل شناسایی بود و نسبت به محیط های باشرایط نوری بهتر که تفاوت خاصی بچشم نمیاد ، در مواقع لازم خوب جلو میاد و کارشو میکنه که

سوال
    ویدیو هایی که با 80 دی یا 70 دی گرفتم مشکل پرش داشتن رو کامپیوتر .رم های مورد استفاده م کلاس 10 هستند و در سایتشون سرعت نوشتنشون 30مگابایت بر ثانیه بود (سیلیکون پاور و سان دیسک ) و با بررسی نوع بیت ریت و ظرفیت ویدیو ها دیدم ویدیویی که من گرفتم نهایت 7 مگابایت در ثانیه بوده

سیستمم هم ای 7 نسل ششمی رم 16 و گرافیک 960 که درایورش نصیه و گیم هم بازی میکنم و 4دی مکس
    بنظرتون مشکل از کجاست ؟
    Untitled.jpg

منبع : صفحه 5 از دفترچه دوربین
    yaghoobi تشکر می‌کند.

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین